5178 посетителей онлайн
7 327 91

Маск поселился возле Трампа после выборов в США, - NYT

Маск оселився в резиденції Трампа

Американский миллиардер Илон Маск поселился в коттедже на территории поместья избранного президента США Дональда Трампа после его победы на выборах.

Об этом говорится в материале The New York Times, передает Цензор.НЕТ.

По данным издания, Маск с начала выборов в США живет в одном из коттеджей, сдаваемых в аренду в поместье Трампа в Мар-а-Лаго.

NYT пишет, что коттедж Маска расположен в десятках метров от главного здания резиденции. Ранее там жили друзья и соратники Трампа.

"Пребывание непосредственно на территории помогло обеспечить господину Маску легкий доступ к Трампу", - отмечают авторы материала.

Это позволило Маску, в частности, часто присутствовать на рабочих ужинах Трампа.

Так, он мог заглянуть на ужин к Трампу, когда тот, например, проводил встречу с основателем Amazon Джеффом Безосом.

Вице-канцлер ФРГ Роберт Габек заявлял, что Илон Маск поддерживает ультраправых, чтобы ослабить Европу.

Сообщалось, что Маск может возглавить новый департамент США по вопросам правительственной эффективности.

Издание ABC заявляло, что Маск влияет на кадровые решения Трампа.

Топ комментарии
+13
Він без мила Трампу в дупу лізе. Значить шось хоче...
показать весь комментарий
01.01.2025 10:17 Ответить
+12
Маск, это угроза не только для Америки, но и для всего мира, когда огромные деньги находятся в руках дебила, это сравнимо с ядерной кнопкой в руках путлера.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:21 Ответить
+7
Маск схоже ще більша загроза для України і світу ніж Трамп . Про це говорить його невігластво в історичних питаннях , захоплення диктаторськими режимами , і більш того - вже майже відкрита підтримка неонацизму ( на прикладі німецької АдН ) .
Трамп і то більш стриманіший в цих питаннях .
Пишуть що через це , а ще через емігрантів , він вже встиг вороже налаштувати проти себе значну частину політичної еліти США , і навіть посваритись з ще донедавна - своїми друзями .
Ну шо ж , схоже - вєрной дорогой ідьот таваріщ . Я сумніваюсь що трамп все це довго терпітиме .
показать весь комментарий
01.01.2025 10:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бідненький. Бомжує. Продав свою хатинку, гроші на вибори віддав...
показать весь комментарий
01.01.2025 10:13 Ответить
Він без мила Трампу в дупу лізе. Значить шось хоче...
показать весь комментарий
01.01.2025 10:17 Ответить
Може NASA хоче прикупити?
показать весь комментарий
01.01.2025 10:31 Ответить
Ну якби в США система влади була б така як, скажімо у кацапів, то може й так. Але в США президент такі питання не вирішує. І Маск про це знає.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:36 Ответить
Гроші наріка і влада клоуна - страшна суміш.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:38 Ответить
Подивіться фільм "Ученик" про нього. Трамп не такий вже й клоун як здається на перший погляд.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:46 Ответить
Саме тому нарік під нього й лізе.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:56 Ответить
Ви дійсно думаєте, що художній фільм відображає реальну сутність Трампа? Дайте вгадаю - ви в 2019-му голосували за Зеленського після просмотру "Слуги народу"?
показать весь комментарий
01.01.2025 11:45 Ответить
Слухайте, я вже в такому віці, що в казки не вірю. А художній фільм це всього лиш художній фільм.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:02 Ответить
Схоже на те, що система влади почне кардинально мінятися. І не кажіть, що здорові сили цього не допустять, бо де були ті здорові сили, які засунувши язики у відоме місце, мовчки ковтали його перетурбації під час першої каденції? Буду рада помилитися.
показать весь комментарий
01.01.2025 15:06 Ответить
Ну уряд США звісно буде мінятись, але не система влади. Система у них дуже стара і змінити її Трамп не може.
показать весь комментарий
01.01.2025 17:54 Ответить
Він цього ... вже давно хоче.
показать весь комментарий
01.01.2025 15:07 Ответить
Чув (в маршрутці) Маск буде реальним президентом, а рижик-ширма..
показать весь комментарий
01.01.2025 10:13 Ответить
маршрутка - то так, самі найдостовірніші новини
показать весь комментарий
01.01.2025 10:15 Ответить
в них інтім
показать весь комментарий
01.01.2025 10:15 Ответить
Там анілінгус
показать весь комментарий
01.01.2025 14:02 Ответить
і шансон уярить. красота
показать весь комментарий
01.01.2025 10:23 Ответить
От же ж ***** гуляща
показать весь комментарий
01.01.2025 10:15 Ответить
Хм... Може роман...
показать весь комментарий
01.01.2025 10:16 Ответить
Ну Меланії він не конкурент. Миланія Агонь!
показать весь комментарий
01.01.2025 10:20 Ответить
так рудий гей ,Миланія для прикритя
показать весь комментарий
01.01.2025 10:22 Ответить
А Маск пасивний чи активний?
показать весь комментарий
01.01.2025 10:23 Ответить
Універсальний.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:32 Ответить
Є художній фільм про Трампа. Кажуть правдоподібний. Називається "Ученик". Особисто я його подивився. Цікавий і артист схожий на нього. То я б не сказав шо він гей Там розповідається хто був його вчителем, як він став заможним та як поступив зі своїм вчителем коли той став хворим та немічним.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:33 Ответить
Засновник і генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск став першою людиною в історії, статки якої перевищили $400 млрд. Таку оцінку наводить Bloomberg.

