9856 посетителей онлайн

Мерц не смог убедить Трампа активнее помогать Украине, - NYT

Визит Мерца в США. На Трампа повлиять не удалось

Канцлер Германии Фридрих Мерц посещал Вашингтон, надеясь убедить Дональда Трампа сыграть более активную роль в защите Украины. Но ему не удалось достичь этого.

Об этом пишет The New York Times, передает Цензор.НЕТ.

По данным издания, ни публично, ни в частном разговоре с Мерцом Трамп не взял на себя обязательства поддерживать Украину оружием или ввести санкции против России.

Более того, он даже намекнул, что санкции могут касаться и Украины.

"Мы будем очень, очень, очень жесткими, и, честно говоря, это может касаться обеих стран", - сказал лидер США.

Помощники Трампа, заявили что тот зол на президентов и России, и Украины, но часто больше - именно на Владимира Зеленского, которого он называл "плохим парнем", который ставит мир на грань ядерной войны.

В то же время американский лидер также говорил помощникам, что вполне понятно, что Зеленский дает отпор России, которая продолжает бомбить украинские города.

"Что касается господина Путина, президент выглядит скорее разочарованным, чем разъяренным. Казалось, что он искренне верил, что его личные отношения с российским лидером быстро остановят войну, говорят советники", - пишет издание.

