10557 посетителей онлайн

Лавров: "Россия признает Зеленского фактическим главой Украины и готова с ним встретиться, но для подписания документов нужна легитимность"

Лавров

Глава МИД РФ Сергей Лавров заявил, что Россия признает Владимира Зеленского "де-факто" главой Украины и готова с ним встретиться, но подписывать документы не будет.

Об этом российский министр сказал в интервью для NBC News, сообщает Цензор.НЕТ.

"Мы признаем его(Зеленского, - ред.) как де-факто главу режима. И в этом качестве мы готовы с ним встретиться. Но что касается подписания юридических документов... Когда мы дойдем до момента, когда будем подписывать документы, необходимо четкое понимание со стороны всех, что человек, который будет подписывать эти документы, будет иметь легитимность. Согласно украинской Конституции, господин Зеленский на данный момент ею не обладает", - сказал Лавров.

Он также заявил, что диктатор РФ Владимир Путин якобы готов встретиться с Зеленским, когда для этого будет подготовлена "повестка дня".

"Мы не можем встретиться только для того, чтобы сфотографироваться и дать ему возможность заявить, что он легитимный. Ведь легитимность - это отдельная тема. Независимо от того, когда может состояться эта встреча вопрос о том, кто будет подписывать документ с украинской стороны - очень важен",- сказал глава российского МИДа.

Напомним, ранее Сергей Лавров заявил, что российский диктатор Владимир Путин готов к встрече с президентом Владимиром Зеленским при некоторых условиях.

Топ комментарии
+29
Я вибамчаюсь, ну, не в курсі я... А ото на рукаві гундосого довбня -то про обглодану скумбрія?
показать весь комментарий
24.08.2025 19:57 Ответить
+27
Новий поворот....
показать весь комментарий
24.08.2025 19:32 Ответить
+24
Та ні, це просто нова відмазка для Трампа, що тіпа - ми ж как би ж і нє протів, да вот ета вот наш Буратіна он же ж нє лєгітімний, там же ж вибаров нє било..." ну і така ж дічь болотна у виконанні коня в...посудній лавці.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Лошадь кукарекает.
показать весь комментарий
24.08.2025 20:44 Ответить
А он путлєр літав на Аляску до трампона лише щоб сфотографуватись і тоже не легітимний .
показать весь комментарий
24.08.2025 20:57 Ответить
На дупі собі підпис ставте. Ви вже у Будапешті свій підпис поставили
показать весь комментарий
24.08.2025 21:00 Ответить
А наш підпис - палаючі цапські НПЗ
показать весь комментарий
24.08.2025 21:02 Ответить
Те, що ішак давним-давно прострочений і вже аж смердить- відомо усім: і друзям і ворогам. Кацапська лошадь і прикривається цим очевидним аргументом.
показать весь комментарий
24.08.2025 21:02 Ответить
Коли закінчаться добровольці-кацапи - товсте чмо з північної кореї підгоне ще півмільйона піхвооких на війну проти України?

Чи на що сподівається #уйло, коли тягне час цією х*йнею про легітимність?
Це ж усе просто щоб затягнути час, на вибори потрібно як мінімум півроку, під час яких кацапи будуть їх зривати всіма силами, вбивати цивільних ще жорсткіше і масованіше, щоб українці знову усталі от войни і погодились на всі вимоги #уйла.

