10424 посетителя онлайн
25 268 95

Впервые в истории раскрыта агентурная сеть военной разведки Венгрии: шпионили на Закарпатье, - СБУ. ВИДЕО

Впервые в истории Украины разоблачена агентурная сеть военной разведки Венгрии, которая шпионила в Украине.

Об этом сообщила пресс-служба СБУ, информирует Цензор.НЕТ.

Так, задачей центра был сбор информации о военной защищенности Закарпатской области, поиск уязвимых мест в наземной и воздушной обороне региона, а также изучение общественно-политических взглядов местных жителей: в частности, сценариев их поведения, если на территорию региона зайдут венгерские войска.

В Закарпатской области были задержаны два агента из сети венгерской спецслужбы.

"Куратором обоих фигурантов был кадровый сотрудник военной разведки Венгрии, чья личность уже идентифицирована Службой безопасности. Одним из его агентов был 40-летний бывший военный из Береговского района, которого иностранцы завербовали и перевели в "режим ожидания" еще в 2021 году. По данным контрразведки и следователей СБУ, куратор "активировал" этого агента в сентябре 2024 года", - говорится в сообщении.

Предателю поручили изучить настроения местного населения и получить такую информацию:

  • какая будет реакция военных и гражданского населения Закарпатья, если в область войдет миротворческий контингент, в частности венгерские военные;
  • какое военное снаряжение и вооружение можно приобрести на черном рынке Закарпатья;
  • какова ситуация с миграцией венгерского населения в регионе;
  • какие военные силы расположены на Закарпатье, много ли транспорта и боевых машин;
  • насколько укомплектованы правоохранительные органы и какова их численность и тому подобное.

"Задокументировано, что после этого агент лично разведывал размещение Сил обороны и координаты зенитно-ракетных комплексов С-300 в регионе. После сбора разведданных он выехал в Венгрию, чтобы отчитаться перед куратором. Для пересечения границы предатель оформил справку по уходу за больным отцом, который нуждается в лечении в иностранных учреждениях", - отметили в СБУ.

Во время встречи венгерский разведчик передал агенту наличные средства, которые предполагались на выполнение поставленных задач. Также предатель искал сеть информаторов, пытаясь завербовать по меньшей мере двух человек.

Иностранная разведка надеялась расширить диапазон сбора информации, в частности получить данные из прифронтовых и фронтовых регионов.

"В марте этого года контрразведка СБУ задокументировала вторую встречу агента с куратором. На этот раз он получил телефон со специальным программным обеспечением для законспирированной связи.

Среди новых задач предателя было выявление служебных авто, принадлежащих представителям Сил безопасности и обороны в Закарпатской области. Кроме того, резидент должен был находить и передавать венгерской спецслужбе данные о потерях ВСУ на войне и актуальные события с линии фронта, и уже подобрал соответствующий контакт в Силах обороны.

Еще одна задержанная - бывшая военнослужащая Сил безопасности и обороны Украины, которая уволилась из подразделения в 2025 году. По имеющейся информации, среди ее задач было информирование венгерской спецслужбы о наличии самолетов и вертолетов в Закарпатской области, а также об оборонных системах воинской части, где она проходила службу", - добавили в СБУ.

Контрразведка задержала фигурантов по месту жительства. Во время обыска у них изъяты телефоны и другие вещественные доказательства подрывной деятельности.

Сейчас им сообщено о подозрении по ч. 2 ст. 111 Уголовного кодекса Украины (государственная измена, совершенная в условиях военного положения). Злоумышленники находятся под стражей. Им грозит пожизненное заключение с конфискацией имущества.

Продолжаются комплексные мероприятия для привлечения к ответственности всех участников агентурной сети венгерской разведки.

