9389 посетителей онлайн

Последствия атаки "шахедов" на Киевщину. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

В результате ночной массированной атаки на Киевщине зафиксированы разрушения и пожары в нескольких общинах. Есть жертвы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр ГСЧС.

Как отмечается, в Обуховском районе разрушен жилой дом, погибла женщина 1997 г.р., ранены три человека (1966, 1964 г.р. и ребенок 2019 г.р.).

Повреждена многоэтажка, горели гаражи.

Также, по данным ГСЧС, в Фастовском районе разрушены склад (500 кв.м) и хозяйственное здание. Возник пожар в медцентре (5000 кв.м).

Киевская область после атаки дронов
Киевская область после атаки дронов
Киевская область после атаки дронов
Киевская область после атаки дронов
Киевская область после атаки дронов
Киевская область после атаки дронов

На местах работают 55 спасателей и 17 ед. техники ГСЧС.

Дроновая атака в ночь на 18 мая 2025 года

Ранее Цензор.НЕТ информировал, что "шахэды" сейчас атакуют Киевскую область: погибла женщина, двое взрослых и ребенок ранены в Обуховском районе. Также Цензор.НЕТ сообщал, что обломки "Шахеда" упали в Голосеевском районе Киева: повреждено нежилое здание.

По данным Воздушных сил, всего уничтожено 88 "шахедов" из 273. Еще 128 дронов - локально потеряны.

Топ комментарии
+31
А де наша відповідь? Поки Боневтік Лєнку вигулює по Європах нас рашка нищить і відповідь не даєм? Зелені мародери вкрали гроші на дрони? Де Пекло і другі засоби про які Гундосиий давно відзвітував?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:06 Ответить
+30
Мільон дронів вже вилітають на Москву. А ні, вилітає Зеленський в Албанію.
показать весь комментарий
18.05.2025 08:53 Ответить
+23
По рейтингам Нєлоха хоч не влучили?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
нікчемне мародер-хуйло Трумп ставить лайк..
показать весь комментарий
18.05.2025 08:51 Ответить
Мільон дронів вже вилітають на Москву. А ні, вилітає Зеленський в Албанію.
показать весь комментарий
18.05.2025 08:53 Ответить
Він вже давно в Римі.
показать весь комментарий
18.05.2025 08:57 Ответить
Чомусь масовані атаки на Київ коли zеленський далеко за кордоном.
Мабуть співпадає...
показать весь комментарий
18.05.2025 09:09 Ответить
Воно турист !
показать весь комментарий
18.05.2025 09:19 Ответить
- Ваш Зеленський до нас приїхав так у нас відразу пожежа сталася!
- А як до нас, так відразу - повінь.
- А у нас в пустелі взагалі сніг випав!
- А у нас шейх помер! ...
- Хера ви ниєте? у нас це говно живе!
показать весь комментарий
18.05.2025 12:11 Ответить
Як би його на московію відправити...
показать весь комментарий
18.05.2025 13:00 Ответить
То радуйся, придурку, що нібито по військовому об'єкту.
показать весь комментарий
18.05.2025 09:04 Ответить
Кацапе, а медцентр то військовий об'єкт? А дитинка, що загинула, військовим була??
показать весь комментарий
18.05.2025 09:11 Ответить
показать весь комментарий
18.05.2025 10:15 Ответить
Що за маячню ти несеш? В голові вавка?
показать весь комментарий
18.05.2025 18:17 Ответить
Пишеш з Павлівської? Помилився у другому слові нікнейма. Там третя літера Б!
показать весь комментарий
18.05.2025 10:22 Ответить
Довбо *******, житловий будинок то військовий об'єкт? А дитина шести років військова? Ти собі на два роки вже написав, згідно зі статтею 436-2 ККУ, але ж очевидно що ти кацап під проксі.
показать весь комментарий
19.05.2025 07:35 Ответить
По рейтингам Нєлоха хоч не влучили?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:00 Ответить
По всем "опросам" они только растут... Скоро уже 146% будет
показать весь комментарий
18.05.2025 09:06 Ответить
його рейтинг гдє та па срєдінє
показать весь комментарий
18.05.2025 09:06 Ответить
Тому і утікає з України, зеленський з шоблою, на час обстрілів *******!!!
показать весь комментарий
18.05.2025 09:03 Ответить
Для кого цей фотозвіт?
Для ФСБ чи ГРУ РФ про результативність атаки?
Не публікуйте інформацію про влучання, особливо з фото за якими можна ідентифікувати місця прильотів ударних безпілотників!
На фото, для прикладу, дуже прослідковується на задньому плані блакитний купол церкви, по якому можна достойменно встановити місце прилотів! Русня ж все моніторить з наших ЗМІ!
НЕ ПРАЦЮЙТЕ НЕ РУСНЮ!! НЕ ПОШИРЮЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ!!!
показать весь комментарий
18.05.2025 09:05 Ответить
Гарні смайлики.
показать весь комментарий
18.05.2025 09:08 Ответить
Тебе об сосну тім'ячком тріснули, недолуге?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:17 Ответить
Цей фотозвіт для суддів з Гааги.
ФСБ чи ГРУ РФ про результати вже знали раніше, чим зробили це фото.
показать весь комментарий
18.05.2025 10:09 Ответить
👍
показать весь комментарий
18.05.2025 10:20 Ответить
А де наша відповідь? Поки Боневтік Лєнку вигулює по Європах нас рашка нищить і відповідь не даєм? Зелені мародери вкрали гроші на дрони? Де Пекло і другі засоби про які Гундосиий давно відзвітував?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:06 Ответить
Заспокойтесь,відповідь буде у дебільних відосиках.
показать весь комментарий
18.05.2025 09:20 Ответить
Мо, Вава ************?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:21 Ответить
Пекло та Паляниця в уяві Зеленського.
показать весь комментарий
18.05.2025 11:20 Ответить
Нацбанк за наказом Банкової вирішив знищити виробника РЕБів "Ай-Петрі".
https://www.youtube.com/shorts/JmZxroG4F9U
показать весь комментарий
18.05.2025 12:25 Ответить
А де наша адекватна відповідь по руському мирняку ?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:36 Ответить
Народу треба думати глибше.
Народ то має право на повстання, але повинні прогнозуватись наслідки і відповідно управляти ходом повстання.

