9392 відвідувача онлайн

Путін готовий зустрітися із Зеленським за умови "готового порядку денного саміту", - Лавров

Лавров назвав умову зустрічі Путіна та Зеленського

Очільник МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що російський диктатор Володимир Путін готовий до зустрічі із президентом Володимиром Зеленським за деяких умов.

Його заяву цитують росЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Лаврова, зустріч Путіна і Зеленського поки не запланована.

У МЗС РФ стверджують, що очільник Кремля буде готовий до такої зустрічі, "щойно буде підготовлено порядок денний для саміту, а поки його немає".

Також Лавров додав, що "Росія погодилася продемонструвати гнучкість із низки питань, які порушив на Алясці Трамп".

Нагадаємо, раніше речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила, що Путін погодився на двосторонню зустріч із Володимиром Зеленським.

Чиновник адміністрації Трампа та особа, близька до адміністрації розповіли, що Секретна служба США планує проведення зустрічі Дональда Трампа, Володимира Зеленського та Путіна у Будапешті.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск виступив проти проведення переговорів Володимира Зеленського та диктатора Путіна у Будапешті.

Своєю чергою міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина вже двічі пропонувала провести мирні переговори між Росією та Україною, і ця пропозиція залишається в силі.

Топ коментарі
+16
А що там готувати?Вон нах... з України і всі діла.Такий собі порядок денний.З Криму також бо то Україна.Займіться своєю країною,а нехрін шастати по сусідам.
показати весь коментар
22.08.2025 15:01 Відповісти
+9
"за деяких умов" - далі йтиме простирадло пунктів з умовами, починаючи з вимоги віддати неокуповані території, російської мови, церкви, відмови від НАТО і тд.
показати весь коментар
22.08.2025 15:06 Відповісти
+4
"ПТН ПШХ"- и 30 миллионов подписей.....
показати весь коментар
22.08.2025 15:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://aspi.com.ua/news/politika/putin-vimagae-vid-ukraini-vidmovitisya-vid-donbasu-nato-ta-zakhidnikh-viysk-reuters Путін вимагає від України відмовитися від Донбасу, НАТО та західних військ . Може ему ще одностатевы щлюбы заборонить?!
показати весь коментар
22.08.2025 14:58 Відповісти
Який з трьох чи чотирьох ****** готовий.
показати весь коментар
22.08.2025 14:58 Відповісти
А що там готувати?Вон нах... з України і всі діла.Такий собі порядок денний.З Криму також бо то Україна.Займіться своєю країною,а нехрін шастати по сусідам.
показати весь коментар
22.08.2025 15:01 Відповісти
"ПТН ПШХ"- и 30 миллионов подписей.....
показати весь коментар
22.08.2025 15:01 Відповісти
Всім керує кінь лавровський,пукін лиш як медіакартинка
показати весь коментар
22.08.2025 15:06 Відповісти
"за деяких умов" - далі йтиме простирадло пунктів з умовами, починаючи з вимоги віддати неокуповані території, російської мови, церкви, відмови від НАТО і тд.
показати весь коментар
22.08.2025 15:06 Відповісти
Не буде ніякої зустрічі, не розповсюджуйте всяку кацапську пропаганду!
показати весь коментар
22.08.2025 15:07 Відповісти
А повестка саммита, как обычно - разоружение и выход из 4х областей?
показати весь коментар
22.08.2025 15:13 Відповісти
Пи₴діж на пи₴діжі та пи₴діжом поганяє.
показати весь коментар
22.08.2025 15:15 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2025 15:30 Відповісти
Рол условия это ты Трампу рассказывай.. Может ему когда и надоест слушать ваш бред..
показати весь коментар
22.08.2025 15:42 Відповісти
Шо це за "порядок денний"??? Все ж просто: ***** має віддати наказ припинити вогонь, а потім нехай збираються переговорники і домовляються про деталі.
показати весь коментар
22.08.2025 16:15 Відповісти
Прочитав коменти - то зрозумів, що до ТОП-коментів додати щось суттєвіше не вдасться.
показати весь коментар
22.08.2025 16:24 Відповісти
рашистська мразота: лучше "самоліквідуйтеся" нам буде менше роботи вам тварюкам одне рішення- на концерт кабздона💀
показати весь коментар
22.08.2025 18:40 Відповісти
Бажаний для кацапів порядок денний:
1) Зустрітися.
2) Погодитись на всі вимоги #уйла.
3) Роз'їхатись.

Вся ідея "перемовин" мертва з самого початку.
показати весь коментар
22.08.2025 19:29 Відповісти
Натурального пуйла засунули в холодильник і забули, а пуйло№2 Васільіч в дупєль п'яний, шо лошадіна морда всім керує?
показати весь коментар
23.08.2025 01:04 Відповісти
Путін взагалі в наступі. Російська економіка переналаштована на військову. Який у нього взагалі інтерес з Зеленським зустрічатися? Скоріше надіється прийняти капітуляцію. Це все логічно - Путін не буде їхати аби чого, щоб поговорити. Він буде їхати, якщо всі документи про капітуляцію будуть готові і все обговорено - приїхав, сфоткався, підписався, прийняв капітуляцію і поїхав. А може й поїде очі замилбвати Трампу. Типу старався, умовляв здатися, але не вийшло.
показати весь коментар
23.08.2025 01:31 Відповісти
Надо вообще не помещать никаких материалов про заявления путинской Орды о "переговорах" : Орда имеет только лишь одну цель: уничтожение независимости Украины.

Какие на хрен "переговоры" могут быть с этими дикими уродами и варварами?
показати весь коментар
23.08.2025 02:20 Відповісти
Щось забагато помилок у слові путин ***** у вас..... чи не кацап часом?
П. С. путин-*****.
Кацап - раб дегенерат на шваберний.
рфія- країна вбивць та мерзотників.
*****&кацапи&рфія - ПНХ..... От й весь "готовий порядок".
показати весь коментар
23.08.2025 08:18 Відповісти
***** с маленькой буквы !
показати весь коментар
23.08.2025 09:35 Відповісти
...для пуйла порядок денний - це капітуляція України, то й все
...вже не кажучи про абсурдні вимоги пу...які нема чого обговорбвати, є головне - питання безпеки!
...на гарантії безпеки від Заходу, на те, щоб Штати гарантували чисте небо над Україною, а Турція безпеку на морі пуйло ніколи не погодиться, як і на те, щоб Великобританія, Франція, Польща і і ін.друзі увійшли в Україну.

так про що розмовляти?
Перше питання руба - гарантії безпеки!
показати весь коментар
23.08.2025 08:35 Відповісти