4944 посетителя онлайн

Убийство полковника СБУ Воронича: исполнители преступления - мужчина и женщина, граждане другой страны, - Нацполиция

полиция об убийцах Вороныча

Нацполиция установила исполнителей, которые убили полковника СБУ в Киеве.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на департамент коммуникаций Нацполиции.

Благодаря совместной работе оперативников полиции Киева и СБУ, следователей, аналитиков криминального анализа, было установлено, причастных к совершению преступления - ими оказались мужчина и женщина, граждане другой страны.

Фигуранты, выполняя задание вражеской спецслужбы, получили информацию о месте нахождения тайника с оружием, с помощью которого и совершили это дерзкое убийство. После совершенного злоумышленники пытались "залечь на дно", однако благодаря совместной работе полиции и СБУ, было установлено их место нахождения.

Во время задержания подозреваемые оказали вооруженное сопротивление, поэтому были ликвидированы.

Ранее в СБУ сообщили о ликвидации киллеров, которые убили полковника Службы безопасности Воронича в Киеве.

Напомним, 10 июля в Голосеевском районе Киева произошла стрельба.

Бывший разведчик Роман Червинский заявил, что убитый - полковник СБУ Иван Воронич. По его словам, мужчину убили пятью выстрелами в упор, когда тот выходил из своего дома.

В СБУ официально не подтверждали имя убитого. Там лишь заявили, что во время стрельбы убили сотрудника спецслужбы.

По факту убийства открыли уголовное производство по 348 статье Уголовного кодекса Украины (посягательство на жизнь сотрудника правоохранительного органа, члена общественного формирования по охране общественного порядка и государственной границы или военнослужащего).

Топ комментарии
+33
А шо, так можна? То давайте ліквідуйте всіх навідників! Запроданців! Чинили опір озброєний - і нетреба тварюк 15 років утримувати!
показать весь комментарий
13.07.2025 11:53 Ответить
+25
Пощастило РифМайстеру, зеленський міг і це вбивство, на нього "повісити"...
показать весь комментарий
13.07.2025 11:53 Ответить
+22
Кроти з Фсб, в СБУ, як і в Інших органах державної влади, знають ХТО і ЩО, робить та планує в Україні!! Здача вагнерівців, зеленським та єрмаком, цьому пряме підтвердження!!!
Бакай з ДУС, робив щось подібне, проти України, а потім спокійно поїхав до прутіна, і той особисто, вручив йому московську ксіву, з двоголовим півнем!
показать весь комментарий
13.07.2025 11:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
"...ними виявились чоловік та жінка, громадяни іншої країни. " - скоріше за все громадянство однієї з країн Балтії, а самі московити.
показать весь комментарий
13.07.2025 12:41 Ответить
Не стоило было спешить с их ликвидации, в живом виде они бы рассказали много чего интересного и можно было арестовать ещё десяток подобных подонков..
показать весь комментарий
13.07.2025 12:42 Ответить
Добра новина. Те що не ризикували життям і вбили кіллерів, дуже добре, а то ж у нас смертної кари немає. А так, як мінімум два позитивних наслідки на майбутнє, фсбшникам буде важче знайти усіляку сцикоту для виконання подібних завдань, вербування цієї сцикоти для подібного буде коштувати для путлерівської каси значно дорожче, і напевне помітніше для наших спецслужб, для дій на випередження.
показать весь комментарий
13.07.2025 12:50 Ответить
Вже котрий рік йде війна а в нас кордони нароспашку що навиїзд що на в'їзд. Майже впевнений що цих тварюк в Україну пустили ж ті самі що і перевозять з України ухилянтів і казнокрадів.
показать весь комментарий
13.07.2025 12:57 Ответить
........ті самі що і перевозять з України ухилянтів і казнокрадів.

