8030 посетителей онлайн

Зеленский провел Технологическую Ставку: принято решение о запуске новых оборонных мощностей

Зеленский на Технологической Ставке о запуске новых оборонных мощностей

Президент Владимир Зеленский провел заседание Технологической Ставки, где рассмотрели развитие украинской оборонной промышленности.

Как сообщает Цензор.НЕТ, говорили в частности о потребностях украинской армии в дронах и ракетах, их производстве и способах повышения боевой эффективности.

Подняли тему как государственных, так и частных инициатив - от поставок деталей и запуска новых заводов до возможностей для экспорта. По словам секретаря СНБО Рустема Умерова, по итогам встречи исполнителям определили конкретные задачи и установили механизм контроля за ними.

Отдельно речь шла о заключении контрактов, финансировании и обеспечении военных. Украинские конструкторы работают над новыми ударными беспилотниками, способными уничтожать "Шахеды" по принципу работы ПВО.

Предыдущее заседание Ставки Зеленский провел 26 сентября. Тогда он поручил увеличивать контрактную составляющую армии.

Топ комментарии
+8
Де Фламінго, Паляниці та всі інші розпіарені твої "мільйони дронів"?!
Гроши витрачені а "вихлопу немає"!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:15 Ответить
+5
Потужний технолог
показать весь комментарий
29.09.2025 19:15 Ответить
+3
Під час військового стану це називається не корупція, а диверсія!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не можемо догнати в повітрі російські БПЛА, немає дронів які можуть розвивати швидкість 250км/г. Те що закуповує держава непридатне для швидкісного перехоплення цілі. Кажуть є виробники які роблять двомоторні БПЛА літакового типу, але держава в них чомусь нічого не купляє! Корупція!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:25 Ответить
Під час військового стану це називається не корупція, а диверсія!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:34 Ответить
Ми вже знайшли виробників які розробили швидкісний двомоторний БПЛА перехоплювач, кодифікували його, запустили у виробництво, але ж хто дасть гроші на його закупівлю? Держава не закуповує, бо немає відкатів!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:52 Ответить
Де Фламінго, Паляниці та всі інші розпіарені твої "мільйони дронів"?!
Гроши витрачені а "вихлопу немає"!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:15 Ответить
Про "вихлоп",Ви помиляєтесь! Не вірите- спитайте у міндіча...
показать весь комментарий
29.09.2025 19:56 Ответить
Якщо відповіси на питання що таке допуски та посадки, основи взаємозамінності і технічних вимірів, теорія ймовірності та її викорстаня в машинобудуванні, то я повірю що твоє питання як від професінала машино- чи навіть ракетобудівника. А якщо не відповіси то ти звичайний телепень і папуга яка повторює чужі пропагандистські вигадки і ні в чому не розбирається.
показать весь комментарий
29.09.2025 23:05 Ответить
Завумними термінами намагаєшся приголомшити та зійти за фахівця?
Марні сподівання.
А просте питання "ДЕ ГРОШІ, ЗІН?!" - взагалі не схоже на "чужі пропагандистські вигадки".
показать весь комментарий
30.09.2025 00:27 Ответить
Потужний технолог
показать весь комментарий
29.09.2025 19:15 Ответить
А можете відповісти що то є за така професія Технолог?
показать весь комментарий
29.09.2025 23:07 Ответить
шо , начнём делать патроны?
показать весь комментарий
29.09.2025 19:15 Ответить
А що то воно таке патрон знаєте?
показать весь комментарий
29.09.2025 23:09 Ответить
Українські конструктори працюють над новими ударними безпілотниками, здатними знищувати "Шахеди" за принципом роботи

А що там зі старими "перехоплювачами"? Які ми можемо виготовляти, але потрібно фінансування...
показать весь комментарий
29.09.2025 19:16 Ответить
Техно -ЛОГІЧНУ ? Тобто передвиборчу... Оце дайот Буратіна, вже ставки на цю тему з своїми слугоРИГАМИ ПРоводить .
показать весь комментарий
29.09.2025 19:16 Ответить
про дрони то отмазка - вони вирішували, як ШІ запустити з голосом Залужного та Пороха де вони зраджують Україну.
24 канал же вже робив один такий ролик з компрматом на Пороха його електронним голосом ... ПРобнічек такий...Але тато розконсервували себе - 24 канал це канал дружинаи Садового , то.... він зЄльоних буде тягти?
показать весь комментарий
29.09.2025 19:20 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=CkMo5vpFdlU https://www.youtube.com/watch?v=ОМЕЛЬЧЕНКО: "95 квартал" ЗАВЕРБОВАЛИ ЕЩЕ В МОСКВЕ! Раскрыт ЗАГОВОР ЗЕЛЕНСКОГО И ЕРМАКА о выборах
показать весь комментарий
29.09.2025 19:24 Ответить
Потужних відосиків?
показать весь комментарий
29.09.2025 19:30 Ответить
А Касьянова знову забули запросити.
Чай пили, мівіну їли...
показать весь комментарий
29.09.2025 19:40 Ответить
А в цей час на фронті - https://www.youtube.com/shorts/ECpjVB3Jt9E
А всі друзі гниди вже оредоносці, без окопів, без грязі, без поранення, втрат - просто взяв і дав ордени і убд теж.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:44 Ответить
потужності запущені!
***** москві!!!
шоу голобротька: свіжа кров!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:55 Ответить
Це все мало бути запущено вже давно, німецький виробник зброї рейнметал мав відкрити два заводи по виробництву снарядів один в Німеччині один в Україні, в Німеччині за цей час побудували завод який вже випускає продукцію, а в Україні тільки недавно отримали дозвіл на землю під будівництво, от вам і вся потужність прийняття рішень від блазня, таке відчуття що війна йде в Німців а не в нас, і так майже скрізь. А взагалі це називається саботаж і держ.зрада. А лохторат четвертий рік кормлять обіцянками, ось ось, завтра, вже скоро і.д.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:56 Ответить
тепер фейкових ракет Фламінго стане ще більше, ніж обіцяло це підле брехливе чмо... Не встигли ми зробити 3000 ракет, як ми тут же не встигли зробити 10 000 ракет... Але ви не впадайте у відчай, головне що мільярди доларів наших партнерів "осваївают" друзі-куми ЗЕпідора, а ракети то таке, хто там про них згадає...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:08 Ответить
НЕ ВІРЮ!!!! Покажи,бажано з вказівкою точних координат!!!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:24 Ответить
Балабол.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:30 Ответить
Три з половиною роки війни, і дочекались потужностей.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
Зеленский предложил правительству выделить почти 4 млрд грн на создание 1000 часов украинского контента Источник: https://censor.net/ru/n3576855

СИЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ И НЕОЖИДАННОЕ РЕШЕНИЕ ВО БЛАГО ЗАЩИТЫ СТРАНЫ
показать весь комментарий
29.09.2025 21:36 Ответить
без найвеликого даже солнце не встает.
показать весь комментарий
29.09.2025 22:13 Ответить