Найуспішнішою дією підприємця за останні роки стала своєчасна підтримка кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Після перемоги на виборах ціна акцій Tesla зросла на 65 відсотків. Інвестори сподіваються, що хороші відносини між Маском і майбутнім главою Білого дому, а також його робота в рамках створеного спеціально для нього федерального агентства дозволять компаніям мільярдера отримати преференції.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:17 Ответить
Значний вплив мав продаж частки в SpaceX, після чого оцінка всієї компанії зросла на $50 млрд, до $439,2 млрд. Разове підвищення пояснюється тим, що акції приватних компаній не торгуються на біржі, тому їх вартість може різко змінюватися після великих продажів.

Також перемога Трампа сприяла зростанню вартості стартапу Маска у сфері штучного інтелекту xAI. З травня цього року, коли відбувся останній збір коштів на $6 млрд, він зріс більш ніж удвічі - до $50 млрд.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:20 Ответить
також допоміг Україні на 100 млн дол - більше ніж усі відчизняні олігархи разом узяті
показать весь комментарий
01.01.2025 10:35 Ответить
В одному будинку?
зручно
показать весь комментарий
01.01.2025 10:18 Ответить
Коли мiй покiйний брат жив у селi, то вони з сусiдом в заборi, що роздiляв будинки, зробили ла́з щоб побухать коли жiнка сусiда на роботi, без сусiдскix очей...😁😂 I так хитро зробили-дошки знизу вiдiрвали i лаз готов, а тодi на мicто ставили щоб жiнка не побачила.
показать весь комментарий
01.01.2025 13:12 Ответить
д'Єрьмак біля зєлі, Маск біля Трампа.
У нас ОП, в США - DOGE.
Совпадєніє?
показать весь комментарий
01.01.2025 10:19 Ответить
Маск, это угроза не только для Америки, но и для всего мира, когда огромные деньги находятся в руках дебила, это сравнимо с ядерной кнопкой в руках путлера.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:21 Ответить
наркомани довго не живуть
показать весь комментарий
01.01.2025 10:23 Ответить
Дебіла???
показать весь комментарий
01.01.2025 11:06 Ответить
Даже страшно подумать , чем они могут заниматься.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:23 Ответить
У Трампа нарисувався свій «Єрмак».
показать весь комментарий
01.01.2025 10:24 Ответить
Живе у трейлері...
показать весь комментарий
01.01.2025 10:28 Ответить
Пратівниє....
показать весь комментарий
01.01.2025 10:29 Ответить
Може вони там ще дрючать один одного.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:29 Ответить
І що? В Маска все топ.В нього передові світові компанії.Йому якась критики тільки на користь.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:32 Ответить
Ілон Маскаль - це найдорожче , що є у рудого. Він навіть свою МАГА заради Маскаля послав. А то була дуже віддана та люта секта.
Дід буде грати у гольф, а країною та світом буде керувати соціопат та аутист. Мабуть цікаво буде далі жити і нам, і їм.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:34 Ответить
Країною і світом буде керувати русня. Бо Маск дуже поважає ***** і регулярно з ним радиться.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:42 Ответить
Початок кінця США
показать весь комментарий
01.01.2025 10:46 Ответить
На жаль, так. Все закінчиться громадянською і розпадом. При чому вже на нашій пам'яті.
Це потягне за собою інші світові демократії.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:48 Ответить
В США почала відбуватися зміна єліт. До влади прийшла еліта з Кремнієвої долини. Завдяки Трампу вони зараз приберуть до своїх рук увесь ВПК країни. А як вони будуть ним розпоряджатись - побачимо. Може Америка стане ще більш розвиненою та недосяжною сверхдержавою. Маск не самий головний, він прокладка між трампом та ними.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:13 Ответить
Ці не нові еліти - це новиє ліца. Веселі пуделі на електросамокатах.
