12045 відвідувачів онлайн

Колишній ватажок терористів "ДНР" Бородай про нацистські татуювання в окупантів: "Это всего лишь только символика". ВIДЕО

Терорист, депутат Держдуми країни-агресорки та колишній очільник першої окупаційної адміністрації в Донецьку Олександр Бородай, відкрито зізнався у масовому використанні неонацистської символіки серед російських бойовиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ,  про це Бородай заявив під час інтерв'ю російським пропагандистам, коментуючи звинувачення у нацизмі на адресу російських окупантів.

Бородай, який у 2014 році разом із терористом Гіркіним приїхав на Донбас створювати "ДНР", намагався виправдати своїх підлеглих, стверджуючи, що нацистські символи для них нібито "нічого не означають".

"Все эти руны, свастики и все прочее, они абсолютно ничего с точки зрения идеологии не обозначают. Это всего лишь только символика. Понимаете, если многих наших добровольцев 2014 года раздеть... Я видел кучу своих бойцов, которые так расписаны - прости господи. Вы знаете, у одного из моих штабных работников было обнаружено в свое время, в какой-то момент нашими же бойцами, когда они, по-моему, вместе в баню пошли, был обнаружен портрет Гитлера", - заявив терорист.

Топ коментарі
+20
Мразь кацапська виправдовує своїх вбивць!!!
показати весь коментар
20.03.2026 15:59 Відповісти
+11
чуваче! так ваші ж діди, які "ваєвалі", за таку символіку нагороджували свинцем макитру!...
показати весь коментар
20.03.2026 16:01 Відповісти
+10
Він не дав ведучій договорити. А вона казала, що за цією логікою тоді і тату у бійців ЗСУ теж не мають жодної ідеологічної складової.
показати весь коментар
20.03.2026 16:03 Відповісти

Завантаження...