11802 посетителя онлайн

Сенат США призвал Трампа усилить давление на Путина и ввести санкции против РФ

Сенатор США Том Тиллис

Сенаторы-республиканцы ужесточают свои требования к президенту США Дональду Трампу о введении новых санкций против России, поскольку Белый дом продемонстрировал готовность ко второму этапу ограничительных мер против Москвы.

Об этом сообщила CNN, информирует Цензор.НЕТ.

"Я думаю, что Россия сейчас откровенно играет с нами, как на пианино. Он [Путин] получил все, чего хотел: доступ к президенту, прием с красной дорожкой, а через три недели такой же прием у Си Цзиньпина и встречи с Ким Чен Ыном", - заявил сенатор от Северной Каролины Том Тиллис, добавив, что цель диктатора РФ - "тянуть время".

Заявления Тиллиса, сопредседателя Сенатской группы наблюдения за НАТО, прозвучали после того, как истребители Альянса сбили несколько российских беспилотников, нарушивших воздушное пространство Польши во время атаки на Украину.

Предыдущая инициатива сенатора от Южной Каролины Линдси Грэма по санкциям, казалось, забуксовала из-за отсутствия заинтересованности со стороны Белого дома. Однако все больше голосов в Палате представителей требуют от американского лидера более жесткой позиции на фоне продолжающейся войны России против Украины.

"В какой-то момент мы должны признать, что этот человек планирует разрушить западную демократию. И я знаю, что делает он это путем подрыва Соединенных Штатов, а затем отдает в Москве приказы об авиаударах, которые являются самыми масштабными с начала войны. Это не человек, который стремится к миру. Он хочет тянуть время, убивать, насиловать и уничтожать больше украинцев, и этому нужно положить конец", - подчеркнул Тиллис.

Руководители республиканцев в комитетах по вооруженным силам Палаты представителей и Сената также призвали администрацию к более жесткой линии в отношении санкций против России.

"У меня такое ощущение, что он (Трамп) устал от игр Владимира Путина и готов что-то сделать", - заявил во вторник председатель Палаты представителей по вооруженным силам Майк Роджерс.

Сенатор Джони Эрнст сказала, что Трамп "хочет дать каждый шанс для мира и завершения этой войны", но предостерегла: "Путин сейчас манипулирует им, и я думаю, что президент это понимает".

"Мы должны убедиться, что используем все инструменты, чтобы помочь президенту Трампу договариваться о мире от имени Украины. Поэтому давайте двигаться вперед с санкционным законопроектом", - добавила она.

Топ комментарии
+7
показать весь комментарий
10.09.2025 23:05 Ответить
+7
пуйло виїбав ваше нато і витер *** об червону доріжку
показать весь комментарий
11.09.2025 00:03 Ответить
+6
Як можна посилити те чого не існує.
показать весь комментарий
10.09.2025 22:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
у всього оточення трампа тількі відчуття - та ось ось, ще через ....діб.... та вже майже
показать весь комментарий
10.09.2025 22:36 Ответить
А Трямпу плювати...Він Личная Підстилка Пукина..шо йому то сенат...Це звання вище всяких сенатів та президентів сша..й тим паче якіхось натів...з якоюсь пільшай..
показать весь комментарий
10.09.2025 22:37 Ответить
Та цьому старому ідіоту вже потрібно реального копняка під сраку дати, а не "закликати", щоб він почав хоч щось робити. Бо, здається, там імпотенція не тільки між ногами.
показать весь комментарий
10.09.2025 22:39 Ответить
Трамп друзей не предает
показать весь комментарий
10.09.2025 22:39 Ответить
Вірніше нє брАсАЄт
показать весь комментарий
10.09.2025 22:47 Ответить
І шо?

