11245 посетителей онлайн

Трампа раскритиковали за синий костюм на похоронах Папы Римского, - Mail

Трамп в синем костюме на похоронах Папы

Президента США Дональда Трампа раскритиковали за нарушение церемониального дресс-кода во время похорон Папы Римского Франциска 26 апреля, он надел синий костюм и галстук вместо обязательной черной одежды.

Об этом пишет Mail, передает Цензор.НЕТ.

Издание отмечает, что несколько других гостей также отступили от требований протокола, однако именно Трамп привлек больше всего критики за "неуважение".

Ватикан установил строгие правила для участников церемонии: мужчины должны были быть в темных костюмах (допускается темно-синий), черных галстуках и соответствующего цвета обуви, пальто и аксессуарах. Пришпилевать на лацкан разрешалось только ватиканские награды.

Женщинам следовало появиться в черных длинных платьях с перчатками, вуалями и туфлями с закрытым носком. Единственным разрешенным украшением оставался жемчуг.

Президент Украины Владимир Зеленский также нарушил дресс-код, придя без галстука. Так же, как и бывший президент США Джо Байден, который надел синий галстук. Другие мировые лидеры придерживались требований и были одеты в черное.

В материале издания говорится, что Дональд Трамп в ярко-синем костюме и с американским флажком на пиджаке выделялся в первом ряду среди многочисленных гостей и монархов.

Критика в адрес Трампа относительно неподходящего наряда появилась через два месяца после замечаний в адрес Зеленского, которого в свое время раскритиковали за темный свитшот на встрече с Трампом в Белом доме.

Напомним, что в субботу, 26 апреля, Папу Римского Франциска похоронили в базилике Пресвятой Марии.

На церемонии прощания присутствовали многочисленные мировые лидеры и королевские особы.

Топ комментарии
+28
А нічого дивуваться... Трамп - це "квінтесенція" комплексу психології типового американця у його найгірших проявах... Такі люди вважають себе "центром Всесвіту" і думають, що все "крутиться" навколо них... Трамп зробив усе, щоб привернуть увагу присутніх на церемонії саме до власної особи... Я дивуюся, як це сатиричний французський журнал не вийшов з карикатурою: "Поховальна церемонія. Трамп лежить у пишній домовині, з характерним "трампівсько-муссолінієвським " пихатим виразом обличчя, зі зверхньо відкопиленою нижньою губою. Навкруги зібралися запрошені на поховальну церемонію. А десь на задньому плані стоять скромні ноші з тіароносним покійником..."
показать весь комментарий
28.04.2025 02:34 Ответить
+22
Трамп звик робити все, що йому захочеться, міг і білий костюм одягнути.
показать весь комментарий
28.04.2025 02:13 Ответить
+18
До Трампа дуже важко ставитись нейтрально. Ну от так спокійно, неупереджено і обєктивно. У одних він викликає захоплення, а у інших ненависть. Мене дратує хамством, дурістю і сомозакоханістю. Я б ніколи не звернув на це вбоге і обділене створіння увагу якби якісь дурні не зробили з нього Президента США. Але тут у мене більше претензій до тих хто його підтримує, а єдина надія що цей "ярмарок марнославства" має врешті закінчиться... Здавалося що в світі лише один "випадковий прєзідєнт", а тут ще й "оце"...
показать весь комментарий
28.04.2025 03:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дурень- усюди дурень.
показать весь комментарий
28.04.2025 02:11 Ответить
Добре що хоч не в червоній бейсболці,і не почав сміятись.Хоча вже самому пора готуватись до могили
показать весь комментарий
28.04.2025 09:21 Ответить
Це був перший закордонний візит недостоденного , а вже з рейтингом 39% .Й не заради нього стояли й аплодували Україні коли зе займав місце у першому ряді , як виключення з протоколу ,з повагою до українців - не за французькою абеткою . Трамп сидів на літеру А - через шість сидінь теж у першому ряді , і аплодували УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ЗА ЙОГО ПРЕЗИДЕНТСТВА усі лідери- гості стоячи на церемонії прощання з головою церкви тих віручих, котрі вибрали у США собі ОЦЕ .
показать весь комментарий
28.04.2025 02:11 Ответить
Трамп звик робити все, що йому захочеться, міг і білий костюм одягнути.
показать весь комментарий
28.04.2025 02:13 Ответить
Важливим критерієм найму держслужбовців у США стане їхня готовність слідувати політичному курсу Трампа.
Виходячи з цього, буде вирішуватися питання про прийняття на роботу та звільнення.
Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Раніше державних службовців оцінювали на основі їхньої компетентності, ділової хватки та лідерських якостей, а федеральним агентствам не було потрібне схвалення Управління з управління персоналом для прийняття на роботу, зазначає WSJ.
показать весь комментарий
28.04.2025 02:15 Ответить
США стали гегемоном, тому що спиралися на міжнародні інститути на кшталт НАТО та МВФ, тому що захищали об'єднану Європу, підтримували вільну торгівлю та демократію.

