9284 відвідувача онлайн

Справа Шеремета: суд продовжив арешт Кузьменко на два місяці - до 24 липня

Справа Шеремета: суд продовжив арешт Кузьменко на два місяці - до 24 липня

Печерський районний суд Києва продовжив до 24 липня запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета дитячому хірургу Юлії Кузьменко.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", суд задовольнив клопотання прокурора і продовжив до 24 липня 2020 року включно термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше повідомлялося, що адвокат дитячого кардіохірурга Юлії Кузьменко, яку поліція підозрює у виконанні вбивства Шеремета, Тарас Безпалий заявив про відвід судді і попросив призначити іншого суддю для розгляду клопотання групи прокурорів щодо продовження терміну тримання під вартою для Кузьменко. Суддя своєю чергою, після оголошення заяви про відвід, оголосив перерву в судовому засіданні на невизначений термін.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

31 березня терміни досудового розслідування у справі про вбивство Шеремета продовжили ще на два місяці у зв'язку з необхідністю завершення близько 20 експертиз і проведення додаткових слідчих дій.

22 травня адвокат Кузьменко Безпалий заявив, що обвинуваченим у справі про вбивство Шеремета вручають документи про закінчення розслідування.

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року в результаті вибуху машини.

Повний текст інтерв'ю з Юлією Кузьменко читайте за посиланням.

Топ коментарі
+37
Это типа они не хотят обосраться публично. Хотя они это уже давно слелали на том брифинге, когда назвали людей преступниками без решения суда.
показати весь коментар
26.05.2020 07:10 Відповісти
+25
Не обосраться у них не получится. Вечно арест длится не может. Вообще они уже обосрались, ещё со времён пресс-конференции, где назвали их убийцами, наплевав на презумпции невиновности.
показати весь коментар
26.05.2020 07:15 Відповісти
+24
Кузьменко продовжили арешт, але доказів її вини досі нема, тому це черговий політичний тиск.
показати весь коментар
26.05.2020 07:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Шансов - 0.
показати весь коментар
26.05.2020 09:09 Відповісти
Да, соглашусь. Мне тоже ОЧЕНЬ нравится Зеркаль. Я бы за неё голосовал. Но боюсь, шансов у неё - ноль....
показати весь коментар
26.05.2020 09:16 Відповісти
Це все від нас залежить. Боротьба за Україну відбувається не тільки на фронті, а і серед цивільних. Чи пропонуєте скласти руки?
показати весь коментар
26.05.2020 09:28 Відповісти
Ну, не выберут её!
Выбери реального кандидата.
Только тогда можно рассчитывать на успех.
показати весь коментар
26.05.2020 09:32 Відповісти
Нет, не пропоную. Пропоную приближённым к "Святому Петру" потребовать от него, чтобы больше он не выдвигал свою кандидатуру на выборах/снял её в пользу Зеркаль. Чтобы дал Украине шанс избрать достойного президента. В противном случае, нам опять придется голосовать за Зеленого- "абынеПеца". Вот и увидим мы истинное лицо "государственника", "атца нации" и "ГЕТЬмана", заботящегося о судьбе Украины.
показати весь коментар
26.05.2020 09:35 Відповісти
Може він так і зробить.
показати весь коментар
26.05.2020 11:17 Відповісти
Я не против Зеркаль.
Вся беда в том, что ставятся нереальные планы.
Отсюда и неудачи.
Хотелки меньшинства не проходят без кровопролития.
показати весь коментар
26.05.2020 09:30 Відповісти
И да. Вот только напрягает фраза "компромісна кандидатура". "Компромисной" между кем и кем? Ибо большинство граждан этой страны искать "компромис" с барыгой не собирается. Единственный "компромис", который возможен- это платная камера "ВИП-образца", которую недавно "благоустроили". Так шо не делай умничке Зеркаль антирекламу.
показати весь коментар
26.05.2020 09:30 Відповісти
Полностью согласен.
показати весь коментар
26.05.2020 09:33 Відповісти
Питання сьогодні стоїть не садити, чи не садити Пєцю, а бути, або не бути Україні. Тому мститись під час пожежі - глупство, щонайменьше.
показати весь коментар
26.05.2020 11:22 Відповісти
А знаешь, чем мы с тобой отличаемся, Ваня? Тем, что я могу абстрагироваться от Зелёного, за которого голосовал (во 2 туре и исключительно по принципу "абынеПеца"), а ты вот от "Святого Петра" не можешь.... Я могу признать, что мне пока НЕ нравится процентов 80 (а, может, и все 90) из того, что он делает и что он говорит, а вот ты даже не в состоянии перестать отождествлять своего "Святого Петра" и Украину....

