10715 посетителей онлайн
4 681 87

Экс-генпрокурор Костин станет послом в Нидерландах, - СМИ

Костін може стати послом

Бывшего генерального прокурора Андрея Костина назначат послом Украины в Нидерландах.

Об этом в пятницу, 13 декабря, сообщило "Суспільне" со ссылкой на источник в команде президента, информирует Цензор.НЕТ.

Президент Владимир Зеленский планирует назначить бывшего генерального прокурора Андрея Костина послом Украины в Нидерландах.

В то же время собеседник издания добавил, что решение относительно кандидата на должность генпрокурора вместо Костина до сих пор не принято.

Также о том, что Костин получит должность посла в Нидерландах сообщает народный депутат от "Голоса" Ярослав Железняк.

Увольнение Костина

22 октября 2024 года генпрокурор Андрей Костин подал в отставку. Это произошло на фоне расследований в связи с распространением информации о том, что 50 прокуроров Хмельницкой области незаконно получили статус инвалидности.

28 октября президент Зеленский внес в Раду проект постановления об увольнении генпрокурора.

29 октября Верховная Рада поддержала увольнение Костина.

31 октября президент Зеленский подписал указ об увольнении Андрея Костина с должности генпрокурора.

Топ комментарии
+36
Такого трешу,як при зеленському в Україні ще не було.Щоб воно незламно потужилося
показать весь комментарий
13.12.2024 20:01 Ответить
+26
А хто би сумнівався?
показать весь комментарий
13.12.2024 19:59 Ответить
+26
Оце так покарання!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А хто би сумнівався?
показать весь комментарий
13.12.2024 19:59 Ответить
Оце так покарання!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:03 Ответить
ага звірство прямо..
показать весь комментарий
13.12.2024 20:12 Ответить
Щуку вкинули в річку
показать весь комментарий
14.12.2024 09:06 Ответить
і як тут щось не закорупціонерити?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:52 Ответить
З такими призначеннями, українська міжнародна політика перетвориться на фарс.Послами мають бути міжнародники ,люди навчені цьому ,а в Україні ця посада ніби на курорт відправили.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:24 Ответить
ЗЄльона формула штрафбата:

генпрокурор - вкрав - посол

.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:46 Ответить
амстердаммм...еххххх)