Дякуємо, Трамп, республіканська партія і її виборці, що не залишили нам вибору! Щира подяка, щоб ви потрапили в один котел у пеклі разом з усіма кацапами, які підтримали напад на Україну ще у 2014 році!
А українцям скажу так - #уйло напало б і при Порошенку, якби той переобрався. Бо не могла Україна виробити настільки багато ракет, щоб відбитися. Подивіться на Іран - він здійснив кілька обстрілів такої потужності, яка кацапам наснитись не могла, коли на Ізраїль летіли сотні балістичних ракет, навіть пару ракет з роздільною БЧ, як у міжконтинентальних, і що це змінило? Ізраїль не впав, а навпаки - давав добрячого прочухана рушникоголовим, а одне бомбардування від США принципово нічого не змінило. А ми стільки далекобійних ракет не зробили б ніколи, бо ніколи не мали грошей.
показать весь комментарий
24.08.2025 21:10 Ответить
Це так рашисти натякають що треба швиденько провести вибори президента і знову вибрати Зєлю, бо він їх влаштовує як маріонетка, підписант капітуляції і Янєлох.
показать весь комментарий
24.08.2025 21:14 Ответить
Та ні, зовсім не парюсь. А ти переживаєш за легітимність найвеличнішого пересидента? Він лише за свого друга ЯнукОвоча досидить термін, а потім відповість за все.
показать весь комментарий
24.08.2025 22:46 Ответить
з вашою "логікою" можно сміло йти в напарники до цього кацапського коня .
показать весь комментарий
24.08.2025 21:42 Ответить
А з вашою нарідною мудрістю можна йти в сраку і Понад усе прихопити з собою.
показать весь комментарий
24.08.2025 22:27 Ответить
А як вибори провести, якщо рашисти не йдуть навіть на зупинку вогню ? Не в Німеччині, а в Україні.

А щодо "швиденько вибрати зе", то навіть провладна соціологія не впевнена, що зе виграє.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:59 Ответить
Так не в Німеччині, а саме в Україні (VPN забув відключити ). Провладна соціологія не впевнена у перемозі Зє, але є ДІЯ.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:27 Ответить
Ось якби положили на стіл "стамбульські" папірці, то легітимний був би аж бігом...
показать весь комментарий
24.08.2025 21:38 Ответить
йоханий бабай .. Це хто там блекоче про легітимність ? Кацапські орки ? Хай стулять пельку й чекають на закриття шоу свого обнульонного шизоїда .
показать весь комментарий
24.08.2025 21:39 Ответить
Якось дивно чути це від чуваків, які переписують свою конституцію як туалетну бумажку і сидять на 5-ому строці.
показать весь комментарий
24.08.2025 21:49 Ответить
Справа не в тому що вони переписують конституцію 5 чи 105 разів. Справа в тому що кремлівський виродок керує у країні орків відповідно до цієї переписанної конституції.... А в Україні зелений виродок є нелегітимним. Конституційний суд надавав відповідне роз"яснення стосовно находження напосаді президента ще до 2019 року.
показать весь комментарий
24.08.2025 22:52 Ответить
Роз'яснення конституційного суду України щодо строку повноважень президента України в період воєнного стану???! Чи Ісландії?
показать весь комментарий
25.08.2025 08:02 Ответить
В період воєнного стану, який він сам ввів, замість стану війни, як того вимагає Конституція? І тепер може сам його безкінечно подовжувати? Таке твоє розʼяснення?
показать весь комментарий
25.08.2025 12:34 Ответить
То під час війни не треба вводити воєнний стан? То всі на вибори - ухилянти, дезертири, мажори, всі ті хто по ночах в комендантську годину жре горілку в кабаках і клубах, всі на вибори, а ЗСУ нехай в окопах мріє про свого президента. Під@ри ухилянти навибирають Україні президента під час війни...
показать весь комментарий
25.08.2025 13:35 Ответить
ти читало ті роз'яснення? а зрозуміло?
показать весь комментарий
25.08.2025 13:58 Ответить
Тут вот какая ещё деталька в этом заявлении что не легетимный мол. А что срок истёк вчера 23 августа или 22? А если даже и провести выборы и выбрать преза, да любого причём, будет тема что он не легетимен по причине невозможности провести выборы на оккупированых территориях! В Крыму например или на донбалласте!? Получается что когда и на самом деле истёк срок календарный, кацапия должна была сразу отрубить все переговоры что были хоть как. Они заявив такое сегодня зачеркнули всю пусть хоть и корявую, но деятельность Трампа и всех лидеров из ЕС и НАТО. Пусть Трамп снимает все ограничения на радиус доставки ракет. И пусть будет что будет! К этому шло давно, но как то не верилось или не хотелось. Хотя у нас кстати парламентско-президентская республика. Спикер может подписывать всё. Прописана ли конечно такая статья в Конституции, я не знаю. Скорее нет. Тогда стоит всё чётко прорешать на переговорах и на момент подписания их Зе уйти в отставку---тогда Стефанчук автоматом станет врио президентом, а вице-спикер спикером---и весь куй до копейки. Нас водят за нос как дурачков---пора заканчивать.
показать весь комментарий
24.08.2025 21:59 Ответить
ув. Борис Дородный всё разложил по полочкам лучше политолога и всякого спеца по конституционному праву.