Коли зіштовхнуться з реальністю держуправління (яке відрізняється від управління бізнесом) - два варіанти: або самі все зламають, або будуть вимушені терпіти суворих д'Єрьмаков, що будуть суто технічно (спочатку) прикривати їх строкаті спини, поки вони жертимуть шавєрму.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:22 Ответить
Навіщо ви порівнюєте 95 квартал з IT гігантами? Чи ви вважаєте, що українська дрім-тім стала мейнстрімом у світі? Такі аутисти, як Маск, навіть не знають де вона знаходиться. Для нього це десь на расії.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:29 Ответить
Держава - це не бізнес.
В державі є слово "треба". В бізнесі керує слово "вигідно".
Державник бізнесюка переграє. Просто буде створювати йому такі умови, в яких доріжка з "вигідно" буди вести до "треба", яке треба державнику.
От вигідно з росією співпрацювати, бо ресурси.
Європа вже має результати "економічно вигідної співпраці" - газову голку, купу агентури і мігрантів, що ось-ось піднімуть ісламську панєвропейську революцію.
Про Китай мовчу, як він буржуїв обкрутив своєю дешевою робочою силою.
А всього-то треба було - зробити знижку на початку.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:33 Ответить
Держава - це не бізнес?
При Трампу буде бізнесом! Він Гренландію збирається купувати!
Ви все зібрали до купи, але не пояснили свої порівняння клованів та сильних світу цього.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:43 Ответить
Я вам два яскравих приклади навів, як державники-самодєржци переграли західних політиків, які стали керувати державами як бізнес-структурами.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:46 Ответить
А я вам кажу , що країною буде керувати нова єліта Пітер Тіль та Ілон Маск. Ну, а любов Маска до х*йла - це вже давно не новина. Непередбачуваність Маска ще не один раз нам доведе, що ми на порозі афігітельних змін, як в Америці так і в усьому світі.
показать весь комментарий
01.01.2025 13:01 Ответить
Коли бізнес об'єднується з владою, виникає олігархія.
У США будуть свої пінчуки, ахметови, коломойські.
Русня вже заготувала телеги попкорну.
показать весь комментарий
02.01.2025 09:32 Ответить
Маск, як "політик" - "дурний, що сало без хліба...". Але такий самий "нарцис" та "авторитарист", як і Трамп... А дві такі "фігури" у одній "будці" не вживуться ніколи... І, в кінці-кінців, Маск так "задовбе" своїми "настановами" Трампа, що він його "пошле нахєр"... На тому вся "любов" і закінчиться...
показать весь комментарий
01.01.2025 12:33 Ответить
Було б добре, але ми не можемо врахувати фактор русні.
Вони відмінні психологи-маніпулятори. Можуть "підкрутити" Маска, щоб на першому етапі не сильно борзів, щоб встановився сталий зв'язок з Трампом.
Але можливий і варіант заміни "богданчик-д'Єрьмак", хоча і малоймовірний. Бо Трамп все ж не такий тупий, як зєля, одну "ходку" в президенти має, без всяких д'Єрьмаков за спиною.
Тому сподіваюсь на ваш варіант. Що розплюються, і у переліку деструктивних технік проєкта-25 не буде хоча б аутизму.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:37 Ответить
Взагалі-то, він фашист за ідеологією, як і всі трампісти - ультраправі.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:52 Ответить
А що тобі відомо про "фашистську ідеологію"? Може ще й література "фашистська" в руках побувала? Що саме? Беніто Муссоліні, "в оригіналі"?
показать весь комментарий
01.01.2025 12:57 Ответить
Ти хочеш мене просвітити, як знаток фашизму?
показать весь комментарий
01.01.2025 13:04 Ответить
Не хочу - навіщо воно мені?Я лекції звик за гроші читать...
Відкрий «Ве́чный фаши́зм» (итал. Fascismo eterno, англ. Ur-Fascism) - эссе итальянского писателя, философа, специалиста по семиотике и средневековой эстетике Умберто Эко.
Там "фашизм", як "ідеологія", детально розписаний...
показать весь комментарий
01.01.2025 13:15 Ответить
Все, що було мені треба, я вже відкривала.
показать весь комментарий
01.01.2025 13:18 Ответить
та ладно один самокат на двох і всі вуха цілі ...
показать весь комментарий
01.01.2025 11:16 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2025 11:02 Ответить
Єрмак 2.0
показать весь комментарий
01.01.2025 10:34 Ответить