Це як? Так казнокради у нас керують державою та переводять, а не перевозять дуляри в оффшори
показать весь комментарий
13.07.2025 15:04 Ответить
В школі міліції не навчали, як затримувати так, щоб не було опору? Постукати в двері, назватися "газовою службою", планова перевірка лічильників, ні?
показать весь комментарий
13.07.2025 13:04 Ответить
Мультиків про Васю Куралєсова надивився?
показать весь комментарий
13.07.2025 13:19 Ответить
І хтось же тебе ще й лайкнув. Отже, тупо вбивати всіх, при будь-якому затриманні, я зрозумів. Інші способи залишаємо для мультиків.
показать весь комментарий
13.07.2025 13:24 Ответить
Завалили пару бомжів і бігом до Потужного за медальками! Все в славних традиціях паРаші)))
показать весь комментарий
13.07.2025 13:38 Ответить
Так потужний Ішак хрипатий з єрмачмом і замовили, а шмалюк замів сліди!
показать весь комментарий
13.07.2025 16:49 Ответить
Ви там були? Все бачили? Ні? То стуліть пельку! Аби *********
показать весь комментарий
13.07.2025 16:51 Ответить
Ти був? Ти бачив? Не треба всіх за лохів зелених тримати, то і питань не виникатиме.
показать весь комментарий
13.07.2025 16:59 Ответить
Толя,ти поводишся ,як навіжений лох, який живе у своїй реальності
показать весь комментарий
13.07.2025 17:19 Ответить
Небула, тай мені непотрібно щоб адекватно оцінити ситуацію. Ось наприклад Ваш клоунський ковпак видно неозброєним оком навіть з Кропивницького))) Це подарунок від Потужного?)))
показать весь комментарий
13.07.2025 18:42 Ответить
Незнаючи як пацюють спецслужби,яка розшукова робота була проведена,ви в своїй хворій голівонькі нафантазували і зробили якісь висновки.Ковпак клоуна,личить в данній ситуації вам,клоунеса
показать весь комментарий
13.07.2025 20:48 Ответить
Де ви бачили бомжів у білих виправних шкарпетках?
показать весь комментарий
13.07.2025 19:16 Ответить
Тупа брехня
показать весь комментарий
13.07.2025 14:11 Ответить
Всього за три дні .А хто замовив Гонгадзе , або хто труїв Ющенка досі не відомо .
показать весь комментарий
13.07.2025 14:28 Ответить
Поозрительно скудная и примитивная информация,кто то хитрит и пытается на...ть общество.
Агентура козыря все удаляет.
показать весь комментарий
13.07.2025 15:03 Ответить
Замітають сліди, а апетити збільшуються..хто наступний!?
показать весь комментарий
13.07.2025 16:51 Ответить
підготовка і вбивство співробітника СБУ проведено професійно, значить і відхід був - або вивезли, або притопили замовники
показать весь комментарий
13.07.2025 15:48 Ответить
******* аваківщиною з якого боку не дивись - дуже швидко проінформували про ліквідацію; з іншого - таких треба було брати живими, але комусь треба було щоб вони були мертвими
показать весь комментарий
13.07.2025 16:39 Ответить
Так, без свідків, та свідчень могли вбити будь кого. Прохвесіоналізм!
показать весь комментарий
13.07.2025 18:47 Ответить
Вбивство здійснили два російських агенти, вони дійсно знайдені по гарячих слідах після злочину. Докази іх причетності очевидні, і сумніву не викликають, оскільки росіяни їх використали як одноразових. На обмін росіяни їх забирати б не стали, цінності вони ніякої для ФСБ не мають, вони діяли за гроші і крім замовника не знали нічого. Тому обидва ліквідовані при спробі чинити спротив та втікти. Тепер навіть прах їх розсіється без вісті.Особи злочинців: виконавець - Гулализада Хагані, забезпечення - Нармін Гулієва. Вони обидва мають паспорти Азербайджану, але насправді тісно пов'язані з кримінальними угрупованнями в Росії.Гулієва в'їхала в Україну 15 травня з Молдови через пункт перетину Маяки-Удобне. Хагані намагався перетнути офіційно державний кордон на тому самому пункті перетину Маяки-Удобне 27 лютого 2025-го року. Але оскільки у базах даних українських правоохоронців він був зазначений як мафіозі, у в'їзді в Україну йому офіційно відмовили та заборонили в'їзд до 2030-року. Тобто вбивця опинився та діяв в Україні нелегально.За попередніми даними, на жаль, полковник Воронич проживав за місцем реєстрації у своїй квартирі, яка зазначена в усіх базах даних. В результаті росйські агенти встановили спостереження за під'їздом та через короткий час вистежили офіцера та організували вбивство. Російські спецслужби давно ведуть кампанію терора в Україні, і, очевидно, масштаби засилання агентури, яку вербують у кримінальних колах, будуть збільшуватись. .Викликає занепокоєння організація безпеки інших відомих офіцерів СБУ, які також брали активну участь у ліквідації ватажків окупантів. .Усім офіцерам ЗСУ та СБУ, деяким відомим громадським діячам, треба продумати заходи безпеки, і при можливості не проживати за місцями реєстрації або адресами, які публічно відомі, оскільки російські спецслужби, безумовно, будуть продовжувати засилати нові групи найманих вбивць.А помста за справжнього українського героя полковника Воронича далеко не завершена, далі буде, і відплата ворогу буде не раз........