6192 посетителя онлайн

Гарантии безопасности могут быть скрыты в тексте соглашения с США, - Стефанчук

Гарантии безопасности не всегда надо выделять в соглашениях, заявил Стефанчук

Гарантии безопасности могут быть скрыты в некоторых положениях соглашения о создании Инвестиционного фонда, которое сегодня должны подписать в США.

Об этом заявил спикер ВР Руслан Стефанчук, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Гарантии безопасности для нас являются приоритетом. Но не всегда надо гарантии безопасности выделять как гарантии безопасности, иногда они могут быть скрыты в экономических вопросах, в вопросах социальных и других. Не обязательно надо писать, что мы вам передадим столько-то и такого-то оружия, если оно просто может пройти путем экономической помощи, условно говоря, взносом в тот или иной фонд", - сказал он.

По словам главы парламента, соглашение имеет потенциал предоставить мощную безопасность Украине.

Стефанчук дал понять, что народные депутаты не участвовали в подготовке соглашения.

"Есть вещи, которые возлагаются на... Кабинет Министров, а есть вещи, которые возлагаются... на Верховную Раду. В Конституции четко определены полномочия," - объяснил он.

По его словам, пока решения Кабинета Министров не потребуют принятия в парламенте, но "как только там будут приниматься решения, которые потребуют соответствующих законодательных инициатив, соответствующих утверждений... без Верховной Рады этого не будет происходить".

Соглашение об ископаемых с США

Напомним, Трамп заявил, что хочет заключить с президентом Украины Владимиром Зеленским соглашение на 500 млрд долларов о доступе к редкоземельным ресурсам и природному газу в Украине в обмен на гарантии безопасности в любом потенциальном мирном урегулировании.

Президент Зеленский заявил, что соглашение с США о полезных ископаемых будет подписано на уровне министров при готовности и при условиях гарантий. Сейчас этот документ не готов, чтобы защитить интерес Украины.

Впоследствии Трамп сказал, что Украина сорвала соглашение по редкоземельным металлам. Соглашение было нужно, чтобы США могли вернуть потраченные на поддержку Украины средства.

Администрация президента США Дональда Трампа передала Украине "улучшенный" проект соглашения о полезных ископаемых, который "соответствует украинскому законодательству".

Президент Владимир Зеленский заявил, что если США хотят видеть в соглашении о полезных ископаемых конкретные цифры, то согласно украинскому законодательству необходима будет ратификация Верховной Радой.

25 февраля издание Financisl Times сообщило, что Украина и США согласовали условия соглашения по полезным ископаемым, в Киеве готовы подписать документ.

26 февраля Кабмин одобрил подписание соглашения о недрах с США.

