4489 посетителей онлайн

Туск против переговоров Зеленского и Путина в Будапеште: В 1994 году там уже давали гарантии Украине

Туск против переговоров Зеленского и Путина в Будапеште

Премьер-министр Венгрии Дональд Туск выступил против проведения переговоров Владимира Зеленского и диктатора Путина в Будапеште.

Об этом он сообщил в соцсети X, передает Цензор.НЕТ.

"Будапешт? Не все могут это помнить, но в 1994 году Украина уже получила гарантии территориальной целостности от США, России и Великобритании. В Будапеште. Возможно, я суеверен, но на этот раз я бы попытался найти другое место", - отметил он.

Туск против переговоров Зеленского и Путина в Будапеште

Канцлер Германии Фридрих Мерц заявил, что встреча Путина и Зеленского может состояться в течение двух недель.

По данным Reuters, встреча президента Украины Владимира Зеленского и российского диктатора Владимира Путина может состояться в Венгрии.

Трамп заявил, что президент Украины Владимир Зеленский и российский диктатор Владимир Путин находятся "в процессе" организации двусторонней встречи.

Топ комментарии
+30
Туск правий. Від Будапешта та ******* смердить не менше ніж від бульбашів з мінська.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:26 Ответить
+28
Всі ці гарантії безпеки не будуть діяти допоки існує московія
показать весь комментарий
20.08.2025 12:14 Ответить
+17
Все це туфта. Найкращі гарантії безпеки - МБР з ядерними боєголовками. Провірено часом.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Туск правий. Від Будапешта та ******* смердить не менше ніж від бульбашів з мінська.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:26 Ответить
Навпаки, хороший привід, поводити, Меморандумом, по губах усіх присутніх...
показать весь комментарий
20.08.2025 12:13 Ответить
Вже в попередній новині сьогодні писали, що в Будапешті нові "гарантії" можуть бути написані та підписані хіба що на зворотньому боці БМ.
показать весь комментарий
20.08.2025 13:15 Ответить
Всі ці гарантії безпеки не будуть діяти допоки існує московія
показать весь комментарий
20.08.2025 12:14 Ответить
Всі ці "гарантії безпеки" не будуть діяти допоки існує московія....
показать весь комментарий
20.08.2025 12:29 Ответить
Згоден. Українцям доведеться вбити всіх москалів. Зброї і грошей дадуть.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:41 Ответить
> Зброї і грошей дадуть.

Дуже тонкий тролінг, не всі зрозуміють
показать весь комментарий
20.08.2025 14:46 Ответить
якщо правдивіше- то ніякі гарантії діяти не будуть,поки існуть імперії та ті хто бажають маніпулювати світом любі гарантії лише набір тексту на папері
показать весь комментарий
20.08.2025 13:01 Ответить
Все це туфта. Найкращі гарантії безпеки - МБР з ядерними боєголовками. Провірено часом.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:17 Ответить
питання лише в тому,хто дозволить придбати цю зброю,наслідки уявляєте??буде ще один меморандум з цяцянками
показать весь комментарий
20.08.2025 13:03 Ответить
Чому придбати? Треба свою робити.
показать весь комментарий
20.08.2025 16:24 Ответить
іранський досвід стане прикладом,нас бомбитимуть всі хто є в списку привілегированих,бо не ,,по сеньке шапка,,
показать весь комментарий
21.08.2025 11:07 Ответить
Чомусь ніхто не бомбив Ізраїль, коли той майстрував ЯЗ
показать весь комментарий
21.08.2025 12:02 Ответить
а ви уявляєте скільки євреїв стоїть у керма багатьох країн??мабуть ні,просто гляньте на Україну,по статистиці у владі у нас десь до 20% українців,вгадайте скількі євреїв????ви охренієте
показать весь комментарий
21.08.2025 12:12 Ответить
до речі в ютюб є відео де той самий рудий президент на єврейському святі з шляпами цілується,подивіться,цікаво,тепер розумієте чому так швидко пендоси вписалися за пейсатих,за часи а не 50днів,90,.....
показать весь комментарий
21.08.2025 12:15 Ответить
Хай не хвилюється. ***** не приїде.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:19 Ответить
Та чого? Нехай їде, ми йому "зелений коридор" організуємо через нашу територію, такий самий як його виродки у серпні 14-го влаштували під Іловайськом.
показать весь комментарий
20.08.2025 13:20 Ответить
По пам'яті, тому це не цитата, але близько до тексту: «Перший, хто прийде до тебе і запропонує мир і переговори з твоїм ворогом, і є зрадник», заповідав Маріо П'юзо в своєму романі "Хрещений батько".
Так що трумп і орбан - це однозначно зрадники світової трансатлантичної цивілізаційної єдності (НАТО). Туск в цьому добре орієнтується....

