6499 посетителей онлайн

Путин готов встретиться с Зеленским при условии "готовой повестки дня саммита", - Лавров

Лавров назвал условие встречи Путина и Зеленского

Глава МИД России Сергей Лавров заявил, что российский диктатор Владимир Путин готов к встрече с президентом Владимиром Зеленским при некоторых условиях.

Его заявление цитируют росСМИ, информирует Цензор.НЕТ.

По словам Лаврова, встреча Путина и Зеленского пока не запланирована.

В МИД РФ утверждают, что глава Кремля будет готов к такой встрече, "как только будет подготовлена повестка дня для саммита, а пока ее нет".

Также Лавров добавил, что "Россия согласилась продемонстрировать гибкость по ряду вопросов, которые поднял на Аляске Трамп".

Напомним, ранее пресс-секретарь Белого дома Кэролайн Левитт заявила, что Путин согласился на двустороннюю встречу с Владимиром Зеленским.

Чиновник администрации Трампа и лицо, близкое к администрации рассказали, что Секретная служба США планирует проведение встречи Дональда Трампа, Владимира Зеленского и Путина в Будапеште.

Премьер-министр Польши Дональд Туск выступил против проведения переговоров Владимира Зеленского и диктатора Путина в Будапеште.

В свою очередь министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто заявил, что Венгрия уже дважды предлагала провести мирные переговоры между Россией и Украиной, и это предложение остается в силе.

Топ комментарии
+16
А що там готувати?Вон нах... з України і всі діла.Такий собі порядок денний.З Криму також бо то Україна.Займіться своєю країною,а нехрін шастати по сусідам.
показать весь комментарий
22.08.2025 15:01 Ответить
+9
"за деяких умов" - далі йтиме простирадло пунктів з умовами, починаючи з вимоги віддати неокуповані території, російської мови, церкви, відмови від НАТО і тд.
показать весь комментарий
22.08.2025 15:06 Ответить
+4
"ПТН ПШХ"- и 30 миллионов подписей.....
показать весь комментарий
22.08.2025 15:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
https://aspi.com.ua/news/politika/putin-vimagae-vid-ukraini-vidmovitisya-vid-donbasu-nato-ta-zakhidnikh-viysk-reuters Путін вимагає від України відмовитися від Донбасу, НАТО та західних військ . Може ему ще одностатевы щлюбы заборонить?!
показать весь комментарий
22.08.2025 14:58 Ответить
Який з трьох чи чотирьох ****** готовий.
показать весь комментарий
22.08.2025 14:58 Ответить
А що там готувати?Вон нах... з України і всі діла.Такий собі порядок денний.З Криму також бо то Україна.Займіться своєю країною,а нехрін шастати по сусідам.
показать весь комментарий
22.08.2025 15:01 Ответить
"ПТН ПШХ"- и 30 миллионов подписей.....
показать весь комментарий
22.08.2025 15:01 Ответить
Всім керує кінь лавровський,пукін лиш як медіакартинка
показать весь комментарий
22.08.2025 15:06 Ответить
"за деяких умов" - далі йтиме простирадло пунктів з умовами, починаючи з вимоги віддати неокуповані території, російської мови, церкви, відмови від НАТО і тд.
показать весь комментарий
22.08.2025 15:06 Ответить
Не буде ніякої зустрічі, не розповсюджуйте всяку кацапську пропаганду!
показать весь комментарий
22.08.2025 15:07 Ответить
А повестка саммита, как обычно - разоружение и выход из 4х областей?
показать весь комментарий
22.08.2025 15:13 Ответить
Пи₴діж на пи₴діжі та пи₴діжом поганяє.
показать весь комментарий
22.08.2025 15:15 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 15:30 Ответить
Рол условия это ты Трампу рассказывай.. Может ему когда и надоест слушать ваш бред..
показать весь комментарий
22.08.2025 15:42 Ответить
Шо це за "порядок денний"??? Все ж просто: ***** має віддати наказ припинити вогонь, а потім нехай збираються переговорники і домовляються про деталі.
показать весь комментарий
22.08.2025 16:15 Ответить
Прочитав коменти - то зрозумів, що до ТОП-коментів додати щось суттєвіше не вдасться.
показать весь комментарий
22.08.2025 16:24 Ответить
рашистська мразота: лучше "самоліквідуйтеся" нам буде менше роботи вам тварюкам одне рішення- на концерт кабздона💀
показать весь комментарий
22.08.2025 18:40 Ответить
Бажаний для кацапів порядок денний:
1) Зустрітися.
2) Погодитись на всі вимоги #уйла.
3) Роз'їхатись.

Вся ідея "перемовин" мертва з самого початку.
показать весь комментарий
22.08.2025 19:29 Ответить
Натурального пуйла засунули в холодильник і забули, а пуйло№2 Васільіч в дупєль п'яний, шо лошадіна морда всім керує?
показать весь комментарий
23.08.2025 01:04 Ответить
Путін взагалі в наступі. Російська економіка переналаштована на військову. Який у нього взагалі інтерес з Зеленським зустрічатися? Скоріше надіється прийняти капітуляцію. Це все логічно - Путін не буде їхати аби чого, щоб поговорити. Він буде їхати, якщо всі документи про капітуляцію будуть готові і все обговорено - приїхав, сфоткався, підписався, прийняв капітуляцію і поїхав. А може й поїде очі замилбвати Трампу. Типу старався, умовляв здатися, але не вийшло.
показать весь комментарий
23.08.2025 01:31 Ответить
Надо вообще не помещать никаких материалов про заявления путинской Орды о "переговорах" : Орда имеет только лишь одну цель: уничтожение независимости Украины.

Какие на хрен "переговоры" могут быть с этими дикими уродами и варварами?
показать весь комментарий
23.08.2025 02:20 Ответить
Щось забагато помилок у слові путин ***** у вас..... чи не кацап часом?
П. С. путин-*****.
Кацап - раб дегенерат на шваберний.
рфія- країна вбивць та мерзотників.
*****&кацапи&рфія - ПНХ..... От й весь "готовий порядок".
показать весь комментарий
23.08.2025 08:18 Ответить
***** с маленькой буквы !
показать весь комментарий
23.08.2025 09:35 Ответить
...для пуйла порядок денний - це капітуляція України, то й все
...вже не кажучи про абсурдні вимоги пу...які нема чого обговорбвати, є головне - питання безпеки!
...на гарантії безпеки від Заходу, на те, щоб Штати гарантували чисте небо над Україною, а Турція безпеку на морі пуйло ніколи не погодиться, як і на те, щоб Великобританія, Франція, Польща і і ін.друзі увійшли в Україну.

так про що розмовляти?
Перше питання руба - гарантії безпеки!
показать весь комментарий
23.08.2025 08:35 Ответить