9183 посетителя онлайн

Трамп оценил встречу с Путиным на "10 из 10": Мы номер один, они номер два в мире

трамп,путін

Президент США Дональд Трамп оценил встречу с российским диктатором Владимиром Путиным в твердую десятку.

Как информирует Цензор.НЕТоб этом Трамп заявил в интервью Fox News.

Он заверил, что встреча якобы заслуживает высокой оценки, потому что они "хорошо поладили". В частности, президент США назвал саммит успешным и оценил его на "10 из 10".

"Поэтому я думаю, что встреча была на 10 в том смысле, что мы прекрасно нашли общий язык. И это хорошо, когда, знаете, два больших государства ладят, особенно когда они ядерные государства. Знаете, мы номер один, они номер два в мире. И это большое дело. Это большое дело", - отметил он.

Напомним, ночью 16 августа (по киевскому времени) на Аляске завершилась встреча президента США Дональда Трампа и диктатора РФ Владимира Путина в формате "три на три". Переговоры лидеров продолжались около трех часов.

Вместе с Трампом присутствовали государственный секретарь США Марко Рубио и спецпосланник Стив Виткофф, а рядом с Путиным – министр иностранных дел России Сергей Лавров и помощник Юрий Ушаков.

Трамп планирует позвонить президенту Украины Владимиру Зеленскому и европейским лидерам после переговоров с российским диктатором. Также Трамп заявил, что заключение соглашения о прекращении войны зависит от Зеленского.

Топ комментарии
+63
показать весь комментарий
16.08.2025 09:39 Ответить
+35
хто казав що світом правлять масони? Світом правлять довбой*би!
показать весь комментарий
16.08.2025 09:44 Ответить
+34
Непогано, якщо Трамп відкине копита зараз. Але якщо він досидить до кінця каденції, хай живе якомога довше, щоб до кінця своїх днів чути, як весь світ називає його під@ром, запроданцем, дурнем, нікчемою і самозакоханим брехлом.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
16.08.2025 09:39 Ответить
хто казав що світом правлять масони? Світом правлять довбой*би!
показать весь комментарий
16.08.2025 09:44 Ответить
не тайна ложа а явна лажа
показать весь комментарий
16.08.2025 10:01 Ответить
Це взагалі повний треш! Дивіться! Американські військові стелять червону доріжку військовому злочинцю - диктатору ***** - відповідальному за вбивство 10 млн. людей за час свого правління... По тупості Деменцій ТРУМП ДІЙСНО №1 НА ПЛАНЕТІ.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:58 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 10:07 Ответить
якщо не брати китай. а так китай поставить раком і номер один і номер два.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:39 Ответить
скоріше пасив і актив)
показать весь комментарий
16.08.2025 09:53 Ответить
Непогано, якщо Трамп відкине копита зараз. Але якщо він досидить до кінця каденції, хай живе якомога довше, щоб до кінця своїх днів чути, як весь світ називає його під@ром, запроданцем, дурнем, нікчемою і самозакоханим брехлом.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:39 Ответить
в iзраiльських змi зיявилось повiдомлення про проведення психологiчноi експертизи рудого на базi його дiй та заяв.дiагноз-КОНФАБУЛЯЦIЯ.простiше старче недоумство! питання вже не до нього,а до демократii вцiлому.як таку хвору нiкчемнiсть могли обрати президентом!?
показать весь комментарий
16.08.2025 09:52 Ответить
то хай Ізраель дасть пораду морським котикам шо робити
ну послизнувся дід, впав, помер від нападу... ну як діти
до речі як Буш подавився історія була... думаете сам? 😁
показать весь комментарий
16.08.2025 09:59 Ответить
Деменцій Трумп до кінця своїх днів не зрозуміє що в нього деменція тому що в нього деменція...
показать весь комментарий
16.08.2025 09:55 Ответить
А йому пох ,бо він вважає себе вялікім,тому краще нехай завтра здохне.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:57 Ответить
зараз Китай покаже що США та рфне перша і не друга держава в світі
показать весь комментарий
16.08.2025 09:40 Ответить
маразм
показать весь комментарий
16.08.2025 09:40 Ответить
Ну чому? Якщо два дебіла - єто сіла, то справді Трамп є №1, а пуцин - №2.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:42 Ответить
Хм, "армію №2" вже весь світ побачив...
показать весь комментарий
16.08.2025 09:40 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 09:40 Ответить
Нігуя собі! - сказанув - Сі чуть не подавився
показать весь комментарий
16.08.2025 09:40 Ответить
Та дайте нарциссу трішки пропонуватися. Через пару днів його Стамер, Макрон так інші знову в реальність приведуть.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:41 Ответить
Боже, яке кончене...
показать весь комментарий
16.08.2025 09:41 Ответить
Ага. Самому не смішно? Після всього що ми побачили сша тепер даже не на другому місці. А може і не на третьому.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:41 Ответить
Так це хутин в його порожню макітру таку думку вложив Він сам би не додумався
показать весь комментарий
16.08.2025 09:43 Ответить
Тампон виявляється даже до 10 рахувати не вміє. Перед зустріччю Тампон заявляв що у нього буде до ***** декілька вимог в тому числі припинення вогню. Як бачимо, Таппон не добився від ***** абсолютно НІЧОГО, натомість прийнів вся вимоги *****. Тобто або Тампон програв з рахунком 0-10, або він настільки тупий що не вміє рахувати. І судячи з того що воно знову завило пісню про 350млрд, які буцім то сша надали Україні, мені здається що воно і тупе і божевільне. І не дивно що він шестиразовий банкрут.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:53 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 09:42 Ответить
вони не володіли даром Трампа геніального переговорника з терористами. А було б прикольно Бен Ладена зустрічають на авіаносці не завернутого в афганський ковер а розстилають ковер перед ним. Охорону Бен Ладена забезпечує спецпідрозділ Аль Каєди. та пакістанська розвідка. Обама з Бен Ладеном разом проводять прес конференцію
показать весь комментарий
16.08.2025 09:54 Ответить
якби ж то тільки бін Ладен...
а хусейн? а каддафі?
ВСІХ ЗАВАЛИЛИ, хто проти них йшов.
тоді виходить, що пукін-шаломов і трампон (і навіть біден з баобамою) - всі в одній лодці сидять!

