9162 відвідувача онлайн

Путін, можливо, трохи допомагає Ірану, - Трамп

Трамп припустив, що Путін допомагає Ірану

Президент США Дональд Трамп вважає, що російський диктатор Путін, можливо, допомагає Ірану.

Як інформує Цензор.НЕТ, його цитує Bloomberg.

Подробиці

"Я думаю, що він може їм трохи допомагати", - сказав лідер США.

"І він, мабуть, думає, що ми допомагаємо Україні", - додав Трамп.

Що передувало?

  • Нагадаємо, раніше The Washington Post повідомив, що Росія надає Ірану інформацію про цілі для ударів по американських силах на Близькому Сході.
  • У Білому домі згодом заявили, що Сполучені Штати не зважають на те, що Росія може надавати Ірану розвідувальні дані.
Топ коментарі
+15
ідіот, він вбиває громадян сша
показати весь коментар
13.03.2026 14:34 Відповісти
+15
друг володїмір допомагає вбивати американських солдат

МАГА, як тобі таке ?

.
показати весь коментар
13.03.2026 14:38 Відповісти
+14
Американці хоч чують що воно несе? Тююю!!! Подумаєш що Х'уйло трохи допомагає вбивати американських солдатів і знищувати дорогу американську техніку. Зате Тромб допоміг Х'уйлу зняти санкції і врятувати економіку а також продовжити війну ще на один рік.
показати весь коментар
13.03.2026 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Договорились так с другом. На полшышечки, не больше.
показати весь коментар
13.03.2026 14:32 Відповісти
друг володїмір допомагає вбивати американських солдат

МАГА, як тобі таке ?

.
показати весь коментар
13.03.2026 14:38 Відповісти
Трамп уже не МАГА если ты не в курсе ихних внутрипартийных подкылымных срачей .Он теперь ястреб-неокон😁
показати весь коментар
13.03.2026 17:46 Відповісти
ну, що ж....
піндосам подобається?
і що ми можем зробити?
надрочувати желчу на цензорі?
так отож!
показати весь коментар
13.03.2026 14:32 Відповісти
Тю, Дональд, та не може бути, щоб твій френд вова ***** та допомагав, щоб тобі звіздюлей вставляти. Він ж так тебе хвалить, такі оди співає, а ти якісь пред`яви кидаєш...
Правда, обережненько так, можливо...
показати весь коментар
13.03.2026 14:33 Відповісти
Здається, він почав щось підозрювати...
показати весь коментар
13.03.2026 14:33 Відповісти
трамп буквально публічно виправдовує дії пуйла.

пофіг, хто агресор/жертва, пофіг що через росіян вмирають американці. Бо "пуйло думає".

тепер трамп ламатиме голову, як переконати путіна, що сша не допомагають Україні...
показати весь коментар
13.03.2026 15:31 Відповісти
ідіот, він вбиває громадян сша
показати весь коментар
13.03.2026 14:34 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2026 14:42 Відповісти
Трошки дебіл...можливо
показати весь коментар
13.03.2026 14:35 Відповісти
У вас помилки в словах «трошки» і «можливо». Або можна просто скласти речення лише з одного слова.
показати весь коментар
13.03.2026 16:17 Відповісти
"І він, мабуть, думає, що ми допомагаємо Україні", - эпическая фраза.
показати весь коментар
13.03.2026 14:38 Відповісти
І цим все сказано трамп в парі з ****** грабують і вбивають Українців іУкраїну
показати весь коментар
13.03.2026 15:17 Відповісти
Американці хоч чують що воно несе? Тююю!!! Подумаєш що Х'уйло трохи допомагає вбивати американських солдатів і знищувати дорогу американську техніку. Зате Тромб допоміг Х'уйлу зняти санкції і врятувати економіку а також продовжити війну ще на один рік.
показати весь коментар
13.03.2026 14:39 Відповісти
А шо прості американці не знають що США офіційно нам допомагали знищувати руских? Так що все справедливо і ясно - ***** допомагає Ірану вбивати амерів, а амери допомагають нам вбивати рузких.
І звичайно це американці розуміють i просто чекають чим це закінчиться.
показати весь коментар
13.03.2026 14:55 Відповісти
Трамп цю допомогу якраз і припинив.
показати весь коментар
13.03.2026 15:24 Відповісти
А перший свій термін Трамп чим займався?
показати весь коментар
13.03.2026 15:50 Відповісти
Не припинив. Розвідкою, Старлінком, поставками зброї допомагає і дуже суттєво.
показати весь коментар
13.03.2026 16:02 Відповісти
Нет .Просто теперь эту помощь мы закупаем платя деньги и не в меньших обьемах чем раньше . Да и старлинк раше по чьему приказу как думаешь Маск отключил
показати весь коментар
13.03.2026 17:51 Відповісти
Путін, можливо, трохи допомагає Ірану, а я дуже добре допомагаю куйлу у його окупаційній війні в Україні
показати весь коментар
13.03.2026 14:41 Відповісти
треба мати справи з американським бізнесом, а не з уродами з Білого Дому:

