12112 посетителей онлайн
2 509 37

Байден говорит, что только проблемы со здоровьем могут вынудить его отказаться от выборов

Байден після замаху на Трампа дав низку доручень

Американский лидер Джо Байден пока не намерен прекращать участие в избирательной гонке.

Об этом президент США Джо Байден заявил в интервью CBS News, информирует Цензор.НЕТ.

Байден заявил, что готов покинуть президентскую гонку, только если врач скажет ему, что он имеет дело с серьезной медицинской проблемой.

"Если бы у меня обнаружили какое-то заболевание, если бы кто-то - врачи - пришли и сказали, что у вас такая проблема", - ответил президент США на вопрос о возможном выходе из гонки.

Ранее Цензор.НЕТ информировал, что Трамп официально стал кандидатом в президенты США от Республиканской партии. Также сообщалось, что Республиканская партия США на торжественном съезде 15 июля 2024 года избрала Джей Ди Вэнса в качестве кандидата на должность вице-президента США в качестве напарника Дональда Трампа.

Также сообщалось, что Байден считает свои шансы на победу достаточно высокими.

Топ комментарии
+6
багатьом шутнікам не дожити до такого віку, в тому числі, через те що такий як Джо Байден "керує" надпотужної країною в світі
показать весь комментарий
17.07.2024 12:53 Ответить
+5
- У вас є проблеми зі здоров'ям?
- Не пам'ятаю
показать весь комментарий
17.07.2024 12:34 Ответить
+4
Дорогий Джо ! пане Президент !

українці, американці і надзвичайно багато людей у світі вдячні за те, як Ви вийшли з світової кризи на межі ядерної війни і за допомогу Україні, звісно.
але, з Богом не посперечаєшся - час невблаганний

Америці потрібен молодий енергійний та такий як ВИ адекватний лідер
показать весь комментарий
17.07.2024 12:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ffs. čomu govorit vin - a soromno mene ?

показать весь комментарий
17.07.2024 12:24 Ответить
показать весь комментарий
17.07.2024 12:33 Ответить
Извините, но вы Ронсара потеряли. Это не Перде сказал
показать весь комментарий
17.07.2024 22:51 Ответить
та все нормально ! Джо молодий за духом !

мені он теж так хочеться комусь вьб...ать, тоді витягаю пенсійне

.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:37 Ответить
А так він здоровий як бик! Бігає туди сюди як ягуар!
показать весь комментарий
17.07.2024 12:25 Ответить
бик та ягуар це трампон, але до мавпи йому ще рости й рости
та навіть до моєї кішки не дотягує
показать весь комментарий
17.07.2024 12:30 Ответить
а падає - то він, на справді, як коршун падає на здобич!
а не знає де він - то це, на справді, така хитрість, коли Джо дивиться в інший бік - він показує що довіряє оточуючим, які не воткнуть ніж в спину Джо, як декому плюгавому недомірку
показать весь комментарий
17.07.2024 12:31 Ответить
Рішив померти на посту - ну це таке - але ж на иого неміч весь світ дивиться
показать весь комментарий
17.07.2024 12:27 Ответить
Дорогий Джо ! пане Президент !

українці, американці і надзвичайно багато людей у світі вдячні за те, як Ви вийшли з світової кризи на межі ядерної війни і за допомогу Україні, звісно.
але, з Богом не посперечаєшся - час невблаганний

Америці потрібен молодий енергійний та такий як ВИ адекватний лідер
показать весь комментарий
17.07.2024 12:28 Ответить
це вже яка стадія, торг?
показать весь комментарий
17.07.2024 12:29 Ответить
це стадія - заварной торт
показать весь комментарий
17.07.2024 12:32 Ответить
сжоже - відповзання з почтом

пора ! і чим швидше - тим краще ! демократи мають перемогти, інакше наступні 4 роки каденціїї трампа будуть кошмаром не тільки для Америки чи України, але й для всого світу...

