9215 посетителей онлайн

CNN о так называемом "обмене территориями": Украина может получить лишь крошечные участки приграничных территорий в Сумской и Харьковской областях

трамп и путин

В результате озвученного президентом США Дональдом Трампом так называемого "обмена территориями" Украина, возможно, получит крошечные участки приграничных территорий, оккупированных Россией в Сумской и Харьковской областях.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на CNN.

Как отмечает издание, речь идет фактически о "буферной зоне" Путина.

"Но, если быть реалистичным, не так много другого. Главная цель - прекращение огня, и это само по себе является преувеличением. Путин давно считает, что немедленное прекращение огня, которого требуют Соединенные Штаты, Европа и Украина, невозможно, поскольку сначала должна быть проведена техническая работа по мониторингу и логистике. Маловероятно, что он изменил свое мнение теперь, когда его войска преобладают на восточной линии фронта", - говорится в публикации.

"Существует риск того, что между Трампом и Путиным возникнет дружеская атмосфера, которая позволит президенту США терпеть больше технических встреч между их сотрудниками относительно того, что и когда будет заключено в любом соглашении о прекращении огня. Киеву может быть представлен план обмена территориями или захвата территории, который полностью отвечает интересам Москвы, при этом старые ультиматумы США по помощи и обмену разведывательными данными будут зависеть от принятия ими соглашения, которое мы видели ранее", - добавляет издание.

"Условия вокруг пятничного саммита настолько способствуют Москве, что очевидно, почему Путин воспользовался этой возможностью после месяцев фальшивых переговоров, и трудно представить, как из двусторонних переговоров получится соглашение, которое не уничтожит Украину. Киев и его европейские союзники с вполне понятным ужасом отреагировали на ранние идеи посланника Трампа Стива Уиткоффа о том, что Украина уступит остатки Донецкой и Луганской областей в обмен на прекращение огня", - добавили в CNN.

"До пятницы осталось шесть дней, но даже это расстояние похоже на медленное поражение для Киева", - резюмируется в статье.

Ранее Трамп, комментируя мирное соглашение между Украиной и РФ, заявил, что состоится обмен территориями.

Ранее сообщалось, что встреча президента США Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина состоится 15 августа в американском штате Аляска.

СМИ пишут, что президент Украины Владимир Зеленский может присоединиться к встрече американского лидера Дональда Трампа с российским диктатором Владимиром Путиным, которая запланирована на 15 августа на Аляске.