Ранее сообщалось, что Мерц доволен результатами встречи с Трампом

Топ комментарии
+28
Мерц-не втачай час,укріплюй Європу,розкручуй озброєння й посилення Європи! Америка вже у ауті,скоро проти неї доведеться вводити санкції!
показать весь комментарий
06.06.2025 14:02 Ответить
+20
Президенство Трампа- це ніби в кінотеатрі замість серйозного фільму почали демонструвати низькопробну комедію. Глядачі в шоці і не знають , навіть, як до цього відноситися. Але скоро шок пройде.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:48 Ответить
+18
Трампон погано закінчить.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Треба було мотивувати тим, що це нашкодить масканутому, тоді трампанутий відразу допомогати став.
показать весь комментарий
06.06.2025 13:58 Ответить
Президенство Трампа- це ніби в кінотеатрі замість серйозного фільму почали демонструвати низькопробну комедію. Глядачі в шоці і не знають , навіть, як до цього відноситися. Але скоро шок пройде.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:48 Ответить
Репортаж з дурки.
показать весь комментарий
06.06.2025 18:40 Ответить
Ну так комедію, навіть верховний клован виступав особисто
показать весь комментарий
06.06.2025 22:04 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2025 05:28 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2025 05:48 Ответить
Мерц-не втачай час,укріплюй Європу,розкручуй озброєння й посилення Європи! Америка вже у ауті,скоро проти неї доведеться вводити санкції!
показать весь комментарий
06.06.2025 14:02 Ответить
"БОЛОНКА ПУТІНА" (Дж. Байден) спроможна лише тявкати дискантом.
показать весь комментарий
06.06.2025 18:06 Ответить
Воно йо...нуте.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:05 Ответить
Трампон погано закінчить.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:06 Ответить
Один із західних телеканалів прокоментував це так-« Мерц вийшов з овального кабінету неушкодженим». Це буквально.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:07 Ответить
Таксисти розповідають, що вийшов неприємно враженим хамською реплікою - "важкуватим був той день для вас", коли згадали про висадку десанту в Нормандії під час WW2.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:13 Ответить
Це він згадав Мерцу його дідуся, який служив в СС .
показать весь комментарий
06.06.2025 17:24 Ответить
Важкуватим цей день був для американців, яких німці косили з кулеметів, як траву. Ледве встигали міняти стволи на своїх MG-42.
показать весь комментарий
06.06.2025 17:53 Ответить
Мабуть тому вирішив не цитувати друга володимира- "можем павтаріть..."
показать весь комментарий
07.06.2025 13:49 Ответить
Бундесканцлеру ріспект, дипломат вищого пілотажу!
Подивилась на цю прессконференц. Ох, уж.
Тр був в своєму репертуарі... я, да я... дуета там не получилось, зато і дуелі не було. 47й хоч пообіцяв прям зараз не скорлчувати ам.контингент в ФРН, доки європейці не підготовлять заміну.
...добре хоча б, що тр не сперечався з Мерцем про те, що всі в одному човні і мусять триматися разом.
Щодо України, то впевненність тр про те, що все пропало і, якщо Україна буде робити дуже боляче пу... то той натискне на червону кнопку... і все в труху, дуже висока, адже він розуміє, що має справу зі скаженним, якій поставив собі ціль захапати ВСЮ Україну... погродуючи незгодним ядеркой, як козирной картой
Недарма ж тр сказав, що пу з глузду з' їхав
показать весь комментарий
06.06.2025 18:51 Ответить
Так. Але при всій залежності від потенцій Америки Мерц вів себе трохи ницо перед рябим дідуганом. Від нього цього не чекали.А пуйло скаженого може грати перед тупим Заходом. Ми знаємо цих кацапських разводіл. Вони майстри блефу. Ніяка кнопка ніколи не буде натиснута, бо заржавіла.
показать весь комментарий
06.06.2025 20:55 Ответить
Блд, він реально таке ляпнув? 😂
показать весь комментарий
07.06.2025 07:39 Ответить
Німець Мерц не зміг домовитись з німцем Трумп.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:10 Ответить
А як можна домовитись з глухим і одночасно сліпим?
показать весь комментарий
06.06.2025 18:52 Ответить
Не зміг переконати, тому що рудий м*дак допомагає москві
показать весь комментарий
06.06.2025 14:10 Ответить
Що трамп, що муск, обоє рябоє, з порушеннями психічного стану та розумінні причинно-наслідкових звязків! Банкроти типові!!
показать весь комментарий
06.06.2025 14:11 Ответить
та рудого хрін хто переконає допомагати навіть самому собі, якщо йому хтось за це не заплатить...
показать весь комментарий
06.06.2025 14:11 Ответить
м-да... не в той бік пішла еволюція людини, не в той...
показать весь комментарий
06.06.2025 14:15 Ответить
Сраний куколд
показать весь комментарий
06.06.2025 14:11 Ответить
А сраний рюрік ковбоец все вирішив дуже давно. От Бубочка віддав йому нафту та газ (назвавши це редкоземами), а отримав традиційний американський собачий пеніс. Тепер Зелька з хером у руці буде захищати Суми.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:13 Ответить