Вся эта моцковская пропагондонская вонь насчёт "нелегитимности" - это тупая назойливая орковская ИПСО : на хер их всех послать со всей этой бодягой:

фашистская орда, совершающая массовые убийства гражданских житлей Украины, будет тут ещё рассусоливать насчёт "нелегитимности".

Самое легитимное во всей этой ситуации - массированный сокрушительный удар "Таурусами" по Крымскому мосту и массированный удар "Томагавками" по базам стратегической авиации орков...
показать весь комментарий
25.08.2025 09:29 Ответить
Денег никто зараза не даёт за авторские! Ещё в 14г предлагал с первой забитой сваи в мост керченский, сразу судоходный канал прорыть через перешеек крымский. Японцы что Суэцкий канал сделали двусторонним, за пол года бы справились. И наши два порта на тогда Мариуполь и Бердянск запросто сокращали прохождение и другие тоже суда. Кстати при совке был проект. Но Азовское море считалось внутренним одной страны. Там одна проблема, но решаемая. Сиваш . Каждые года два чистить фарватер нужно до глубин. Иногда так бывает что нестандартные решения переворачивают всю схему и дают сильный результат. Но это для смелых. Нам терять нечего. Ведь потеряно очень много. Но не терявши---и не находят, а победителей не судят.
показать весь комментарий
25.08.2025 21:05 Ответить
"Пусть", "пусть", "пусть"... оце таки треш ))). це накшталт "Мама, я хачу мароженає! Ааааа!!!!....".
показать весь комментарий
25.08.2025 13:14 Ответить
иди ***** *************** лавроконяка!.......................................................
показать весь комментарий
24.08.2025 22:23 Ответить
Эту старую клячу давно пора отправить на скотобойню: коняки столько не живут...
показать весь комментарий
25.08.2025 09:42 Ответить
Тобто, все що буде підписане Зеленським буде похерено?!
показать весь комментарий
24.08.2025 22:46 Ответить
До цього все йде. Зелений виродок підпише і звалить до Лондона а путлєр через три дні скаже що підпис зеленого виродка нелегітимний і вдарить знову....
показать весь комментарий
24.08.2025 22:58 Ответить
Вже Рєзніков спробував зваліть до Лондона. Поцікався як пройшло
показать весь комментарий
25.08.2025 12:38 Ответить
Ваві готують прикриття ,знімають відповідальність і оприлюднили гарантії.
показать весь комментарий
25.08.2025 04:30 Ответить
Как говорится, кто бы говорил про легитимность
показать весь комментарий
24.08.2025 22:57 Ответить
Сказав холуй «обнульонного»
показать весь комментарий
24.08.2025 23:01 Ответить
чудово. Тоді зе хай їде на зустріч і вбє путіна. До України не буде жодного питання, бо він глава режиму і нелегитимний. Путін сдохне, зе - герой. Війна закінчена.
показать весь комментарий
24.08.2025 23:48 Ответить
Відповідно до української Конституції, пан Зеленський на даний момент нею не володіє", - сказав Лавров.

