5038 посетителей онлайн

В результате вражеских обстрелов обесточены потребители в шести областях, - Минэнерго

Знеструмлення через обстріли

По состоянию на 21 июня из-за вражеских обстрелов обесточены потребители в шести областях Украины.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщили в Министерстве энергетики Украины.

Сообщается, что по технологическим причинам обесточены 2988 абонентов в Днепропетровской области.

В Донецкой области из-за непогоды и боевых действий за минувшие сутки обесточивались 44,1 тысячи абонентов в 37 населенных пунктах. Энергетики запитали 20,5 тысячи абонентов в 11 населенных пунктах. На утро из-за непогоды и боевых действий оставались без напряжения 144 населенных пункта, всего - 74,5 тысячи абонентов. Газовики восстановили газоснабжение 107 потребителям, которые отключались из-за обстрелов.

В Запорожье энергетики устранили ряд технологических нарушений, в частности - вызванных непогодой, и вернули свет 8640 потребителям. Также запитано 464 абонента, которые были обесточены из-за обстрелов. На утро из-за боевых действий оставался без напряжения 3731 потребитель. По технологическим причинам обесточена 1261 точка учета.

В г. Белая Церковь Киевской области во время планового технического обслуживания внутридомового газопровода обнаружена утечка газа на вводном газопроводе. Для ее устранения отключены от газоснабжения 2 многоквартирных дома (всего 60 потребителей).

В одном из населенных пунктов Львовской области трактором поврежден газопровод. Остановлено газоснабжение двум домам - для 30 абонентов.

В Сумской области из-за непогоды на утро обесточены 4437 абонентов в 34 населенных пунктах. В целом остаются без напряжения 9356 точек учета в 115 населенных пунктах.

Из-за боевых действий остаются без напряжения 38,7 тысячи абонентов на Харьковщине.

В г. Херсоне энергетики запитали 186 точек учета, которые обесточивались из-за вражеских обстрелов. Однако повторные обстрелы привели к новым повреждениям воздушных линий. Остаются без света 4507 абонентов. В Херсонской области без электроснабжения на утро - 25,8 тысячи точек учета в 45 населенных пунктах.

На Черниговщине из-за непогоды на утро без электроснабжения - 948 абонентов в 8 населенных пунктах. В результате боевых действий остаются обесточенными 1763 абонента в 26 населенных пунктах.

Топ комментарии
+1
це прівид відключити електрику решті областей. За компанію
показать весь комментарий
21.06.2024 15:53 Ответить
+1
Я не захищаю укренерго, але ти думаєш, що електроенергію в балонах чи цистернах возять по областях? Енергосистема це дуже складне розгалудження ЛЕПів та трансформаторних станцій і підстанцій.
показать весь комментарий
21.06.2024 16:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
це прівид відключити електрику решті областей. За компанію
показать весь комментарий
21.06.2024 15:53 Ответить
Я не захищаю укренерго, але ти думаєш, що електроенергію в балонах чи цистернах возять по областях? Енергосистема це дуже складне розгалудження ЛЕПів та трансформаторних станцій і підстанцій.
показать весь комментарий
21.06.2024 16:08 Ответить
то що ти зебіл давно відомо. немає що обговорювати з цуценям
показать весь комментарий
21.06.2024 16:22 Ответить
Перше, що я бачу, то дебіла який нічого не розуміє в енергетиці, а сидить і патякає як 80-річна бабця на лавочці біля під'їзду. Вона знає все, хто вінАвАт і шо с Єтім дЄлать
показать весь комментарий
21.06.2024 16:24 Ответить
тобто ти, дегенерате, стверджуеш, що знеструмлення окремої області чи кількох, ніяк не впливає на роботу АЕС. Що відключення споживачів залишається без наслідків для самої АЕС. Лихо у тому, що інші 80-річні бабусі, більш досвідченні ніж зебабуїни з укренерго та Ахметовської зграї. Ваша одна Безугла чого варта
показать весь комментарий
21.06.2024 16:48 Ответить
Ну ти дебіл, що з тобою говорити? Одне запитання, а як електроенергія потрапляє в ту чи іншу область в цистернах чи фурами возять чи як покійний Тесла робив експерименти передавати її бездротово?
показать весь комментарий
21.06.2024 16:57 Ответить
за ЛЕП чув, придурок?
Та мені твій рівень освіти не турбує. Головне пам'ятай, коли влада змінеться, у буцегарню потраплять всі хто спекулював електрикою та робив статки під час війни. Сподіваюсь що і про тебе незабудуть
показать весь комментарий
21.06.2024 17:04 Ответить
Баран, який сенс відключати одному і давати іншому? Кацап б'ють по ЛЕПах, тому приходиться перекидати навантаження на інші ЛЕПи, і коли на якийсь ЛЕП який приміром розрахований на одне навантаження, а його нагрузити більше ніж його спроможність він просто вийде з ладу, провода почнуть нагріватись і може лінія вийти з ладу. Тому і регулюють нагрузками по черзі вимикаючи той чи інший район споживання. Все залежить від того де вийшли з ладу ЛЕП чи трансформаторна підстанція чи станція.
показать весь комментарий
21.06.2024 17:17 Ответить
тобто в Україні перевиробництво електроенергії? Таке, що нема куди подіту ту електрику? Що змущені зупиняти АЕС? Тоді чому твої зелені підняли таріф на електрику? Тому що ви шахраї. Що доведено на всіх рівнях
показать весь комментарий
21.06.2024 17:26 Ответить
Ти взагалі розумієш що таке нагрузка? В мене є трохи часу проведу тобі лікбез. Тобі дали якусь ємність і шланг з водопровода і сказали наповнити її за 5 хвилин. Ти бачиш, що з таким тиском в трубі ти за 5 хвилин не наповниш цю бочку. Виникає питання як це зробити? Треба підняти тиск в трубі, щоб впоратись, а в тебе є можливість його підняти, а зробити ширший діаметр в трубі ти не можеш. От ти піднімаєш і піднімаєш тиск і можеш допідніматись шо лопне труба чи шланг. Це примітивно звичайно, але я це роблю щоб у тебе було якесь поняття.
показать весь комментарий
21.06.2024 17:35 Ответить
Влада змінеться?... В 2014-му змінилась і шо? Вумному наріду не сподобався Порошенко, бо його випадково зі страху вибрали, потім вумний нарід трохи очухався, взяв і вибрав те неподобство шо зараз....
показать весь комментарий
21.06.2024 17:21 Ответить
Чому досі в Донецьку, Луганську, Бєлгороді горять ліхтарі?
показать весь комментарий
21.06.2024 16:17 Ответить
Кацапи тепер б'ють по ЛЕПах. Зрозуміли, що Україна може імпортувати електроенергію.
показать весь комментарий
21.06.2024 16:18 Ответить