.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:33 Ответить
Что пнем по сове, что совой об пень.
При Трампе нас (возможно) ожидает заморозка по линии фронта.
При Байдене нас ожидает бесконечная война с доп. поставками оружия, когда положение становится катастрофическим
показать весь комментарий
17.07.2024 22:56 Ответить
Байден, не бздеть у каністру, Альцгеймера боятися тільки боягузи. Он подивися на куйла кацапського і північнокорейського. Тільки вперед ногами, поки смерть не розлучить нас
показать весь комментарий
17.07.2024 12:32 Ответить
вони придурки й без Гецмера Альца !

звиняюсь за дрібні маразми...
показать весь комментарий
17.07.2024 12:34 Ответить
Північнокорейський - то ще молодий хлопець. Який Альцгеймер?
показать весь комментарий
17.07.2024 13:45 Ответить
Ну дійсно, старисть не хвороба а повна скарбничка хвороб.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:33 Ответить
Кажуть,незамінимих людей немає,
але не кожен погодиться тягнути
цю лямку.Існує тисяча достойних
на цю посаду,а балотуються
чомусь не найкращі...з проблемами
в послужному списку.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:33 Ответить
- У вас є проблеми зі здоров'ям?
- Не пам'ятаю
показать весь комментарий
17.07.2024 12:34 Ответить
які там проблеми? всього 82
показать весь комментарий
17.07.2024 12:37 Ответить
багатьом шутнікам на Цензорі дай Бог дотягти до такого віку, а він ще й президентствував в лихі часи
показать весь комментарий
17.07.2024 12:39 Ответить
багатьом шутнікам не дожити до такого віку, в тому числі, через те що такий як Джо Байден "керує" надпотужної країною в світі
показать весь комментарий
17.07.2024 12:53 Ответить
Ну тепер Трамп підкупить лікаря який знайде якусь болячку в Байдена. (В такому віці це не складно)
показать весь комментарий
17.07.2024 12:52 Ответить
Джо Байден - біоробот! він - бездоганний! тільки аккумулятор швидко розряджається через потужні обчислювальні процесси в його голові
показать весь комментарий
17.07.2024 12:54 Ответить
Напоминаю, что тупой скот в 2019 г. уже выбрал "молодого и энергичного"... Ху#ла.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:53 Ответить
Судьба всего мира сейчас в руках (во рту) одного врача.
показать весь комментарий
17.07.2024 13:01 Ответить
Мік Джагер - 26 липня 1943 року, Джо Байден - 20 листопада 1942 року...
показать весь комментарий
17.07.2024 13:08 Ответить
А абсолютне добро хто?
показать весь комментарий
17.07.2024 13:25 Ответить
F-35
показать весь комментарий
17.07.2024 13:33 Ответить
деменция- это не повод отказаться от президентства
показать весь комментарий
17.07.2024 13:25 Ответить
Я от чесно не розумію на що деми розраховують ну навіть якщо виграє вибори в чому я сумніваюсь... як він ще 5 років протягне?? Якщо він уже деколи не розуміє де він знаходиться і хто навколо.... і яким місцем взагалі зараз виборці думають в штатах коли обирають поміж двох дідів за 80 років

Вплив індійської та латиноамериканської культури приведе штати в ж.... вічно не можна вливати по 7 трлн долларів щоб спасати компанії зомбі і щоб ринки завжди росли... треба вже трохи завязувати з популізмом та друкарським станком... Діди в апреорі не можуть думати по новому і щось реформувати...
показать весь комментарий
17.07.2024 13:31 Ответить
Тобто зараз це не проблеми?
показать весь комментарий
17.07.2024 13:48 Ответить
схоже дід проблеми з головою не відносить до проблем зі здоров'ям
показать весь комментарий
17.07.2024 14:32 Ответить
Леониду Ильичу - любые гонки по плечу!
показать весь комментарий
17.07.2024 15:24 Ответить
мабуть деми висунуть в президенти Джорджа Клуні. тоді точно піста Рудому. )
показать весь комментарий
17.07.2024 18:34 Ответить