8722 посетителя онлайн

В результате ночной атаки РФ погибли 6 человек, среди них двое детей. Под ударами - энергетика и дома, - Зеленский. ВИДЕО+ФОТО

Из-за ночной вражеской атаки в Украине погибли 6 человек, среди них - двое детей.

Об этом сообщил в телеграмм-канале президент Украины Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

"Еще одна ночь, которая доказывает, что Россия не чувствует достаточного давления за затягивание войны. Всю ночь и утро работали наши силы ПВО, мобильные огневые группы, экипажи дронов-перехватчиков", - отмечает Зеленский.

По его словам, под ударами были обычные города, в основном наша энергетика, но есть много попаданий и в жилые дома.

Жертвы вражеской атаки

"Пожары в Запорожье, попадание в дома в Киеве. Пострадали Киевская, Одесская, Черниговская, Днепропетровская, Кировоградская, Полтавская, Винницкая, Запорожская, Черкасская и Сумская области. По состоянию на сейчас известно о 17 пострадавших людях. Шесть человек, из них двое детей, к сожалению, погибли", - уточнил Зеленский.

Глава государства убежден, что российские слова о дипломатии ничего не значат до тех пор, пока российские руководители не чувствуют критических проблем.

"А это можно обеспечить только санкциями, только дальнобойностью и только скоординированной дипломатией всех наших партнеров. Уже пришло время принять сильный санкционный пакет Европейского Союза. Также рассчитываем на сильные санкционные шаги США и "семерки", всех, кто хочет мира. Очень важно, чтобы мир именно сейчас не молчал и на подлые удары россиян был общий ответ.

Каждый, кто сейчас помогает Украине системами ПВО и ракетами к ним, защищает жизнь. Мы за это благодарны. И каждый, кто поможет Украине с дальнобойностью, приблизит завершение войны", - резюмировал он.

Последствия

Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела
Украина после обстрела

Что предшествовало?

Ранее сообщалось о том, что вечером 21 октября Россия атакует Украину ударными беспилотниками. Также Цензор.НЕТ информировал, что РФ атакует Киев баллистикой, в городе работает ПВО.

На утро стало известно, что из-за вражеской атаки в Киеве погиб человек, горит многоэтажка в Днепровском районе. Также под ударом находилось Запорожье. В городе 13 пострадавших, вспыхнули пожары в домах. Кроме того, войска РФ атаковали Полтавскую область, повреждены нефтяные предприятия.

Топ комментарии
+30
Зеленський працює блогером, чи президентом у воюючій країні? Це питання до наріду 73%. Все, що будували наші батьки, діди і прадіти сьогодні за недбалості "зеленої влади" і їх братів "ригів" все роздовбав ворог: обєкти енергетики і газової структури. Бо замість риття окопів, фортифікацій і захисних споруд з 2019 року, зеленськіміндічі всі бюджетні гроші заривали в дороги, бо там можна було половину вкрасти. Всі загиблі і поранені з'явилися сьогодні не тільки по вині кацапів, які їх вбили, а і діючої влади, яка крім марафону не розвивала і не розвиває нічого.
показать весь комментарий
22.10.2025 09:51 Ответить
+22
випозла срання Оманська Гнидота підбивати статистику