Топ комментарии
+23
До п'ятниці можна ще десяток НПЗ роз'їпти. І ×уйло поїде до нарциса на оленях.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:22 Ответить
+22
@ (мова оригіналу):
"Хуже того, что "крайний срок" Трампа снова не имел никакого смысла, президент США теперь стремится передать путину территории Украины, на которые у рф практически нет шансов захватить."
показать весь комментарий
09.08.2025 19:35 Ответить
+21
а ты, по всей видимости, три года на марафоне просидел
показать весь комментарий
09.08.2025 19:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
До п'ятниці можна ще десяток НПЗ роз'їпти. І ×уйло поїде до нарциса на оленях.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:22 Ответить
Чим?!
Фанерними літачками?
показать весь комментарий
09.08.2025 19:30 Ответить
Ти три роки в коматозі гуляв?
показать весь комментарий
09.08.2025 19:31 Ответить
а ты, по всей видимости, три года на марафоне просидел
показать весь комментарий
09.08.2025 19:36 Ответить
Судячи зі свинособачої говірки ти всі роки просидів у Рязані зі своїми видіннями, вивчаючи свій улюблений марафон. ))
показать весь комментарий
09.08.2025 22:25 Ответить
Українці ще мордву москвороту не питали, що нам робити у власній хаті. )) Своєму зеленому куміру вилизуй сам, тільки не обляпайся. ))
показать весь комментарий
09.08.2025 22:34 Ответить
Не ******** бійців на фронті, москворотий зелебобіку - вони воюють не за панування мови окупанта в Україні. Сиди у своєму мухосранську на болотах і не відблискуй - тут за твої тупі ×уйловські методички не подають.
показать весь комментарий
09.08.2025 23:15 Ответить
Яка тупа свинособака - сама з собою свинособачою розмовляє, думає, що вона в Рязані. ))
показать весь комментарий
10.08.2025 00:40 Ответить
Отака саме біда у моєї корови - вона має язика і не має мови.
С.Руданський
показать весь комментарий
10.08.2025 19:57 Ответить
Так ти ж не в зсу - підр. **** такі як ти перекриваються ними ? Будеш там, тоді і матимеш право щось розказувати , не будучи відразу посланим нах.
показать весь комментарий
10.08.2025 08:07 Ответить
Щоб не йти на відкриту конфронтацію зі Штатами, треба їм кивати, посміхатися і тихенько саботувати будь-яку ×ерню. В принципі, Україна саме це зараз і робить. Головне, щоб при цьому європейські лідери озвучували недосказане і чітко розставляли моральні пріоритети перед Штатами.
показать весь комментарий
09.08.2025 21:31 Ответить
...на расєї, але в Украні!
Слава Україні!
Герям слава!
...все одно движухін буде вимушений забратися за поребрик!
...станеться це скоріше, якщо тр прекратит підбрасувати козирі дружбану пу, як він робить вже скоро рік: то зброю затримував на півроку, то ці нескінченні терміни для затримки впровадження санкцій і продажі Україні конче потрібной зброї.
показать весь комментарий
10.08.2025 14:53 Ответить
Обмін українськими територіями, а це ж як, вони нам відгризені кусочки Сумської, Харківської ми їм "ЇХ" Крим, Запоріжжя, Донецьку ,Луганську, Херсонську...???! А стаття поляків про пропозицію щодо перемир'я, без гарантії миру і якщо ж це правда, то напевно купили "миротворців" з тельбухами на 99 років, на віка, щоб жирувала їх рідня століттями на українському горі, от сдєлка так сдєлка, діл так діл?? Точно, що вперше в Історії? От не повезло ж Гітлеру, що тоді не було таких "голубів"-стерв'ятників миру, відмиротворили б земельки по уральські гори, з Францією, Балканами , Островами, що б захотіли то і мали..? Зараз у Світі почнеться пруха для агресорів, загарбай території, введи її"юридично"в свою конституцію, порушивши все, міжнародне право, закони, людські і Божі, яке там ООН і бігом з баблом, корисними копалинами до бариг-"мародерів- миротворців" ----прокатіт...?! +Господи Боже ж Ти наш , спаси і помилуй нас грішних! Якщо мати таких друзів -союзників, то навіщо тоді вороги?
показать весь комментарий
10.08.2025 21:03 Ответить
В Україні повинні дати зрозуміти Трампу, щоб він від'є-ся від України, а територіями з Пуйлом нехай міняється своїми. Трамп - це небезпечне бидло, торгаш, який оком не моргне, коли продасть Україну Пуйлу за якісь коврижки.
показать весь комментарий
10.08.2025 22:34 Ответить
А сколько вокзалов можно расхерячить---не подумали? За этот же срок. Сто раз намекал---у кацапов есть одна бензоколонка---на всех хватает. Белоруссия! Напомнить как ********* мы бензинчик Мозырьского нпз!? не так давно.
показать весь комментарий
11.08.2025 00:12 Ответить
Крутилися, викручувалися як воша на гребінці, морозили що попало, продавши час для загарбання ще більших територій, копалин, щоб потім "миротворити" обміняти українські ж території на українські території? Страшні люди ...?! Напевно купили торгашів на крові, з тельбухами, з потрохами на 99 років, віддали на відкуп загарбані корисні копалини, трубу, бабло, компромат ?...? Це Третя Світова Війна, війна честі, совісті і гідності, боротьби жертви за своє існування, порядності Світу щодо захисту, віри в Господа Бога з агресією загарбника- колонізатора в союзі з продажністю торгашів-мародерів, слуг Мамона...?! Всесвітня ганьба!!? ЖАХ!
показать весь комментарий
12.08.2025 09:10 Ответить
На жаль це правда. Путин в конституції Росії прописав наші чотири області в її складі. Вже західні СМИ пишуть що Віткофф подав неправдиву інформацію, бо насправді Путін сказав щоб наші військові залишили чотири області. Тому Трампа з його пропозицією про обмін територіями України можна ігнорувати, бо він не дає нам ні гроші, ні зброю. Ми отримуємо зброю, яку нам видав ще президент Байден і зараз нам країни НАТО покупають зброю у США. Звісно бізнесмен та за сумісництвом президент США ніколи не буде проти продавати зброю, бо він цім вже хизуються.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:28 Ответить
«Якщо народ під час війни, вибирає на роль головнокомандувача своєї держави блазня, то він хоче поступиться залишками Донецької та Луганської областей в обмін на крихітні ділянки прикордонних територій на Сумщині та Харківщині»

