10703 відвідувача онлайн

Місцева влада повідомила про удар по критичній інфраструктурі у передмісті Владимира. Міноборони РФ у зведенні про регіон не згадало. ВIДЕО

Губернатор Владимирської області РФ Олександр Авдєєв повідомив про нічну атаку нібито українських безпілотників на критичну інфраструктуру у передмісті російського Владимира.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал ASTRA.

Що каже місцева влада?

За словами російського чиновника, безпілотники атакували енергетичну інфраструктуру.

"Фахівці працюють на місці. З настанням світлого часу розпочнеться ліквідація наслідків. Прохання зберігати спокій", - написав він.

Що кажуть у Міноборони РФ?

Зауважимо, що вороже Міноборони вже відзвітувало про "успішне збиття" 40 українських дронів над територією кількох регіонів РФ, втім про Владимирську область не згадало. 

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що сьогодні вночі у районі ТЕЦ в Орлі прогриміли вибухи.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що уражено Саратовський НПЗ та логістичні об’єкти армії РФ в окупованих Розкішному і Довжанську на Луганщині.
  • У ніч проти 3 листопада безпілотники атакували Саратов та область. Під ударом опинився нафтопереробний завод.
Топ коментарі
+8
А от і перший іхспєрд виліз😁
показати весь коментар
05.11.2025 07:33 Відповісти
+8
Так він, хоч щось "по суті", написав - а ти просто "перднув у калюжу"...
показати весь коментар
05.11.2025 07:41 Відповісти
+7
https://t.me/voynareal/125229 🔥Цієї ночі наші дрони знову навідались в Орел та Владімір Була атакована підстанція 750 кВ «Владимирская», а також було здійснено повторний підпал ТЕЦ в Орлі. Підстанція у Владімірі входить до Московського енерговузла. Мета ударів - відрізати Москву від "маневрової" потужності Волзьких ГЕС.
показати весь коментар
05.11.2025 07:58 Відповісти

Завантаження...