Трамп же виступає проти всього цього. А отже, в Америки буде менше союзників.
А отже, колишня модель життя не за статками опиняється під питанням - що й пояснює відтік капіталу зі США.
показать весь комментарий
28.04.2025 02:25 Ответить
Так, важке ти життя агента, особливо ху....ла
показать весь комментарий
28.04.2025 06:35 Ответить
Шість банкрутств, ***** зарплату затримує (криза), на новий костюм грошей немає, от і прийшов в тому, який був.
показать весь комментарий
28.04.2025 09:22 Ответить
А нічого дивуваться... Трамп - це "квінтесенція" комплексу психології типового американця у його найгірших проявах... Такі люди вважають себе "центром Всесвіту" і думають, що все "крутиться" навколо них... Трамп зробив усе, щоб привернуть увагу присутніх на церемонії саме до власної особи... Я дивуюся, як це сатиричний французський журнал не вийшов з карикатурою: "Поховальна церемонія. Трамп лежить у пишній домовині, з характерним "трампівсько-муссолінієвським " пихатим виразом обличчя, зі зверхньо відкопиленою нижньою губою. Навкруги зібралися запрошені на поховальну церемонію. А десь на задньому плані стоять скромні ноші з тіароносним покійником..."
показать весь комментарий
28.04.2025 02:34 Ответить
В Індії траурний колір - білий.
показать весь комментарий
28.04.2025 06:16 Ответить
Ватикан - це не Індія.
показать весь комментарий
28.04.2025 10:19 Ответить
Та Ви шо. Невже?
показать весь комментарий
28.04.2025 10:57 Ответить
Зараз ти мені будеш тут іронізувати. У чужий монастир зі своїм статутом не лізь! Чуло про таке? І, до речі, -

"Еврейская традиция относится к смерти реалистически и не считает ее трагедией. Трагедией может быть лишь преждевременный уход из жизни. Когда же человек переходит в мир иной, благословенный Всевышним долгой праведной жизнью, хорошим здоровьем и бодрым духом, смерть воспринимается как нечто естественное, как велика бы ни была при этом наша скорбь.

«Когда человек оставляет этот мир, ни серебро, ни драгоценные камни, ни жемчуг не уносит он с собой, но только Тору, которую он изучал, и добрые дела, которые он творил.» (Поучения Отцов)
Мы все испытываем боль, когда умирает близкий человек. Однако иудаизм считает избыточный или слишком длительный траур нежелательным. Еврейские традиции, связанные с трауром, помогают человеку постепенно пережить его горе.