Топ комментарии
+71
Мадяри знову зіспівались з фашистами але цього разу з кацапськими.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:41 Ответить
+61
Стовідсотково угорські спецслужби співпрацюють з фсб. Питання: хто там що розвідує?
показать весь комментарий
09.05.2025 09:37 Ответить
+58
Чекаємо на виступ окуляриста Сіярто про порушення прав угорців на проведення шпіонажу на території України.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Щупальця Орбана
показать весь комментарий
09.05.2025 09:34 Ответить
Уюпалця Орбана. Чергове шапіто від структури яка мала бути б розформована після окупації Крима у 2014.
Вони окрім як кошмарити бізнес і займатися контрабасом більше нікуя не вміють . Ще вміють гроші від кацапів брати та на керівні посади брати псячмх агентів
показать весь комментарий
09.05.2025 13:58 Ответить
Путін *****, кацапсіна!
показать весь комментарий
09.05.2025 15:55 Ответить
Відразу видно Тернопільську попр шайку яка з..була у штати і до сцику любить батьківщину. Нах пішла худобина. Йди клянчитгуманітарку
показать весь комментарий
09.05.2025 16:57 Ответить
Стовідсотково угорські спецслужби співпрацюють з фсб. Питання: хто там що розвідує?
показать весь комментарий
09.05.2025 09:37 Ответить
Хто це може достеменно знати? Країна НАТО. Може співпрацює, а може і ні.
А от реально, то, що Орбан має далакосяжні плани.
показать весь комментарий
09.05.2025 11:05 Ответить
Так Орбан очолює країну НАТО.
Тож, за вашою ж логікою, може має далекосяжні плани, а може й ні...
Хто це може достеменно знати.
показать весь комментарий
09.05.2025 11:11 Ответить
Не пересмикуй тему.
То, що Орбан прораховує різні сценарії, це одно.
А обмін розвідданими країн НАТО із потенційними противником, зовсім інше.
В тебе є інформація, щодо такого обміну, чи тобі просто так ввижається?
показать весь комментарий
09.05.2025 12:57 Ответить
А ви точно жінка?
Висловлютесь як гопник.
Я писав "ви" і був ввічливий.
Розраховував на взаємність, хоча б.
показать весь комментарий
09.05.2025 13:55 Ответить
Країна НАТО? А скільки в різних тих країнах кремлівських кротів? Навіть президентом сша всунули свого крота. Ви як з неба впали.
показать весь комментарий
09.05.2025 11:49 Ответить
Не мели дитячих дурниць
Розвідка працює у всіх, але щоб ціла країна НАТО передавала розвіддані своєму противнику, це велике питання, чи було таке.
показать весь комментарий
09.05.2025 12:54 Ответить
А хто каже про офіційну державну співпрацю? Я маю на увазі саме кротів фсбешних. Так що "не мели дурниць", наче вперше чуєш, що рашка на агентуру мільярди витрачає по всьому світу
показать весь комментарий
09.05.2025 14:13 Ответить
Go away russian pig
показать весь комментарий
09.05.2025 15:56 Ответить
Что то мне подсказывает что скоро словацких агентов разоблачат!
показать весь комментарий
09.05.2025 09:39 Ответить
Интересно было бы почитать ответы по вот тем пунктам. Особенно, действительно ли там ждут венгерские войска. Или это все пестёш.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:40 Ответить
туда одну бригаду зсу и будет будапешт наш))))"венгерские войска" с 33 танками совковыми и под 100 бтр это конечно моща)
показать весь комментарий
09.05.2025 09:41 Ответить
А як тоді буде з контрабандою??
показать весь комментарий
09.05.2025 09:43 Ответить
На святое посягаешь?)
показать весь комментарий
09.05.2025 10:28 Ответить
Ты как тот муравей - какую-то херню несешь. Но это твоя жизнь.
показать весь комментарий
09.05.2025 11:52 Ответить
Мадяри знову зіспівались з фашистами але цього разу з кацапськими.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:41 Ответить
Ці потвор зараз називають рашистами
показать весь комментарий
09.05.2025 10:01 Ответить
Чекаємо на виступ окуляриста Сіярто про порушення прав угорців на проведення шпіонажу на території України.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:41 Ответить
!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
09.05.2025 12:22 Ответить
та вже сказав, що офіційно від України нічого не отримували. А значить, це пропаганда.
показать весь комментарий
09.05.2025 14:51 Ответить
Жаба чекає, коли пуйло "с барского плєча" пожалує йому Закарпаття. Все інше - бла-бла.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:41 Ответить
какое закарпатье?куйло 4 год в 2 областях ипеться)
показать весь комментарий
09.05.2025 09:42 Ответить
Чи жаба думає в час Х відкрити "другий фронт"..?
показать весь комментарий
09.05.2025 09:44 Ответить
тот фронт через неделю будет в будапеште и токае))))военное ничто с 20к типа военных,убожество а не армия
показать весь комментарий
09.05.2025 09:49 Ответить
100%. ****** которые за счёт дотаций от ЕС надрачивают вялое имперское вяличие. Проиграли все войны за последние 100 лет, но как и родычей кацапов, жизнь ничему не учит…
показать весь комментарий
09.05.2025 10:07 Ответить
взагалі позиція угорців дивна. вони пересралися з багатьма своїми сусідами. Який "миротворчий котингент" під угорськими прапорами?! Через тиждень максимум - 24 ОМБР уже буде там наводити лад. І нато навіть не пікне, бо у такому випадку вони звільняються від зобов"язань по статті 5.
