6465 відвідувачів онлайн

У центрі Житомира сталася стрілянина: чоловік застрелив колишню дружину, а потім себе. ФОТОрепортаж 18+ (доповнено)

Удень 17 червня у Житомирі на вулиці Святослава Ріхтера сталася стрілянина. Відомо про двох загиблих.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пишуть "Суспільне" та місцеве видання "Житомир.info".

Очевидці розповіли журналістам, що загиблих двоє: жінка в машині та чоловік на вулиці. Стрілянина сталася біля місцевого кафе.

Зараз там перебувають кілька поліційних машин, також приїздила "швидка".

Патрульна поліція Житомирської області на сторінці в мережі Facebook повідомила, що у зв'язку із проведенням слідчих дії на вулиці Святослава Ріхтера рух вулицею тимчасово перекрили.

Читач "Житомир.info", який розповів про стрілянину, теж стверджує, що це було подружжя. Медіа також отримало фото, на якому видно загиблого чоловіка у крові.

Кілька джерел повідомили "Житомир.info", що загиблий – колишній боєць батальйону "Айдар", юрист Олександр Федосюк (позивний "Бех"). Однак офіційно цю інформацію не підтверджували.

Поліція розповіла медіа, що на місці події працює слідчо-оперативна група, встановлюються всі обставини.

Доповнено 18:30. За попередніми даними, як розповіли в поліції, чоловік підійшов до автомобіля Peugeot, у якому перебувала жінка, та здійснив кілька пострілів у неї, після чого вистрілив у себе.

Поліціянти встановили особи загиблих: жінка – 36-річна жителька Житомира та її колишній чоловік – 63-річний житель Житомирського району.

Триває з’ясування всіх обставин події. Попередня правова кваліфікація — ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Стрілянина у Житомирі із загиблими 17 червня
Стрілянина у Житомирі із загиблими 17 червня
Стрілянина у Житомирі із загиблими 17 червня
Стрілянина у Житомирі із загиблими 17 червня
Стрілянина у Житомирі із загиблими 17 червня
Стрілянина у Житомирі із загиблими 17 червня

Топ коментарі
+11
банальні ревнощі, 30 років різниці у шлюбі...
показати весь коментар
17.06.2025 18:44 Відповісти
+9
Гарний приклад Молдова.
Молдова легалізувала зброю в 1998 році. Наразі законодавство Республіки Молдова в цій сфері - одне з найліберальніших в Європі. Фактично кожен громадянин, якщо він не наркоман, не псих, не рецидивіст і досяг 21 року (до 2012 цей вік складав 18), може придбати будь-який пістолет (або іншу неавтоматичну ручну зброю) будь-якого калібру.
Особливістю Молдови є те, що кримінал у ній завжди був добре озброєний. З часів придністровської війни у країні безліч автоматів. Та й зараз, у мирні часи, через кордон з Придністров'ям (державність якого умовна, статус маловизначений, а закони приблизні) до сусідніх країн потрапляє дуже багато вогнепалу на вибір - від ТТ китайського виробництва до реліктових пістолетів 20-х років, списаних зі складів російської армії.
В 2009 році Молдова пережила значні громадянські заворушення, протестувальниками було захоплено парламент. Постраждалих від вогнепальної зброї ні з боку протестантів, ні з боку міліції під час цих подій зафіксовано не було.
показати весь коментар
17.06.2025 19:00 Відповісти
+9
Шановний! Обговорюється питання легалізації зброї. Як приклад, я навів досвід Молдови.
Перед тим, як влізати в чиюсь дискусію,то хоч почитайте 4-5 дописів, а вже потім вставляйте свою "авторитетну" думку.
показати весь коментар
17.06.2025 20:12 Відповісти

Завантаження...