Відомо, що коли в країні різкі протистояння, то завжди ворогам зручно для нападу, що і відбулося.

Цього повсталий народ чомусь не врахував. І з політиків повсталому народу ніхто не підказав. Напевно теж не розуміли. Маю на увазі 2014 рік. Один із політиків сказав, що ніхто не знав, що росія нападе. Нащо нам політики, які не розуміють простих речей.
показать весь комментарий
18.05.2025 09:38 Ответить
Частині народу, майже половині, а може й більше, нічим думати, тому що вона топить за расєю матушку ще з 1991 року.
показать весь комментарий
18.05.2025 10:15 Ответить
Нашому народу расєя ніяка не матушка.
В 1991 році народ, майже поголовно, навіть кримчани, проголосували за незалежність України.
Але бувші комуняки - гниди московських вошей, які стали політиками України, показали дулі народу і сказали що ніхто вам нічого не зобов'язаний і стали обдурювати і обкрадати народ. І одурюють і обкрадають до сих пір безперестанку.
Народ не причина, а жертва. І якщо він щось не те робить, то по причині масштабного одурювання його гнидами московських вошей.
показать весь комментарий
18.05.2025 11:40 Ответить
Це найбільша помилка що в 91 році залишили комуністів та кгбістів при владі, вони фактично і розікрали Україну та створили цю корумповану систему, яка знищує з середини.
показать весь комментарий
18.05.2025 13:31 Ответить
Боти, як завжди, гонять на "папєрєднікав", тільки не на зе. А хто за здачу територій відповість: Байд. чи Тр.? Вже командири пишуть, що на 2 млрд. БПЛА (не трильйона ж) зупинять наступ раші! В великій Україні і не такі гроші крутяться між тими, кому війна "мать радна", хто "гдє та пасєрєдінє". Їм головне - прокукурікати. А байрактари що, вже устаріли? Вимога народу до влади: забезпечте потреби фронту хоч би в якісних дронах, ******** БПЛА!
показать весь комментарий
18.05.2025 16:49 Ответить
Іще. Ясно, що не всі українці такі вже патріотичні. Можна їх не поважати, але не враховувати їх реакції на якісь обставини не допустимо.
показать весь комментарий
18.05.2025 12:51 Ответить
недопустимо
показать весь комментарий
18.05.2025 17:57 Ответить
Чому мацква спить? Де наша відповідь? Да наші паляниці, пекла, дрони та хвалена балістика? Що відбувається?
показать весь комментарий
18.05.2025 09:57 Ответить
Відбуваються перемовини і москалів не треба дратувати.
Трамп що сказав? Через два тижні буде все прекрасно!
показать весь комментарий
18.05.2025 10:18 Ответить
Одна відповідь буде напевно - перманентне ниття на цензорі "а де..." та звинувачення своїх.

більш ні на що не здатні. Ви вже за цілу годину кацапського бота з прямими образами заспамимти не можете, нікчеми
показать весь комментарий
18.05.2025 10:52 Ответить
США впервые за год отправили стратегический беспилотник в Черное море после провала переговоров в Стамбуле (16 часов назад)

РФ ночью обрушила на Украину 273 ударных дрона: Киевщина в огне, есть жертвы

Совпадение? Не думаю...
показать весь комментарий
18.05.2025 10:56 Ответить
шо ти хотів сказати?
показать весь комментарий
18.05.2025 12:17 Ответить
показать весь комментарий
18.05.2025 12:34 Ответить
А де ж удари по Московщині? Чи не на часі? Бубочка у Ватикані у Папи,а там ударів по Московщині не *******?
показать весь комментарий
18.05.2025 12:44 Ответить
Шахеди літають вже 2,5 роки. Збивати їх так і не збираються - бо навіщо? Це ж треба організовувати виробництво власного ППО, тисячі нових МВГ, коротше - голову морочити. Інша справа - схеми - отут зелений уряд може показат, як робити