що в принципі було ясно ще в 1990-их після кацапської окупації Чечні....
показать весь комментарий
16.08.2025 12:02 Ответить
З якого вони номер два?
Оте пляшиве *****
показать весь комментарий
16.08.2025 09:42 Ответить
розкукарікався рудий півень.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:43 Ответить
Це він так затаівшихся китайців з нори виманює
показать весь комментарий
16.08.2025 09:48 Ответить
Питабол це ти.
показать весь комментарий
16.08.2025 10:38 Ответить
В результате трехчасовых напряженных переговоров в Анкоридже принято решение продукты на запланированный ланч выдать сухим пайком.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:44 Ответить
Та кацапи і так все по кишеням розпихали - це ж "ол інклюзів" - "уплачєно"!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:03 Ответить
Доречі де наша Ядерна Зброя? Як бачим, без ядерної зброї ти ніхто в цьому світі. А якщо в тебе є ЯЗ то ти поважна і хороша людина даже якщи ти їси дітей і руйнуєш міста.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:44 Ответить
Ось Пакистану британці допомогли зробити ЯО.

а хутин точно пье кров дітей - для цього 20 000 українських вкрав
показать весь комментарий
16.08.2025 09:47 Ответить
На жаль нарцис Трамп дурнем був ним і здохне ,вихваляє свою нікчемну провальну політику ,ну хто похвалить як не сам себе.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:46 Ответить
На Байдена та його сина Зєля відкрив кримінальні справи...Трампу подарував корисні копалини України...путіну території...а українці отримали ... .
показать весь комментарий
16.08.2025 09:47 Ответить
закінчуй про копалини
хер хто шо получить
кровью вмиються
це й олігархів стосуеться, зара вбити когось як пальці обісцяти, дроном
показать весь комментарий
16.08.2025 10:05 Ответить
Пу 10, Трамп 0
показать весь комментарий
16.08.2025 09:47 Ответить
І це добре, коли, знаєте, дві великі держави ладнають, особливо коли вони ядерні держави.... коли дві ядерні держави кидають іншу ядерну державу це ні до чого доброго не приведе... в нас забрали ЯЗ тепер нас убивають наші гаранти безпеки... залишається лише одно убити їх...
показать весь комментарий
16.08.2025 09:47 Ответить
Вашингтонське разм з кремлівським лайном вже, виявляється, поділили перші країни Світу на №1, та №2!? НАТО на думку трампона - другосортний гурток невдах!
Агов, Європа!

Для рижого маразматика з овального кабінету у Білому домі ви вже люди 2-го сорту!
Тепер за його згоди, чекайте російські танки на вулицях своїх міст: Берліна, Лондона, Праижу, Брюселя, Варшави, Праги. Трапон з пуйлом вже все вирішив!
Світ на порозі 3-ї світової!
показать весь комментарий
16.08.2025 09:49 Ответить
Прокинься, дурнику. Ти обісрався!
показать весь комментарий
16.08.2025 09:51 Ответить
І ***** нехай завтра здохне.!!!!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:03 Ответить