Топ комментарии
+30
Ще глибше, ніж у "будапештському_меморандумові"...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:07 Ответить
+29
так заховані, що ніхто знайти не може.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:04 Ответить
+23
Кому ти чешеш,кабан?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
я привіз вам з мінська угоду але ми обдуримо путіна, тому текст не читайте.
це ж вже було.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:03 Ответить
Так і обдурили. А що?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:07 Ответить
довбаненко, відійди від дзеркала.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:12 Ответить
Результат бачимо.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:19 Ответить
біжи жалійся я деактивованого впіймав: Semen Semenich
показать весь комментарий
28.02.2025 14:40 Ответить
І що? Я тут до чого? Я тобі показав, як діють твої ж методи. На тобі. Будеш бикувати - будеш отримувати на горіхи. Хоч ти й штатний цензорівський. Це був поки що мінімальний вплив.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:30 Ответить
ти рідке гуано, брехун та зебіл деактивований, а тому й вказав на тебе іншим, щоб відправляли в далеку еротичну мандрівку та не ржали із бойової виплиВоваї білочки з горішками в макітрі.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:38 Ответить
Бичара, проспись піди. А то цензор 3 копійки не заплатить.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:15 Ответить
хто про що, а кугут про омріяну оковиту.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:41 Ответить
Ещё один ПРИДУРКОВАТЫЙ ЮРИСТ ДЕГЕНЕРАТ ГОСПОДИ ! СКОЛЬКО ЖЕ ВАС НАПЛОДИЛОСЬ с времён создания собаководческой какадемии кидалова ********** юридическо танцевально кулинарно клоунских ПТУ??? Придурок должно быть слово гарантии... а не то что твоя жопа вместо головы и мозгов подумала сидя на унитазе..
показать весь комментарий
28.02.2025 14:20 Ответить
А дебілам все чешеться...в проміжності бо мозку ж немає. Якби не ті домовленості, телепень, то ти б тут вже нічого б і не писав, бо кацапи тобі не дозволили б. Але це ж тобі не потрібно бо ти ж тут НА роботі. Уроди тупоголові, ви ж не хочете навіть помічати очевидне, убогі.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:19 Ответить
Дегенерати забули як бідні хлопці в китайських тапках воювали і в оточеннях горіли. Бо кримлівське чмо януковощь дорозвалював все що ще не було розвалене. І ці ж дегенерати перед цим це ригівське чмо і обрали. Це був єдиний вихід віддихатись і наростити зуби.
показать весь комментарий
28.02.2025 16:17 Ответить
Дописувач "Сашко Бабенко #553471" пише:
"я привіз вам з мінська угоду але ми обдуримо путіна, тому текст не читайте."
====
Це типу дописувачу "Сашко Бабенко #553471", хтось особисту заборону читати текст угоди на сайті ОБСЄ давав (підписаний 5 вересня 2014 року, оприлюднений на сайті ОБСЄ 7 вересня 2014 ), чи дописувач "Сашко Бабенко #553471", ще не вмів читати станом на 7 вересня 2014 року ?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:25 Ответить
Сильно приховані?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:03 Ответить
МОЖУТЬ бути приховані, але це не точно...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:06 Ответить
Потрібно читати поміж рядків - якась криптограма
показать весь комментарий
28.02.2025 14:09 Ответить
Між рядками молоком написані.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:22 Ответить
Ще глибше, ніж у "будапештському_меморандумові"...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:07 Ответить
сильно. Так, що навіть сам стефанчук не бачить, тому і припускає що "можуть бути приховані". А можуть іх не бути. Бо дуже приховані.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:08 Ответить
Байка: Тішились одні дятли, що отримали нюмецького виробника на околиці міста та ще декількох по іншим областям, але одного чудового дня взнали, що кляті капіталісти продали всю компанію комунякам з Китаю... Ось така ..ня малята!
показать весь комментарий
28.02.2025 14:09 Ответить
Дуже приховані. Так приховані, шо їх там немає...
показать весь комментарий
01.03.2025 08:50 Ответить
так заховані, що ніхто знайти не може.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:04 Ответить
Кому ти чешеш,кабан?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:05 Ответить
От що за маячня? Гарантії безпеки мають бути чіткі, а не Будапешт 2.0
Ніхто на "малося на увазі" зважати не буде!
показать весь комментарий
28.02.2025 14:05 Ответить
Саме так.
Тут члени НАТО не певні, що, в разі чого, союзники виконають зобов'язання.

А ту "стефанчук" пропонує "крипто-гарантії".

Мабуть уже втомився, а грошей дві фури. То й хоче чкурнути з України кудись, навіть з тещею не попрощавшись...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:10 Ответить
кнур-Дебіл
показать весь комментарий
28.02.2025 14:05 Ответить
Ні, вони не дебіли - вони знають ЩО роблять, для ЧОГО і для КОГО! А от хто дебіли, так це ті, хто привів їх до влади, тобто всі оті 73 відсотка.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:22 Ответить
73 відсотків небуло. Макс 40%.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:38 Ответить
Надруковані дуже дрібними літерами. Це класика кредитних договорів.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:06 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 14:06 Ответить
Випередили ...))
- видишь гарантии ?
- нет ..
- а они есть !

