10577 посетителей онлайн
17 111 150

Украина поддерживает позицию Пекина по отношению к Тайваню и в дальнейшем будет придерживаться принципа "единого Китая", - МИД КНР

Зустріч Кулеби та Ван Ї у Китаї 24 липня 2024 року

Во время переговоров глав МИД Украины и Китая Дмитрия Кулебы и Ван И украинская сторона заявила, что поддерживает позицию Китая по отношению к Тайваню и будет придерживаться принципа "единого Китая".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщила пресс-служба МИД Китая.

В министерстве отметили, что Китай и Украина продолжат укреплять политическое взаимное доверие и активизируют сотрудничество в различных сферах, включая экономику, торговлю и сельское хозяйство.

Отметим, что Украина не признает Тайвань независимым государством и считает этот остров неотъемлемой частью Китая.

В свою очередь официальный Тайбэй не провозглашал своей независимости и претендует на возвращение своего правительства в Пекин.

Как сообщалось ранее, министр иностранных дел Китая Ван И во время переговоров со своим украинским коллегой Дмитрием Кулебой в рамках его визита в страну будет призывать к прекращению огня и мирному урегулированию войны, несмотря на оккупацию Россией украинских территорий.

Также Цензор.НЕТ информировал, что Кулеба едет в Китай: будет говорить о путях прекращения российской агрессии.

23 июля стало известно, что Кулеба прибыл в Китай.

Глава МИД Дмитрий Кулеба провел переговоры с министром иностранных дел Китайской Народной Республики Ван И, заявив, что Украина готова вести переговоры с РФ на определенном этапе.

Топ комментарии
+71
ну накуя воно лізе ....ще з тайванем ми не розісралися....до сьогодні.....дибіли...або вороги
показать весь комментарий
24.07.2024 13:22 Ответить
+28
США дотримуються політики одного Китаю, але з умовою - законна влада Китаю на Тайвані, в Пекіні сидять червоножопі, комуняки-заколотники !!! Таке Кулеба між сказати на Тайвані, але не в Пекіні !!!
показать весь комментарий
24.07.2024 13:34 Ответить
+23
КУЛЕБА ТИ ТРОХИ ОК*ЇВ ?

Тайвань це не Китай - Тайвань це незалежна територія прищ ти гнойний

показать весь комментарий
24.07.2024 13:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ну, взагалі Кулеба нічого не сказав про те, яким повинен бути Китай після з'єднання...

Уявіть собі, не дай Бог, що уся Україна - суто ДНР чи таки УНР, окрім, скажімо, Вінниці, де досі залишилася справжня вільна Україна. І ось приїжджає у УНР дипломат і каже: "Так, я підтримую ідею єдиної України!" А далі кожний розуміе по мірі розуму...

Хоча ця подорож настільки не на часі, що викликає тільки негативні роздуми!
показать весь комментарий
24.07.2024 14:02 Ответить
прикуйте кулебу до батареї і шо б **** нікуди...
показать весь комментарий
24.07.2024 14:05 Ответить
Це зелене гівно признало для розгляду спільну пропозицію Китаю та Бразилії:
1. дотримуватися трьох принципів деескалації ситуації (припинити розширення території бойових дій, відмовитися від загострення бойових дій і провокацій)
2. скликати міжнародну мирну конференцію, визнану і Росією, і Україною, для обговорення всіх планів
3. уникати нападів на цивільних осіб або об'єкти, захищати цивільних осіб, зокрема, жінок, дітей, провести обмін військовополоненими
4. відмовитися від використання ядерної, хімічної чи біологічної зброї, уникати атак на атомні електростанції та інші ядерні об'єкти
5. протидіяти поділу світу на ізольовані політичні чи економічні групи держав