Закликав.
показать весь комментарий
10.09.2025 22:40 Ответить
І всьо...😂🤣🤣🤣
показать весь комментарий
10.09.2025 22:48 Ответить
***** з лавровим десь сидять разом та радіють що у сша такі імпотенти у владі
показать весь комментарий
10.09.2025 22:40 Ответить
Як можна посилити те чого не існує.
показать весь комментарий
10.09.2025 22:44 Ответить
@ (в перекладі):
⚡️НАТО пообіцяло компенсувати росії вартість збитих у Польщі БПЛА.
показать весь комментарий
10.09.2025 22:51 Ответить
А борг повісити на Україну.
показать весь комментарий
10.09.2025 23:39 Ответить
показать весь комментарий
10.09.2025 23:05 Ответить
Касапська атака була не на Польщу. Касапи намагались вбити когось з американського контингенту солдат в Жешуві. Таке вже було на Близькому Сході - там Іран постійно дронами атакує бази США і в 2024 році навіть зміг убити трьох солдатів США на території Йорданії. На претензії і звинувачення з боку США Тегеран завжди відповідає, мовляв, це не він, а якійсь проксі **********, якась «Хезболла» запустила ракети, те, се.
Якби загинули американці в Жешуві, касапи відбріхувались, мовляв, це все український РЕБ біди наробив.
ЗІ: Станом на сьогодні в Польщі розквартировано близько 10 000 американських солдат. Трамп на минулому тижні зазначав, що чисельність цього контингенту планується збільшити. Ймовірно, Путін, хоче попередити таке зростання шляхом військового та дипломатичного знущання над Трампом.
показать весь комментарий
10.09.2025 23:08 Ответить
Щось дуже "мудрьоно" як для росіянців. Здається там все набагато простіше. Польща зараз основний логістичний хаб для поставки зброї в Україну. Президент Польщі - антиукраїнський правопопуліст. Розрахунок Пуйла на те, що поляки зі страху своїми антиукраїнськими протестами заблокують поставки західної зброї в Україну. Ну заодно ще й реакцію Заходу перевірили як вони будуть діяти, коли росія Сувалкський коридор переріже та Прибалтійські країни заблокує.
показать весь комментарий
10.09.2025 23:50 Ответить
пуйло виїбав ваше нато і витер *** об червону доріжку
показать весь комментарий
11.09.2025 00:03 Ответить
Хай сенат звернеться в спортлото - більше толку буде.
показать весь комментарий
11.09.2025 00:13 Ответить
Сенат США закликав Трампа... Мистецтво заголовку.
2 (прописом - двоє) сенаторів.
Тілліс, який побив глеки з Трампом і йде на пенсію наступного року.
І Ернст, дай їй Бог здоров'я. На тому все. І ні на шо вони вже не впливають.
Взагалі, наступного року на довиборах відбудеться зміна більшості старих республіканців, які підтримували Україну, на молодших MAGA.
Вся надія на демократів, бо переродження Республіканської партії майже завершене.
показать весь комментарий
11.09.2025 01:05 Ответить
Трамп - це велика біда та ганьба для США та всієї західної цивілізації. Його тупість та боягузтво ведуть Світ у прірву.
показать весь комментарий
11.09.2025 01:25 Ответить
Якщо вся західна цивілізація залежить від однієї людини, то її знищать варвари.
показать весь комментарий
11.09.2025 07:38 Ответить
он введет.но сначала нужно дать ***** сто миллионов дней что то посмотреть
показать весь комментарий
11.09.2025 07:36 Ответить
Не будемо уточнювати чим він грає на вашому піаніно.
показать весь комментарий
11.09.2025 09:22 Ответить
Дивні слова від сенаторів-республіканців США, може, можемо, сподіваємось, наполягаємо….
А воєнний злочинець ******, разом з Сідзенпинєм, їм реально по губам водитять, на очах усього Світу! А в США, все щось МОЖУТЬ…
показать весь комментарий
11.09.2025 09:39 Ответить
Бідна нині Україна... Бідний нині всенький світ... Але є ще нижча сходинка деградації: бідний та ще й жалюгідний. Саме до цього скотились сша та поляки... І вони ще на щось претендують... "Сосітє тряпкі" та простуйте у стадо до Пуйла !!!
показать весь комментарий
11.09.2025 13:46 Ответить
Потужно, актуально, бесполезно.
показать весь комментарий
11.09.2025 14:49 Ответить
В чому пані сенатор Ернст помиляється - Трамп якраз не розуміє, що путін ним маніпулює, як і багато-багато чого іншого просто не розуміє, тому що - не хоче, і нічим.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:16 Ответить