показать весь комментарий
28.02.2025 14:10 Ответить
Повірити хряку-себе на...бати! 😁 ми їх так ховали, так ховали, що вони зовсім гавкати перестали! (с) к-ф В бій йдуть одні старики!
показать весь комментарий
28.02.2025 14:07 Ответить
Десь там між рядками приховані.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:09 Ответить
Поховані.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:26 Ответить
"Прихованим" може бути БУДЬ ЩО!
Як і повна здача інтересів України та простих українців.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:09 Ответить
і на кого це розраховано..... боже , який придурок
показать весь комментарий
28.02.2025 14:09 Ответить
єдине що ти можеш приховати, це квартиру тещі, щоб компенсацію отримати. громозека блін, де приховані? в складках під твоєю харею?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:10 Ответить
хто і від кого їх "приховує"?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:10 Ответить
Зелене бурмило, приховані крадені грощи можуть буди тільки за твохма шоками, хряка смердючий. де твій мерзотний підсвинок сховався від ЗСУ?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:11 Ответить
Якось ти цьому кнуру навіть полестив.Бурмило?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:21 Ответить
Та да, шось помилився свиню з відмедиком сплутам.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:26 Ответить
Пузатий людей за дурнів тримає?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:13 Ответить
Шо це за ідіотизм?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:16 Ответить
Мабуть явно, не приховано, у доступній людям формі, назвати гарантії безпеки Україні Трамп та його адміністрація не бажає.
Так само, як вперто не бажає називати путінську РФ - країною агресором, яка розвʼязала війну, вбиває, калічить, гвалтує , грабує мільйони людей в Україні.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:18 Ответить
А що це за угоди такі, що їх треба приховувати?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:19 Ответить
Просто чудесний конструкт) угода з підморгуванням))
показать весь комментарий
28.02.2025 14:20 Ответить
це як з законами...
зачитали, проголосували, а на підпис подали з тим що було """приховано""" в тексті!!!!
і закон який мав полегшити життя українців стає черговим здирницьким законом..
показать весь комментарий
28.02.2025 14:20 Ответить
Текст на дві сторінки. Нема там нічого.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:22 Ответить
Якщо можуть бути прихованими то пошукайте.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:24 Ответить
Воно скудоумне само в цьому не впевнене але хоче вірити. Є ще такі самі примітивні?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:24 Ответить
От і настрої споживачів у США знов вийшли не дуже, ще більше зіпcував настрій ринку. І не відомо, чому ті споживачі депресують. Чи через ціни на яйця, які скоро почне перевозити картель Сіналоа замість кокаїну, чи через хаотичні звільнення. Чи просто бояться включати телевізор. А тут ще й епідемія кору прийшла в Техас, наче це не величний штат, куди бажають перевести свої штаб-квартири корпорації Кремнієвої долини, а якесь село на Закарпатті, де мольфари заборонили вакцинуватися.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:25 Ответить
Так у них міністр охорони здоров'я - антивакцинатор. Правда, я не очікувала, що для нього випробування поглядів на міцність настане так швидко.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:28 Ответить
будапешт бумажка не приховано писали,і що?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:26 Ответить
Довбню пузате, міжнародні договори, як і закони читаються буквально ...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:26 Ответить
До чого ці зеленосракі ******** дожились, до чого довели країну...
Сам Стефанчук з-за свинячого корита не бачить ніяких гарантій для України, але хрюкає що вони є.
Ні, ні, ніяких виборів, тільки після перемоги. Тим більше що Рада приняла закон яким визнає Осла законно обраним президентом. А чому не царем? Коли вже цей дурдом закінчиться...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:30 Ответить
Аааа, то гарантії у договорі є, просто вони занадто приховані для розуміння простого народу. Ясна-панятна))
показать весь комментарий
28.02.2025 14:30 Ответить
Чим більше свиняче рило - тим більше смороду.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:31 Ответить
Українське народне прислів'я.котре не приховане ні від кого і дає зрозуміти про що "торочить" цей "не український,але вигодкваний на українських харчах чолов'яга/-"Якщо Твоя мати курва,то як Ти приховаєш,що Ти є курви син???Так і з гарантіями
показать весь комментарий
28.02.2025 14:31 Ответить
Пам'ятаю був якось на форумі ветеранів і от туди приїхало це чувирло, тоді його охорона закрила доступ до паркінгу для всіх, а паркінг був єдиним укриттям у тому районі. Це все що треба знати при цих виродків
показать весь комментарий
28.02.2025 14:33 Ответить
Що він несе де їх беруть таких ,ось це "інтелект".
показать весь комментарий
28.02.2025 14:34 Ответить
Сховали шоб pooping не вкрав, ага
показать весь комментарий
28.02.2025 14:36 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 14:40 Ответить
Я просто тащусь від перлів зебобіків...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:40 Ответить
Приховано жирний та неголений...
показать весь комментарий
28.02.2025 14:53 Ответить
Приховано худий і поголений! А цей образ ширма, вводить ворога в оману
показать весь комментарий
28.02.2025 18:33 Ответить
так добре приховані, що їх ніхто не знайде

