9975 посетителей онлайн

Украине, возможно, придется признать де-факто оккупированные территории, но впоследствии сможет их отвоевать, - Келлог

Келлог высказался о Путине и оккупированных территориях Украины

Спецпредставитель президента США Дональда Трампа Кит Келлог призвал Украину смотреть на ситуацию в возвращении временно оккупированных Россией территорий в долгосрочной перспективе. Решение о территориальных уступках ради мира будет принимать исключительно Украина.

Об этом он сказал в интервью The Telegraph, информирует Цензор.НЕТ.

Келлог заявил, что диктатор Путин - это агент КГБ.

"Он никогда не перестал им быть. Он не понимает Запад. Он притворяется, что не говорит по-английски, но это не так, и мы уже несколько раз его разоблачали. Он манипулятор. Единственное, что может противостоять этому, - это сила, власть и мощь", - отмечает генерал.

Келлога спросили, согласен ли он с заявлениями бывшего вице-президента США Майка Пенса, который на прошлой неделе сказал, что если Россия завоюет Украину, она перейдет к нападению на страну НАТО. Он ответил утвердительно.

"Абсолютно. Надо смотреть на Путина и Россию как на экспансионистское государство. Он хочет возродить Российскую империю - просто посмотрите на историю. Дайте ему дюйм земли, а он возьмет милю. Это напоминает мне Вторую мировую войну. В 1938 году в Мюнхене Гитлер сказал, что хочет только Судеты. Затем Рейнланд, потом Польша, и мы вступили во Вторую мировую войну. История не повторяется, но она точно рифмуется. Именно это сейчас происходит с Украиной. Мы должны остановить его сейчас", - сказал спецпосланник Трампа.

По его мнению, он не ожидает, что диктатор Путин предстанет перед судом в Гааге за свои преступления, однако Келлог верит в справедливые суды.

Также он рассказал о роли Трампа в мирном урегулировании и отверг обвинения в отношении президента США, которого прозвали "TACO" - "Trump Always Chickens Out" ("Трамп всегда боится" - ред.)

"Трамп пытается дать дипломатии все шансы. Когда он сказал, что может остановить войну за 24 часа, он стремился оставить после себя наследие. Он быстро понял, что это сложнее, чем ожидалось - личность имеет значение. Украинцы готовы к сделке, но Путин - нет. Его [Путина] вводят в заблуждение. К сожалению, он думает, что выиграет эту войну, но это не так. Поэтому Трамп просто дает ему свободу действий и время, чтобы сесть за стол переговоров, но карты все еще в наших руках", - пояснил Келлог.

В то же время на вопрос, придется ли Украине отдать часть своей территории ради мирного соглашения с РФ, генерал подчеркнул, что такие решения будет принимать исключительно Украина.

"Трамп не торгует украинской землей. Это мандат Зеленского. Никто другой не имеет права принимать такие решения. Но давайте будем реалистами: Донецк оккупирован на 65%. Луганск - на 98%. Надо принять реальность. Де-факто не означает де-юре... Иногда краткосрочная реальность не соответствует вашей цели. Возможно, сейчас Украине придется признать оккупированную территорию, но в долгосрочной перспективе ее можно будет вернуть. Им нужно играть в долгую игру", - убежден Келлог.

Генерал Келлог считает себя оптимистом и верит, что мирное соглашение может быть и будет достигнуто. Однако, в отличие от президента Трампа, генерал предпочел бы видеть прекращение огня перед началом детальных мирных переговоров.

Он четко высказался относительно последовательности: "Без прекращения огня очень трудно достичь мира. Проблема в том, что Путин считает, что он побеждает, поэтому он еще не согласится на мир. Трамп предпочитает сначала мирные переговоры. Я предпочитаю сначала прекратить огонь, потому что когда он прекратится, его будет трудно восстановить".

