Місцева влада повідомила про удар по критичній інфраструктурі у передмісті Владимира. Міноборони РФ у зведенні про регіон не згадало. ВIДЕО
Губернатор Владимирської області РФ Олександр Авдєєв повідомив про нічну атаку нібито українських безпілотників на критичну інфраструктуру у передмісті російського Владимира.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал ASTRA.
Що каже місцева влада?
За словами російського чиновника, безпілотники атакували енергетичну інфраструктуру.
"Фахівці працюють на місці. З настанням світлого часу розпочнеться ліквідація наслідків. Прохання зберігати спокій", - написав він.
Що кажуть у Міноборони РФ?
Зауважимо, що вороже Міноборони вже відзвітувало про "успішне збиття" 40 українських дронів над територією кількох регіонів РФ, втім про Владимирську область не згадало.
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що сьогодні вночі у районі ТЕЦ в Орлі прогриміли вибухи.
Що передувало?
Топ коментарі
+8 Денис Брегін #608889
показати весь коментар
05.11.2025 07:33 Відповісти Посилання +8 Яр Холодний
показати весь коментар
05.11.2025 07:41 Відповісти Посилання +7 Yriii Yriii #538882
показати весь коментар
05.11.2025 07:58 Відповісти Посилання