ЗІ: за луку - слід просто нагадати, що він є союзником *****.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:24 Ответить
Что касается гарантий, очень сомневаюсь что их смысловая нагрузка будет зависеть от названия города где они будут подписаны. Да и Орбан с Венгрией нам по Будапештскому меморандуму никаких гарантий вроде не давали, в отличии от...) А вот то что среди гарантов будут те же названия, вот это да, вызывает некоторые ассоциации. Правда теперь вместо ядерки нужно будет отдать кусок страны одному из гарантов. Гарантии Украине вообще крайне странная штука. Действительно как пороблено. Только не в Будапеште...
показать весь комментарий
20.08.2025 12:30 Ответить
Так ці гарантії всім гарантіям гарантії!
показать весь комментарий
20.08.2025 12:31 Ответить
І я проти Досить знущатись над Україною
показать весь комментарий
20.08.2025 12:48 Ответить
https://www.facebook.com/oleksander.turchynov?__cft__%5B0%5D=*****************************************************************************************************************************************************************************-lV42jfXsXrSip3mE4bEZI&__tn__=-UC%2CP-R Олександер Турчинов
https://www.facebook.com/oleksander.turchynov/posts/***********************************************************************?__cft__%5B0%5D=*****************************************************************************************************************************************************************************-lV42jfXsXrSip3mE4bEZI&__tn__=%2CO%2CP-R 17 ч. ·Путін вимагає від США статусу його мови та церкви в Україні. Як так сталося? Що за несподіванка? Адже мова - не має значення, а релігія - взагалі особистий вибір кожного.

Українська мова та українська церква - одні з найбільш заборонених у європейській історії. Ми і досі не можемо до кінця усвідомити, наскільки нам за століття навʼязали зовнішній контекст, чужу мову та чужу релігію.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:50 Ответить
https://t.me/rozumaha/26813 Євген Магда:
Оцінки в українському сегменті соцмереж щодо відсутності представника Польщі на понеділкових переговорах у Білому домі свідчать, що міф про високий рівень знань українців про поляків та поляків про українців потребує стрімкої та ефективної деконструкції.

Задача з зірочкою, як то кажуть
показать весь комментарий
20.08.2025 12:48 Ответить
Єдина гарантія, яка може бути врахована для України - це вступ в ЄС.
А місто проведення Будапешт асоціюється з будапештським меморандумом. Хоч перший меморандум, хоч другий, хоч будь-який - грош їм ціна.
показать весь комментарий
20.08.2025 12:53 Ответить
наїбати можна лиш раз, клінтон і єльцин, два кидали вже це зробили
показать весь комментарий
20.08.2025 12:56 Ответить
🇺🇦❤️🇵🇱
показать весь комментарий
20.08.2025 13:09 Ответить
Яка різниця де саме підписувати папірець про пустопорожні обіцянки?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:48 Ответить
Підтримую Туска!!! Плюс не треба орбану давати популярності!!!! На ....уй будапешт і всю угрокраїну!!!!
показать весь комментарий
20.08.2025 15:46 Ответить
І тут знову про ,,ГАРАНТІІ"... Візьміть вже в решті решт та прочитайте Ви самі цей меморандум- там усього 6 пунтів на одній сторінці. І там і слова не має про якісь гарантіі , НАМ НІХТО ІХ НЕ ДАВАВ! Документи зареестровані в ООН показують, що в англійському варіанті Меморандуму йдеться про assurances тобто «запевнення» щодо безпеки України, але в українському варіанті документу, так само і в російському, сказано «гарантії безпеки».. Американці наполягли щоб основним у перемовинах був англомовний документ, його і погоджували сторони. Для американців таке формулювання було принциповим,!!! і вони пояснювали чому: "Ми донесли нашу позицію дуже чітко Україні, що ми не можемо використовувати термін «гарантії» у меморандумі. Бо для американців, по суті, це означає рівень реагування, який мають країни-члени НАТО. Тобто, якщо хтось атакує країну НАТО, для захисту будуть залучені американські військові. І ми пояснили, що не готові долучити військових США до захисту безпеки України", - І УКРАІНА З ЩАСЛИВИМИ ОЧАМИ ПОГОДИЛАСЬ І ПІДПИСАЛА ПО СУТІ ПУСТИЙ ПАПІРЕЦЬ!.......Але ж ми так хотіли всім показати свою миролюбність, шо окрім без'ядерного статусу, Україна ще й вирішила заявити ще й про нейтральність, позаблоковість і багатовекторність. Це все було виписано в Конституції 1996 року. І цим українці ще й так пишалися в 90-х роках,.!!!! Але така політика ослабила Україну і позбавила її чітких союзників. Україна опинилася в ситуації, коли в нас не виявилося друзів. Інші країни могли б пред'явити нам питання: "Чому ми повинні вам допомагати? Ви ж нейтральні". Україна декларувала позаблоковість , але на практиці виявилася беззахисною: не мала ні ядерної зброї, ні надійних партнерів,ні союзників ані друзів. Наше керівництво тоді не розуміло , що пишатися тим, що ти без'ядерна держава - не дуже розумно. То ти миролюбний чи беззахисний? Ми виявилися беззахисними. Особливо маючи такого небезпечного сусіда". І зараз в тому, що ми опинились в такому жахливому становищі - ми винні самі, і тільки самі.!!!!! ,
Як Кравчук відмовився від НАТО, а частину ядерноїзброї вкрали:
https://www.youtube.com/watch?v=hTcFLr9-G54
Кравчук як призедент, своєю владою міг все це зупинити. Але він не зробив цього. Хоча його просили це зробити: посилання тут https://youtu.be/efdRTw_J9ZM?si=6WkRl6aFRbdCPy3H
ще багато чого цікавого розповідав - https://www.youtube.com/watch?v=SnuEYMOn2Uo#_blank "США пропонували гроші і вступ до НАТО в обмін на ядерку. А від РФ ми не отримали нічого" - Костенко - YouTube . https://youtu.be/SnuEYMOn2Uo?si=ygnCXyd5SUPayHq2
показать весь комментарий
20.08.2025 19:42 Ответить