12101 відвідувач онлайн

Ворог намагається накопичуватися на північних околицях Куп’янська, є полонені окупанти, - 10-й армійський корпус. ВIДЕО

Ворог продовжує робити спроби накопичуватися на північних околицях міста Куп’янська на Харківщині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр 10-го армійського корпусу СВ ЗСУ.

Як зазначається, вихід із трубопроводу, який ворог використав для переміщення особового складу до Куп’янська, перебуває під вогневим контролем українських захисників. Трубопровід не веде безпосередньо у місто.

"Зазначимо, що у районі Куп'янська декілька трубопроводів. Три нитки з чотирьох вже пошкоджені та затоплені. В місті проводиться контрдиверсійна операція, навколо міста - пошуково-ударні дії", - нагадує 10-й армійський корпус повідомлення Генштабу.

Крім того, особовий склад противника потрапляє в полон, деталі скоро в їх інтервʼю.

"Оборонна операція на Куп’янському напрямку триває. Нашими підрозділами вживаються необхідні заходи для посилення стійкості оборони та ліквідації ворога", - додають у 10-му армійському корпусі.

Раніше у DeepState повідомили, що рашисти перетинають Оскіл та заходять у Куп’янськ через газову трубу. У Генштабі зазначили, що ситуація у Куп’янську та вихід із трубопроводу - під контролем ЗСУ. У місті контрдиверсійна операція.

Топ коментарі
+31
Слава ЗСУ!!!
показати весь коментар
14.09.2025 09:56 Відповісти
+26
Наші! 💙💛Буквально кілька днів тому дізналася про цю трубу з розповіді військового з Києва, який там поранення дістав. Змушений був евакуюватися. Але перед тим вони з хлопцями встигли двічі покласти тих жуків, що з труби лізуть. І взяли в полон одного..розказав, як то все у них відбувається.

Так шо все під контролем!
показати весь коментар
14.09.2025 16:06 Відповісти
+25
Слава Україні! Смерть ворогам!
показати весь коментар
14.09.2025 16:03 Відповісти

Завантаження...