Лесь Подерв'янський.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:32 Ответить
@ (мова оригіналу):
"Хуже того, что "крайний срок" Трампа снова не имел никакого смысла, президент США теперь стремится передать путину территории Украины, на которые у рф практически нет шансов захватить."
показать весь комментарий
09.08.2025 19:35 Ответить
"Обмін територіями" це як?
Обміняти одні укртериторії на інші?!
Хоч зє зі слугами не вперше виступати у ролі 2х ковбоїв,яки на шару лайно їли.
показать весь комментарий
09.08.2025 19:45 Ответить
показать весь комментарий
09.08.2025 19:50 Ответить
Якраз хтів написати про це.

Якщо пам'ятаєте, то спершу цілями "курської авантюри" були (офіційно):
1. запобігання вторгненню на Сумщину та Харківщину, бо там сформувалося ударне огрупування. В результаті маємо захоплені території як на Харківщині, так і на Сумщині (з постійними ракетно-дроновими атаками), а огрупування знищене не було.
2. Обмін територій (повернення ЗАЕС). Результат - може відбутися обмін окупованих територій України на не окуповані території України. ЗАЕС у московитів.
3. Перекидання підрозділів окупантів з Донбасу для захисту Курщини. Результат - залучення до бойових дій північнокорейских військових і просування рашистів на Донбасі.

Зате Сирський хизується проведенням цієї "операції"...
показать весь комментарий
09.08.2025 20:07 Ответить
"Авантюра" лише тому, що Сирський про*бав ("прогавив") каналізаційні труби, по яких кацапи зайшли в тил, а кацапська хвойда Трамп зупинив обмін розвідданими?

А в Донецькій і Запорізькій областях все одно лише відступали і відступаємо. Краще відступати з власної землі, ніж з чужої?
Вдарили туди, звідки кацапи не чекали. Відбити окуповану територію України без великих втрат не могли - вирішили самі окупувати чужу територію.

Що ми могли пропонувати на перемовинах, які проштовхував Трамп? "Ви відійдіть з нашої землі, а ми вам..." - що? Що "ми вам"? Так, в кінці припустились помилки + Трамп допоміг своїм, але повторюю - до того ми лише втрачали територію і переломити це не могли. Нормальна була ідея.
показать весь комментарий
10.08.2025 13:12 Ответить
Не розповсюджуйте кацапську пропаганду, ніяких обміну територій не буде, усі українські території будуть звільнені, а кілкьа мільйонів кацапів будуть знищені!
показать весь комментарий
09.08.2025 19:56 Ответить
І ти в цьому допоможеш,завтра приїдеш в Україну і відразу в тцк,а потім допомогати звільняти території і нищіти міліони кацапів,правда ж?
показать весь комментарий
09.08.2025 20:15 Ответить
Не зможе,Збишек нє позваля,а території він поможе в звільняти під сопліцу в теренах мікромаркету Жабка.А ****,єстем патріота,але мам гемороя і в огулє мнє скоро сорак лєт.
показать весь комментарий
10.08.2025 11:26 Ответить
воно мабуть з Польщі краще видно? бо надто оптімістично..
показать весь комментарий
09.08.2025 20:46 Ответить
Файний план! Надійний як кіннота Жечі Посполитої!
Тільки де взяти фізично здорових і морально придатних призовників наФронт? Чим допомогти тим хто три роки без ротацій?
показать весь комментарий
09.08.2025 20:55 Ответить
У нас безліч паразитів утриманців пожирачів бюджету
показать весь комментарий
10.08.2025 07:58 Ответить
Допоможуть з Речі посполитой,тшимаюв гчьукі за звичєнзтво.Як ляхи колись казали войско польське Берлін брало,в раджьєцкє помагало.
показать весь комментарий
10.08.2025 11:30 Ответить
Йнакше і бути не може !
показать весь комментарий
09.08.2025 21:35 Ответить
Годі нам малювати катастрофічні сценарії. Ми їх чули ще 24-го лютого 2022-го. Хто не вміє і боїться воювати - малює катастрофічні сценарії. Україна довела, що воювати з набагато сильнішим противником вона вміє. І весь ваш заокеанський трьоп можете засунути собі в одне місце. Жодного кв. метри української землі без бою ані москалі, ані хтось інший не отримає.
показать весь комментарий
09.08.2025 20:34 Ответить
Сашко! Цілком підримую твою думку! В нас розвелося
багато звиздунів типу "хероям слава". Придумують собі
всіляки відмазки щоб тільки не йти захищати Батьківщину!
Все сподіваються втікти за кордон , а Україна хай там
собі як хоче. Не сподівайтеся бзудни, біженцями ви там
не станете вас вже починають депортувати !
показать весь комментарий
09.08.2025 21:33 Ответить
це результат цього шаленого "тиску" на путіна усього Заходу і країн НАТО протягом більше 3 років. Який "тиск" - такий і результат.
показать весь комментарий
09.08.2025 21:08 Ответить
Ну, ладно, міняємо Крим на Аляску. Я згоден.
Там алеути, ескімоси і тлінкіти теж ненавидять кацапів. Якось порозуміємось. )))

