10510 відвідувачів онлайн

"Грець із ним, танцюємо!": киянин підкорив соцмережі запальними танцями у квартирі без світла. ВIДЕО

Українська незламність має безліч облич, і іноді вона проявляється у вмінні розважати себе та сусідів навіть у найтемніші часи. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі став вірусним відеозапис, на якому мешканець однієї з київських багатоповерхівок влаштував справжнє світлове шоу у власній оселі під час відключення електроенергії.

На кадрах, які, вочевидь, зняли сусіди з будинку навпроти, видно силует чоловіка у вікні темної квартири. Озброївшись ліхтариком, він енергійно танцює, створюючи динамічні світлові ефекти.

Чому це відео стало популярним:

  • Оптимізм попри все: У будинку на момент зйомки не було не лише світла, а й опалення, проте киянин знайшов спосіб не падати духом.
  • Спортивний інтерес: Користувачі в соцмережах жартують, що це чудовий спосіб не лише розважитись, а й зігрітися, коли батареї холодні.

  • Підтримка сусідів: Маленький промінь світла у вікні став своєрідним символом того, що жодні блекаути не здатні зламати настрій українців.

"Відключення світла, немає опалення. Грець із ним. Достойний конкурент у номінації "Відео дня" - чолов’яга в Києві вирішив потанцювати з ліхтариком, щоб розважитись або зігрітись", - йдеться у коментарях до відео.

Це відео вкотре доводить: поки ворог намагається занурити Україну в темряву, українці запалюють світло всередині себе.

Топ коментарі
+10
Потужньо, незламно!
показати весь коментар
02.02.2026 13:40 Відповісти
+8
А міг би копати вигрібну яму - заодно б і зігрівся, а так витрачає цінну енергію даремно.
показати весь коментар
02.02.2026 13:56 Відповісти
+8
Пустопорожній пафос. Світло в середині не замінить опалення, освітлення і т.д. Один скакає з ліхтариком, можливо зігрівшимь попередньо алкоголем, а що робити тисячам старим, хворим, паралізованим - теж самостійно світло в організмі виробляти чи що.
показати весь коментар
02.02.2026 14:08 Відповісти

Завантаження...