10265 відвідувачів онлайн

Суд стосовно Мангера перенесли через клопотання про відвід судді

Суд стосовно Мангера перенесли через клопотання про відвід судді

Захист підозрюваного у замовленні та організації нападу на активістку Катерину Гандзюк голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера заявив про відвід судді, який обирає запобіжний захід, у зв'язку з чим засідання відкладено, а сам Мангер вільний.

Про це повідомив адвокат Дмитро Ільченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Було заявлено клопотання про відвід судді, який розглядає клопотання про запобіжний захід. Чомусь із 20 суддів суду 18 не брали участі в автоматичному розподілі справи", - сказав адвокат агентству у вівторок.

Він зазначив, що це може свідчити про заангажованість судді. До того ж, за його словами, цей самий суддя ухвалював рішення і про примусове доставлення Мангера до суду.

Ільченко пояснив, що клопотання про відвід має розглянути інший суддя, на це процесуально відводиться максимум два дні.

"Що стосується самого Мангера, то він вільна людина, у нього наразі лише одне зобов'язання - з'являтися за повісткою до суду", - пояснив адвокат.

За його словами, Мангер перебуватиме у Києві в очікуванні продовження судового засідання.

Раніше в СБУ повідомили, що Мангера затримано на виконання постанови слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 16 червня 2020 року.

Правоохоронці у вівторок доставили Мангера до Києва до Печерського районного суду, де суддя о 15:00 розпочав розгляд клопотання прокурора Офісу генерального прокурора про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку і облили сірчаною кислотою. Гандзюк потрапила в реанімаційне відділення. 4 листопада активістка померла в лікарні.

6 червня 2019 року суд ухвалив вироки виконавцям убивства Гандзюк - вони отримали від трьох до шести з половиною років ув'язнення. Окремо судять Ігоря Павловського, якого слідство вважає посередником між замовниками та виконавцями вбивства. Підозрюваними в замовленні та організації нападу є Владислав Мангер і Олексій Левін.

Раніше досудове розслідування у справі вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк було продовжено до 29 липня.

Підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк Владислава Мангера мають примусово доставити в суд.

Топ коментарі
+6
у стеренко тоже отводили судью но это не помешало дальше выносить решения... зеля или наводи порядок или пошёл нах... откуда и пришёл.
показати весь коментар
16.06.2020 16:33 Відповісти
+3
Для Мангера суддю змінили, для Стерненка - зась. Все, що треба знати про правову систему.
показати весь коментар
16.06.2020 16:34 Відповісти
+3
Адвокаты Стерненко ТРИЖДЫ заявляли об отводе судьи. Им ОТКАЗАЛИ. Ходатайство Мангеры удовлетворили с первого раза. Реальное двойное правосудие, Точно как на расеи
Суд по Мангеру перенесли из-за ходатайства об отводе судьи - Цензор.НЕТ 5098
показати весь коментар
16.06.2020 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у стеренко тоже отводили судью но это не помешало дальше выносить решения... зеля или наводи порядок или пошёл нах... откуда и пришёл.
показати весь коментар
16.06.2020 16:33 Відповісти
Для Мангера суддю змінили, для Стерненка - зась. Все, що треба знати про правову систему.
показати весь коментар
16.06.2020 16:34 Відповісти
Чому таке відбувається ? Просте пояснення , - в країні реальний президент це медведчук із громадянином Ізраїлю рабиновичем, а реальний генпрокурор це один із організаторів вбивства майданівців - портнов ! Ці зрадники України регулярно навідуються до Москви, отримуючи інструкції по знищенню української державності ! А оте непорозуміння Зе та венедиктова то є звичайнісінькі маріонетки, якими маніпулюють ЗРАДНИКИ ! Ось чому для патріотів України клоун із маріонетковою "генпрокуроркою" застосовують самі жорсткі методи, а швондери- вбивці та кати українців користуються всілякими пільгами !!! Приклад - кат українців, що ОСОБИСТО КАТУВАВ ХАРКІВСЬКИХ МАЙДАНІВЦІВ Кернес по сі пори не у тюрмі ! Мангер з Лєвіним також НЕ БУДУТЬ СИДІТИ У ТЮРМІ, а от що стосується захисників і патріотів України - Стерненка, Федини, Звіробій, Кузьменка, Дугарь, Антоненка тут не все так просто ! Зе і його банда зроблять все, порушуть ВСІ ЗАКОНИ, а українців-патріотів П О С А Д Я Т Ь !!!
показати весь коментар
16.06.2020 17:10 Відповісти
клопотання не розглянуто ніхто нікого не замінив чим ви читаєте?
показати весь коментар
16.06.2020 17:52 Відповісти
Адвокаты Стерненко ТРИЖДЫ заявляли об отводе судьи. Им ОТКАЗАЛИ. Ходатайство Мангеры удовлетворили с первого раза. Реальное двойное правосудие, Точно как на расеи
Суд по Мангеру перенесли из-за ходатайства об отводе судьи - Цензор.НЕТ 5098
показати весь коментар
16.06.2020 16:35 Відповісти
боже мій ніхто ще не відмовив чи не задовольнив ))) Клопотання Мангера про відвід ще не розглянуто)))
показати весь коментар
16.06.2020 17:51 Відповісти
но уже перенесли. Этого достаточно?
показати весь коментар
16.06.2020 18:21 Відповісти
А де був цей абаний суд коли мангер вбивав Гандзюк?
показати весь коментар
16.06.2020 16:36 Відповісти
кстати, вот так выглядит адвокат Мангера - Дима Ильченко (он же деритут Херсонского горсовета).. как по мне, чистый орк..
Суд по Мангеру перенесли из-за ходатайства об отводе судьи - Цензор.НЕТ 1078
показати весь коментар
16.06.2020 16:42 Відповісти
"...Подозреваемого в организации убийства активистки Екатерины Гандзюк Владислава Мангера должны принудительно доставить в суд..."

В катафалку?
показати весь коментар
16.06.2020 17:43 Відповісти
Мені дуже інтересно і не тільки мені,чому по Степненко суддю не відвели, а пресували пацана і далі, призначили адресу арешту, якої немає а по Мангеру з цим же питанням, перенесли розгляд справи? Це щоб Юлю не образити? Чи там загинув сепар, чи московський диверсанн "братан", а тут вбили патріотку?
показати весь коментар
16.06.2020 18:07 Відповісти
Черговий пшик нашої продажної судової системи.
показати весь коментар
16.06.2020 18:48 Відповісти
Судить мафию - дело непростое. Если только сам в мафии не состоишь.
показати весь коментар
17.06.2020 07:35 Відповісти