Компанія зі США відправила на передову в Україну двох роботів-гуманоїдів для виконання розвідувальних завдань

показати весь коментар
13.03.2026 14:42 Відповісти
Він думає, що може думати.
показати весь коментар
13.03.2026 14:44 Відповісти
чого рудий так боїться пуйла ?
показати весь коментар
13.03.2026 14:45 Відповісти
Они из одного клуба да еще друзья. "Нумизматы" хреновы.
показати весь коментар
13.03.2026 14:47 Відповісти
І за це... ми знімемо з нього санкції!)))
показати весь коментар
13.03.2026 14:51 Відповісти
Вже готує виправдання провалу?
показати весь коментар
13.03.2026 15:04 Відповісти
Зовсім трішечки, тільки щоб иранці могли вражати американськи бази. Це ж заслуговує на те, щоб зняти з путлера санкції, пане президент Трамп?
показати весь коментар
13.03.2026 15:07 Відповісти
Тобто путін "трохи допомагає" вбивати американських солдат!?
Так пане Трамп розуміти Ваші слова?
показати весь коментар
13.03.2026 15:08 Відповісти
Трамп можливо трохи відсмоктує в *****...
показати весь коментар
13.03.2026 15:09 Відповісти
Ну так. Допоможе вбити одного американського військового. Ну може, 2-3. Ну, може, 100. Хай би як - винний все одно Зеленський разом з Байденом.
показати весь коментар
13.03.2026 15:13 Відповісти
Ну казковий довбойо......б!!!
показати весь коментар
13.03.2026 15:14 Відповісти
Трамп так думає, бо проти пуйла у нього немає карт !
показати весь коментар
13.03.2026 15:17 Відповісти
Трампон вважає що можливо бути трохи "бєрємєнной".
показати весь коментар
13.03.2026 15:19 Відповісти
Путін, трохи допомагає Ірану вбивати американських солдат, - ТрампОН
показати весь коментар
13.03.2026 15:25 Відповісти
Це еталонна риторика професійного терпіли..... Фраза ,,він, мабуть, думає'' - справжня вершина дипломатичного куколдизму. Доня вже настільки панічно боїться зачепити почуття свого ,,сильного друга'', що вже готовий виправдовувати звірства кремля власною уявною провиною Штатів. Поки іранські дрони щоночі перетворюють українські міста на згарища, цей ,,майстер угод'' жує ментальну жуйку про те, що путін просто ,,реагує''. Фактично, він легітимізує кожен воєнний злочин москви одним реченням. Це не велика політика, це добровільна лоботомія в прямому ефірі, де глобальна безпека зводиться до рівня дитячих розбірок. Називати союз двох диктатур, що обмінюються балістикою та технологіями, ,,невеликою допомогою'' - це справжній майстер-клас із применшення катастрофи. Доня так по дитячому описує цю вісь зла так, ніби тут два аутсайдери просто обмінялися фантиками за гаражами, а не створюють екзистенційну загрозу усьому світу. Що далі? Може, він ,,припустить'', що Кім Чен Ин запускає ракети просто тому, що йому бракує теплих обіймів?
показати весь коментар
13.03.2026 15:47 Відповісти
Який же ти ублюдок: рашисти "допомагають" убивати солдат твоєї країни, а ти Чмо "прикриваєш" кремлівську, бункерну падаль Щоб ти здох
показати весь коментар
13.03.2026 15:55 Відповісти
Клінічний ідіот!Не можна бути трохи вагітною.Пуйло якщо допомагає то від тої допомоги можуть страждати як ізраїльські воїни так і американські.Досить вилизувать у плєшивого.
показати весь коментар
13.03.2026 15:55 Відповісти
А трамп? А трамп просто допомогає *****
показати весь коментар
13.03.2026 16:15 Відповісти
***** невинуватий, що допомагає Ірану, бо винуватий Трамп, що допомагає Україні. Справжній прогнутий винуватий куколд. Чому США допомагають Україні? Що таке цінності, демократичний світ…Хто такий ***** і рашистський режим? Чому цей режим несе екзистенційну загрозу Світу? В кінці кінців, хоча б мовою Трампакса: чому допомагати Україні це по поняттям і правильно, і чому допомагати Ірану це западло і неправильно? Але Трамп і питання - це складно. Абирвалг, МАГА, Примус, пивна, ще парочку, це все Байден, примус, МАГА…
показати весь коментар
13.03.2026 16:31 Відповісти
на пів шишечки
показати весь коментар
13.03.2026 16:38 Відповісти
Да який же він дурень.
показати весь коментар
13.03.2026 16:52 Відповісти
А ты трохи не того