Його ще раз принизили, цього разу не тишком-нишком по телефону, а під відео трансляцію.
Він же каже, що це 10 з 10 і збирається до Мінська.
Збоченець.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:53 Ответить
Не зрозумів, а хто вони? Ну ті шо номер 2?
показать весь комментарий
16.08.2025 09:53 Ответить
РФ НОМЕР 2 В СВІТІ))))))))))))

ЧМО ЧМО ПРОСТО ЧМО....
показать весь комментарий
16.08.2025 09:54 Ответить
Ну и подлиза.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:56 Ответить
Трумп тупо законтачив США об міжнародного злочинця.
Тепер обом місце на одній параші. Перший буде її мити по непарних числах, другий - по парних.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:56 Ответить
тобто ти будеш під..ром номер один а хкуйло номер два..Миротворці шнобелівські..Каже трампо, що в очі недодивися..в Мацкві додивиться..
показать весь комментарий
16.08.2025 10:00 Ответить
Та все правильно
Десь на задвірках чи то америки, чи то каціпії, зустрілися два старпери з IQ десять і десять
і давай про вЯличие впарювать. Те що перші, то попереду ще три роки а Доні талантище...
Те що другі нема питань, тільки потрібно правильно завершувати речення - другі в Україні
показать весь комментарий
16.08.2025 10:01 Ответить
лошара
показать весь комментарий
16.08.2025 10:06 Ответить
@ (в перекладі):
"Ну, що? Все?
Усі варіанти, усі версії, усі хитрі ходи Трампа ми вже бачили. Їх немає.
А є брехун, слабак, боягуз і зрадник."
показать весь комментарий
16.08.2025 10:11 Ответить
Було б дивно, якби під час Другої Світової Рузвельт запросив Гітлера на переговори в Техас.
показать весь комментарий
16.08.2025 10:11 Ответить
Террористы и убийцы, лжецы и лицемеры, согласен!!!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:17 Ответить
Лучше бы они торжественно подписали очень хороший совместный некролог..
показать весь комментарий
16.08.2025 10:21 Ответить
Дивно..а виглядаає як 69
показать весь комментарий
16.08.2025 10:21 Ответить
короче рыжая гнида слуга *****!большего позора США не испытывали за всю свою историю!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:23 Ответить
Мабуть Трамп це і є "ядірний пєпіл" над Америкою.
показать весь комментарий
16.08.2025 10:25 Ответить
США 1, раша 0 - разом 10. Все збігається.
показать весь комментарий
16.08.2025 10:30 Ответить
СВІТОВІ НЕГІДНИКИ ТЕРОРИСТИ ВБИВЦІ І ЇХ ПОСІБНИ "НА ПЕРВИЙ ВТОРОЙ - РАСЧИТАЙСЬ" "АТЬ ДВА" Після цієї американської куйеі.чекати ще більше рашистської смерті на голови українського народу.Американськи пес вимазав свої руки кровью українського народу від самого початку.коли посадив свою "відпарнушену" куйломб американську задницю в крісло президента....і ще.Якщо американські сучі діти не змогли закінчити війну.як обіцяли...ТО ВАШ НУМЕР ОСТАННІЙ ...
показать весь комментарий
16.08.2025 10:34 Ответить
лох лохом. 10 з 10 у трампа виходить тримати гарну міну при найпровальнішій грі.