показать весь комментарий
09.08.2025 21:17 Ответить
..."ескімоси" - півн. народи Півн.Америки називають себе іннуітами
(Переклад з їх мови слова "ескімоси" не дуже благозвучний: це ті, хто пьє гарячую кров тварин), це слово ніколи там не вживається для визначення етносу.
показать весь комментарий
10.08.2025 15:02 Ответить
Українські території не є предметом угод з нерухомістю, в яких має досвід Трамп.
показать весь комментарий
09.08.2025 21:29 Ответить
Не слухайте , а ні CNN , а ні Fox-news . Кожний інтелектуал у США й не тільки там - знає , це виключно партійні видання . Одні кожний тиждень тиражують психічні захворювання Барні Сандерса (иудея юдофоба) й Барака Обами , а інші на усі лади пишуть, що Трамп це месія .
Їх цикавить виключно ті теми , де можно завалити рейтинг супротивника . Україна це лише інструмент . CNN багато разів ловили на фейках, на базуванні інфопростору по бажанню терорістичних джерел . Fox-news меньше лізе туди , де нічого не розуміє й не має надійних джерел, але там існує культ нацисизму Трампа . Це усе дає лише чорно-біле зібраження . Шоу гротесків .

Ось "перл" перший "Україна фактично програє" ... В чому програш ? Що на кожному метрі захопленої землі лежить по 5 орків без голови ?!
Люди взагалом не читають аналітики "інституту вивчення війни" , не аналізують статистику втрат . Просування рахується у метрах . Московити шукають по усій Земній кулі нове гарматне м"ясо ?!
Є якійсь якістні зміни в порівнянні з 2024 роком ... Може й є - тільки негативні , Таких успіхів , як захоплення руїн Авдіївки вже півтора року як нема . Одні руїни сел захоплюють ... пусті .
показать весь комментарий
09.08.2025 21:55 Ответить
Как бы да, все так и есть, но метр за метром, и уже началась эвакуация Синельниково. ***** не важно сколько кацапов подохнет , ему главное двигать линию на запад, и он ее двигает.
показать весь комментарий
10.08.2025 15:05 Ответить
До речі -- саме CNN розтиражувала по усьому світу , що "Київ скоро впаде" в лютому 2022 .
Тобто в газети такого масштабу не виявилось хоча такого як я сержанта від арти (не офіцера навіть й точно не герерала) , який на пальцях розписав би читачам , що для контролю 4 млн. міста й півтораміліонного війска не вистачить . А захищати його можно й силами в 50 тисяч з легкою зброєю . Й легло б там орків --більше половини . Я вже про більш складні речі не кажу - логістика .
Такщо рівень CNN військової аналітики -- дітячий садочок . Зразу видно, що вони навіть поряд не срали з тими, хто реально приймав участь в вуличних боях , хто працював на блок постах й вистрюлював з арти 155мм по дві сотні старядів на добу .
Ніяких шансів взяти Слов"янськ в ближчі 50 років орки не мают Й йще вдвічи більший Краматорськ ... Для цього потрібна концентрація військ в пів мілійона . А з "технологією" м"ясних штурмів й мілійон може на середині міст закінчитися .
Усі аналітики це чудово знають , але тільки не CNN -- вони користуються чутками , які орки й роспускают , займаючись аутотренінгом через "ось-ось фронт посипеться й ЗСУ побіжить . Але 3.5 роки якщо хто й бігав марафони й без зброї - то тільки орки : під Лиманом й з Херсону . Ну йще на курщині ... теж . Особливо кадиркіни орки ...
