Погрожуючи гранатою, змусили перехожого перерахувати 5 тис. грн: у Києві затримано двох іноземців, - Нацполіція. ФОТОрепортаж
У Києві двоє іноземців, погрожуючи гранатою, змусили 34-річного перехожого перерахувати на їхню банківську картку 5 тисяч гривень.
Про це повідомило Головне управління Національної поліції, інформує Цензор.НЕТ.
Як зазначається, інцидент стався на проспекті Соборності близько 23:30. Потерпілий одразу звернувся до поліції.
Правоохоронці оперативно встановили особи нападників. Ними виявилися громадяни інших держав віком 34 та 41 років. Чоловіків затримали, їм оголошено підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України - розбій, вчинений в особливо небезпечний спосіб.
Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі.





І грузини командують правникам відносно купівлі якогось бизнес приміщення чи у фонда майна чи ще у когось.
та й ще багато кавказців по місту ходять - у очі ( мені як европейкі😃) бросаеттся.
ТОБТО , поки українські чоловики гинуть, Кавказ прибирає до рук нерухомість , бизнес та жінок.
І коли українські чоловики повернуться- вони підуть двірниками до кавказців ? 😡
Потрібні закони щоб припинити окупацію України кавказом і середньою Азією