6227 посетителей онлайн

Беларусь готова организовать встречу Зеленского и Путина, - пресс-служба Лукашенко

Беларусь готова организовать встречу Зеленского и Путина

В Беларуси заявили, что готовы организовать встречу президента Украины Владимира Зеленского и российского диктатора Владимира Путина, если это нужно для обеспечения мира.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-каналы, об этом заявила пресс-секретарь самопровозглашенного президента Беларуси Александра Лукашенко Наталья Эйсмонт.

"Беларусь на роль посредника не напрашивалась и не напрашивается, но если это нужно для мира в нашей братской республике - мы готовы организовать любую встречу", - отметила она.

В то же время пресс-секретарь добавила, что этот вопрос во время телефонного разговора между Лукашенко и президентом США Дональдом Трампом не поднимался.

Ранее президент США Дональд Трамп заявил, что президент Украины Владимир Зеленский и российский диктатор Владимир Путин находятся "в процессе" организации двусторонней встречи.

Напомним, президент Франции Эмманюэль Макрон считает, что встреча Владимира Зеленского и диктатора Путина должна состояться в одной из стран Европы. Он выступает за то, чтобы это была Женева в Швейцарии.

Ранее издание Reuters сообщало, что Зеленский и Путин могут встретиться в Венгрии.

Позже стало известно, что во время телефонного разговора с президентом США Дональдом Трампом российский диктатор Владимир Путин предложил повести встречу с президентом Украины Владимиром Зеленским в Москве.

Топ комментарии
+16
Шось там Ким Чен Ин мовчить зустріч в Північній Кореї не пропонує часом?)
показать весь комментарий
20.08.2025 09:50 Ответить
+11
Бульбафюрер без мила в сраку лізе...
показать весь комментарий
20.08.2025 09:49 Ответить
+8
То ж буде "Мінськ-3"! Нізащо!!!
показать весь комментарий
20.08.2025 09:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
То ж буде "Мінськ-3"! Нізащо!!!
показать весь комментарий
20.08.2025 09:47 Ответить
А чим тобі мінські домовленості не догодили? Ну звичайно, для долбойобів повномасштабна війна з мільйонами біженців, забиблих та поранених, зруйнованою інфраструктурою та економікою звучить краще, ніж майже нормальне життя, зате з мінськми домовленостями.

А умови, озвучені пуйлом зараз набагато гірші, ніж мінські домовленості. Але з зеленим долбйобам щось доводити, це дарма потрачений час.
показать весь комментарий
20.08.2025 11:42 Ответить
Більшість людей зрозуміла про що я написав, лише у тебе якась проблема. Навіть смайл в кінці не допоміг. Може хоч це допоможе...

