Торгувала автомобілями, ввезеними з-за кордону як гуманітарна допомога для ЗСУ: у Києві затримано жінку, - Офіс Генпрокурора. ФОТОрепортаж
Повідомлено про підозру 47-річній жінці, яка організувала незаконний продаж автомобілів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога для потреб ЗСУ.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передає Цензор.НЕТ.
Встановлено, що мешканка Київської області протягом тривалого часу завозила в Україну автомобілі для ЗСУ під прикриттям благодійного фонду, який працював лише "на папері". Машини ввозились як гуманітарна допомога, втім, військові їх не отримували. Завезені автомобілі вона продавала через оголошення у соціальних мережах та на платформі ОЛХ.
Жінка намагалася продати 3 автомобілі. Під час одержання грошей її затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Загалом у підозрюваної під час обшуків вилучили 4 машини, зокрема Peugeot Boxer, Suzuki Grand Vitara, KIA Sorento, та BMW, який вона залишила для себе.
Її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 201-2 КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років з конфіскацією майна.




1. по перше це підтримка виробництву ЕС , А НЕ КИТАЮ ТА РАШИ
2. По друге ЯКОГО ФЕРА УКРАЇНЦЮ кошторис евробляхи( 10 років) КОШТУЄ у 2 рази дорожче чем румуну? Румунів е автозавод Дачія - Рено , і все одно Їх влада не пресує так розмитненням авто , ЯК ЗРОБИЛА УКРАЇНСЬКА ВЛАДА в країні де автозаводів нема.
3. Це просто сором ‼️ при тому влада їздить на дорогих авто, а бідні українці ходять пешком . ЦЕ ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