11709 відвідувачів онлайн
15 093 42

Росіяни побудували п’яту понтонну переправу через Сейм у Курській області, - ЗМІ. СУПУТНИКОВІ ФОТО

Армія РФ звела ще одну понтонну переправу через річку Сейм у Курській області.

Про це повідомляє "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

Журналісти зазначають, що, побудована росіянами переправа, уже п'ята за ліком. Армія РФ звела її в селі Зване, за два кілометри вниз за течією річки Сейм від стаціонарного моста, який раніше було пошкоджено обстрілами з боку ЗСУ.

Видання опублікувало відповідні супутникові знімки, датовані 26 серпня.

Росіяни побудувала п'яту понтонну переправу через Сейм у Курській області, - ЗМІ

Росіяни побудувала п'яту понтонну переправу через Сейм у Курській області, - ЗМІ

ЗМІ зазначає, що раніше такі ж переправи через річку Сейм російські війська звели в селі Кариж, між Званим і селищем Глушкове, а також на схід від Глушкового.

Наразі міст у Карижі частково перебуває під водою. Можливо, це зроблено для маскування, або ж його атакували. Два інші понтонні мости також були обстріляні.

Нагадаємо, що нещодавно Сили оборони України знищили третій і останній міст через річку Сейм біля Карижа в Курській області РФ.

Крім цього, ЗСУ знищують мостові переправи військ РФ на території Курської області.

 

Топ коментарі
+11
Шустрі - однако - може наші теж над ними попрацюють
показати весь коментар
27.08.2024 21:43 Відповісти
+10
Проблема в тому, що ці переправи коштують набагато дешевше ракет, якими їх можна знищити.
показати весь коментар
27.08.2024 21:50 Відповісти
+7
Понтонні переправи такого рівня достатньо швидко наводяться (збираються). Але здається. ми скоро почуємо що її вже нема.
показати весь коментар
27.08.2024 21:51 Відповісти

Завантаження...