показать весь комментарий
20.08.2025 14:40 Ответить
Бульбафюрер без мила в сраку лізе...
показать весь комментарий
20.08.2025 09:49 Ответить
на то оно и самое хирожопое иногда под шиза с тракторами под 300 км в час
показать весь комментарий
20.08.2025 09:55 Ответить
Шось там Ким Чен Ин мовчить зустріч в Північній Кореї не пропонує часом?)
показать весь комментарий
20.08.2025 09:50 Ответить
показать весь комментарий
20.08.2025 10:53 Ответить
Во! трампон розворушив під@рів!
показать весь комментарий
20.08.2025 09:51 Ответить
Йди нах,придурок вусатий.
показать весь комментарий
20.08.2025 09:52 Ответить
Вже забули які слова сказав наш прикордонник білоруському послу, коли передавав ним 30 срібняків для командуюючого прикордонними військами Білорусі Лаппо? "С презрением...."
показать весь комментарий
20.08.2025 09:54 Ответить
Білорусь, й бульбаш особисто вже в 2022 році організувала, що армія рф через її кордон агресорські напала на Україну!
Чи будемо й далі гратись у "Мінські домовленості"
за участі продажного Л. Д. Кучми?!
А доречі, де цей зрадник?!
показать весь комментарий
20.08.2025 09:56 Ответить
останнього разу,було відео де він в оточенні бугаїв з УДО,бродив околицями вілли Пінчука на Лазурному березі. до речі,в Кучми і Пінчука ніхто й не думає питати,як вони підписали ТАКІ Будапештські гарантії амерів...
показать весь комментарий
20.08.2025 10:13 Ответить
А ось у Л. Д. Кучми було б варто про все запитати!
Лінчувати курву Л. Д. Кучму, що віддав наказ на звіряче вбивство Георгія Гонгадзе!
Бо він в своїх статтях викривав та прослідковував палку дружбу Л.Д. Кучми й його прихильність до московитого "царя-пуйла"!
показать весь комментарий
20.08.2025 12:48 Ответить
Їдь, Зеля, не бійся
показать весь комментарий
20.08.2025 09:56 Ответить
який же отой,картавенький,долбо*****....
показать весь комментарий
20.08.2025 10:14 Ответить
бульбочмо іди нафуй!
показать весь комментарий
20.08.2025 09:57 Ответить
Ще один Фюрер висунувся із своєї нори. Що це коїться в світі що вбивці і терористи замість лежати в гробу або сидіти на нарах тепер керують світом. Потім не дивуйтесь чого в світі епідемії і катаклізми. Земля бачачи такий хаос і свавілля захоче скинути з себе всю нечисть. Так і закінчуються цивілізації
показать весь комментарий
20.08.2025 10:00 Ответить
Jak taki milutki, to niech najpierw wywali wojska tego bandyty z Białorusi, przestanie mu pomagać i wypuści więźniów. Dobroczyńca się znalazł, kumpel bandyty!!
показать весь комментарий
20.08.2025 10:01 Ответить
Ти сам підеш чи тобі показати куди?Зараз карту принесу,шановний бульбофюрер.Твоє місце як і пуйла в петлі.Мило хоч в тебе є?Ти звик все на халяву.
показать весь комментарий
20.08.2025 10:10 Ответить
одразу - нАбуй..
нема чого реанімувати диктатора луку, його місце у гаазькій в'язниці, а краще - на шибениці, поряд з ******-людожером, і можна, навіть, як на качелях, нехай покачаються..
показать весь комментарий
20.08.2025 10:13 Ответить
А бульбон все єпанутого включає, ніби воно не при чому!!!
показать весь комментарий
20.08.2025 10:17 Ответить
Та нема йому віри... Лука вже так ЗАБРЕХАВСЯ, що вже сам почав у своїй брехні плутаться... То українці готували напад на "Білорусь", "з чатырох старон", то "Путин не ваевал, а вывадил сваи вайска, пасле учэний, чераз Киев...". Хай, краще, розкаже, що робила його бригадно-тактична група, під Михайло-Коцюбинським, на Чернігівщині, і його КДБісти, у Лукашівці (там же), а також на Київщині. І чого це він посилав літаки, щоб власну колону техніки розбомбить, під Михайло-Коцюбинським... "Миротворець ****"...
показать весь комментарий
20.08.2025 10:19 Ответить
Картофельный Дурак Лука I - никак не уймётся со своим "минском"
показать весь комментарий
20.08.2025 10:33 Ответить
Весь ************** непотріб зашевелився, це як червяки-гівноїди в кацапській сральні , в вуличному туалеті з діркою в полу. Осталися ще Мама.дура із пеніс.уели і кабанчив Ин
показать весь комментарий
20.08.2025 10:36 Ответить
Білорусь вже давно є частиною РФ, а не суверенною державою.
показать весь комментарий
20.08.2025 10:41 Ответить
Якого, мля посередника, *****?!! Бульбондія є прямим співучасником кацапсячої агресії проти України!
показать весь комментарий
20.08.2025 10:48 Ответить
Біларусь зовсім офуіла. Спочатку пустила через свою територію АРМІЮ ВБИВЦ( та і сама в Україні нагадила) , а зараз пропонує їхати на свою територію Зеленському ?
Лука генетичний предатель. Українцям заходити на територію цю ОПАСНО, там повно агентів мацкви . Можуть вбити.

лукашенко - неадекват , він ще вважає що может щось пропонувати?
показать весь комментарий
20.08.2025 10:52 Ответить
Ты шо, з глузду з'їхав?!😂😆🤡🤣🤪
показать весь комментарий
20.08.2025 10:59 Ответить
Пособник в посредники записуется!!🥳🤪
показать весь комментарий
20.08.2025 11:00 Ответить
Тварина,організуй поховання путлєра
показать весь комментарий
20.08.2025 11:33 Ответить
мразь картопляна йди ***** шакал ***********
показать весь комментарий
20.08.2025 11:59 Ответить
Не в двері, так у вікно.... ПНХ, чмо картопляне!!!
показать весь комментарий
20.08.2025 13:51 Ответить