11405 посетителей онлайн

Третий этап обмена "1000 на 1000": Украина вернула из российского плена 303 защитника. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сегодня, 25 мая 2025 года, состоялся третий этап обмена пленными в формате "1000 на 1000". Украина вернула из российского плена еще 303 военнослужащих.

Об этом сообщил в телеграм-канале президент Украины Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными
обмен пленными

"303 украинских защитника дома. Третья часть обмена в формате 1000 на 1000, о котором удалось договориться в Турции, завершена. Сегодня возвращаются воины нашей армии, Национальной гвардии, Государственной пограничной службы и Государственной специальной службы транспорта", - отметил он.

"Спасибо команде, которая круглосуточно работала, чтобы успешно реализовать этот обмен. Обязательно вернем каждого и каждую из российского плена!" - добавил глава государства.

Как сообщалось, 24 мая в Украину из российского плена вернулись еще 307 украинских военнослужащих. Это второй этап в рамках обмена в формате "1000 на 1000". В координационном штабе отметили, что 27 защитников Мариуполя вернулись сегодня в Украину из российской неволи.

23 мая было освобождено 390 украинцев: 270 военнослужащих и 120 гражданских.

Топ комментарии
+27
Вітаємо наших Воїнів на рідній землі 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️

Смерть клятим москалям !!
показать весь комментарий
25.05.2025 12:40 Ответить
+16
Слава Воїнам України ❤️ !!! зелю Геть !!!
показать весь комментарий
25.05.2025 12:44 Ответить
+14
Щастя!!! Сонечки наші, я так рада за вас і за тих, хто вас чекав і молився за вас!!! Знов сльози((
показать весь комментарий
25.05.2025 12:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вітаємо наших Воїнів на рідній землі 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️

Смерть клятим москалям !!
показать весь комментарий
25.05.2025 12:40 Ответить
Слава Воїнам України ❤️ !!! зелю Геть !!!
показать весь комментарий
25.05.2025 12:44 Ответить
Щастя!!! Сонечки наші, я так рада за вас і за тих, хто вас чекав і молився за вас!!! Знов сльози((
показать весь комментарий
25.05.2025 12:54 Ответить
Господи, де ж сили брати чекати вас всіх з цієї клятої війни!! хай здохне ***** і вся паскудна раша!!!
показать весь комментарий
25.05.2025 12:56 Ответить
Щасти вам
показать весь комментарий
25.05.2025 12:58 Ответить
Які худенькі...аж сльзи..але живі!! Здоров'я й щастя вам, і дяка за все!
показать весь комментарий
25.05.2025 13:00 Ответить
Не треба робити з цього шоу та піару. Наявність такої кількості полонених це сором та ганьба.
показать весь комментарий
25.05.2025 13:00 Ответить
ганьба ЦЕ ТИ.
показать весь комментарий
25.05.2025 13:05 Ответить
Українські Воїни живі.
Це найважливіше.
Обставини попадання в полон різні - відсутність можливості спротиву (поранення, оточення, відсутність БК....) Самі вони, безумовно, НЕ здавались.

Хай роки підривають себе гранатами.
Українці мають жити !

.
показать весь комментарий
25.05.2025 13:15 Ответить
Це не їх ганьба. Це ганьба Зеленського і Сирського
показать весь комментарий
26.05.2025 00:16 Ответить
23 травня було визволено 390 українців: 270 військовослужбовців та 120 цивільних

Ходять чутки, що цими "цивільними" могли бути колишні українські зеки.
показать весь комментарий
25.05.2025 13:12 Ответить
І шо? Вони не люди?
показать весь комментарий
25.05.2025 13:16 Ответить
А ще ходять чутки, що ти - дебіл іпсошний. Тепер доказцуй, що це не так.
показать весь комментарий
25.05.2025 13:37 Ответить
На, зайвохромосомний, читай:

https://nv.ua/ukr/world/countries/obmin-viyskovopolonenimi-1000-na-1000-moskva-vidala-kiyevu-tih-kogo-zbiralasya-deportuvati-zmi-50517090.html

Як заявив у коментарі виданню директор української НКО Центр громадянських свобод Михайло Савва, серед 120 людей, переданих Москвою Києву, «немає жодного цивільного, якого РФ і без цього обміну не вислала б».

За його словами, в Україну повернулися або колишні українські ув'язнені, яких окупанти вивезли у РФ, або громадяни України, які довго жили у РФ і щодо яких суди ухвалили «рішення про депортацію за адміністративні правопорушення».
показать весь комментарий
27.05.2025 21:44 Ответить
І ?
показать весь комментарий
25.05.2025 13:53 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2025 13:59 Ответить
Нехай кожна українська сім'я дочекається повернення своїх рідних з рашистського полону.
показать весь комментарий
25.05.2025 14:00 Ответить
дебілка ти.
показать весь комментарий
25.05.2025 23:19 Ответить
Це ж треба так за дєрьмачка образитись ... )

Кумири малоросів.
показать весь комментарий
25.05.2025 23:52 Ответить
пішло *****, чучало
показать весь комментарий
26.05.2025 00:24 Ответить
Жіночко, не бухайте. Коли це робить жінка, це особливо огидно виглядає. ☹️
показать весь комментарий
26.05.2025 00:34 Ответить
чучало проплачене.
показать весь комментарий
26.05.2025 00:26 Ответить
всі радіють, що хлопці додому повернулися, и ти, як завжди, в гівні "лєдєнцы" шукаєш... Фуууу...
показать весь комментарий
26.05.2025 00:30 Ответить
Я радію за тих гідних людей, які повернулись, і за їхніх рідних, але не за кротівню, яка паразитує на українцях.
показать весь комментарий
26.05.2025 00:36 Ответить
З поверненням, рідненькі.
показать весь комментарий
25.05.2025 16:40 Ответить
Із 1000 звільнених ні одного Азовця ......
показать весь комментарий
25.05.2025 16:58 Ответить
Навіть на цьому влада робить піар і шоу.
показать весь комментарий
25.05.2025 19:18 Ответить
Хто з цієї тисячі азовці?
показать весь комментарий
25.05.2025 20:49 Ответить
Знаєте. Я втратила чоловіка, не в полоні. Але. Я щаслива, коли хоч кого з полону визволяють - бо буде щаслива родина, дружина, діти, батьки..

Це щастя повернути свою любов..
показать весь комментарий
25.05.2025 20:58 Ответить
Сонечко!!! Я не бачу свого навіть в мережі вже два тижні((((. Дихати не можу((((
показать весь комментарий
25.05.2025 23:21 Ответить
все буде добре. Ось побачите
показать весь комментарий
26.05.2025 00:07 Ответить
дякую((((
показать весь комментарий
26.05.2025 00:22 Ответить
Віруйте в краще! Все буде добре!
показать весь комментарий
26.05.2025 01:16 Ответить
тут немає смайлу СЕРЦЕ!!! Серце!!!
показать весь комментарий
25.05.2025 23:22 Ответить
❤️