мразота що відкрила "двері" паРаші в Україну
показать весь комментарий
22.10.2025 09:44 Ответить
+22
А тепер уявіть в його ролі Порошенка? - та його б живим зїли. А тут його мінйони кажуть "ето не он ето РФ"
показать весь комментарий
22.10.2025 10:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
допоки на мацкві та підері не буде такого - ця муйня буде тривати нескінченно
не тре парити за захист цих могильників кацапським ппо - усе пробивається, досвід є
кацапське ппо ще й доб'є місцевих кацапів
показать весь комментарий
22.10.2025 09:34 Ответить
світла пам'ять загиблим, швидкого одужання пораненим, співчуття рідним
показать весь комментарий
22.10.2025 09:36 Ответить
Схід і центр стирають, мразі. Все пішло сюди
показать весь комментарий
22.10.2025 10:26 Ответить
на Запоріжчині, Херсонщині, Миколаївщині, Одещині теж не курорт, прильотів ракет, дронів, арти доста
показать весь комментарий
22.10.2025 10:29 Ответить
Так, +
показать весь комментарий
22.10.2025 10:32 Ответить
Вражає тупість ******** правителів України: достатньо фізично ліквідувати Пуйла і війна дуже швидко зупиниться. Але Пуйло дуже вигідний персонаж для Вови **********, бо скільки йде війна, стільки його перебуванню на посту президента нічого не загрожує. Пуйла - це також "золотий хлопчик " для Заходу, бо перезапустив роботу Військово-промислового комплексу Заходу, завдяки чому на нього посипався "золотий дощ" військових замовленнь. Не кажучи вже про Китай та Індію, які завдяки Пуйлу одержують ресурси з великим дисконтом.
Тому Пуйло влаштовує всіх, крім українського народу. Українському народу треба добитися зміщення нелегітимного Вови Сміхуцова, і його холуя -ВасіДвамагазина. Слідуючий крок-фізична ліквідація Пуйла і закінчення війни. Далі бризки шампанського і вітання з Перемогою.
показать весь комментарий
22.10.2025 15:33 Ответить
москву треба підривати. якщо не можем ракетами то в другий спосіб. москвич повинен боятися вийти на вулицю, сісти в метро, автобус.
показать весь комментарий
22.10.2025 09:36 Ответить
чим бити, всі гроші в крипті і офшорах зеленого покидька. йому в оман вчасно втекти, україна пох....
показать весь комментарий
22.10.2025 09:48 Ответить
Так в чём проблема? Почему до сих пор ракет не наделал или диверсантам в москве не работаешь, что москвичи тебя не боятся
показать весь комментарий
22.10.2025 11:32 Ответить
випозла срання Оманська Гнидота підбивати статистику

мразота що відкрила "двері" паРаші в Україну
показать весь комментарий
22.10.2025 09:44 Ответить
дядьо, а двері відкриті вже 300 років, не хохо?
показать весь комментарий
22.10.2025 10:00 Ответить
Лікарня для психів - двері були відкриті, але після нападу в 2014 році, двері почали закривати і мінувати проходи. А після виборів проросійського слуги і прислужки олігархів Боневтіка Позорно-Брехливого, не тільки відкрили двері, а навіть познімали міни і відвели ЗСУ, щоб не заважали заходити. Основні месиджі зеленорижної команди було: перестать стрелять, росіянє тоже люді, ми одіннарід, русскій язік, нападу нє будт, будут шашликі і "барига все покрав"...Під пісні фільма "слуга наріду" дружно знищували ракетні програми, знімали клістрони, знищували єдиний в Україні завод, який будував військові катери..., а всі оборонні гроші закатували в дороги, по яким браво зайшли кацапи. Кацапи запрошення прийняли!!!
показать весь комментарий
22.10.2025 11:14 Ответить
брехня і підтасовка подій.у вас хтось винен, тільки не ви і мудрий наріт.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:41 Ответить
а кажуть що немає засобів викликати блювотиння...

оманське хрипувати чмо, викливаї блювоту у цілої країни кожної ночі у своїх гнидосіках
показать весь комментарий
22.10.2025 13:54 Ответить
Зеленський працює блогером, чи президентом у воюючій країні? Це питання до наріду 73%. Все, що будували наші батьки, діди і прадіти сьогодні за недбалості "зеленої влади" і їх братів "ригів" все роздовбав ворог: обєкти енергетики і газової структури. Бо замість риття окопів, фортифікацій і захисних споруд з 2019 року, зеленськіміндічі всі бюджетні гроші заривали в дороги, бо там можна було половину вкрасти. Всі загиблі і поранені з'явилися сьогодні не тільки по вині кацапів, які їх вбили, а і діючої влади, яка крім марафону не розвивала і не розвиває нічого.
показать весь комментарий
22.10.2025 09:51 Ответить
воно парцює кривавим кловуном, якого привели РУЙНУВАТИ Україну і українство зсередини, чи не так, зєГЛИДИ?