Якщо нацист Лавров так поважає Конституцію України, то перш за все він він повинен поважати записані в Конституцію України територіальні кордони
показать весь комментарий
25.08.2025 00:04 Ответить
Та ясна річь ..зробіть 🤡 знову президентом , бо тільки він нам потрібен ,ми його з Бенею , всадили на Банкову ,а він ще не все встиг здати ,бо дійсно легітимність важлива ,а то світ капітуляцію не визнає ...
показать весь комментарий
25.08.2025 00:51 Ответить
Бандити вимагають закони!!!! А вбиваєте та грабуєте ви по закону?
показать весь комментарий
25.08.2025 02:22 Ответить
Нікому не цікаві відмазки.
показать весь комментарий
25.08.2025 06:07 Ответить
Диву даєшся :Усі вище дописувачі просто в захваті від керівництва Україною Зеленського
-то чого не ідете служити в ЗСУ ,а втікаєте з України,попри страх загинути на кордоні,
-сипите прокльони на тцк та поліцію про примусову мобілізацію,
-проклинаєте корупціонерів при владі які грабують країну під час війни,
-вимагаєте мобілізації на фронт усіх силових структур,
-згадуєте про оманські домовленності та здачу Півдня України,
-вимагаєте від влади дотримання Конституційних прав,
а на даний час Вас усе влаштовує тож сидіть тихо та перестаньте всяку дурню писати щогодини про "погану владу" на форумі,
-" ВИ ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР ЩЕ РАЗ"
показать весь комментарий
25.08.2025 06:09 Ответить
Раша хоче легетимності свого Буратіни? Щоб той подовше погадив та покрав? Ось, чому потрібні вибори(Залужного)
показать весь комментарий
25.08.2025 07:03 Ответить
Щоб через роки це не оспорювалось в міжнародних судах. Криворіжський чмоня - напівграмотний, напівмалорос, напівлегітимний
показать весь комментарий
25.08.2025 09:58 Ответить
Ти вже остаточно зрадив свою бабу-Жулю, Ванья?
показать весь комментарий
25.08.2025 12:40 Ответить
Та НАШ Президент якось і без НЕПОТРІБНОГО ДОЗВОЛУ Є НИМ З 2019 року, якщо тупоголове лошадьлавруша цього НЕ ЗНАЛО!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 07:51 Ответить
кому і віслюк президент
показать весь комментарий
25.08.2025 12:41 Ответить
А у когось взагалі Ху&ло, навіть російській голосовий пошук Аліса знає хто це той ШО? 150 мільйонів ху&лят разом с тобою пісають в штани від нього.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:12 Ответить
Москалі,зупиніть воєнні дії односторонньо,вам всі поаплодують.Нас змусять скасувати воєнний стан і провести вибори.Тільки ви виборів не хочете,бо влада оп в Україні вам вигідна,вона залежить від вас.❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
25.08.2025 07:52 Ответить
Питання не в фсб - зрозуміло всім, що вони петляють. Питання в сша, які проковтнуть це і зроблять вигляд, що так і треба і будуть далі змушувати Україну капітулювати. Скільки дав венс часу (на це)? Три-шість місяців.
показать весь комментарий
25.08.2025 08:06 Ответить
Хто ти такий, лавров-кінська голова? !
Чого ти-окупант, ще можеш від когось вимагати та ставити якісь умови!
Ви-москалі прийшли на Українську землю, тому заберайтесь звідси, поки живі!
показать весь комментарий
25.08.2025 09:36 Ответить
вже й коняка натякає на вибори.....а зелені вже соцопитування швиденько штампуюють
показать весь комментарий
25.08.2025 09:43 Ответить
Дебіл цей карнтарян. Це наша справа хто у нас Президент. І нахєр нам якісь ще документи і підписи? Є підписаний між Україною і московією великий договір, де всі кордони визнаються. Його підписав Кучма і тоді ще легітимний ху@йло - цей договір треба виконувати.
показать весь комментарий
25.08.2025 09:52 Ответить
друг Владімір відверто вертить Трампа на дітородному органі. І тут два варіанти, або Трамп друга Владіміра натягує на бутилку, або цей рудий нарцис признає, що він безхребетне чепушило, а не мачо
показать весь комментарий
25.08.2025 09:54 Ответить
Чимало хороших українців чинять неподобство, ображаючи свій народ. Вони називають відомий персонаж "конячою пикою", забуваючи, що наш коник - найперший друг козака, його вірний товариш... Якщо вже на батьківщині цього персонажа охрестили "Кобилячою Мордою", то навіщо змінювати, ще й пом'якшувати ім'я? Тим більше, що "Морда" так схожа на нове ім'я московщини - "Мордор"!
показать весь комментарий
25.08.2025 10:08 Ответить
Колись зеленський сказав журналістам---"в мене немає часу думати на перспективу" То аналізуючи все ,що написано в чаті---прихожу до висновку,що в багатьох дописувачів "немає розуму " Пробачте за відвертість КГБ ,ФСБ організація,яка працює давно і має певні успіхи в провокаціях, переворотах,заговрах---там працюють недурники Там працюють на далеку перспективу. Мій висновок---іде велика,масштабна підготовка ,щоб в україні був правитель який їх задовольняє і ним є наш президент Тому іде далеко замаскована шуміха по цим переговорам,лігитимністю,виборам--цим більше хаосу в Україні тим більша вірогідність ,що в україні будуть правити різні шоумени.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:10 Ответить
https://bukvy.org/analiz-interv-yu-lavrova-rosiya-vidkydaye-myrni-initsiatyvy-ssha-i-napolyagaye-na-kapitulyatsiyi-********/ Аналіз інтерв'ю Лаврова від Інституту вивчення війни (ISW): Росія відкидає мирні ініціативи США і наполягає на капітуляції України