показать весь комментарий
09.05.2025 10:11 Ответить
Закарпатці не дурні як донецкіє ждуни. Закарпатцям не потрібно приєднуватися до Угорщини вони і так мають всі угорський паспорт, і мають більше зиску коли громадяни України.
Бо вітя орбан обібрав би їх податками до нитки та притиснув економічно, як Мадярщину...
показать весь комментарий
09.05.2025 13:32 Ответить
Покидька орбана тицьнути мордою у все це лайно.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:43 Ответить
Він згоден тільки на валізу ху...ла
показать весь комментарий
09.05.2025 09:59 Ответить
Лайно для цього .... звичне середовище існування.
показать весь комментарий
09.05.2025 12:25 Ответить
Мало πИzgulu.
Зізнався б і у вбивстві Кеннеді, Лінкольна, та у громадянстві Нібіру.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:43 Ответить
Мразі угорські...
показать весь комментарий
09.05.2025 09:44 Ответить
"сценаріїв їхньої поведінки, якщо на територію регіону зайдуть угорські війська."
Усі три танка?
показать весь комментарий
09.05.2025 09:46 Ответить
а ми традиційно приберемо свої війська та зробимо чудові дороги.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:47 Ответить
Да яке відношення мають до цього москалі та ху... лостан
показать весь комментарий
09.05.2025 09:58 Ответить
на Закарпатті 50% таких агентів. СБУ приберіть цього прилизаного чорта-речника,-дратує його зовнішність козла
показать весь комментарий
09.05.2025 09:46 Ответить
Вася, ти про все Закарпаття то не звізди, путіноснсос ти хєров
показать весь комментарий
09.05.2025 09:58 Ответить
Він не про все, а лише про 50 відсотків.
показать весь комментарий
09.05.2025 10:41 Ответить
Заісно,б"вася", сидячи на завалинці в підмосковії, дуже добре розбирається " В Закарпатті"
показать весь комментарий
09.05.2025 11:11 Ответить
ты завалинка ипаная "испанская" срись дальше всяких бомжей аля мадьяры)худоба которая может только ныть.
показать весь комментарий
09.05.2025 11:21 Ответить
Ну дик при поразці України Путін обіцяв Орбану. Зараз час щемити угорців, бо вилізе боком.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:46 Ответить
Там можливо є і зв'язок угорської розвідки з рашинською.Звідки ноги ростуть: Орбан та Сіярто часто мотаються на московію.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:48 Ответить
Це треба вже переживати ЄС, бо вони там більше ради ху...ла шпигують
показать весь комментарий
09.05.2025 09:56 Ответить
готуються забрати шматочок, скоро ще й румуни до них приєднаються
показать весь комментарий
09.05.2025 09:48 Ответить
ты реально думаешь что эти никчемные обсосы на что то способны на румынию там вооще пару батальйонов хватит,пока на этих карликов даже внимания обращать не стоит особо.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:51 Ответить
Невже знову не хватило ума грохнути при затриианні.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:54 Ответить
Для кого це новина, всі хто має паспорта Угорщини є потенційними шпигунами
показать весь комментарий
09.05.2025 09:54 Ответить
Це дві третини Закарпаття тоді, і всі шпигуни
показать весь комментарий
09.05.2025 11:50 Ответить
Потенційними зрадниками і колаборантами вони є
показать весь комментарий
09.05.2025 12:06 Ответить
Вони там живуть довше чим існує нинішня держава
показать весь комментарий
09.05.2025 12:19 Ответить
Це не важливо, важливо тільки те що вони зрадники
показать весь комментарий
09.05.2025 15:38 Ответить
Зе Дегенерати))) у шуфрича спросите про зауральскую агентуру, он лет 5 ездил к ******* консультировать орбана как захватить и качать Закарпатье...
показать весь комментарий
09.05.2025 09:55 Ответить
Мамаліґуси наступні.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:55 Ответить
Ви думаєте чому Орбан підтримує Путіна і вставляє палки в колеса Україні в ЄС?Путін пообіцяв йому Закарпаття в разі захоплення України.Це мені без вищої освіти зрозуміло і без перебування в розвідці україни зрозуміло.А СБУ це стало зромуло тільки тепер?Наше СБУ(не все,але більшість)цікавить тільки економічна діяльність і кришування бізнесу.Туди раніше попадали як і всюди-по знайомству твоїх впливових батьків.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:56 Ответить
Орбан, якби тіки він подумав кудась шось там ввести, то йому ЗСУ по самі гланди би ввело. Шлюха путінська
показать весь комментарий
09.05.2025 09:57 Ответить
тупорилий орбан і о)(уївший ***** лише виконують заклики )(уйла. кремлівський гандон таке й полякам та румунам пропонував.
показать весь комментарий
09.05.2025 09:57 Ответить
посадити разом з кацапами як військовополонених
показать весь комментарий
09.05.2025 10:03 Ответить
Наиболее многочисленный вид вооружённых сил - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B8 Сухопутные войска. ВВС - вторые по численности. Кроме того, имеется https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%84%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F_(%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B8%D1%8F) «военно-речной» полк, патрулирующий https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%B9 Дунай.