Еврейские законы и обычаи, связанные с похоронами и трауром, основаны на двух главных принципах: даже мертвое тело человека достойно уважения; необходимо приложить все усилия, чтобы облегчить душевное состояние близких покойного." (С) https://jewtula.ru/religioznaja-zhizn/pohorony-i-traur/
показать весь комментарий
28.04.2025 11:41 Ответить
Заспокойся, притуши свій нахабний норов.
показать весь комментарий
28.04.2025 11:47 Ответить
Спокійно раджу тобі: "Прямуй у кільватері руссского воєнного корабля!".
показать весь комментарий
28.04.2025 12:00 Ответить
Та не що хочеться, просто мізків давно немає, ось він ні про що не замислюється..... трампует в своє задоволення
показать весь комментарий
28.04.2025 06:41 Ответить
Невдячність шокує. Та і він міг би прийти у костюмі супермена або капітана Америки.
показать весь комментарий
28.04.2025 02:41 Ответить
не він один ....
показать весь комментарий
28.04.2025 05:57 Ответить
Вот зі святими людьми/назвами жартувати не варто.
показать весь комментарий
28.04.2025 06:44 Ответить
чому ??? зе далеко не святий, та й померлий папа Франціск також не святий ... хіба сам Святий апостол ГНІХ Петро образиться, але жарт то не про нього...
показать весь комментарий
28.04.2025 06:53 Ответить
Нехай подякують що взагали його величність Писділ був на похоронах...вони не вдячні...вони мало дякують...
показать весь комментарий
28.04.2025 02:55 Ответить
Руда свинособака..
показать весь комментарий
28.04.2025 03:17 Ответить
До Трампа дуже важко ставитись нейтрально. Ну от так спокійно, неупереджено і обєктивно. У одних він викликає захоплення, а у інших ненависть. Мене дратує хамством, дурістю і сомозакоханістю. Я б ніколи не звернув на це вбоге і обділене створіння увагу якби якісь дурні не зробили з нього Президента США. Але тут у мене більше претензій до тих хто його підтримує, а єдина надія що цей "ярмарок марнославства" має врешті закінчиться... Здавалося що в світі лише один "випадковий прєзідєнт", а тут ще й "оце"...
показать весь комментарий
28.04.2025 03:48 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 09:29 Ответить
Які матки - такі дзятки.
Мати видно ще та фурія привселюдно ср%ати на сина, який би він не був.
Яблуко від яблуні...
показать весь комментарий
28.04.2025 13:38 Ответить
він бідний у нього другого немає
показать весь комментарий
28.04.2025 05:28 Ответить
Ідіоту ще червоної бейсболки MAGA не вистачало.
показать весь комментарий
28.04.2025 05:34 Ответить
У нього немає чорного. А купувати на один раз не схотів, економить. Хоча, з огляду на свій вік, міг би....
показать весь комментарий
28.04.2025 06:27 Ответить
собі на похорони
показать весь комментарий
28.04.2025 06:30 Ответить
А випускний з коледжу?
показать весь комментарий
28.04.2025 09:51 Ответить
Дивно не те, що Трамп був у синьому костюмі, а те, що він не почав вальсувати, коли залунала музика!
показать весь комментарий
28.04.2025 06:29 Ответить
Анекдот про Брєжнєва доречний і про Трампа .
показать весь комментарий
28.04.2025 07:25 Ответить
Мда, цікаво..."Синій", не тільки костюм, але і краватка. Є ціла предісторія "Синього" ще з того року. Знає її Трамп чи ні? Але ж і краватка синя. Якщо ж навіть не знає, то предісторія появи Трампа в Римі теж можна звязати із "Синім". А якщо знає? То цікаво інше - інші в кольорах в Римі теж знаки?
показать весь комментарий
28.04.2025 06:30 Ответить
Чому Ватикан змінив протокол? Та тому що "Синій" теж зацікавив їх...
показать весь комментарий
28.04.2025 06:34 Ответить
Злякався що за розумну людину приймуть, а так ясно, що трампонутий прибув
показать весь комментарий
28.04.2025 06:31 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 06:33 Ответить
Від цих слів ліліпутін нашептав у чемодан...
показать весь комментарий
28.04.2025 13:39 Ответить
Трамп король мира,никто не смеет ему указывать,он одним своим присутствием оказал честь этому посредственному аргентинцу.
показать весь комментарий
28.04.2025 07:27 Ответить
Синій колір - колір опонентів. Треба було в червоному костюмі їхати і в своїй відомій бейсболці китайського виробника.
показать весь комментарий
28.04.2025 07:46 Ответить
@ (в перекладі):

Репортер: У вас з першої леді була добра вечеря на честь її дня народження?

Трамп: «У нас була чудова вечеря. Вона прекрасна перша леді… І похорон був прекрасний. Це був чудовий похорон, як і належить похорону. Це був чудовий похорон»
показать весь комментарий
28.04.2025 08:25 Ответить
А може, у нього немає чорного костюма)
показать весь комментарий
28.04.2025 09:26 Ответить
Дональд Трамп, президент США, поділився незвичайною гордістю за свого сина Беррона в інтерв'ю з телеканалом Fox News. Він розповів журналістці Лорі Інгрехем, що його 19-річний син має вражаючі технологічні навички, здатен навіть увімкнути свій ноутбук після того, як він вимкнений. Президент зазначив, що син демонструє неабиякі здібності до технологій, бо навіть після вимикання комп'ютера повертається до нього через кілька хвилин і знову використовує.
показать весь комментарий
28.04.2025 09:33 Ответить