А что касается разочарования президента США медленным процессом заключения мира? "[Трамп] раздражен. Он думал, что его личные отношения с Путиным дадут результаты. Вместо этого Путин его обманул. За закрытыми дверями президент Трамп гораздо злее, чем на публике".

Относительно следующего фронта в этой трехлетней войне, спецпосланник Трампа добавил:"Путин, несомненно, будет пытаться захватить весь Донецк и Луганск. Следующими могут быть южные регионы Херсона и Запорожья. Но из того, что мы видели до сих пор, их можно захватывать лишь сантиметр за сантиметром, и потери будут огромными".

Топ комментарии
+28
Ми мусимо зупинити його зараз", - сказав спецпосланець Трампа. Зупиняти треба було ще в 2008-му році!
показать весь комментарий
19.09.2025 19:44 Ответить
+27
Та ви шо, ні в якому разі. Це ж напевно гірше "мінських", а Володя Боневтік Позорний так критикував "мінські" і на цій брехні отримав булаву. Тільки виход на кордони 1991 року, як обіцяв своїм бе-бе-бе 73%.
показать весь комментарий
19.09.2025 19:49 Ответить
+19
Зебіл роздав території, його з кодлом і пошлемо відвойовувати, щойно владу змінемо
показать весь комментарий
19.09.2025 19:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Від голодомору загинуло страшною і повільною смертю близько 3-4 млн. українців, а демографічні втрати сягають 7-8 млн. То Ви вважаєте, що не варто було в часи УНР воювати з росіянами? Боялись втратити 1 млн в бою, щоб потім сходити з розуму від голоду і іноді доходити до канібалізму? Що там вам підказує всезнаючий GPT? Чи є спостерігання за повільним і болісним вмиранням власної родини від голоду в мирній країні гарною альтернативою швидкій смерті в бою?
показать весь комментарий
19.09.2025 23:10 Ответить
Я зараз проходжу службу в 67 бригаді, ми на Покровському напрямку. Так що я не зраджую своїм переконанням. А як жити Вам - то вже Ваш вибір.
показать весь комментарий
19.09.2025 23:19 Ответить
Дякую вам тоді за витримку) То ви тоді рідкісний випадок принципової людини,слово в якої не розходиться з ділом))) Тоді бажаю вам - здійснення ваших мрій і повернуться вам та вашим побратимам цілими та неушкодженими ))

показать весь комментарий
19.09.2025 23:25 Ответить
Манергейм з точку зору "патріотів " був зрадником , але він врятував країну , УНРівські патріоти - країну просрали . Тому , хто більше приніс користі своєму народу - зрадник "Манергейм " чи патріоти з УНР питання для свідомих людей не стоїть .
показать весь комментарий
19.09.2025 23:02 Ответить
То з точки зору такого патріота як Ви, маршал Петен - раціональний політик, а генерал де Голль - злочинець?
Але ж французський народ чомусь вирішив інакше.
показать весь комментарий
19.09.2025 23:17 Ответить
Ситуація Манергейма та Петена з Де Голем принципово інша.