От вам бабушка і зелене припинить стрілять там де зараз - тобто здача всіх окупованних територій. А там дивись, переговори і Запоріжжя з Херсоном повернуть переможцю для уникнення загострення бойових дій і провокацій зі сторони бандерівців на территорії Запорожского и Херсонского федеральних округов РФ.
Б****ь, і Піночета на них нема!
показать весь комментарий
24.07.2024 14:06 Ответить
бубі 3 щелбана ногою, як недорозвитому...
показать весь комментарий
24.07.2024 14:06 Ответить
Як завжди тупенький розпропагандований нарід демонструє двоємисліє як у Оруела.
Хочемо від Китаю підтримки своєї теріторіальної цілісності, але не хочемо пітримувати таку ж цілістність Китаю.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:08 Ответить
А Китай підтримує позицію, що Україна і інші республіки срср - є росія. Краще б промовчав той куліба.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:19 Ответить
Они что,вообще здурели?? Нах туда этого длб кулебабу послали??Дайте ему лопату лучше и отправьте на ноль.. Договорились до полного днища...У себя сделали днище...теперь на весь мир позориться поехал...Соедующий визит в Северную корею...Чтоб снарядов не давали куйлуше,нужно срочно заявить о неделимости двух Корей,которая должна быть единой и коммунистической...Пздц что творят..Походу,наркоманці у нас усі во владі
показать весь комментарий
24.07.2024 14:22 Ответить
поездка в сев. корею выглядит не так уж бредово после "помощи" наших "союзников".
ХЗ, можно и в иран сгонять) прикупим шахедов, и понеслась)
показать весь комментарий
25.07.2024 01:12 Ответить
А Китай заявив що він за виведення рашиських ивійськ з території України ? якісь як неуки раніше голосували в ООН за пітримку китаю в геноциді проти уйгурів. Таке враження що в ОП не знають хто друг ,а хто ворог.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:26 Ответить
И после такого кулебского высера Украина будет ждать помощи от США?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:29 Ответить
кулеба ПОЦ. від імені начальства вилизав китайцям так, що вони до чистого четверга тепер піпу не митимуть. Уераїна не підтримує Китай. Кулеба бреше
показать весь комментарий
24.07.2024 14:33 Ответить
Тайвань підтримує Україну. Але зелені арахамії продають зерно краснопузим комунякам в Пекіні, союзникам рашки. Зрозуміли на кого працює зелень?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:45 Ответить
ЦЕ ******* ПЛЮЄ НА НАШОГО СОЮЗНИКА І ПІДСТАВЛЯЄ ОДНЕ МІСЦЕ ВОРОГУ ЯКИЙ ВБИВ ПРИ АНЕКСІІ ТИБЕТУ МІНІМУМ 1 МЛН ТИБЕТЦІВ, НЕХТУЄ ПРАВМИ ЛЮДИНИ...НЕ ДАРЕМНО ХАМІЯ"ВОСХИЩАЛСЯ"ІХНІМ СТРОЄМ.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:46 Ответить
Нічого про Тайвань без Тайваню.Зепідрам по барабану Україна
показать весь комментарий
24.07.2024 14:48 Ответить
гениальные дипломаты! Трускавецкая школа епта
показать весь комментарий
24.07.2024 14:52 Ответить
а тепер покажіть мені одну різницю від вояжу орбана і кулеби?
показать весь комментарий
24.07.2024 15:03 Ответить
підсумок: це "наша" заява з точку зору дипломатії: ось вам збіжжя та Тайвань "канешна" теж ваш
показать весь комментарий
24.07.2024 15:07 Ответить
Я був про Кулебу кращої думки,але потрапляння до зеленої команди робить з людьми якісь метаморфози,подібно до бочки з солоними огірками,при попаданні до неї свіжих огіркіа,через деякий час вони стають такими ж кислими.Якого хрена косорилим хунвейбінам підлизувати сраку?Що доброго ці косоокі зробили для України?Це всерівно,що в бульбашного колгоспника шукати підтримки.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:18 Ответить
Підлизнули Китаю, нагадивши на Тайвань. Потім щиро дивуємось, чому хтось підлизує рашку, нагадивши нам.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:27 Ответить
Китай вже один раз Украину обдурив , в них появився авыоносець
показать весь комментарий
24.07.2024 15:33 Ответить
Ну что хлопчики, будете строить коммунизм, вместе с китайскими товарищами.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:38 Ответить
не заважайте працювати дипломатам, писаки-на-автоматі
показать весь комментарий
24.07.2024 15:40 Ответить
А хто там дипломат ? Хоча країні під керівництвом Зеленського дипломати не потрібний.
показать весь комментарий
24.07.2024 16:15 Ответить
Кому? Кулебі? Чи єрмаку?
Иди лісом....
показать весь комментарий
24.07.2024 16:18 Ответить
що не так з Кулебою, Люда?
показать весь комментарий
24.07.2024 16:22 Ответить
Это называется многовекторность, до обеда строим капитализм, ну а после коммунизм.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:41 Ответить
Визнаючи верховенство КНР над Китайською республікою, автоматом випливає визнання ЛНР і ДНР і підпорядкування їм, тому що статус КНР, ДНР і ЛНР однаковий і всі вони - сепаратисти. Навіщо це потрібно нам, українцям, незрозуміло.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:44 Ответить
Ну що розумники? Вам ліньки загулити за тайвань? В січні 1992 році при встановлені дипломатичних відносин з Китаєм, Україна визнала Тай вань частиною Китаю. Ми що , повинні змінити свою позицію? Крим чий? . Десь так. Тоді міняємо позицію що до Тайваню , а значить і зміняться відносини з Китаєм.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:47 Ответить
кетаю цікавий той Тайвань тільки через TSMC. А тепер уяви, як кетай візьме за яйця увесь світ, коли майже усі потужності виробництва напівпровідників та мікрочіпів опиняться у нього? Окрім того, що допомога кацапів у цьому сегменті збільшиться в рази. Ми тоді не тільки про Крим не згадаємо, ми забудемо, що Україна взагалі існувала
показать весь комментарий
24.07.2024 16:04 Ответить
Ну, так а чому кетаю не підтримувати ідею аднаво народа і не адной страни? Це кулебі такі настанови єрмак дав? *****-копать...
показать весь комментарий
24.07.2024 15:59 Ответить
так дипломатично обісратись можуть тільки наші зелені дигинерати))))....
Не знаю як нам ще хоть чимось допомагають? З цими дибілами на одному гектарі срати стидно!!!
От скажіть людоньки, навіщо наші дибіли лізуть в доволі складне питання Тайваню?
показать весь комментарий
24.07.2024 16:07 Ответить
Кулеба - ворог України! Комуняцький Китай допомагає рашці, а Кулеба зад вилізує комунякам!
показать весь комментарий
24.07.2024 16:14 Ответить
А что, Китай нам друг? Вы там совсем уже поехали? Наоборот надо сотрудничать с Тайванем в оборонке. К них передовая электроника. А Китай помогает рашке.
показать весь комментарий
24.07.2024 16:23 Ответить
Я згоден з тим що Тайбей претендує на повернення у Пекін. І в цьому сенсі Китай - єдина держава, а комуняки ідуть у ліс .
показать весь комментарий
24.07.2024 16:38 Ответить
"Адін народ, адна дєржава!". Вся ригівсько-опешна шобла спить і марить цим бажанням.
показать весь комментарий
24.07.2024 17:09 Ответить
Кулеба хоче злиняти, не відпускають - вирішив змінити тактику, дурня корчити.
показать весь комментарий
24.07.2024 17:18 Ответить
Позорище и провал. Китай - стратегический враг западной цивилизации, включая конечно Украину. А также главный друг и спонсор paшистов. Кулеба сильно разочаровал.
показать весь комментарий
24.07.2024 17:20 Ответить
Мммда ? Хм.... А Китай притримується позиції Росії щодо єдиного СРСР.
Кулеба про то знає ?
показать весь комментарий
24.07.2024 17:22 Ответить
З цікавістю подивлюся сьогодні Department of State press briefing..
показать весь комментарий
24.07.2024 18:37 Ответить
Here is the list of countries that recognize Taiwan as Republic of China and have diplomatic relations with it: Belize, Guatemala, Haiti, Holy See (Vatican), Marshall Islands, Palau, Paraguay, St Lucia, St Kitts and Nevis, St Vincent and the Grenadines, Eswatini and Tuvalu. The US does not recognize Taiwan's independence. Anyone who hopes to do business with China, which is pretty much everyone, needs to officially state that there is but one China and its capital is Beijing. And there is a huge difference between not having China as a friend and having it as an enemy. No one in their right mind would want the latter
показать весь комментарий
24.07.2024 18:42 Ответить
Тобто, США не збираються захищати Тайвань від нападу кетаю? Якийсь парадокс чи глухий кут, в який Америка сама себе загнала...
показать весь комментарий
24.07.2024 19:12 Ответить
Since 1980, the US has been avoiding a firm commitment to defend Taiwan by using its military force. Per the 1979 Taiwan Relations Act (TRA), the decision about the nature and quantity of defense services that America will provide to Taiwan is to be determined by the President and Congress. America's policy has been called "strategic ambiguity" and it is designed to dissuade Taiwan from a unilateral declaration of independence, and to dissuade the PRC from unilaterally unifying Taiwan with the PRC. In other words, the US says it will help Taiwan somehow if China invades it, but it is not saying how exactly. Sounds familiar, eh?

