5205 посетителей онлайн

Бракованные мины не изымали, пока не произошла огласка. Мы теряем жизни воинов из-за этого, - Бутусов

Скандал із бракованими мінами: партію не вилучали до розголосу

До момента обнародования информации о некачественных минах, поставленных ВСУ, никто не принимал никаких мер.

Об этом в эфире на YouTube-канале заявил главный редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.

"Минометчик показал, что они делают, чтобы мины срабатывали. До сих пор нет никаких разъяснений, что с этими минами делать. Все это самостоятельное творчество минометчиков, которые хотят спасти своих побратимов в пехоте. Поддержать их огнем. Никаких инструкций нет, что делать. Даже после того, как такие мастера своего дела как-то сушат порох, пытаются усилить взрыватель этой мины. Но эти мины демонстрируют кроме очень низкой надежности, еще и точность не демонстрируют достаточную. То есть еще и попасть той миной, даже когда у нее разрыв, практически нереально. То есть за государственные средства поставлено огромное количество мин сейчас, идут в войска, идут массовые несрабатывания и никто никаких мер не принимал до момента того, как мы обнародовали видео", - отметил журналист.

По словам Бутусова, до этого момента ни один государственный служащий военной приемки, которая подчинена министру обороны Умерову, МинСтратегпрому, не сделал ничего.

"Они вообще не реагировали и не контролировали качество вооружения, которое поставляют в армию за государственные средства, от которого зависит жизнь наших воинов.

Сейчас мы говорим о деньгах. А сколько жизней мы потеряли за это время, когда поставлено количество мин огромное, все генералы расписались, что мины есть, министр обороны отчитался, что мины есть, Камышин отчитался, что мины есть... Кто-то же записал это в речь Зеленскому эту ложь. А люди на фронте, которые вызывают по рации: "Прикройте нас огнем", не получают ни одного попадания мины, они видят эту ситуацию совсем по другому. Мы теряем жизни людей. Ни одного из этих людей в кресле, их это совершенно не беспокоит. Они абсолютно не проверили, что они поставили в армию. Сейчас командование Сил логистики пишут рекламации. Эти мины, этот металлолом вывозят с позиций, потому что он не стреляет. И, к сожалению, не могут поставить новый", - подчеркнул главред Цензор.НЕТ.

"Представьте себе это во время войны. И все молчат. Зеленский молчит, СБУ молчит, ГБР молчит, министр обороны Умеров - пустое место просто. Что вы делаете там на должности вообще? Зеленский сказал, что генералу место в окопе. ... Но за такую диверсию, за такую государственную измену Камышин и Умеров сами должны один день хотя бы посидеть в посадке с автоматом на позиции, которую прикрывают минометчики теми минами, которые они разрешили и поставили в армию", - подытожил журналист.

Бракованные мины поставили ВСУ

Напомним, 6 ноября 2024 года сообщалось, что военнослужащие ВСУ получили некачественную партию мин калибра 120 мм, производства Укроборонпрома.

20 ноября обнародовано видео несрабатывания мин, изготовленных "Укроборонпромом".

