12632 відвідувача онлайн

Тіла чотирьох окупантів валяються на землі після стрілецького бою із розвідниками 92-ї ОШБр: "Оце наша робота". ВIДЕО

У мережі оприлюднено відеозапис з камери GoPro, встановленої на спорядженні українського військовослужбовця. На кадрах зафіксовано момент раптового вогневого контакту між розвідниками ЗСУ та групою російських окупантів під час зачистки місцевості.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що українські бійці оперативно зреагували на появу противника та вступили у ближній бій. У результаті зіткнення всі четверо російських військовослужбовців були знищені.

Кадри бойової роботи оприлюднила 92-га окрема штурмова бригада. Українські воїни продовжують виконувати розвідувально-штурмові завдання, зриваючи плани противника та зменшуючи його присутність на передових позиціях.

"Кадри з камери GoPro. Українські розвідники раптово вступають у вогневий контакт з групою російських окупантів під час зачистки місцевості. Усі четверо російських солдатів були знищені. Відео 92-ї окремої штурмової бригади", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+8
Кацапів не повинно бути на землі ,-
тільки в пеклі 😡
показати весь коментар
15.12.2025 13:21 Відповісти
+7
Там лежать і це видно!
показати весь коментар
15.12.2025 13:23 Відповісти
+5
До чого це тут ти? Хочеш допомогти та показати як треба бити кацапів, та ще і якісні відео знімати? То приєднуйся, тільки дивана від сраки відліпи...
показати весь коментар
15.12.2025 13:40 Відповісти

Завантаження...