- зняли ізоляцію з міжнародного злочинця
- прийняти його в алясці, поставити на кін репутацію штатів
- а взамін - нічого
показать весь комментарий
16.08.2025 10:34 Ответить
желаю чтоб этото номер 2 нападал на США I wish that this number 2 would attack the USA
показать весь комментарий
16.08.2025 10:34 Ответить
********* номер два тільки у путлерської сучки. Реально вона давно навіть в десятку не входить, залишилось тільки міфічна ядерка.
показать весь комментарий
16.08.2025 10:36 Ответить
"как же он работал в Очистке"?
показать весь комментарий
16.08.2025 10:38 Ответить
2 педика, 2 агрессора, 2 убийцы, 2 ******** 2 faggots 2 aggressors 2 murderers 2 cunts
показать весь комментарий
16.08.2025 10:39 Ответить
С таким отношением к европейским ценностям Армению не примут в ЕС. Армения це Европа. Ахаха.
показать весь комментарий
16.08.2025 11:12 Ответить
its ok who cares about europe? you better think about USA where that stinky trump is f..ng president if Armenia was Europe woud not stay in the ass of russia... clear?
показать весь комментарий
16.08.2025 15:48 Ответить
Да ладно, кого волнует Европа? Лучше подумай о США, где этот вонючий Трамп - гребаный президент. Если Армения - это Европа не осталась бы в жопе России.
показать весь комментарий
16.08.2025 15:50 Ответить
За дурістю очільників - десь саме на цих місцях.
показать весь комментарий
16.08.2025 10:45 Ответить
Риже чмо обісралося по повній!!!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:55 Ответить
не знаю який вони номер,
бо економіка Казахстану обійшла мацковію
но то що США на сьогодні-
це використаний трампон
Ганьба та посміховисько на весь світ
показать весь комментарий
16.08.2025 10:57 Ответить
В мире только две сверхдержавы. США и Китай. Остальные голосистые лилипуты.
показать весь комментарий
16.08.2025 11:27 Ответить
Все, кличте санітарів...
показать весь комментарий
16.08.2025 11:45 Ответить
Кончене
показать весь комментарий
16.08.2025 11:56 Ответить
о це відсосав трампон в пукіна так відсосав! МИ - номер один! АХАХАХХАХААХ!!!!! МИИИИ!!! 😂🤣😃

трампон ще не знає, що деколи так стається, що перший стає останнім, а останній - першим....

два старих пердуна-педофіла, які вже двома ногами стоять в могилі...💩🤮
показать весь комментарий
16.08.2025 12:06 Ответить
Це з якого часу бензоколонка з 1,5% світового ВВП стала другою в світі? З ходінням на дирочку! І то за рахунок тільки викопних природних ресурсів! Таки точно рижий опусив штати до рівня бензоколонки!
показать весь комментарий
16.08.2025 13:06 Ответить
Дурню, "порозумілися" тому що був перекладач.
показать весь комментарий
16.08.2025 13:15 Ответить
Ну все, "припливли"🤦 Тепер знову усій світовій спільноті доведеться цього рудого дурня пів-року з "анабіозу" виводити...
показать весь комментарий
16.08.2025 14:44 Ответить
С конца если только.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:57 Ответить