3868 посетителей онлайн

Фон дер Ляйен после удара РФ по Киеву: Самая смертоносная атака с июля. Вскоре ЕС представит 19-й пакет жестких санкций

фон,дер,урсула,ляєн

Президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен заявила, что ЕС в ближайшее время утвердит новый, 19-й пакет санкций против России, а также обсудит использование замороженных российских активов для военной поддержки Украины и ее восстановления.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

"Я возмущена атакой на Киев, которая также задела наши офисы. Это была самая смертоносная ракетная атака на столицу с июля. Именно поэтому мы продолжаем оказывать максимальное давление на Россию", - заявила фон дер Ляйен.

Она подчеркнула, что новые санкции будут жесткими, а работа с замороженными активами будет способствовать усилению обороноспособности Украины и ее восстановлению.

Напомним, в ночь на 28 августа российские оккупанты атаковали Киев и Винницкую область.

Известно о по меньшей мере 12 погибших, в том числе трое детей.

Топ комментарии
+12
показать весь комментарий
28.08.2025 13:19 Ответить
+10
Орбан заявляв що атака на нафтопровід Недружба на розійській території це напад на ЄС. А бомбардування об'єктів ЄС це є нападом на ЄС чи ні? Чи вже всім насрати на все
показать весь комментарий
28.08.2025 13:12 Ответить
+7
Давайте вже вторинні санкції на Індію, на китай і інші країни, які фінансують російську агресію і тероризм в Україні, купляючи у неї енергоносії.
показать весь комментарий
28.08.2025 13:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Орбан заявляв що атака на нафтопровід Недружба на розійській території це напад на ЄС. А бомбардування об'єктів ЄС це є нападом на ЄС чи ні? Чи вже всім насрати на все
показать весь комментарий
28.08.2025 13:12 Ответить
👍
показать весь комментарий
28.08.2025 13:15 Ответить
Орбан така тварюка, що його у контексті ЄС навряд чи варто згадувати, він ворог і працює на ворога, який намагається знищити нашу країну
показать весь комментарий
28.08.2025 13:33 Ответить
а мені здається, що навпаки - орбан дуже вигідний ЄСімпотентам: вони випускають його на сцену, він все блокує нх, а вони розводять руками, мовляв нічого зробити не можемо...
показать весь комментарий
28.08.2025 15:22 Ответить
Жабі на ЄС глибока какаяРазніца. Він з кацапської нафти жирує і царює над угорськими хоЛопами.
ЗМІ показали палац колишнього комсомольця та друга Путіна Орбана

показать весь комментарий
28.08.2025 13:46 Ответить
Читаю, що половина начиння в тому що попадало на Київ, західного виробництва та Китайського. Мало ті санкції вводити, треба слідкувати щоб вони працювали
показать весь комментарий
28.08.2025 13:15 Ответить
А дозволу в главняка ЄС фіци вона запитала?
показать весь комментарий
28.08.2025 13:30 Ответить
Де саме тм " читаєш" про " половину", на парканах Італії, чи в методичних вказівках ведмедя?
показать весь комментарий
28.08.2025 15:02 Ответить
Чукча чи в Гуглі забанили? Ну відкрий Блискавку та побачиш, а як читати не вмієш, то попроси когось. А за одно погугли про прапори країн Європи, тобі буде корисно.
показать весь комментарий
28.08.2025 15:37 Ответить
якій Пакет....
Вже Черга Повного Ємбарго з цієм нелюдом.
показать весь комментарий
28.08.2025 13:17 Ответить
За 3,5роки могли б вже допомогти налагодити виробництво балістичних ракет на 500км (а краще на 1000км).
Цими ракетами Україна б так наваляла кацапам санкцій, що заскулили про припиненя вогню
показать весь комментарий
28.08.2025 13:18 Ответить
Пропонували і не одноразово. А потім окуївали, бо перше, що цікавило зеленомордих, це який буде з цього відкат.
показать весь комментарий
28.08.2025 14:52 Ответить
показать весь комментарий
28.08.2025 13:19 Ответить
а де на малюнку оМАНський кловун? воно співало "САЙДЬОМСЯ ПА СЄРЄДІНЄ"!! чи вже зєБОТВА про це забула? памлять мабуть коротка у 46% відсотків виботців, а може вже їх немає....
показать весь комментарий
28.08.2025 13:51 Ответить
Два дебила - это сила.
показать весь комментарий
28.08.2025 15:01 Ответить
Давайте вже вторинні санкції на Індію, на китай і інші країни, які фінансують російську агресію і тероризм в Україні, купляючи у неї енергоносії.
показать весь комментарий
28.08.2025 13:23 Ответить
Найкращі санкції це удари ракетами по портах Новоросійську та на Балтійському морі, китай не може всі об'єми забрати.
показать весь комментарий
28.08.2025 13:32 Ответить
А можна в цей пакет добавити декілька десятків "Таурусів"
показать весь комментарий
28.08.2025 13:35 Ответить
Навіщо нам ті ніучемні "Тауруси", якщо в нас є потужні "Фламінго", які летять на тисячу кільметрів і несуть тонну заряду? А ще довго-товстий "Нептун", як два Юзіка.
показать весь комментарий
28.08.2025 13:50 Ответить
Не треба ля-ля. Не на тисячу, а на три
показать весь комментарий
28.08.2025 14:54 Ответить
Аж три тисячі кілометрів? Дуже потужно. І де ж ті "Фламінго"?
показать весь комментарий
28.08.2025 15:01 Ответить
19 пакет куди вже потужніше , клоуни
показать весь комментарий
28.08.2025 14:02 Ответить
19 пакет, який не діє. Іран 40 років під санкціями, а шахеди та ракети клепає, як не в себе. І тільки Ізраїль їм найкращі санкції виписав - бомбами. А ви, сцикуни, будете до посиніння вводити 100500 пакет нікчемних санкцій і дивитися, як кацапня роками (!) знищує Україну!
показать весь комментарий
28.08.2025 14:18 Ответить
Незабаро эес у 19й раз жорстоко пердоне у калюжу
показать весь комментарий
28.08.2025 14:46 Ответить
незабудьтеся орбана своєчасно підтягнути для блокування!
і постійно випускайте каллас з озабочєнастямі.
і рютте! мало не забув....
показать весь комментарий
28.08.2025 14:50 Ответить
Кацапня нам бомби та ракети, а ЄС--пакети.
показать весь комментарий
28.08.2025 14:51 Ответить
заспокійтеся , вона ж сказала що " чинить максимальний тиск " ,
максимальнішого за максилмальний не чекайте, зате може послабитися
показать весь комментарий
28.08.2025 15:01 Ответить
коаліція обіSраних незабаром затвердить 11119 пакет пекельних санкцій, на які ***** ложило...
показать весь комментарий
28.08.2025 15:19 Ответить
19 пакет буде най, найпотужніший!!!
показать весь комментарий
28.08.2025 17:40 Ответить