Министр обороны Венгрии https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%94%D1%8C%D1%8E%D1%85%D0%B0%D1%87,_%D0%A4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86&action=edit&redlink=1 Ференц Дьюхач объявил[https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F:%D0%98%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5_%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%91%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B2%D1%8B%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9 когда?] о сокращении численности Вооружённых сил с 30 тысяч до 22 тысяч, заявив, что Венгрии больше не надо укреплять вооружённые силы на границах государства, чтобы готовиться дать отпор предполагаемому противнику. Их цель - противостоять конфликтам и проявлениям https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC терроризма внутри страны.

На вооружении находятся 30 https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BA основных танков https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2-72 Т-72.
показать весь комментарий
09.05.2025 10:03 Ответить
А ноту Орбану будем виставляти, чи будем соплі жувати?
показать весь комментарий
09.05.2025 10:04 Ответить
👏👏👏👏👏 Варто було б ноту організувати. От лише угри теж українських шпійонів організують. Там наших заробітчан - десятки тисяч.
показать весь комментарий
09.05.2025 10:44 Ответить
На Закарпатті є сепаратистські організації, котрі отримують гроші з-за меж України - СБУ.
21 березня 2011р
показать весь комментарий
09.05.2025 10:05 Ответить
Думаю що план захоалення Закарпатья уорщиною вже існує. Вони тільки відполіровуюиь його.
Ще одна країна сусід-ворог.
показать весь комментарий
09.05.2025 10:06 Ответить
)))план то есть но им надо план защиты будапешта через неделю составлять,туда одной бригады хватит,будет нам поарок в виде токайских вин)это надо сейчас быть самоубийцей чтобы рыпаться такого военному карлику на украину с отработанными бпла и и прочим опытом,будет весело для ******* но не надолго)
показать весь комментарий
09.05.2025 10:15 Ответить
Не зайвим би було цей орбановський гадюшник зачистити якщо їх викинуть з нато
показать весь комментарий
09.05.2025 10:07 Ответить
Угорські війська розстріляли Карпатську Січ Волошина, а це було повноцінне вторгнення у сусідню державу, повалення її влади і захоплення її теріторій. Тобто угорці з Гітлером - одне і те саме.
показать весь комментарий
09.05.2025 10:20 Ответить
А українці служачи в окупаційній армії СРСР напали були на Польщу, країни Балтії і Фінляндію це нормально?
показать весь комментарий
09.05.2025 12:08 Ответить
Шановний пане, так то воно так, АЛЕ

Українці були під окупацією руснявої імперії і не мали ні своєй влади, ні своєї держави ні суверенітету і САМОСТІЙНО НЕ ПРИЙМАЛИ РІШЕННЯ. Тому куди призвали окупанти (ВЛАДА ІМПЕРІЇ) і направили воювати під РУСНЯВИМ командуванням - туди і йшли.

На відміну від українців угорці перед війною і в часи 2-ї світової мали свою державу, самостійно приймали рішення з ким складати союзи чи бути нейтральними (як наприклад Швейцарія). На Карпатську Україну вони самі напали і війська для фронту самі давали (їхня суверенна влада) як і румуни -також мали свою країну і самі добровільно давали війська Гітлеру для війни на східному фронті в надії також зайняти деякі східні території і приєдняти до своїх країн.