Але проблеми України в тому ,що в Україні ні Манергейма,ні де Голля,ні Петена немає . Україну керують абсолютно некомпетентні люди в яких немає бачення,ні стратегії.А як писав Клаузевіц - стратегія без тактики,повільне просування вперед, а тактика без стратегії - метушня перед поразкою.
Гинуть кращі з українців - безцільно та безсенсово
показать весь комментарий
19.09.2025 23:31 Ответить
баньте нову люсю арєстовіча штундера бо воно засрало весь цензор своєю зрадою
показать весь комментарий
20.09.2025 02:50 Ответить
Не важливо ЯК. Важливо якщо не виграємо, то нас зітруть. І ніякі жертвоприношення 3-5-10 областей це не зупинить. Просто швидше буде. Якщо перемогти їх неможливо, то вони нас вбивають. Все просто. Нема варіанту зіскочити з цього.
показать весь комментарий
20.09.2025 16:52 Ответить
В тому що москалі захопили стільки території є і ваша провина. Скільки було порожніх балачок замість зброї , потужних засуджень замість спрвжних дій, заборона використовувати далекобійну зброю ? Ви пам'ятаєте це уйобоки кончені ???
показать весь комментарий
19.09.2025 21:10 Ответить
Ще 2014 США заборонили надавати (і продавати) Україні будь яку летальну зброю !
показать весь комментарий
19.09.2025 21:15 Ответить
А хто тоби заважае використовувати далекобийний рожевий фламинго по 7 штук на добу та пив тонни вибухивки? А ще е далкобийни паляници громи нептуни та инши смертоносни видосики. Хто тоби забороняе танцювати? Може годи вже тоби смоктати у Трампа, та замисть поржних балачок зруйнуешь мист у Криму? Тоби Трамп повинен казати що можна робити? Добре що вин тоби дозволив друкувати коменти та витирати власну дупу писля того як ти обисрався.
показать весь комментарий
20.09.2025 04:13 Ответить
их давно уже было вызнано еще в 20 году, когда бенин Нарик встречался в Омане с патрушевым....единственное что не срослось это проигрыш в 21 году рыжего Дегенерата и свободолюбие части Украинского народа, но в кремле надежды не теряют, а проект "буратино" со смотрящим фсбэшником Елдаком разваливают страну стахановскими темпами....шурма, резников, умеров....если Украина не избавится от этих малоПИД,,,роских , пархатых Крыс конец предрешен....
показать весь комментарий
19.09.2025 21:17 Ответить
Якщо такі ******* стратегії вслух казати, то кацапам взагалі немає сенсу зупинятись.
показать весь комментарий
19.09.2025 21:28 Ответить
Келлог допомогає, Краснов допомогає. Зеленський оманське завдання виконує...
показать весь комментарий
19.09.2025 22:38 Ответить
Келлог по заданию своего рыжего шефа (раба x#йла) продвигает ползучую оккупацию Украины.
показать весь комментарий
19.09.2025 21:28 Ответить
Спецпредставитель президента США Дональда Трампа Кит Келлог призвал Украину смотреть на ситуацию в возвращении временно оккупированных Россией территорий в долгосрочной перспективе. Решение о территориальных уступках ради мира будет принимать исключительно Украина.

Украина давно уже приняла решение послать на хер всех таких советчиков.
показать весь комментарий
20.09.2025 02:47 Ответить
Не признавая оккупированные территории нельзя их отвоевать?
показать весь комментарий
19.09.2025 21:56 Ответить
Ніт...не думаю шо пан Келлог сказав так ,можливо визнати теріторії окупованними ,як тимчасовий подарунок конченного 🤡 , московітам ...так може бути , не інакше ...
показать весь комментарий
19.09.2025 21:58 Ответить
Ну, от і Келлог вже здувся... Гадаю, бажає спокійно досидіти чотирирічну каденцію.
показать весь комментарий
19.09.2025 22:24 Ответить
"Я вважаю за краще спочатку припинити вогонь, бо коли він припиниться, його буде важко відновити". Залізна логіка…

З таким інтелектуальним рівнем керівничків Штати хутко здуються на світовій політичній арені.
показать весь комментарий
19.09.2025 22:28 Ответить
Ше один старий пердун буде вирішувати за нас
показать весь комментарий
19.09.2025 22:28 Ответить
Тупые реднэки избрали во власть выживших из ума старпёров, которым уже 9-ый десяток лет...

Келлога уволили из армии по достижению предельного возраста ещё четверть века назад ! Какой на хрен из него стратег на 9-ом десятке лет, когда он мотню уже забывает застёгивать ? !

