7320 посетителей онлайн

Швеция передает 20-й пакет военной помощи Украине на $836 млн. СПИСОК

Военная помощь от Швеции: что получила Украина

Правительство Швеции в четверг, 11 сентября, объявило о выделении нового, уже двадцатого, пакета военной помощи для Украины на сумму 836 млн долларов США.

Об этом в соцсети Х сообщил министр обороны Швеции Пол Йонсон, информирует Цензор.НЕТ.

В пакет вошли:

  • 18 САУ Archer (всего 44);
  • 155-мм боеприпасы;
  • мобильные РЛС, суда с гранатометами и беспилотные морские системы;
  • дополнительное вооружение и оборудование для 32 боевых катеров; 500 мотоциклов и вспомогательная техника для аэродромов;
  • радиолокационные датчики и системы управления для зенитных систем Tridon Mk 2;
  • программируемые 40-мм зенитные боеприпасы;
  • дополнительные неназванные системы и проекты.

Йонсон также объявил о выделении около $7,47 млрд на военную поддержку Украины в течение ближайших двух лет, цитирует Reuters.

По его словам, большая часть средств будет выделена на закупки, которые будет осуществлять шведское агентство по оборонным материалам, например, на дополнительные Archer.

.

Топ комментарии
+34
Молодці шведи
показать весь комментарий
11.09.2025 15:50 Ответить
+21
І для порівняння:
"Конгрес США ухвалив оборонний бюджет на 2026 фінансовий рік обсягом майже $900 мільярдів, у якому передбачено $400 мільйонів для України."
показать весь комментарий
11.09.2025 15:51 Ответить
+15
Таки вікінги нам ближче ніж рожевий клован.
показать весь комментарий
11.09.2025 15:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Молодці шведи
показать весь комментарий
11.09.2025 15:50 Ответить
Хоть дуракам гроші не дають.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:22 Ответить
Добре , що гроші "ЗЕвладі не дають , а дають реальні озброєння ... бо гроці ЦІ розпиляють як завжди!

Хоча треба , щоб шведи і використання озброєнь контролювали , бо ЦІ можуть частину кудись перепродати , а гроші собі в кишеню покласти , сказавши , що озброєння втраченні під час бойових дій - ЦІ ЗЕЛЕНІ ТАКІ ВПРАВНІ ТА КМІТЛИВІ ... коли їм треба!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:50 Ответить
І для порівняння:
"Конгрес США ухвалив оборонний бюджет на 2026 фінансовий рік обсягом майже $900 мільярдів, у якому передбачено $400 мільйонів для України."
показать весь комментарий
11.09.2025 15:51 Ответить
І на цьому фоні оборонний бюджет США з $400 млн. на 2026р.
показать весь комментарий
11.09.2025 15:52 Ответить
Старці та злидні.
показать весь комментарий
11.09.2025 19:48 Ответить
а "мировой полицейский" - 400...смех....
показать весь комментарий
11.09.2025 15:53 Ответить
Таки вікінги нам ближче ніж рожевий клован.
показать весь комментарий
11.09.2025 15:59 Ответить
Пращури шведів прийшли до Скандинавії з Приазов'я, де певний час й оберталися. В середні віки свевів ще тривалий час певним чином ототожнювали з русами.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:41 Ответить
Розпишіть ще де воно буде зберігаться.Дивні часи:треба все озвучити,хто коли,скільки і на яку суму дає. Раніше це було розкриттям секретів і під "вишку підводили".Може і у нас вже начасі?
показать весь комментарий
11.09.2025 16:22 Ответить
Дякуємо, Друзі.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:25 Ответить
оце діло!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:40 Ответить
Глибока щира повага і благодарність шведам. Друзі познаються в біді.
показать весь комментарий
11.09.2025 17:10 Ответить
У 23 році, презедент зеленский, обраний українською більшістю, сказав шо він випускає по 20 штук САУ Богдана на місяц. Легкий підрахунок - на вересень 25 - цих САУ у презедента зеленского повинно бути 400 штук. От там де рашисти найбільше атакують - поствити всі 400 штук і в'їб...ть. І все. А деж вони - знов спиз.....ів ваш презедент зеленский. От це і є той ржач, заради котрого ви, 3,14дараси обрали гниду.
показать весь комментарий
11.09.2025 19:19 Ответить
"Богдан" може і вистачає, а от стріляти з них нічим - чеська ініциатива передбачала мільйон снарядів, і де? Північнокорейці запросто поставили кацапам 3 мільйони снарядів.
показать весь комментарий
11.09.2025 20:12 Ответить
У 25 вже поставила міліон і готова і надалі постачати . От тіки презедент України зеленский не залучився до цієї ініціативи - жодного центу не перерахував на снаряди для ЗСУ - https://bukvy.org/u-2025-rotsi-chehiya-peredala-********-1-miljon-artylerijskyh-snaryadiv/
показать весь комментарий
11.09.2025 21:04 Ответить
За даними розвідки Південної Кореї та інших джерел, Північна Корея передала рашістам до 12 мільйонів артилерійських снарядів калібру 152 мм для використання у війні проти України.
показать весь комментарий
12.09.2025 07:25 Ответить
иди домой - водки нет!
показать весь комментарий
11.09.2025 20:17 Ответить
показать весь комментарий
11.09.2025 21:06 Ответить
Спасибо шведскому народу и правительству Швеции за предоставление помощи в Украине
показать весь комментарий
11.09.2025 19:20 Ответить
Шведи $836 млн, і це за один раз, трамп запланував аж $400 млн на увесь 2026 рік...
показать весь комментарий
11.09.2025 20:07 Ответить
Дякуємо, дуже вчасна допомога!
показать весь комментарий
11.09.2025 23:03 Ответить
Ну і навіщо писати, що передають? Кацапи також хвастаються, що їм Іран чи Китай передють? Ну, тепер будуть кацапи вирішувати, як протистояти цій зброї, адже моделі же відомі. За мотоцикли немає чого переживати, кивські байкери їх не допустяь до фронту (де ж таким добром користуватись трактористу на фроні. Це ж негоже холопу так жирувать)
показать весь комментарий
12.09.2025 04:55 Ответить