покарано негідника)
показать весь комментарий
13.12.2024 20:01 Ответить
показать весь комментарий
13.12.2024 20:03 Ответить
"пока недремлющий миньет, не прозвонит ему обед!" ))
показать весь комментарий
13.12.2024 20:20 Ответить
Рафік буде покараний, і поїде на довічне заслання, на Мальдіви...
показать весь комментарий
13.12.2024 20:01 Ответить
У нього є дипломатичний досвід, щоб бути послом у такій важливій країні?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:01 Ответить
Вже проходить на Порнхабі експерес курси сексології.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:08 Ответить
Нормально так. Нет шоб его, вместе со своими инвалидами-плокулолами кинуть на разборов завалов у армию видбудовы за минималку, так эта курва поедет курить канабис и жарить шлюх из красных фонарей у Голандию
показать весь комментарий
13.12.2024 20:01 Ответить
та, до сраки, твої магістратури дипломатичної освіти, як що ти гімно не приближене!!!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:04 Ответить
Такого трешу,як при зеленському в Україні ще не було.Щоб воно незламно потужилося
показать весь комментарий
13.12.2024 20:01 Ответить
Або потужно зламалося. Як варіант.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:20 Ответить
слався слався сипіга!
мудрий талановитий незалежний дипломат!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:03 Ответить
А що, в посольстві немає що вкрасти?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:03 Ответить
в посольстві можна жити та риготати та жирувати за рахунок українців.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:06 Ответить
Залужного, Костіна..... Самих найкращих в посли.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:05 Ответить
дуже сподіваюсь, що залужного готують в президенти.
але, як що залужний буде карати зе!шоблу, як порох покарав антимайдан, то піздець україні!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:08 Ответить
Не дай Бог нам президентом Залужного. Вот кого он наберет в команду? Ты думал об этом. Отбитых паркетных генералов и контуженых военруков?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:33 Ответить
нагадаю, відбитому підлогі, що у нас парламентська президенства республіка!
кожний уйобок президент, кожного разу хотів підім'яти все під себе.
кучма, януковощ, ющенко, порох.
єдиному вдалося: зе!потворі!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:39 Ответить
зе!гундоса на царствіє?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:44 Ответить
В нашій ситуації хай краще буде клоун, чим військовий. Ви хочете воювати весь остаток свого життя? Якщо так, то пожалуйста. Нам потрібен дипломат типу Порошенка. Іншої альтернативи немає
показать весь комментарий
13.12.2024 20:48 Ответить
в якій такій, вашій ситуації?
і як у вашій ситуації, зе!гімно або порох краще військового залужного?
з якого часу, порох перетворився з постосов'єтського крадія в дипломати?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:52 Ответить
Він працював при всіх владах, від Кучми до себе любимого, може досить вже ціх старих перебирати, а знайти нового толкового, бо не хочу повтора як з зеленими.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:40 Ответить
а шо вам новиє ліца не зайшли з першого разу?) тре ше новіших?)
показать весь комментарий
13.12.2024 22:57 Ответить
Хто готує?вам вже одного приготували,поржали?
показать весь комментарий
14.12.2024 06:32 Ответить
Залужного погодила Британія, тому що поважають його.
До того ОПа намагалась впихнути туди брехуна Резнікова. Не вийшло.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:15 Ответить
