8924 посетителя онлайн

Суд продлил арест обвиняемой в покушении на Стерненко до 27 сентября

меры пресечения нападавшей на Стерненко

Киевский районный суд продлил содержание под стражей Людмилы Чимерской, которую обвиняют в покушении на волонтера и блогера Сергея Стерненко, до 27 сентября.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

Прокуратура просила оставить Чимерскую под стражей, аргументируя это риском побега и тяжестью статьи, предусматривающей возможное пожизненное заключение.

Защита заявила, что обвиняемая была введена в заблуждение: она якобы поверила, что сотрудничает с СБУ, получила "яд", который оказался взрывчаткой, и выполняла задание после вербовки. По словам адвоката, Чимерская имеет инвалидность первой группы, регулярно проходит гемодиализ и признала вину.

Также продлили арест второму фигуранту дела - Николаю Поповичу, обвиняемому в государственной измене. Обоим продлены сроки досудебного расследования на 6 месяцев. Заседание проходило в закрытом режиме из-за деталей расследования.

Покушение на Сергея Стерненко

Напомним, 1 мая 2025 года Сергей Стерненко сообщил, что на него было совершено нападение, в результате чего он получил ранения.

Служба безопасности Украины предотвратила убийство активиста, волонтера и блогера Сергея Стерненко.

2 мая подозреваемой в покушении на убийство волонтера Сергея Стерненко избрали меру пресечения без права внесения залога.

Топ комментарии
+12
Знайшли якусь дурочку щоб пропіарить Сперменка, шапіто ***** ))))
показать весь комментарий
30.07.2025 12:39 Ответить
+10
Дивнюща історія. Баба жила декілька тижнів поруч з "жертвою", ходила там, світилась під купою камер, і спробувала напасти, не дивлячись на трьох озброєних охоронців. Хтось вірить у таких кіллерів?
показать весь комментарий
30.07.2025 12:50 Ответить
+5
Була інформація,що Стерненко дуже просився на фронт захищати Україну...Але Мирський скасував вимоги ТЦК та дозволив лише сфотографуватися з ним! Героям Слава!
показать весь комментарий
30.07.2025 12:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А что там Кулинич,никак не сдаст своих подельников в сэбэушке? я бы его за десять минут расколол.
показать весь комментарий
30.07.2025 12:35 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=rm0kI4-ZjQ0

показать весь комментарий
30.07.2025 12:51 Ответить
коломойський чіліт десь на секретній дачі сбу.
може і ця замахувачка теж десь на базі сбу нормально собі "відбуває термін"?
показать весь комментарий
30.07.2025 12:36 Ответить
Знайшли якусь дурочку щоб пропіарить Сперменка, шапіто ***** ))))
показать весь комментарий
30.07.2025 12:39 Ответить
Як підгорає у кацапів і "медведчуківських" від прізвищв Стерненко, через якого щодобово відправляються сотні дронів для Сил оборони України.
показать весь комментарий
30.07.2025 14:32 Ответить
Була інформація,що Стерненко дуже просився на фронт захищати Україну...Але Мирський скасував вимоги ТЦК та дозволив лише сфотографуватися з ним! Героям Слава!
показать весь комментарий
30.07.2025 12:41 Ответить
Дивнюща історія. Баба жила декілька тижнів поруч з "жертвою", ходила там, світилась під купою камер, і спробувала напасти, не дивлячись на трьох озброєних охоронців. Хтось вірить у таких кіллерів?
показать весь комментарий
30.07.2025 12:50 Ответить
Ідіоти вірять.А так як дурні та дебіли при будь яких часах,суспільствах складають більшість то піар розрахований в основному на них.Тим паче на нас,українців,де всього не дотягнули три відсотка до абсолютної більшості...тобто до двох третіх...
показать весь комментарий
30.07.2025 13:02 Ответить
театр, у головній ролі мученик стерненко
показать весь комментарий
30.07.2025 13:03 Ответить
Для "театру" у головній ролі з мучеником обов'язково було світити, броньований роллс-ройс, елітний житловий комплекс, та особисту охорону від СБУ?
показать весь комментарий
30.07.2025 15:36 Ответить
Більш простецької операції по "замаху" годі придумати.Люди пишуть,що обоє є позаштатними цього відомства,та і сам Сергій колись опише деталі "замаху" інваліда 1 групи на нього.
Як відомо,раніше він розквитався з двома молодиками,які напали на нього з ножем,та він відібрав і цим ножем смертельно ранив одного нападника,пройшов суди,типу забагато вибрав необхідної самооборони. А тут...напав інвалід першої групи плюс охорона сбу і пострадав трошки.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:13 Ответить
Цікаво, скільки коштує організувати замах на себе, під пильним оком СБУ. Там розцінки не чотирьохзначні $ однозначно, мало хто таке собі може дозволити.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:43 Ответить
Нешановні п#дари і корисні ідіоти, які писали вище! Що, пече вас там знизу, димить? Стерненко живий і далі збирає на різноманітні дрони (і не тільки), які будуть вбивати п#дарів і захищати нас (в тому числі і вас корисних ідіотів) від шахедів. Русоріз триває, шахедоріз наберає обертів! Всім вам, п#дари, на зло!
показать весь комментарий
30.07.2025 13:44 Ответить
Про який ще замах йдеться? Вбивці,що на гачку в СБУ,захотілось попіаритись. Непідкупні НАБУ та САП,перевірте звіт благодійного фонду цієї "прачки" крадених з бюджету грошей. При заявлених цим зашкваром доходах мінімум бригада має бути екіпірована та озброєна. Але зась,допомогу цього фонду ЗСУ не бачили. Значить,за 5% відсотків податку як ФОП цей підвішений за ребро через вбивство людини тип переводить у готівку крадені гроші
показать весь комментарий
30.07.2025 14:51 Ответить
Як би москалі хотіли вбити,то вбили б,а цей "замах",кіно в стилі зєлі,таке ж бездарне,як і його творці!
показать весь комментарий
30.07.2025 15:48 Ответить
Напоминає оту інсценіровку з "захватом автобусу". Терорист там декілька разів виходив палити і питав, коли вже скінчится це дурнувате кіно.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:51 Ответить