11821 посетитель онлайн

Удар РФ по Харькову: более 40 человек в больницах, 4 пациента в тяжелом состоянии

Наслідки удару по житловому будинку у Харкові

По состоянию на утро 23 июня 2024 года после вражеского удара КАБами по Харькову в больницах находятся более 40 пострадавших.

Об этом сообщил в телеграмм-канале председатель Харьковской ОГА Олег Синегубов, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, в больницах области оказывают помощь 41 пострадавшему, из них - трое детей.

Четверо пациентов - в тяжелом состоянии, прооперированы.

"Состояние детей 12 и 13 лет - среднее, с положительной динамикой. Еще одна 17-летняя девушка лечится амбулаторно. К сожалению, это не окончательные данные, ведь люди продолжают обращаться за медицинской помощью после обстрелов оккупантов", - информирует Синегубов.

Удар КАБами по Харькову 22 июня 2024 года

Как сообщалось, 22 июня оккупанты ударили КАБами по Харькову. Впоследствии выяснилось, что количество пострадавших увеличилось до 54, среди них трое детей в возрасте 12, 13 и 17 лет. Зеленский показал последствия попадания вражеского КАБа в жилой дом в Харькове и отметил, что с начала июня россияне применили более 2400 КАБов, из них 700 - на Харьковщине. Украина нуждается в средствах для уничтожения российских носителей бомб.

Сейчас спасатели ликвидировали последствия вражеского удара по жилой 5-этажке в Харькове.

Топ комментарии
+5
Харків, місто Мужніх, Сталевих людей. Бережіть себе і Україну
показать весь комментарий
23.06.2024 09:02 Ответить
+4
Агов, результати міжгалактичного саміту ларьочника?
показать весь комментарий
23.06.2024 09:05 Ответить
+3
Йди до хера, мені пофуй на русских дітей, це ******** *********! Вони виростають і убивають інших, і дітей теж! Тому нехай ВСІ горять тварі руські! Ти мабудь нікого в цій війні не втратив? А я втратила свое дитя, і загубила свого внука!
показать весь комментарий
23.06.2024 10:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Харків, місто Мужніх, Сталевих людей. Бережіть себе і Україну
показать весь комментарий
23.06.2024 09:02 Ответить
Агов, результати міжгалактичного саміту ларьочника?
показать весь комментарий
23.06.2024 09:05 Ответить
А що, на твою думку, треба робити? Тільки не треба патякати про асфальт. Так вже сталося, вумний нарід вибрав те що вибрав. Шо треба робити зараз?
показать весь комментарий
23.06.2024 09:59 Ответить
Ракети.
показать весь комментарий
23.06.2024 10:06 Ответить
А звідки ти знаєш шо їх не роблять? Он у кацапів їх нехватає, ***** їздить до покидька пупса просити, хоча укацапні ВПК набагато більший нашого. Ракету зробити, це не на дивані пиндіти.
показать весь комментарий
23.06.2024 15:20 Ответить
Які балістичні ракети в нас роблять?
показать весь комментарий
23.06.2024 15:40 Ответить
Тобі може і локацію скинути де?
показать весь комментарий
23.06.2024 16:52 Ответить
Вибрав? Тому нехай убирае це зелене гімно!
показать весь комментарий
23.06.2024 10:12 Ответить
Як? Вибори зараз провести не можливо.
показать весь комментарий
23.06.2024 15:17 Ответить
Це 500 КАБ? https://t.me/tipichnoe_xtz/84390
показать весь комментарий
23.06.2024 09:41 Ответить
Очевидно, що летіло в автовокзал. Мета суто терористична - вбити побільше цивільних у вихідний день і зруйнувати міську інфраструктуру.
показать весь комментарий
23.06.2024 09:48 Ответить
22.06.2024 Россияне открыто заявляют, что целью их удара по Харькову был госпиталь Главного управления МВД Украины, https://t.me/zloyodessit/22006 заявил военно-политический обозреватель группы «Информационное сопротивление» Александр Коваленко.

Это прямое нарушение Женевской конвенции, говорящей, что: «Госпитали и медицинский персонал в зонах военных действий должны быть защищены от нападений».
показать весь комментарий
23.06.2024 09:54 Ответить
это через дорогу во дворе, если реально целятся во внутреннее здание рассчитывая попасть то это полный писец
показать весь комментарий
23.06.2024 10:09 Ответить
Ракета спрямувала парарельно автовокзалу..Це місто є моєю Батьківщиною.Біля 700 метрів від цієї події у дворі біля мого житла впало 06.03.2022р біля 23 годині В РЕЗУЛЬТАТІ НА НАС С ЖІНКОЮ ВПАВ ПОТОЛОК,всі вікна навстіж повилітали,все впало що весело.Ми лишилися житла,і рано вранці другим потягом ледве влізли в різні вогони 07.03.2022р.покинуди мій рідний Харків в дуже поганому стані здоров'я.Вот чому опинились у Бельгії.Сумніваюсь,що мета була автовокзал.Так говорю,що добре знаю місто,де провів усе своє життя.
показать весь комментарий
23.06.2024 11:49 Ответить
Також впевнений(інтуіція підсказує),що удар зробили по наводки.
показать весь комментарий
23.06.2024 11:52 Ответить
Навіть приблизно не розумію. Взагалі не розумію. Ветеран ЗСУ, довго місяців був на нулі. Стрілець, штурмовик. Але якби був льотчиком? Або ракетчиком? Навідником якогось там калібру?

І мені комбат дає координати щоб хєрачив по цивільних будинках? Абсолютно неможливо. Навіть по Бєлгороду з Курськом. Не можна такого робити. Так, відмова від виконання наказу і тюрма. А може, ще й коліна прострелю такому офіцеру.

Не можна такого робити. Діти не винні.
показать весь комментарий
23.06.2024 10:05 Ответить
Йди до хера, мені пофуй на русских дітей, це ******** *********! Вони виростають і убивають інших, і дітей теж! Тому нехай ВСІ горять тварі руські! Ти мабудь нікого в цій війні не втратив? А я втратила свое дитя, і загубила свого внука!
показать весь комментарий
23.06.2024 10:11 Ответить
Пані Лариса, слово "співчуваю" тут буде некоректне. Якби ми були поруч - став би на коліно перед Вами. Поцілував би землю, по якій Ви ходите. Навіть приблизно не знаю, як це порівняти. Я втратив багато близьких бойових побратимів. Ви втратили свою дитину та онука.

Єдине, чим можу перед Вами виправдатися, пані Лариса - я воїн. Маю вже особисте кладовище тих тварей. Але, щодо попереднього мого коментаря - ні я, ні хто з моїх друзів - ми не можемо вбивати цивільних. Якось так все.
показать весь комментарий
23.06.2024 11:00 Ответить
Дякую вам що захищаєте Україну. Обіймаю міцно. ♥️ Божого захисту вам і всім вашим побратимам.
показать весь комментарий
23.06.2024 13:53 Ответить
пані Лариса, якщо Ви прочитаєте, знайте - завджи буду з Вами разом.
показать весь комментарий
23.06.2024 21:21 Ответить
Україна потребуе знищення тебе зрадника і вбивцю!!!!! Поки ты будешь при владі перемоги нашої не буде!
показать весь комментарий
23.06.2024 10:09 Ответить
Де відповідний удар по Бєлгороду? Весь час в ролі терпіл не надоїло?
показать весь комментарий
23.06.2024 14:24 Ответить