Мені не потрібні кумири. Мені потрібен такий кандидат в президенти, який у мене не викликає сумнівів в його ставленні до України і українців, як це було і є з Зеленським.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:24 Ответить
Був прокурором, а став посланим. То зелені так незручних спекуються
показать весь комментарий
13.12.2024 20:06 Ответить
Зелені впровадили совок 2.0.Там теж була номенклатура,яку тусовали з місця на місце,але не позбавлялися.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:06 Ответить
НІДЕРГЛАНДИ !
показать весь комментарий
13.12.2024 20:07 Ответить
шо ти, рязань-транзiт, робиш на українському сайті і чому так довго?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:29 Ответить
А чому не послом в Монако?
За словами його дочки дім там в сімейства є. Діаспора там теж є. Колишній Президент там є. Навіть тероборона Монако вже є. А посла-генпрокурора немає.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:07 Ответить
В країні купа досвідчених дипломатів, але зелена шобла продовжує пхати на надважливі посади послів своїх дегенератів.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:10 Ответить
Ще один, інструктор з мінету...
показать весь комментарий
13.12.2024 20:11 Ответить
нічого нового,
ні розуму ні фантазії - вся зашкварена слуговня в посли!
а де стільки країн набрать як вони всі зашкварені
показать весь комментарий
13.12.2024 20:14 Ответить
"велике послівництво" вже написав хтось?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:14 Ответить
а, МСЕКівська тваринка крупа? Нє?? Мордою не підійшла? Скорботка...
показать весь комментарий
13.12.2024 20:16 Ответить
Інвалід 2 групи?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:16 Ответить
фсё!! сексологині з об'їздної кончились! вимушені набирати в посли прокурорв, також до речі, без освіти. але, підгіалуронить губи-пісєчкою, для трансдам з амстера потягне.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:17 Ответить
Ну штани з ширінкою на жопі йому в в ОПі видадуть.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:32 Ответить
раніше називались "штани з прорішкою". всих "початківцям" в такі виряжали )) тільки з іншою ціллю ))
показать весь комментарий
13.12.2024 20:37 Ответить
Попожама
показать весь комментарий
13.12.2024 20:51 Ответить
Стидоба, а не МЗС.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:19 Ответить
А хіба МЗС щось вирішує?! І взагалі....це стидоба України
показать весь комментарий
14.12.2024 01:23 Ответить
жодного разу не здивуюся, якщо наступною
посленчкинею в США буде безугла!
логічний ряд він такий - про нього не попреш...
показать весь комментарий
13.12.2024 20:21 Ответить
сподіваюсь що ця падлюка
обуреться від передозу
показать весь комментарий
13.12.2024 20:22 Ответить
Ага, оце по зеленому. Різний нездарний непотріб у дип.службу відправляти🤦‍♂️
показать весь комментарий
13.12.2024 20:24 Ответить
це піздєц, на звичайних роботах завжди після звільнення направляють в центр зайнятості!!!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:29 Ответить
За проиоби консулом в Нідерланди? - а як же Гондурас - якии вже заждався героя
показать весь комментарий
13.12.2024 20:30 Ответить
Як вам "обличчя країни" на світовій арені?! Не нудить?!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:30 Ответить
вражає...
відразу за рівнем кацапняво-незламного мустангового мзс
ідуть стійним, незламно-потужним строєм зелені зашкварені сексологіні і хабарникі ))
показать весь комментарий
13.12.2024 20:44 Ответить
Жах: безхарактерний хабарник, що провалив роботу Прокуратури, буде представляти Україну в Нідерландах...