приблизно як у будапештському меморандумі
показать весь комментарий
28.02.2025 14:56 Ответить
В такому разі в угодах можна такого понаприхованити, що ми будемо в аху! від таких угод та умов. З кацапами в Омані теж приховали якісь гарантії? А хто буде виконувати «приховані гарантії» Цей шрек хоч думає що він ляпає, чи він забув що вже не на сцені 95 кварталу?
показать весь комментарий
28.02.2025 14:57 Ответить
Дохтур околоюрідічєскіх наук нагнав туману. Чубчик ляпнув, що одна присутність спецов з Америки на нових рудниках вже є серйозною гарантією для України. Дохтур увєдоміл-скажуть робити, будемо. Не скажуть робити-не будемо. Колгосп слуг.
показать весь комментарий
28.02.2025 14:58 Ответить
Шо воно меле...
показать весь комментарий
28.02.2025 15:01 Ответить
Кнур і льоха
показать весь комментарий
28.02.2025 17:29 Ответить
херомант хренов. усі дурні, одні зелені вилупки розумні.
показать весь комментарий
28.02.2025 15:27 Ответить
Оце свиня відригнула!!! Враження що Зелень змагається один з одним в дибільності!
показать весь комментарий
28.02.2025 15:49 Ответить
Сімпатичєскими чорнилами між строками, якщо пройтись праскою, з'являються дуже гарні безпекові гарантії.
показать весь комментарий
28.02.2025 15:54 Ответить
А може там прихований бутерброд із лікарською ковбасою?
показать весь комментарий
28.02.2025 15:57 Ответить
***** його оце *******
показать весь комментарий
28.02.2025 16:02 Ответить
Бо він апологет Московії.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:15 Ответить
їх там більшість
показать весь комментарий
28.02.2025 17:44 Ответить
Можуть бути приховані, а можуть бути неприховані, а може їх взагалі не бути. *********, шо ти несеш?
показать весь комментарий
28.02.2025 16:08 Ответить
Вони так добряче приховані, що ніхто їх не бачить.
показать весь комментарий
28.02.2025 16:24 Ответить
ДЕбіл тупоголовий. Як і ті хто тебе обрав. Як це можливо приховати гарантії безпеки???. Кнур смердючий. Але зепаства все проковтне....
показать весь комментарий
28.02.2025 16:55 Ответить
Це пздць! Гарантії потрібно не приховувати, а вимагати та прописувати!
показать весь комментарий
28.02.2025 16:57 Ответить
Треба нарід заспокоїти, але їх не буде зовсім.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:14 Ответить
Свиноматка теж хоче на вибори.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:28 Ответить
Піздабол😜
показать весь комментарий
28.02.2025 17:29 Ответить
Який хитрий план. Знов трамп переміг. Це чергова перемога трампа і зе само-сабою.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:40 Ответить
Так, заткнуться и слушать! В ПРИНЦИПЕ в тексте договора могут содержаться какие-то моменты, которые могут быть связаны с безопасностью. Например попробуйте прочитать договор про кредитную карточку - нихрена не поймёте! - https://static.privatbank.ua/files/doc2_01112022.pdf
показать весь комментарий
28.02.2025 17:55 Ответить
Коли кажуть Стефанчук - **** і жирдяй, то приховано мають на увазі, що він хороша людина. Коли ссяють в очі, то це не завжди просто ссяють в очі, це приховано таким способом роблять добро.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:30 Ответить
Так служить усєрдно, що скоро ходити не зможе, але ж брехати це не заважає...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:33 Ответить
Зелені брешуть завжди.
показать весь комментарий
04.03.2025 17:57 Ответить