Історія повторяється - або її хочуть повторити деякі політики з цих країн.
показать весь комментарий
09.05.2025 14:14 Ответить
Треба яйця зажати у лещата нестору Шуфрічу,ця скотиняка багато чого знає..
показать весь комментарий
09.05.2025 10:25 Ответить
40- ка річний, колишній військовий.
А чому цей вилупок не на фронті?
Значить, тракторист Микола і токар Іван хай воюють, а колишні ахфіцери ( будь яких структур) хай сидять по хаткам?
показать весь комментарий
09.05.2025 10:33 Ответить
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
показать весь комментарий
09.05.2025 10:47 Ответить
Ві фсьо врьотє, єта неправда... Орган хароший
показать весь комментарий
09.05.2025 10:35 Ответить
Альйо, сбу, ви де?
Дружба (нафтопровід)
Маршрут нафтопроводу проходить від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8C%D1%94%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA Альметьєвська в Татарстані (РФ) через міста https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0_(%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE) Самару, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA Брянськ (РФ) до https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%80 Мозиря (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8C Білорусь), де розгалужується на дві гілки: північну (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8C Білорусь, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%89%D0%B0 Польща та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Німеччина) і південну (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0 Україна, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%85%D1%96%D1%8F Чехія, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Словаччина та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Угорщина).
показать весь комментарий
09.05.2025 10:38 Ответить
Угорщина член НАТО. НАТО шпигує за Украіною? Орбан, як там права нацменшин?
показать весь комментарий
09.05.2025 11:08 Ответить
Все уже забыли как в начале войны венгры отправиляли войска на границу якобы под видом гум помощи... Я уже давно говорил что Закарпатье при таком же подходе это будет бамбас 2.0. Пора уже всерьёз браться и наводить там порядок. Вернее нужно это было делать еще позавчера
показать весь комментарий
09.05.2025 11:40 Ответить
Просто ми з делікатності ніколи їм не нагадували про Красне поле під Хустом у 1939 році. Мабуть вже і час настав, бо заїбали вже ті орбани.
показать весь комментарий
09.05.2025 11:51 Ответить
"МАДЯРСЬКИЙ ФІЛІАЛ" ФСБ 3,14ДЕРАЦІЇ
показать весь комментарий
09.05.2025 11:55 Ответить
В сбу шпигунів повно. Без Угорщини.
показать весь комментарий
09.05.2025 12:45 Ответить
Треба з кордону Білорусі перекинути частину військ на Закарпаття. Угорщина активно переозброюється, планує напасти на нас, коли ми будемо слабкі.
показать весь комментарий
09.05.2025 12:47 Ответить
показать весь комментарий
09.05.2025 15:11 Ответить
Миколу-котлету прибрали з Закарпаття --- ось шпигунів і народилось неміряно.
показать весь комментарий
09.05.2025 13:03 Ответить
кончена мразота! Вбити нахрін після допиту та встановлення всіх контактів.
показать весь комментарий
09.05.2025 13:25 Ответить
і яка ж буде реакція НАТО та ЄС по цьому факту? Знов "озабочєнность"?
показать весь комментарий
09.05.2025 13:28 Ответить
Що там у вас робиться в СБУ?Може тому ви не помічали агентуру угорську через доларову лихоманку в своїй структурі?-https://www.slidstvo.info/news/vykladachka-na-16-milyoniv-maty-posadovtsia-sbu-zbuduvala-kotedzh-pid-chas-viyny-ta-maie-elitnu-kvartyru-u-kyievi/
показать весь комментарий
09.05.2025 14:15 Ответить
Довго ж ви їх "не помічали" там...
Респект контррозвідці.
показать весь комментарий
09.05.2025 16:11 Ответить
На фото нехіла хатинка в пенса офіцера. А щодо шпигунів то не лише мадяри з румунами сплять і бачать забрані шматки України, там і мазури зазирають на східні креси. Але з таким ставленням нашої влади до трудового народу як то мінімальна пенсія, платна медицина, здорожчання комуналки, харчів, сумніваюся що буде всенародний опір гіпотетичним окупантам із західного кордону.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:08 Ответить
Добре що викрили і арештува, а ще орбанів з сіяртами пикою натицяли, це мені як бальзам - нарешті сталось, давно пора. Одне цікаво - хто відео в авто при передачі грошей і телефону записував? - агент чи куратор? Може я здурів та один з тих двох мусить бути агентом СБУ., нє?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:32 Ответить