Зєлька знає, ЗА ЩО продав своїм американським соплемінникам і єдиновірцям українські рідкісноземи, а "традиційний американський собачий пеніс" отримала Україна і українці.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:52 Ответить
Так зелька потужно,натужно кине гранату,а кашовой його в стрибку в шляпу поцілує,це буде незламно пвлянично.
показать весь комментарий
06.06.2025 17:38 Ответить
Хтось ще вірить, що трумпа можна в чомусь переконувати?! Даремна трата часу і зусиль. Мерц там ще рудого й потролив (мабуть, у сприйнятті трумпа саме так), підсунувши тому документи про німецьке походження його предків.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:20 Ответить
Боюсь это было на полном серьезе. Как фальшивый пояс Усика. Дебилы б, как говорил один армян.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:23 Ответить
Та, я ж і кажу, трумп сприйняв це як тролінг. Навряд чи йому сподобалось. Таке буває з московитськими євреями. Я рускій, і всьо?
показать весь комментарий
06.06.2025 14:26 Ответить
Переконувати треба вміти, а не просто волати що всі кругом підараси, і вам шось винні.
показать весь комментарий
06.06.2025 17:27 Ответить
У Мерца не вийшло.
показать весь комментарий
06.06.2025 19:42 Ответить
Як можна, яки зобов'язання, ніззя а то "друг Валадімір" ще глибше натягне його на кукан.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:31 Ответить
Трампа виправить хіба що могила ,це агент краснов.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:38 Ответить
треба було палицею по дурній
трампонівській голові бити години 2..
показать весь комментарий
06.06.2025 14:41 Ответить
Трамп не йде до рук
показать весь комментарий
06.06.2025 14:54 Ответить
у трампа "горить" разом із росйськими "стратєгами" чудова сдєлка з путіним, а тут Мерц намагається завадити трампу втопитись разом з путіним.
показать весь комментарий
06.06.2025 14:54 Ответить
трампон дрочить лише на пу
показать весь комментарий
06.06.2025 14:54 Ответить
Тренується чупа-чупсом.
показать весь комментарий
06.06.2025 18:46 Ответить
https://www.ponomaroleg.com/mercz-protiv-dvuh-storon/ Олег Пономарь коментує рандеву в Овальному кабінеті:
"Трамп снова и снова начинает свою пластинку о кровавой бане, о разбросанных руках, ногах и головах на поле боя и тд, но Мерц берет слово и снова ставит акцент - Украина атакует только военные цели, а Россия - убивает невинных гражданских украинцев, уничтожает гражданскую, медицинскую инфраструктуру и тд. Во время этих слов Мерца у Трампа такое выражение лица, как будто у него во рту лимон и\или говно.
Я очень доволен Мерцом. Очень."
показать весь комментарий
06.06.2025 15:09 Ответить
Ріспект Мерцу!
показать весь комментарий
06.06.2025 18:55 Ответить
Спіілкування з агентом красновим не варто витраченного часу, він має сісти за грати!
показать весь комментарий
06.06.2025 15:12 Ответить
Санкції проти жертви військової агресіі за те що та активно пручається і дає пижди у відповідь . Є в історії аналогічні приклади?
показать весь комментарий
06.06.2025 15:16 Ответить
Все буває вперше ...
Але - про наслідки , таких речей , рвдий клован взагалі не думає ...
показать весь комментарий
06.06.2025 15:22 Ответить
Это НЕВОЗМОЖНО, потому что трамп хочет стобы рф окупировала Украину !!!
показать весь комментарий
06.06.2025 15:43 Ответить
Насправді, Мерц за себе переймався, а не за Україну!!!!!!!!!!! То просто гра слів
показать весь комментарий
06.06.2025 17:45 Ответить
Мерц переймався за міжн.право і доля України йому не байдужа і це не просто слова, а вчинки, реальна допомога, яка зросла. Він добре розуміє наслідки для ФРН і загалом ЄС, якщо пу вдасться прирости ресурсами України і промисловими і людськими, навіть тр відчуває небезпеку і почав "золотий купол" клепати.
показать весь комментарий
06.06.2025 19:02 Ответить
Чого ми допустили їх до своїх ресурсів.Є чутки що це не тільки рідкоземельні метали-там все що знаходиться в надрах,включаючи нафту ігаз.Не просто так засекретили угоду.
показать весь комментарий
06.06.2025 20:59 Ответить
Этот ржавый баклан оратор вымутил договор с Украины редкоземельные богатства, дабы закрыть глаза на долг который он предъявлял ЗЕ . Вот и все, с ****** теперь на Вы , гнида...
показать весь комментарий
06.06.2025 22:15 Ответить
Майбутнє цього договору в тумані. Якщо тр не буде поставляти зброю в рахунок наповнення своєї долі фонду...
Скоріше, тр цей договір був потрібний, щоб у разі, якщо пу захапає території з тими копалинами, то тр за свою "миротворчу" міссію вже від пу буде отримувати омріянні прибутки.
Тільки, очікування тр наврядчи збудуться: пу хазяїн свого слова: сам дав, сам забрав.
Україна не капітулює і буде боротися, а поки війна... то хто ж буде інвестиціями ризикувати і відкіля з'являться доходи від нових проектів, як записане в тій угоді з яких 50х50.
Так що, поживемо- побачимо.
показать весь комментарий
06.06.2025 23:11 Ответить
Кончений довбойоб! Ворог України!!!
показать весь комментарий
06.06.2025 23:45 Ответить