"Пожар" говоришь, сейчас? А для меня "пожар" начался после избрания "Святого Петра" на престол.... Правда, он и до сих пор не закончился. Но це таке...
показати весь коментар
26.05.2020 11:52 Відповісти
Пан помиляється. Такого послідовного пєцяфоба, ніж я, ще пошукати треба. Але тим не меньш доля України для мене стоїть на першому місті, ніж якась помста. Ладно, треба по справах.
показати весь коментар
26.05.2020 11:57 Відповісти
Дело разваливается, затягивают, чтобы оттянуть подальше иски в ЕСПЧ , а они будут и 100% будут выиграны. А когда зеленая плесень будет сметена на свалку истории, этих людей будут судить. Во всяком случае, я на это надеюсь.
Детского хирурга обвинить в заказном убийстве, само по себе звучит как бред умалишенного.
показати весь коментар
26.05.2020 08:29 Відповісти
Та шо тут возмущаться-у зеленского рейтинг 40%,вот они и творят ,шо хотят
показати весь коментар
26.05.2020 08:31 Відповісти
і ще мінімум 9 років попереду
показати весь коментар
26.05.2020 08:37 Відповісти
Я б засудив Кузьменко років на 10 лише за слова "Ссікліваму Кієву ні памішаєт пару касєт із градов" (характерно що ці "патріоти" в побуті користуються мовою агресора). Шкода що українське законодавство такого не передбачає.
показати весь коментар
26.05.2020 08:34 Відповісти
Это от большой любви к Украине.
Они любят Киев, но без киевлян.
Они любят Украину, но без украинцев.
показати весь коментар
26.05.2020 08:40 Відповісти
Гениально ! Моисей и рядом не стоял. На каких фронтах ты любовь доказывал ?
показати весь коментар
26.05.2020 08:43 Відповісти
Её доказывать надо?
Тебе?
Кто ты такой?
показати весь коментар
26.05.2020 08:45 Відповісти
В отличие от тебя не пердю в диван.
показати весь коментар
26.05.2020 08:46 Відповісти
Из окопа строчишь?
показати весь коментар
26.05.2020 08:48 Відповісти
Стандартный высер ?
показати весь коментар
26.05.2020 08:48 Відповісти
У тебя?
Да.
показати весь коментар
26.05.2020 09:09 Відповісти
ВСЕ подтверждается делами _ это для тебя новость ?
показати весь коментар
26.05.2020 08:48 Відповісти
Что?
Делами будем мерятся?
показати весь коментар
26.05.2020 09:11 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2020 08:52 Відповісти
Предложи свою кандидатуру шмаркле. Ему такие позарез нужны.
показати весь коментар
26.05.2020 08:41 Відповісти
Да ти шо ? Так і мене візьме ще засуди мудель бо я так само кажу тільки я більш радикальніше налаштований і ці б слова екстраполював на більшу частину України - бо тут мудрий нарід від війни огородили так вони з радістним гиканням за клована проголосували , бо бачите лежачи на дивані і чухаючи свої дупи вони "втомилися від війни" а тепер саджають не за *** патріотів
показати весь коментар
26.05.2020 08:51 Відповісти
Тише ! бубочку напугаешь !
показати весь коментар
26.05.2020 08:54 Відповісти
Це тому що ти і ці посажені - патріоти не України, а свого корита, і вважають себе обраним пупом землі і що все повинно бути по їхньому. Але так не буває, і життя ще не один раз боляче тебе цьому навчить.
показати весь коментар
26.05.2020 10:12 Відповісти