In practice, everybody, including China, hopes there will be no invasion, with shooting and bombing. At some point, a pro-China party will simply win elections in Taiwan and start a slow but sure ************* process. It is not a matter of if, but of when. China is way more powerful, it is also richer. And connections between Taiwan and the Mainland are quite strong already. If you've ever been to ******, you may have notice that like 90% of flights go to China.
показать весь комментарий
24.07.2024 21:36 Ответить
Sounds familiar - eh, the usual USA treachery. It would be strange to expect anything else.

Do you think everyone wants to unite with those who are more powerful and richer? really?
And only one stupid Ukraine resists... And if it would agree - how good everything would be! After all, a return to the USSR, it would be more powerful and richer union than the USA)
показать весь комментарий
25.07.2024 01:25 Ответить
You said it, not I. What the SU was able to do was quite remarkable in a whole host of areas, especially considering its completely unviable economic basis. That basis needed to be changed, but smartly and while staying in control at all times. Instead, the fool at the top allowed the only thing that actually worked and held everything together to be disabled, and then everything collapsed. The Chinese were smarter and look at them now. And their starting point was nowhere near the USSR's level. A smart strong determined government with a long-term strategy that is consistently implemented can accomplish amazing things.
показать весь комментарий
25.07.2024 02:13 Ответить
glory to China!
показать весь комментарий
26.07.2024 00:18 Ответить
Зеленский меняет США на Китай....
показать весь комментарий
24.07.2024 19:47 Ответить
и правильно делает.
показать весь комментарий
25.07.2024 01:27 Ответить
Це іздець!

Скоро - Пакт Б. Хмельницького та цара Олексія Михайловича досить непоганий. Він несе свободи українському народові....