10157 посетителей онлайн

Опубликованные в СМИ условия "мирного соглашения" от США не являются официальной позицией Вашингтона, - Зеленский. ВИДЕО

Украина пока не получала официальных предложений от США по обмену или отказу от территорий в рамках "мирного соглашения" с РФ, о которых в последние дни сообщали западные медиа.

Об этом президент Владимир Зеленский сказал во время общения с журналистами, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, якобы предложения США, о которых стало известно из публикаций в медиа, - "это предложения, это сигналы, это идеи, это видение", но "не официальное предложение Украине".

"Важно: если будет официальное такое предложение, мы сразу отреагируем на это как на официальное предложение, и вы будете об этом знать", - подчеркнул Зеленский.

Глава государства добавил, что "такие сигналы" звучат, но непонятно, представляют ли они позицию России или окончательную позицию США.

Напомним, ранее агентство Bloomberg сообщало, что США представили союзникам предложения по заключению мирного соглашения между Россией и Украиной, включая определение условий прекращения боевых действий и ослабление санкций против Москвы в случае длительного прекращения огня.

Также издание WP со ссылкой на источники сообщило, что украинские и европейские чиновники, которые встретятся в Лондоне в среду, 23 апреля, должны отреагировать на предложение США официально признать незаконную аннексию Крыма Россией и заморозить линию фронта в рамках мирного соглашения.

Президент Владимир Зеленский подчеркнул, что Украина никогда не признает юридически российскую оккупацию Крыма.

Топ комментарии
+10
Знов вечірній бенефіс потужності...я же втомив...
показать весь комментарий
22.04.2025 20:36 Ответить
+4
Боюся Україну остаточно приперли до стінки, або м'яка капітуляція зараз, або повна згодом без міжнародної допомоги.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:36 Ответить
+4
мені наприклад страшно за майбутнє України.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Боюся Україну остаточно приперли до стінки, або м'яка капітуляція зараз, або повна згодом без міжнародної допомоги.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:36 Ответить
Правда ще страшніша? трамплюки готові віддати по Дніпру?
показать весь комментарий
22.04.2025 20:39 Ответить
А ви не бійтесь. Ніхто Україну нікуди ні припер.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:46 Ответить
А, як це назвати, 2 роки поразок на фронті, закінчення надання міжнародної допомоги, це не віяння катастрофи?
показать весь комментарий
22.04.2025 21:20 Ответить
Знов вечірній бенефіс потужності...я же втомив...
показать весь комментарий
22.04.2025 20:36 Ответить
Та хто ми такі без Зе!...
показать весь комментарий
22.04.2025 20:44 Ответить
Причому тут Зе?
показать весь комментарий
22.04.2025 21:21 Ответить
Голосував за Нього?
показать весь комментарий
22.04.2025 21:26 Ответить
Чесно признаю був такий грішок, не заперечує, піддався масовій істерії, але й Порошенко у мене ніколи симпатії не викликав.
показать весь комментарий
22.04.2025 21:35 Ответить
мені наприклад страшно за майбутнє України.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:37 Ответить
Головне, панове ухилянти, шо ТЦК не буде. Зажівьотє...
показать весь комментарий
22.04.2025 20:45 Ответить
можу поділиться як правильно рити нори та робити інженерні облаштування позицій.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:51 Ответить
Пан-антиухилянт з окопу пише такі мужні коменти чи з позицій під Варшавою?
показать весь комментарий
22.04.2025 21:08 Ответить
Мені страшно було на передодні минулих виборів. Сподівався лише на диво. Диво не сталося. Хіба тільки якщо вважати за диво те, що Україна попри все досі стоїть.
показать весь комментарий
23.04.2025 08:03 Ответить
якщо зєлю виберуть на другий термін-я покину Україну. з дебілами мені неподорозі.
показать весь комментарий
23.04.2025 08:05 Ответить
Шкода що зараз не 17 століття коли не було Сигналу і пролазливих газетярів, а був цар-батюшка і смерди. Так, зеля?
показать весь комментарий
22.04.2025 20:42 Ответить
Угу.
Вигляда так що офіційна позиція Трампа це визнати російською всю Україну...
показать весь комментарий
22.04.2025 20:43 Ответить
Звідки тобі вигляда? Хреститись не пробував?
показать весь комментарий
22.04.2025 21:10 Ответить
Ти дурачок чи тебе викрали прибульці і тільки сьогодні відпустили?
показать весь комментарий
22.04.2025 21:12 Ответить
Усім вже час зрозуміти, що для західних СМІ замовні статті це звичайне явище для продавлення якоїсь думки. Не звертаємо уваги.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:48 Ответить
Вся надія на Європейських лідерів котрі пішлють ці пропозиції.

Я думаю, Україну хочуть вламати, це гра така від трампістів. Покер.

Санкції введені на 3 із 10 балів, значить, ще можна росію опустити, но спочатку спробують залякати Україну, якщо не вдасться, то тоді будуть ламати росію.
показать весь комментарий
22.04.2025 20:54 Ответить
вони не будуть її ламати в жодному випадку
показать весь комментарий
22.04.2025 22:48 Ответить
Можна зібрати ще 20 прес-конференцій, але від Шашличного мало залежить майбутнє України - десяток його потужних планів перемоги виявилися пустими балачками і маємо те, що маємо, коли не ми вирішуємо
показать весь комментарий
22.04.2025 21:39 Ответить
Виляє як завжди!!
Скільки разів ( щоденно?) ловили на брехні!! Але маючи мономарафон можно сцяти в очі "до останнього українця"
показать весь комментарий
23.04.2025 01:50 Ответить