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю американському виданню NBC чітко дав зрозуміти, що Кремль не готовий підтримувати запропоновані США ініціативи щодо миру в Україні. Про це йдеться в аналізі https://www.understandingwar.org/backgrounder/russian-offensive-campaign-assessment-august-24-2025 Інституту вивчення війни (ISW), який дослідив заяви Лаврова. У розмові з американськими журналістами російський міністр повторив тези, які Москва використовує для виправдання війни, і вкотре звинуватив Україну та Захід у створенні так званих "корінних причин" конфлікту.
Лавров заявив, що розширення НАТО та нібито "порушення інтересів безпеки Росії" є основними причинами війни. Він наголосив, що Росія прагне усунути загрози з території України, захистити права "етнічних росіян і російськомовного населення", яке, за його словами, пов'язане з російською культурою, а також забезпечити нейтралітет України. При цьому Лавров стверджував, що Україна може існувати, але лише якщо "відпустить" тих, хто, на думку Кремля, належить до "русского мира" - ідеологічної концепції, яка охоплює території колишніх імперій і Радянського Союзу. Ці заяви підтверджують, що Росія не змінює своїх воєнних цілей, які виходять далеко за межі України і стосуються навіть переговорів із НАТО.
Лавров також спробував дискредитувати президента України Володимира Зеленського, називаючи його перешкодою для миру. Він звинуватив Зеленського у небажанні обговорювати територіальні питання, хоча український президент неодноразово заявляв про готовність до переговорів із Путіним. Російський міністр також поставив під сумнів легітимність Зеленського, стверджуючи, що той нібито не є законним лідером через неможливість проведення виборів в Україні під час воєнного стану. ISW зазначає, що це частина тривалої кампанії Кремля, яка використовує юридичні обмеження України, щоб виправдати небажання Росії брати участь у мирному процесі.
Ще однією темою інтерв'ю стало заперечення Лавровим порушень Росією міжнародних угод, зокрема Будапештського меморандуму 1994 року, який гарантував безпеку України. Лавров стверджував, що саме Україна порушила цей документ, не дотримуючись прав людини після 2014 року, ігноруючи зобов'язання Росії поважати суверенітет і кордони України. Він також відкинув ідею західних гарантій безпеки для України, наполягаючи на врахуванні "інтересів Росії" в будь-яких майбутніх угодах. Лавров посилався на проєкт Стамбульського договору 2022 року, який передбачав капітуляцію України та надавав Росії право вето на її захист у разі нової агресії.
На думку ISW, Лавров використовує інтерв'ю для американської аудиторії, щоб просувати наративи Кремля, приховувати порушення Росією міжнародних зобов'язань і переконувати Захід у необхідності угоди, яка б послабила Україну. Аналітики підкреслюють, що надання Росії права вето на гарантії безпеки для України фактично унеможливить захист України від майбутніх нападів.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:23 Ответить
І цей під@р з копитами навіть не помітив, як НАТО за рахунок двох скандинавських країн розширився на схід до кацапії.
Грузини, мабуть, теж порушували права людини опісля 2008-го року, що надало привід кремлівській гебні відтяпнути два шматка грузинських територій?
показать весь комментарий
25.08.2025 10:57 Ответить
Трохи не так. Не "не помітив", а "вдав, що не помітив".
показать весь комментарий
26.08.2025 14:30 Ответить
...ага, виходить, що бомби, які летять на голови громадян України, без розбору на якій мові вони розмовляють, по рашистьки означає асвабаждение и защиту... на ділі - вбивство і звільнення від власності(
...да уж, Оруел сумно курить с сторонці
...щодо до "відпустити адептів руцкага мира", дик в чому проблема? Чемодан- вокзал- расєя... будемо тільки раді і аплодувати...але таких ...десь пару% знайдеться на всю Україну.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:13 Ответить
скільки вже цю ахінею можна нести?? Ваше чмо "легітимне" оно навіть те що колись підписало не виконало - Будапештський меморандум.. Про яку нелигітимність українського президента чи легітимність кацапської влади воно взагалі мукає!
показать весь комментарий
25.08.2025 10:26 Ответить
Пєчальная лошадь пуйла намагається м'яко підвести український електорат під другий термін буратінки на посаді Президента України.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:45 Ответить
В як ху#ло підтвердить свою легітимність?
"Юридичний комітет https://suspilne.media/amp/tag/pare/ Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) під час засідання 15 квітня 2024 року не визнав легітимність президента Росії Володимира Путіна."