Покидьок , стосовно слів кто патріот а хто ні і чи дає це право хзасуджувати , ц...от скажи мені мурло те що хтось патріот чи ні дає право саджати ? У нас в такому випадку тюрем не вистачить бо процентів 25 (як мінімум) хочуть в совок/рф ще добрячим процентам 30 пох взагалі де і в якій країні вони живуть . так може з них почати тоді а не з тих хто воював та допомагав військовим стримувати московитську навалу ? Ась ? Не чую твій гнилий рот ?
показати весь коментар
26.05.2020 10:49 Відповісти
За словами таких як ти патріотів власного корита, належність до "патріотів" дає індульгенцію від кримінального переслідування.
А згодом з'ясовується: ті "патріоти" хто голосніше за всіх репетував про війну і свою допомогу армії - за цей час придбали у власність квартири, будинки і автомобілі. І чим частіше будуть відбуватися постріли із градів - тим менше буде у суспільства часу і уваги стосновно таких "дрібничок".
показати весь коментар
26.05.2020 11:00 Відповісти
Браво!
показати весь коментар
26.05.2020 08:51 Відповісти
Наивно думать, что их теперь не посадят, после той прес-конференции, где их всех назвали убийцами.
показати весь коментар
26.05.2020 09:01 Відповісти
Кто и когда назвал конкретно ? Ссылку можно а не языком бред чесать?
показати весь коментар
26.05.2020 09:07 Відповісти
Дурбелик, вытащи свои кривые ручки из зеленой задницы и в гугле найди первую прессуху после ареста, а не брызгай здесь зелеными соплями - где,кто почему.
показати весь коментар
26.05.2020 10:26 Відповісти
Цитату в студию балабол
показати весь коментар
26.05.2020 10:40 Відповісти
Тебе, дебилу, только намордник поможет с последующим усыплением. Ты не прошел испытание эволюцией.
показати весь коментар
26.05.2020 20:45 Відповісти
Значит, враньё тебе подтвердить нечем.
показати весь коментар
02.07.2020 07:52 Відповісти
Дело Шеремета похоронит карьеру и зе, и авакова. Держитесь узники зеленского.
показати весь коментар
26.05.2020 09:16 Відповісти
Глупости. "Похоронит карьеру" Зеленого- отсутствие посадок соево-кролячего ворья.
показати весь коментар
26.05.2020 10:14 Відповісти
А он потрошиных барыг и не посадит - рука руку моет.
показати весь коментар
26.05.2020 10:27 Відповісти
Посмотрим. Не посадит- пойдет следом за ними. Или попрыгает по пенькам.
показати весь коментар
26.05.2020 10:34 Відповісти
Сарачка крихiтка ,если они посадят не винных людей мы же Зеленского и Авакова с Говном смешаем אלתידג
показати весь коментар
26.05.2020 09:41 Відповісти
В израИле будете "мешать" или как?
показати весь коментар
26.05.2020 10:11 Відповісти
Почему все такое насмерть конченое и как это лечить.
показати весь коментар
26.05.2020 10:23 Відповісти
Товарищу Воронцову, Ну зачем же в Израиле ,к стати название страны пишется с большой буквы, в ЕСПЧ ,опыт уже есть🙂
показати весь коментар
26.05.2020 10:52 Відповісти
Придет время и будут продливать сроки "продлителям". Ничто на Земле не проходит бесследно.
показати весь коментар
26.05.2020 12:03 Відповісти
кто то верит в то что детский хирург полезет под машину цеплять бомбу? ))))

ради чего, что бы взорвать какого то шеремета )))))
мразь собакова нах с пляжа и за сфабрикованые дела на зону.
показати весь коментар
27.05.2020 00:01 Відповісти
Сторінка 2 з 2