В таком возрасте надо сидеть в памперсах в старческих домах, а не мировой политикой руководить...
показать весь комментарий
20.09.2025 02:53 Ответить
А навіщо згодом відвойовувати ? Щоб Трамп Нобелівську премію зараз отримав ? Чи може вже зараз відвоювати якщо буде зброя та інший президент ?
показать весь комментарий
19.09.2025 22:35 Ответить
Так ми і так називаємо ці території окупованими, починаючи з Криму. Це не несе някого юрідичного визнання. Тобто юридично вони українські, але окупувала їх росія. Про це саме і говорить Кіт Келог.
показать весь комментарий
20.09.2025 01:03 Ответить
https://t.me/nevzorovtv/29392 Невзоров:
Келлог заявил, что путин - агент кгб, и он никогда ее перестанет им быть. Что он не понимает Запад. Он притворяется, что не говорит по-английски, хотя на самом деле понимает, и «мы уже не раз ловили его на этом». «Он манипулятор. Противостоять ему можно только силой, мощью и еще раз силой", - заявил спецпредставитель Трампа по вопросам Украины в интервью https://www.telegraph.co.uk/world-news/2025/09/19/keith-kellogg-putin-russia-ukraine-nuclear-poker-trump/ The Telegraph.
показать весь комментарий
20.09.2025 01:39 Ответить
Я дам вам парабєлум...
Відвоюйте, коли за кавою скучите
показать весь комментарий
20.09.2025 01:50 Ответить

Кіт Келлог закликав Україну дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
Кіт Келлог закликав Польшу дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
Кіт Келлог закликав Латвiю дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
Кіт Келлог закликав Литву дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
Кіт Келлог закликав Естонiю дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
Кіт Келлог закликав ЕВРОПУ дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
Кіт Келлог закликав УВЕСЬ СВIТ дивитися на ситуацію у поверненні тимчасово окупованих Росією територій в довгостроковій перспективі.
показать весь комментарий
20.09.2025 04:39 Ответить
Нарешті прозвучало президент США Трамп TACO -- "Trump Always Chickens Out" /"Трамп завжди боїться".

До всіх попередніх характеристик, з якими Трамп "миротворець" буде вписаний в історію.
показать весь комментарий
20.09.2025 08:18 Ответить
Як казав один американець, щоб домовитися з людиною треба довести,не чому це тебе вигідно,а чому це йому вигідно.Так чому здача окупантів землі вигідно Україні?Краснову та путлеру - зрозуміло.Навіть зелі з ярмаком.А чому Україні?
показать весь комментарий
20.09.2025 08:47 Ответить
Жах! Также враження або здається, що Америка збожеволiла...
показать весь комментарий
20.09.2025 10:59 Ответить
Це може бути тільки самозаспокоєнням. Якщо Україна визнає території окупованими, то навряд чи вона зможе колись відвоювати їх назад.

Винні в цій ситуації не тільки москалі, але й ті хто розброював Україну, цинічно і брехливо кажучи, що вони розпродають надлишки зброї. І багато чого іншого шкідливого робили чим скористались москалі.
показать весь комментарий
20.09.2025 12:02 Ответить
не кизди Келлог, якщо зараз визнати территорії де-факто окупованими, то більше у складі України вони не будуть..., НІКОЛИ !!!
показать весь комментарий
20.09.2025 14:28 Ответить
Що означає "визнати"? З якою метою ви так вперто намагаєтесь примусити нас до "визнання"? Договір між Україною та росією про кордони, начебто, ніхто не відміняв.
показать весь комментарий
20.09.2025 15:23 Ответить
Ну да, будемо воювати вічно з такими друзями
показать весь комментарий
20.09.2025 19:08 Ответить
Ти, урод за ті території кров плоливав?
показать весь комментарий
20.09.2025 19:42 Ответить
Покращення знову буде папізже
показать весь комментарий
20.09.2025 19:45 Ответить
CША скотились до повної політичної імпотенції. кацапські винищувачі над Таліном.
показать весь комментарий
20.09.2025 19:58 Ответить
Страница 2 из 2