7215 посетителей онлайн

Нелогично иметь западное оружие и не применять его для ударов по врагу на его территории, - Зеленский

Президент України Володимир Зеленський

Президент Владимир Зеленский призвал партнеров разрешить применять западное оружие для ударов по территории РФ.

Об этом он заявил в интервью The Guardian, передает Цензор.НЕТ.

По словам президента, без "зеленого света" со стороны США другие партнеры, в частности Великобритания, не могут предоставить разрешение на удары по территории РФ.

"Поверьте нам, мы должны ответить. Они (российские оккупанты. - Ред.) не понимают ничего, кроме силы. Мы не первая и не последняя цель", - сказал Зеленский.

"Я думаю, что абсолютно нелогично иметь (западное. - Ред.) оружие и видеть убийц, террористов, которые убивают нас со стороны России. Я думаю, что иногда они просто смеются над этой ситуацией. Они понимают, что мы их видим, но не можем до них дотянуться", - добавил глава государства.

Удары по территории РФ

Ранее появилась информация о том, что администрация Байдена тайно дала Украине разрешение нанести удары по территории РФ используя предоставленное США оружие. Это касается исключительно боев на Харьковском направлении.

Впоследствии стало известно, что США подтвердили разрешение Байдена бить американским оружием по российским силам, атакующим Харьковщину.

Разрешение на удары по территории РФ, которая граничит с Харьковщиной, также предоставила Германия.

Топ комментарии
+12
Нелогічно витрачати мільярди на асфальт та бруківку під час війни.
Нелогічно тримати бовдурів, імітаторів та статистів у владі.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:17 Ответить
+9
Нелогично закатывать в асфальт свою зброю (которой можно было стереть с лица Земли мааацквабад) по приказу Ху#ла.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:16 Ответить
+7
не тобі про логіку казати...
показать весь комментарий
31.05.2024 13:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не тобі про логіку казати...
показать весь комментарий
31.05.2024 13:14 Ответить
Воно вперше попросило про дозвіл хєрачити по раші тільки 13 травня цього року, і відразу дозволили. Що воно меле?
показать весь комментарий
31.05.2024 15:02 Ответить
Не логично слушать тебя.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:16 Ответить
показать весь комментарий
31.05.2024 13:17 Ответить
Так ти ж патякаєш що тобі треба 100% дозволів. А тобі їх не дали. То може ще й військові союзників мають з тієї зброї стріляти? Все шукаєш причини щоб в разі чого було на кого вину скинути.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:18 Ответить
перестаньте показувати клоуна, ще безглузду давайте. воно вже не 73%....дурнів.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:18 Ответить
Німці ж дали відмашку лупити по білгородщині
показать весь комментарий
31.05.2024 13:21 Ответить
Нелогічно коли по ОП та верховні раді не прилітає.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:23 Ответить
Тобто така західна зброя нам не потрібна...?
показать весь комментарий
31.05.2024 13:26 Ответить
Не логічно, що твій татусь свого часу не скористався кондоном.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:33 Ответить
А Зє готовий приймати допомогу з усіх боків? Як акторка з німецьких фільмів для дорослих? Він, до речі, так і не вибачився за той висер...
показать весь комментарий
31.05.2024 13:34 Ответить
Поставив весь Захід раком і лається без зупинки.
показать весь комментарий
31.05.2024 13:41 Ответить
Логічно було б мати свою...але вона вся в офшорах та асфальті...
показать весь комментарий
31.05.2024 14:02 Ответить
Так тупо діяти то точно отримає відмову .
Ну візьміть кооперацію де буде щось збиратися фарбуватися у нас, це вже небуде західна зброя. В російських ракетах знаходять компоненти з США але ніхто ж не каже що це американська зброя.
показать весь комментарий
31.05.2024 14:07 Ответить
Хоча вона таки, ця рашензброя на 75% західна.
показать весь комментарий
31.05.2024 14:43 Ответить
Дивно, що світ категорично не забороняє росії використовувати проти України зброю яка має хоч 1 компонент західних виробників або США.
показать весь комментарий
31.05.2024 14:45 Ответить
нічого дивного, на заході як ми бачимо переважає позиція моя хата з краю і максимум це висловлювання занепокоєння . але нацистська рф продовжує пребувати у радбезі оон , магате та інших організація і її не виключають звідти. Тому можна зробити висновок в недалекому майбутньому світ очікує ренесанс ядерної зброї. Страусина позиція США -голову у пісок(2013р) дуже посприяла цьому.
показать весь комментарий
31.05.2024 14:51 Ответить
Це найстрашніше.
показать весь комментарий
31.05.2024 15:19 Ответить
А клована посадити у крісло президента? Чі уклоніста поставити командувати генералами це логічно?
показать весь комментарий
31.05.2024 14:40 Ответить
Він правий. Це нонсенс і аж ніяк не допомога аби захистити Україну.

Хоча, правду кажучи, і не утворення кабінету міністрів злагоди і довіри з представників всіх.партій.крім опзж і їх відпочкувань, та відсутність змін.в оп це не менш нелогічно і так само не на користь Україні.

Не логічним є і те, що грабіж бюджету не тільки країни, а і кожного її громадянина залишається безкарним в абсолютних величинах.
показать весь комментарий
31.05.2024 15:18 Ответить