нажаль!, для наївних 46% українців які потягися за "вєсьолай халавай".
показать весь комментарий
22.10.2025 13:51 Ответить
Що ти приє-ся до доріг? Під кінець правління Януковича всі дороги були японські: "то яма , то канава".
показать весь комментарий
22.10.2025 15:44 Ответить
А зараз які? Ті, що на півдні і даунбасі стали москальські. Навіть частина в Харківській, Сумській і Дніпропетровській областях. То що було краще, захищати країну з дорогами, які були, чи будувати дороги ворогу?
показать весь комментарий
22.10.2025 16:46 Ответить
Не путай мокре з холодним.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:21 Ответить
А тепер уявіть в його ролі Порошенка? - та його б живим зїли. А тут його мінйони кажуть "ето не он ето РФ"
показать весь комментарий
22.10.2025 10:00 Ответить
І це все в результаті ваших переговорів і заглядання в жопу )(уйлу. Я вас попереджав що ці переговори з )(уйлом і заклики до миру дуже дорого обійдуться Україні.
показать весь комментарий
22.10.2025 10:12 Ответить
Ні, це не результат переговорів. Це результати виборів 2019 року, коли злого і розумного вовкодава змінили на чихуахуа.
показать весь комментарий
22.10.2025 10:17 Ответить
Бери выше это результат отдачи ядерного оружия
показать весь комментарий
22.10.2025 10:20 Ответить
Вище написав, повторюся, що до 2014 року Україна завжди була на боці росії, віддала їм навіть всю ядерну зброю, стратегічну авіацію, ракети, щоб ті нас захистили. А ті з першого дня готували ножі, точили їх, щоб нас знищити, нам усміхалися і кричали, що ми їх брати. А коли напали у 2014 році після донищення армії даунбаським президентом-зеком, то новий президент і його команда почали відновлювати армію, ремонтувати і модернізувати техніку яка була і створювати нові зразки. Створили навіть 4 нових ракети із закритим циклом виготовлення в Україні. Отримали безвіз, роботу в ЄС, де коден, хто бажав працювати, привозили в Україні до 25 мільярдів доларів США... Але у 2019 році, після фільму про казкового Голобородька і брехні на телеканалі Коломойського-Медведчука "1+1", нарід вибрав свою смерть. Після виборів дружно знищили те, що встигли побудувати до 2019 року. Більше 10 мільйонів українців, спасаючи своє життя і своїх дітей назавди виїхали до ЄС. Подивіться, як постаріли наші міста, якими пустими стали села. Це результат виборів 2019 року.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:21 Ответить
"Если на небе зажигают звёзды, значит, это кому-нибудь нужно".- сказав колись Володимир Маяковський. Якщо територію України інтенствно обезлюднюють, значить, це комусь потрібно. А чи не тим, часом, хто захопив в Україні практично всі виробничі потужності промисловості, значній відсоток земель і практично весь телеекран?
показать весь комментарий
22.10.2025 15:41 Ответить
та вони(села) давно були пусті. Займався купівлею дома, поїздив по селах у нульових, це якийсь зубожинний жах.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:53 Ответить
Думаю,що давати інформацію про такі події кожний день ---це не рівень президента. Його завдання--додержуватись Конституції і ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ!!!!
показать весь комментарий
22.10.2025 10:37 Ответить
Кацапів треба тільки знищувати, які домовленності, про що? Зеленський, як тобі спиться?
показать весь комментарий
22.10.2025 10:47 Ответить
Буде блекаут в Москві: Зеленський пообіцяв проблеми для РФ, якщо вона атакує енергетикуУкраїна,
Субота 27 вересня 2025
Чекаемо , чи це ще не атаки на енергетику?

https://www.rbc.ua/rus/news/bude-blekaut-moskvi-zelenskiy-poobitsyav-1758981466.html
показать весь комментарий
22.10.2025 11:01 Ответить
Цей горе президент хоч може кривавого злочинця путіна назвати терористом, убивцею ? смерть кривавому кату путіну і всьому рашиському режиму ,ця істота не має право на існування.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:08 Ответить
Вафля зелена криворога, де бл..ь фламінги?
показать весь комментарий
22.10.2025 11:29 Ответить
так шмигло ж вже все пояснило: " так як америка не дає нам томагавки, зупиняється серійне виробництво фламінгов!" що тут не зрозуміло???
показать весь комментарий
22.10.2025 13:06 Ответить
дивно - але може ми й не в змозі захистити небо....може ! тільки от чому на 4 рік однобокої війни коли стріляють тільки в нас - не горить москва або єкатиренбург ? чому в них світло є а в нас нема ? чому не знищені газові станції і свердловини? тому що зхеленський і єрмак - шістьорки путіна.люди вам не жалко тих діточок ? це безкінечно буде продовжуватись.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:30 Ответить
Соболезнования близким погибших, Скорейшего выздоровления раненым и всем психического здоровья, держаться, всё будет хорошо
показать весь комментарий
22.10.2025 11:34 Ответить
Він не керує - він кривляється.
показать весь комментарий
22.10.2025 12:26 Ответить