показать весь комментарий
25.08.2025 10:48 Ответить
Ну раз пішла така жара, то й Путін не легітимний. При чому досить давно!
Всі чомусь плутають законність, та легітимність. Легітимність взагалі ніде не прописана (на жаль доречі). Легітимність, це підтримка дій політика народом.
Так от Зеленський, згідно законом, та Конституцією цілком законно займає посаду Президента. А от чи легітимний він? Гадаю що не дуже. Легітимність однозначно встановити можно тільки після виборів, а далі можно тільки здогадуватись.
І доречі, Зеленський не глава України. За Конституцією, в нас Парламентсько - президентська республіка, а не навпаки. Тобто головна людина, це прем'єр!!!! Те що найвеличніший всю владу підтягнув під себе, це окремий розговор
показать весь комментарий
25.08.2025 11:05 Ответить
То на твою думку премʼєр очолює Парламент?
показать весь комментарий
25.08.2025 12:45 Ответить
Ти або труси надінь або хрест зніми.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:15 Ответить
Не буратінка підтягнув; йому підтягнули.
показать весь комментарий
26.08.2025 14:37 Ответить
взагаліто клоун набагато легітивніший ніж ***** які всі вибори фальсифікував, якщо у ***** така підтримка як він малює то чому він чесні вибори не зробить, чому ***** боїться????
показать весь комментарий
25.08.2025 11:16 Ответить
наш наркот теж чесні вибори не хоче проводити
все за свій рейтинг переживає , намагається задобрити мамаш харчами у школі і виїздом 25 літніх мужиків, яких назвали дітками
показать весь комментарий
25.08.2025 12:10 Ответить
поки воєнний стан клоун легітимний навіть якщо ми всі проти нього, а от ***** ні, як взагалі якийсь договір може підписувати *****??
показать весь комментарий
25.08.2025 13:44 Ответить
Знаєте який плюс ? Якщо , не якщо а коли, клован підпише невигідні нам домовленості, ми потім через кілька десятиліть можемо сказати що він був сумнівно легітимним, тому угоди недійсні.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:47 Ответить
я дамаю вже на слідуючий день він буде в ростові, хоча втекти як овощ буде трудновато
показать весь комментарий
25.08.2025 16:14 Ответить
Лавров:
- Поистине, сон не есть не-сон, а не-сон не есть сон. Итак, не про сон сказать, что это сон, - всё равно что про сон сказать, что это не сон ... -
І-го-го-го.......
показать весь комментарий
25.08.2025 11:18 Ответить
Это почти, как "Я принес посылку для вашего мальчика, но я вам ее не отдам".
показать весь комментарий
25.08.2025 11:30 Ответить
Наша пєсня хороша, начінай сначала (сруцкая народная пагаворка)
показать весь комментарий
25.08.2025 11:42 Ответить
Европа с удовольствием признает легитимность. Но солдат не будет.
Трамп считает диктатором. Запись от 19 февраля не удалена. Недавно даже спросил если война продлится, зе останется президентом? На американских шоу обсуждают легитимность и показуют заявления Дубинского.
Выход простой решение международного суда о легетимности, раз в Украине практически не работает КС. Но есть ли время?
показать весь комментарий
25.08.2025 11:44 Ответить
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=JQMd_tUKpww Radio NV: То, что сделал Путин - шокировало Трампа. Россия использовала секретное оружие СССР | Лана Зеркаль

