7580 посетителей онлайн
2 197 19

Зеленский мог попросить Орбана помочь в организации телефонного разговора с Трампом, - СМИ

Зеленський міг попросити Орбана допомогти в організації телефонної розмови з Трампом, - ЗМІ

Во время визита главы венгерского правительства Виктора Орбана в Киев, 2 июля, президент Владимир Зеленский мог попросить его помочь в организации телефонного разговора с экс-президентом США и кандидатом на этот пост Дональдом Трампом.

Об этом пишет портал журналистских расследований в Восточной Европе VSquare со ссылкой на неназванные источники, сообщает Цензор.НЕТ.

По словам источника, который связан с украинско-венгерскими отношениями, Зеленский якобы попросил Орбана во время их встречи в Киеве 2 июля помочь организовать телефонный разговор с Дональдом Трампом.

Второй источник, который непосредственно знаком со встречей Зеленского и Орбана, не отрицал этого, сказав, что "возможно, такое было".

В то же время, как пишет издание, непонятно, именно Орбан сыграл здесь решающую роль, потому что наладить контакт с Трампом Украине помогают и другие посредники, а именно экс-премьер Великобритании Борис Джонсон и президент Польши Анджей Дуда.

Один из собеседников издания отмечает, что украинский лидер вполне мог попросить Виктора Орбана помочь с разговором, учитывая теплые отношения между главой венгерского правительства и экс-президентом США и стремление Киева найти выход на последнего.

Напомним, что 2 июля венгерский премьер Виктор Орбан посетил Киев, где встретился с президентом Украины Владимиром Зеленским.

11 июля глава венгерского правительства встречался с экс-президентом США Дональдом Трампом, который снова претендует на эту должность, в его поместье во Флориде. Орбан заявлял, что обсудил с американским политиком-республиканцем возможность достижения мира в Украине.

Телефонный разговор между Владимиром Зеленским и Дональдом Трампом состоялся в ночь на субботу, 20 июля.

Топ комментарии
+6
Оце воно опустило нашу дипслужбу..

Можна розганяти, до бєніної мами. Занафіга вона потрібна?? За розмови телефоном ***** домовлятись буде
показать весь комментарий
25.07.2024 22:33 Ответить
+5
який цікавий ланцюжок
показать весь комментарий
25.07.2024 22:32 Ответить
+4
ЗЄля, злазь з конячки Донні, вона скоріш за все здохне! Іллюха Маск зуб дає, а 45 лямів не дає
показать весь комментарий
25.07.2024 22:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
25.07.2024 22:32 Ответить
А ще путіна чи фіцо
показать весь комментарий
25.07.2024 23:10 Ответить
який цікавий ланцюжок
показать весь комментарий
25.07.2024 22:32 Ответить
Оце воно опустило нашу дипслужбу..

Можна розганяти, до бєніної мами. Занафіга вона потрібна?? За розмови телефоном ***** домовлятись буде
показать весь комментарий
25.07.2024 22:33 Ответить
контакт із Трампом Україні допомагають й інші посередники, а саме експрем'єр Великої Британії та президент Польщі Анджей Дуда. Джерело:
Наші стратегічні партнери та друзі нам поганого не порадять. Зрада скасовується, усім спати.
показать весь комментарий
25.07.2024 22:34 Ответить
Неназване джерело таємно повідомило троєрідну тітку ще одного неназваного джерела,яке таємно поділилось секретом з шестерідною кумою журналіста з відомого видання і він негайно опублікував сенсацію. Звичайно "вірю",тут ж дотримані всі стандарти BBC)
показать весь комментарий
25.07.2024 22:37 Ответить
Нічого дивного. Одну справу роблять, в одній касі гроші отримують
показать весь комментарий
25.07.2024 22:38 Ответить
ЗЄля, злазь з конячки Донні, вона скоріш за все здохне! Іллюха Маск зуб дає, а 45 лямів не дає
показать весь комментарий
25.07.2024 22:39 Ответить
ВоФка на презерватива Дональда не розраховує,в нього давно "пісюн стоїть" розвести китайців на халявне баблішко і звалити на вілу в Італії.
показать весь комментарий
25.07.2024 22:42 Ответить
Звуки будут сполна от Москвы, от ЕС от Обамы. А тональность одна -дел иметь не хотим со жлобами.
Когда понадобилось "рошеновский барыга" внес в кассу 300 штук баксов и набрал номер Трампа. Мне так независимый журналист Ткач рассказывал.
Этот же хочет нахаляву, через Орбана пропетлять.
Хотя, Трамп помнит кто ему "шил" импичмент. Потому там будет ценник запредельный
показать весь комментарий
25.07.2024 22:50 Ответить
По знайомству з Торбаном можна досягти у світовій політиці шо тіко захочеш!
показать весь комментарий
25.07.2024 22:53 Ответить
це про рівень компетентності кулеби та ко....
показать весь комментарий
26.07.2024 00:06 Ответить
https://t.me/Ol_Sharp/20197 Олег Шарп :
Сьогодні Трамп, коментуючи свою телефонну розмову із Зеленським, заявив наступне:
«Президент Зеленський зателефонував мені, і ми добре поговорили. І я сказав, що ми маємо закінчити цю війну. Я сказав йому, що російська армія - то військова машина. Ви зіткнулися із військовою машиною. Це те, що вони роблять, - вони ведуть війни. Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. І весняний наступ (ЗСУ) так і не відбувся. І я сказав, що у росіян мільйони мін та тисячі армійських танків. Я сказав, що ми маємо закінчити цю війну. Багато росіян було вбито, але багато українців було вбито. Це повний безлад. Цього не мало статися».
Також він назвав одним із винуватців війни президента США Байдена.
«І ще я думаю, що одна з причин, чому Путін пішов на це, полягає в тому, що він побачив Афганістан, як ми вийшли з нього. Це побачили Путін, президент Китаю Сі, сильні парубки, сильні люди», - заявив Трамп.
❗️Зрозуміло…Трамп вважає, що касапи переможуть Україну, бо вони перемогли Гітлера і Наполеона, а ***** і Сі - сильні парубки.
А не пішов би ти лісом, Трампе! Замість того, щоб пообіцяти ще більше посилити підтримку України після свого можливого обрання, потенційний володар Овального кабінету пропонує скласти лапки, бо пу і сі - сильні парубки! А Америка вже не сильна? Америка вже не здатна надрати зада руйнівникам міжнародних права і порядку? Чув би це Рейган…

З такими настроями Трампа - Камала, only Камала.
показать весь комментарий
26.07.2024 00:46 Ответить
Так ось чому зе! у вечірньому гундосику якийсь дуууже втомлений, все морду у телесуфлер намагався уронити, слова ковтав..і промова була всього 1-1.5 хвилини..
показать весь комментарий
26.07.2024 01:31 Ответить
зелене чмо,що ти очкуєш - звони до свого друга ***** і на пряму з ним договарюйся про розмову з трампом! підар ти кочений,ублюдок обрізаний!
показать весь комментарий
26.07.2024 01:07 Ответить
Зелене гівно просить угорське гівно поради як подзвонити рудому гівну. Фу. Камалі треба буде доплачувати за роботу пов'язану з тим , що з цими купами гівна доведеться комунікувати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
26.07.2024 06:43 Ответить
Ішак вже відверто та неприховано "працює" на договорняк. Здається відмова Байдена від перегонів сплутала ішаку всі карти.
показать весь комментарий
26.07.2024 07:40 Ответить
А міг і не попросити).
показать весь комментарий
26.07.2024 09:14 Ответить