З послів України типа "17 грн за яйце"-Резнікова, а тепер МСЕК-хабарника Костіна насміхаються у ЄС.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:37 Ответить
В Британію, напевне, Бубон відправити хотів, але, як говорять кацапи, не срослось. Була інфа, що його дружина очолює благодійний фонд Бабакова, який родом з тих країв і має потужні позиції в Франції, Лєпенисі давав кредити. В Голандії там рулює бувший НАТІець Рассмусен, партнер Дерьмака.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:38 Ответить
Коли вже вибори?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:44 Ответить
Що вибори дадуть ?Оберемо ще гірших
показать весь комментарий
13.12.2024 21:02 Ответить
Ми такі...
показать весь комментарий
14.12.2024 01:25 Ответить
от трамп прийде, порядок наведе, перемірь'я якесь зліпить,
і тоді, з Богом в серці і надією,
шо зелених тут вже точно нема і проведемо вибори в Ковельській області...
преізберемо бубу...
показать весь комментарий
13.12.2024 21:07 Ответить
Скоро шуфрича відправлять послом в москву, а коломойського в Гваделупу...
показать весь комментарий
13.12.2024 20:44 Ответить
зе-роботяга сраний.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:48 Ответить
"народ, максімально намагаюсь тримати себе в рамках занону" - ваш слуга.
показать весь комментарий
13.12.2024 20:58 Ответить
Покарали....порарайте мене!!!
показать весь комментарий
13.12.2024 21:01 Ответить
Надія тільки на Трампа залишилась.
показать весь комментарий
13.12.2024 21:09 Ответить
Ставте вже лисого з кварталу міністром оборони...
показать весь комментарий
13.12.2024 21:18 Ответить
Лучше Пикалова. Он солидней выглядит
показать весь комментарий
13.12.2024 21:56 Ответить
В них обох пики в телевізор не влазять...
показать весь комментарий
13.12.2024 23:14 Ответить
все корупционное говно- в послах
показать весь комментарий
13.12.2024 21:24 Ответить
Це просто один з варіантів офіційного перетину кордону
показать весь комментарий
13.12.2024 21:27 Ответить
Скоро для Зельоних злодіїв країн не вистачить.
показать весь комментарий
13.12.2024 21:35 Ответить
Роки правління 95-го кварталу на чолі с зеленським стали самими ганебними в історіі украінськоі дипломатіі.....,,Непрофесіоналам усюди в нас дорога"- був офіційним гаслом зеленоі влади з перших днів. І зеленський не тільки привів до влади в середині краіни велику гурбу колишніх весільних фотографів, томадів, акторів,спортсменів, але і поназначав на посади зовнішньоі дипломатіі колишніх сексологінь, терапевтів, юристів. Тобто усюди йшла хвиля призначень на відповідальні керівні посади людей без належной освіти і досвіду. Тобто ми повторили той самий єксперемент і підтримали на практиці колись відоме гасло ,, Що звичайна кухарка зможе керувати краіною"..... Наслідки ми вже бачимо усюди. Накерувались.....І як результат і показник дуже слабкоі роботи нашоі дипломатіі є падіння престижу і поваги на світовій арені не тільки до лідера нашоі краіни, а й до нашоі краіни в цілому. ....Я вже не кажу навіть про те,що інтереси краіни іздить представляти якийсь завгосп офісу, а сам зеленський приіздить на зустріч з світовими лідерами в кросівках, затяганому светрі та робочій курточці! Як можна сподіватись що після цього до тебе хтось буде ставитись з інтересои та повагою Це реальність. Вона дуже жорстока. І треба визнати, що вона така є. ,Але зеленський цього не розуміє і висновків не робить.І це нове призначення ще один тому доказ ..... ,
показать весь комментарий
13.12.2024 21:42 Ответить
Наш вечерний кралврал
показать весь комментарий
13.12.2024 22:03 Ответить
а Крупу в штати послом - замість Маркарової
показать весь комментарий
13.12.2024 22:29 Ответить
Та все нормально...
Тепер Костін буде контролювати поставки нідерландської наркоти в офіс Єрмака-Зеленського.
Він же одесит-прокурор - в нього неабиякий досвід ''кришування контрабасу''.
показать весь комментарий
13.12.2024 23:19 Ответить
А воно що міжнародник??? Він же інвалід, пенсіонер і ще там купа " болячек "!!! Не заздрю новому мін.закордонних справ, після виборів, ясна річ, розчищати цей балаган єрмаковський!!!
показать весь комментарий
13.12.2024 23:41 Ответить
І Щуку кинули - у річку. ЗАВДАННЯ: Знайдіть одну помилкову літеру
показать весь комментарий
13.12.2024 23:43 Ответить
Кто даст правильный ответ, тот получит 8 лет.
показать весь комментарий
13.12.2024 23:46 Ответить
Це в країну яка є одним з лідером допомогою нам,послом цього зеленого зашкваринця?зелетварини точно не за нас
показать весь комментарий
14.12.2024 06:39 Ответить
Все в стилі зелених недопалків. Першочергово ліквідовують МСЕКи, а не відправляють копняками на фронт прокурорське ошміття і до речі скопом. Структуру, яка паратизує і перетворилася в ТОВ по прикриттю поліції в закритті проплачених справ. По суті, це інваліди, але не в фізичному відношенні, а в моральному. Але їх, як пам'ятних ніхто не посадить тобто не дасть копняка, бо вони потрібні для головного, а саме захищати зелену( у всіх смислах) владу. Так і живемо.
показать весь комментарий
14.12.2024 09:36 Ответить
https://t.me/dmitriy_chekalkyn/21900 Генпрокурор Андрій Костін, який раніше подав у відставку через скандал з фіктивною інвалідністю у прокурорів може стати послом в Нідерландах.

Із розділу «Скандали» в статті про Костіна на Вікіпедії:
- Наймав трьох родичів (донька, син, дружина) помічниками нардепів.
- Винаймав житло за бюджетні кошти, задекларувавши при цьому власних грошей на 4,8 млн грн.
- Відвідував Крим у 2015, 2018 роках (нібито їздив до сімейного лікаря у Криму)
- Відмовився відкривати кримінальне провадження на свою коллегу по партії Ірину Аллахвердиєву за отримання нею подарунку у 20 млн грн.
- Пост доньки в Instagram (в серпні 2023 року донька Костіна опублікувала відео зі скаргами на життя в Фінляндії і бажанням поїхати «додому в Монако»).
показать весь комментарий
15.12.2024 08:26 Ответить