показать весь комментарий
09.08.2025 23:13 Ответить
Враховуючи непросту ситуацію і цинічне відношення друзів по зброї.Можна запропонувати Путіну вивести війська з території України в обмін на Крим , Луганську і частину Донецької області.При нагоді, запитати,що він тут загубив.
показать весь комментарий
10.08.2025 00:23 Ответить
Трамп УЖЕ ВВІЙШОВ В ІСТОРІЮ - бо такого обісцяного Президента планета ще не бачила
показать весь комментарий
10.08.2025 02:17 Ответить
Тобто це обмін своїх територій на свої
показать весь комментарий
10.08.2025 07:52 Ответить
Потрібно терміново скасовувати угоду про корисні копалини, тим більше, що нарід, власників не запитували! Копалини могли бути нашим козиром, а тепер трампу нетерпиться закінчити війну на будь яких умовах щоб почати заробляти гроші видобутку копалин та відбудові
показать весь комментарий
10.08.2025 07:54 Ответить
Наш паравоз впірьод лєтіт,в Бамбасє астановка,кто рижему гудку прєтіт в Лондоні астановка.Країна де народні багатства загребли ахметка ,пінч,суркіс,******* і прочья ********,не визивають ніякого бажання здохнути за це шобло ***** в абмєн на нове рабство криворогульному кагалі,бо прийдуть буряти і Конча Заспу в пух і прах разнєсут і бджоляра ******** заставлять поділитися липовим медом з чурбанами всія *********.
показать весь комментарий
10.08.2025 11:43 Ответить
Нехай третім буде ще й Китай....як там без нього ділити все
показать весь комментарий
10.08.2025 11:58 Ответить
взаимноая мастурбация диктатора и величайшего мироиворца от создателя мира за 24 часа
показать весь комментарий
10.08.2025 12:17 Ответить
Вшива ліберастня про;рала все, не змогла налагодить навіть виробництво однієї моделі балістичних ракет. Оієнтуватися на Брюссель і британських Ротшильдів не можна. Залишається орієнтуватися тільки на Ватикан, Трампа і стару європейську аристократію. Це означає, що Залужний не проходить і потрібно виводить у політику зовсім інших людей. Трамп і Ватикан воюватимуть проти Брюсселя і вписуватись за Брюссель - собі дорожче.
показать весь комментарий
10.08.2025 12:40 Ответить
Цікаво спрацювала улюблена приказка руського царя - обманули дурачка на четире кулачка! США спокусилися на старе залізо а європейці все ходять по колу і прогавлять багаті землі тож будуть залежними не тільки від Китаю в ще й від рашистів - це стосується редкоземів .
показать весь комментарий
10.08.2025 14:40 Ответить
корова бронзоморда схоже повний ідіот - він може з пуйлом поспішати торгувати і аж пищати, але яка буде аргументація що українці мають пійти зі свого дому? інакще шо буде? українці вб"ють всіх московітів до них вдершихся і торнувати трамп з пойлом не встигне.. ну ок
показать весь комментарий
10.08.2025 15:56 Ответить
цікаво
Хвуйло з Трампоном будуть цілуватися
в засос по-брєжнєвські???
показать весь комментарий
10.08.2025 18:27 Ответить
Обмін територіями - невже нам віддадуть Кубань?
показать весь комментарий
10.08.2025 20:13 Ответить