Топ комментарии
+27
Я не знаю, что еще нужно, чтобы понять, что Зеленский не способен управлять страной. Тем более во время войны!
показать весь комментарий
25.11.2024 11:24
+21
"Генералам місце в окопі" (Зеленський). А кому місце на палі?
показать весь комментарий
25.11.2024 11:25
+20
Він нею й не керує. Просто слухняна маріонетка в чужих руках.
показать весь комментарий
25.11.2024 11:27
Комментировать
Сортировать:
Я не знаю, что еще нужно, чтобы понять, что Зеленский не способен управлять страной. Тем более во время войны!
показать весь комментарий
25.11.2024 11:24 Ответить
Він нею й не керує. Просто слухняна маріонетка в чужих руках.
показать весь комментарий
25.11.2024 11:27 Ответить
дайте йому ще один термін, один Маріуполь, одне Золоте-4, один Чонгар, Нептун, Вільху...
показать весь комментарий
25.11.2024 12:02 Ответить
Складається враження, що в Україні активно діє 5та колона, відбуваються призначення на керівні посади "дєятєлєй", "спеціалістів" по знищенню ефективної діяльності в армії, промисловості, інфраструктурі, суспільстві-це напевно спланована диверсія, зрада, корупція, "кришування і організація злочинів", і тотальна, всеоб'ємна безкарність...? Добивають Україну...? Чи не так, то тоді ж чому ніхто не реагує, самих кращих вбивають, що це таке за бljdStvo??:!?Патріоти де ВИ,,,?!Війна ж!!!
показать весь комментарий
05.01.2025 18:40 Ответить
"Генералам місце в окопі" (Зеленський). А кому місце на палі?
показать весь комментарий
25.11.2024 11:25 Ответить
тоді питання дня, а де повинен бути президент, який по сумісності серійний ухилянт?
показать весь комментарий
25.11.2024 12:01 Ответить
Б****** влада щось робить тільки тоді коли її тикнеш носом в їхнє лайно і надаєш копняків!
Зелю-геть!
показать весь комментарий
25.11.2024 11:29 Ответить
Виборці Зеленського та Слуг наріда, уе торгівля на крові чи ще ні? Чи це просто ЗЕЛЕНЕ ВБИВСТВО СОЛДАТ?
показать весь комментарий
25.11.2024 11:31 Ответить
Звертайтесь до своїх колег так званих «журналістів» З ТЕЛЕМАРАФОНІУ, які ( продались за 30 сребрянників 🤢👿д'яволу) ПРПАГАНДУЮЧИ ,що «ВСЕ ХАРОШО ,ПРЕКРАСНАЯ МАРКІЗА»Наш лідер і ойго АНРУША -найнепереможнійший , найпотужніший ,найнезламніший , корупція в нас нема , всі корупціонери виїхали, з призначенням Сирьського « СИТУАЦІЯ НАБАГАТО ПОКРАЩИЛАСЬ» ……………. 5-6 менеджерів рятівники України і ВСЕСВІТУ , яке погане НАТО, ЕС , « не разчеловечевайтє руських
показать весь комментарий
25.11.2024 11:33 Ответить
Пан Юрій цим розголосом зірвав таку шикарну спецоперацію саботажу ФСБ проти ЗСУ - тепер товариш полковник з ФСБ нагримає на Єрмака і залишить без премії. А нашим зеленим зрадникам настільки шкода цієї спецоперації, що вони продовжують по віслючому впиратися і намагатися довести її до кінця, не зважаючи на розголос.
показать весь комментарий
25.11.2024 11:35 Ответить
Зірвав? 🤣 вона вже виконана від початку і до кінця. Все що зараз відбувається це розгрібання її наслідків і завданої шкоди
показать весь комментарий
26.11.2024 19:22 Ответить
Все-таки 100.000 мін забрали з фронту. І повторювати таке не будуть - хтойо знає скільки би ще браку поставили. Краще пізніше, ніж ніколи.
показать весь комментарий
26.11.2024 19:31 Ответить
Гоп-компанія на чолі з умєровим це не пусте місце. Це саботажнитки та злочинці. А куратор цієї "малини" -агент гру дєрьмак.
показать весь комментарий
25.11.2024 11:38 Ответить
Писець. Будуть прокляті на віки
показать весь комментарий
25.11.2024 11:39 Ответить
Виборці Зеленського та Слуг наріда, уе торгівля на крові чи ще ні? Чи це просто ЗЕЛЕНЕ ВБИВСТВО СОЛДАТ?
показать весь комментарий
25.11.2024 11:39 Ответить
зеленому підору ніколи зайаматися такою х...йнею, як вилучення бракованих мін!! воно вже другий день кацапські каб'и з шахедами рахує... ета єму інтірєснєє
показать весь комментарий
25.11.2024 11:40 Ответить
Саботаж та руйнація української економіки почалися ще наприкінці 2019-го і набирали оберти увесь 2020-й під прикриттям КОВІДу. Ця діяльність цієї дєрьмаківської шобли, попри правильні патріотичні заяви, припинялась лише в період з лютого по травень 2022-го, а потім відновилась на ще більших обертах.
При цьому з ширми Банкової - боневтіка найпотужнішого - роблять найвеличнішого пабєдуна на "єдиному марафєті", а провину перекладають на всіх, хто заважає красти, проводить ефективні бойові дії, вибиває допомогу за кордоном, забезпечує військо всім необхідним.
Зате гуппі-виборці цього янєлоха та тієї шобли що воно привело до влади цілком нормально сприймають зміну гасел від "якщо я не закінчу війну, то я піду" до "поки йде війна я нікуди не піду", від "ми би вмерли, але не віддали Крим" до "Крим звільнимо дипломатичним шляхом" (і т.д.), але при цьому дії всієї цієї шобли ніц не змінилися - розкрадання, руйнація економіки та саботаж.
показать весь комментарий
25.11.2024 11:46 Ответить
Хтось буде за це покараний? Всі причетні до цієї диверсії повинні згнити в тюрьмах, або на розмінування, інакше до зелених зрадникві не дійде, будутб і надалі зливати Україну, на всіх "фронтах"! 🤬
показать весь комментарий
25.11.2024 11:48 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2024 11:48 Ответить
А ви говорите про ракети що літають просторами московії, ось і відповідь
бардак
невиконання приписввів інструкцій
технологічних карт і процесів
відповідальність ноль
показать весь комментарий
25.11.2024 11:54 Ответить
не знаю як сьогодні, але весною забороняли відмовлятися від непрацюючих дронів або скаржитися на якість дронів та ФПВ, які були поставлені у бригади Міністерством оборони.
показать весь комментарий
25.11.2024 11:59 Ответить
Бачив повно відео в інтернеті де військові про це заявляли але журналісти чогось ігнорують цю проблему але вона ще критичніша чим міни. Тому що основна ставка робиться зараз на дрони.
показать весь комментарий
25.11.2024 15:13 Ответить
Дивіться скільки коментів буде під цією новиною! А це життя наших солдатів! В цій країні ця проблема турбує лиш Бутусова, іншим блохерам, треба лише лайки. Висновок цей "нарід" , таки заслуговував свою участь.
показать весь комментарий
25.11.2024 12:45 Ответить
Шкода що ти успішно втік, а то теж би непогано "заслужив"