7007 відвідувачів онлайн

Бєлгородці стоять у заторі і спостерігають, як РСЗВ "Град" перегородила дорогу і обстрілює Харківщину. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що установка РСЗВ заблокувала рух на дорозі і спричинила затор.

Нагадаємо, що нещодавно російська авіація впустила ще одну фугасну авіабомбу на Бєлгородську область.

Вночі ФАБ впала у селищі Розумне на парковці. Ще одна бомба вибухнула за кілька десятків метрів від першої, але з різницею у 8 годин.

За даними росЗМІ, протягом останніх 4 днів РФ впустила на Бєлгородську область 5 бомб. Таким чином, лише за березень, квітень та травень російські війська впустили на російські та окуповані українські території щонайменше 33 ФАБ.

РСЗВ БМ-21 "Град" - реактивна система залпового вогню калібру 122 мм. Розроблена в СРСР, випускалася на базі шасі вантажівки Урал-375 із встановленою пусковою установкою 2Б5. БМ-21 "Град" є розвитком установки залпового вогню "Катюша" часів Другої світової війни.

Топ коментарі
+68
Перше що вони скажуть при прильотах - "а нас за что". Це суть русскіх - НАМ ВАС УБИВАТИ МОЖНА МІЛІОНАМИ і грабувати і гвалтувати, а ви лиш посмійте що зробити у відповідь
показати весь коментар
15.05.2024 14:51 Відповісти
+42
А коли прилетить у відповідь, почнуть верищать про тєракт і збирати ООН.
показати весь коментар
15.05.2024 14:58 Відповісти
+38
Звичайна тактика терористів.
показати весь коментар
15.05.2024 14:56 Відповісти

Завантаження...