Американський Дєрьмак. Кожен презік мусить мати свого
показать весь комментарий
01.01.2025 10:35 Ответить
Трамп уже слабуватий розумом. Хутін приставив до нього маска
показать весь комментарий
01.01.2025 10:36 Ответить
цей аутист путінського розливу найгірше що можно було придумати для України
показать весь комментарий
01.01.2025 10:36 Ответить
Шістка..
показать весь комментарий
01.01.2025 10:37 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2025 10:44 Ответить
Я так розумію,що маск почав сходити з розуму, перші признаки шизофренії вже проявляються
показать весь комментарий
01.01.2025 10:58 Ответить
Та немає там ніякої шизофренії! Шизофренія - це конкретна хвороба із конкретними симптомами, і Маск на неї не хворіє.
У нього своя хвороба - синдром Аспергера. Це хвороба аутистичного спектру, супроводжується проблемами в спілкуванні з людьми, зацикленістю на одній ідеї, відсутністю емпатії (співчуття)...
Поцікавтеся, зараз це відкрита тема, багато чого є. Навіть художні твори - книги, фільми, серіали (да хоча б американський "Добрий доктор").
Тобто Маск - той ще типчик. Але не шизофреник.
показать весь комментарий
01.01.2025 11:23 Ответить
Дякую, я не лікар, тому так написав, точніше будо написати що не всяка розумна людина, порядочна
показать весь комментарий
01.01.2025 14:31 Ответить
Я вам більше скажу - не всяка освічена людина - розумна. А порядність - то взагалі з іншої шухляди.
показать весь комментарий
01.01.2025 16:54 Ответить
Не бачу в нього проблем із комунікацією, а з емпатією він б не був там де є. Немає людей на такому рівні хто має співчуття, у них тільки цілі і шляхи їх досягнення.
показать весь комментарий
01.01.2025 15:08 Ответить
Його партнери вважають, що з комунікацією там не проблеми, а катастрофа.
Щодо емпатії, мабуть, ви не дуже повно розумієте цей термін. Мова йде не про жалість до людей та котів (хоча деякі класичні керівники і це включали у свою якість - тому до Форда, що дбав про цивільне життя своїх працівників, стояла черга на будь-які роботи). Емпатія - це вміння розуміти емоції інших людей: партнерів, співрозмовників. Це вміння промовчати про мотузку в хаті самовбивці, це вміння не називати голосно дружину шефа неохайною товстухой, навіть якщо вона таки неохайна товстуха... Емпатія це майже головний інструмент переговірника, діпломата, політика. Бо тільки розмовляючи з людиною про неї, а не про себе, можна одержати те, що бажаєш. А аутисти цього зовсім не можуть. Тому їх рятує тільки талант, і ті, хто заради цього таланту готовий терпіти оце усе.
показать весь комментарий
01.01.2025 17:22 Ответить
Талановиті люди, часом, починають вважать себе "непогрішимими" та "ідеальними"... Тому починають вважать, що лише їх погляди є виключно вірними... З-за цього стають нестерпимими... І страшно страждають, коли їх "геніальність" їх зраджує...
показать весь комментарий
01.01.2025 21:03 Ответить
Маск- ;смотрящій; від РФ.
показать весь комментарий
01.01.2025 10:59 Ответить
Від любові до ненависті один крок , чи не так ?
показать весь комментарий
01.01.2025 11:06 Ответить
маск знає ,кого він хоче ...Іванка це все для маска... меланка теж ще нічого ... а президенство для цього афериста ,це як тема для лохторату !
показать весь комментарий
01.01.2025 11:18 Ответить
Razve mnogazhonstvo v Amerike dazvolena ? 🤔
показать весь комментарий
01.01.2025 12:03 Ответить
поближе к любимому👄
показать весь комментарий
01.01.2025 12:29 Ответить
Олігархія тепер і в Штатах
показать весь комментарий
01.01.2025 12:53 Ответить
Два придурочні в одному ареалі не вживаються. Тому скоро почнеться цікаве шоу.
показать весь комментарий
01.01.2025 13:09 Ответить
У Трампа трехспальная кровать!
показать весь комментарий
01.01.2025 13:29 Ответить
Та Маск єпанутий наркоман!!!
показать весь комментарий
01.01.2025 13:54 Ответить
Наверное, он погорячился. А, может, у них любовь или бизнес?
показать весь комментарий
01.01.2025 17:09 Ответить
Отакої... А казали, що вони за традиційні цінності.
показать весь комментарий
01.01.2025 17:39 Ответить