Слова й думки розумної людини треба поширювати. Тож - поширюю.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:50 Ответить
Зеля такий легітимний....легітимніший за *****.
Якби не війна підбирав би він свою легітимність у горі відходів.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:09 Ответить
А коняка досі не розуміє значення поняття легітимності, чи свідомо артикулює підміну понять?
показать весь комментарий
25.08.2025 12:21 Ответить
Там у вас декілька Путіних є, який з них легітимний? Проведіть вибори кого з них поїде в Гаагу.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:23 Ответить
у ***** з бульбафюрером перегони на катафалках . кого першого вперед ногами повезуть . а по тв будуть крутить ..лєбєдіноє озєро.. а бидло буде вітати нове ***** ..лєгітімноє.. ще на 30 років і будуть кричати уряяя . цікаво а портрети на палках вже не носять ???
показать весь комментарий
25.08.2025 12:55 Ответить
до шкапи нарешті дійшло хто це
показать весь комментарий
25.08.2025 13:08 Ответить
пусть он зелю в попу поцелует и *** ему отсосёт,конь педальный!
показать весь комментарий
25.08.2025 14:41 Ответить
..і знов про "київський режим"...коняці би матчастину подучити: в Україні не існує режими, натомість ліж політ.система, за якою є поділ держ.влади на гілки, які функціонують і за Конституцією під час воєн.стану вибори не можна провести.

Якщо б було завтра припинегня вогню і гаранитії безпеки, то були б і вибори.

Якщо чогось не хочется робити - припинити геноцидну війну, то кремлини знайдуть тищу відмазок і тр кожен місяць буде надавати їм по 2-3 тиждні...і так до бесконечності, поки ЗСУ, за допомогою збрї від друзів і укр.ВПК, не зломає хребет цьому монстру ХХІ сториччя.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:58 Ответить
Kлонам ***** точно потрібна експертиза, хто із них справжній, та чи і є він.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:15 Ответить
І зауважте, що цей аргумент кацапам подарував сам ЗЄ, коли засцяв звернутися до Конституційного суду за роз'ясненнями щодо продовження його повноважень під час військового стану.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:44 Ответить
та ладно?