7461 посетитель онлайн

Смерть мужчины в распределительном пункте в Киеве: результат экспертизы - умер от закрытой черепно-мозговой травмы, - Нацполиция

поліція

Получены первые результаты судебно-медицинской экспертизы в отношении мужчины, который погиб в распределительном пункте в Подольском районе Киева.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на полицию Киева.

По заключению эксперта, смерть наступила в результате закрытой черепно-мозговой травмы. Других телесных повреждений не обнаружено.

Для окончательных выводов необходимо дождаться результатов гистологических исследований.

Расследование продолжается. Правоохранители проверяют все обстоятельства происшествия, ни одна деталь не останется без внимания.

Что предшествовало?

Напомним, в распределительном пункте Киеве умер мужчина. Правоохранители начали расследование.

В Киевском ТЦК назвали информацию об избиении представителями одного из районных в городе Киеве территориального центра комплектования и социальной поддержки гражданина, из-за чего он попал в больницу и находится в коме, манипулятивной.

Топ комментарии
+33
Ну слуги урода кажуть, що це діпфейки. Чувак помер через діпфейкове побиття.
показать весь комментарий
24.10.2025 14:55 Ответить
+19
Я за одне великій війні вдячний, що я тепер побачив, ХТО мешкав всі ці роки поруч зі мною. А страшно те, що багато людей це підтримують
показать весь комментарий
24.10.2025 15:04 Ответить
+18
А хтось тут пи*дів про совок і шо ми вже не такі!
Головній афоризм офіцерів Радянської Армії: "Куди солдата не цілуй - усюди жопа!"
Це про совкову кастовість дітей кухарок, в тому числі і більшості українських старших офіцерів - нікуди вони не зникла!
показать весь комментарий
24.10.2025 15:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну слуги урода кажуть, що це діпфейки. Чувак помер через діпфейкове побиття.
показать весь комментарий
24.10.2025 14:55 Ответить
Ага, и сам чувак был дипфейком
показать весь комментарий
24.10.2025 15:23 Ответить
Раніше були епілепсії, а зараз вже *башут в голову, а шо такоє? Не оригінально...
показать весь комментарий
24.10.2025 14:56 Ответить
"чоловіка, який загинув у розподільчому пункті" - пишуть так, наче в бою...
43 роки людина не падала на підлогу, і тут раптом впала.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:25 Ответить
А хтось тут пи*дів про совок і шо ми вже не такі!
Головній афоризм офіцерів Радянської Армії: "Куди солдата не цілуй - усюди жопа!"
Це про совкову кастовість дітей кухарок, в тому числі і більшості українських старших офіцерів - нікуди вони не зникла!
показать весь комментарий
24.10.2025 15:00 Ответить
Рукоять макара творить чудеса.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:03 Ответить
Я за одне великій війні вдячний, що я тепер побачив, ХТО мешкав всі ці роки поруч зі мною. А страшно те, що багато людей це підтримують
показать весь комментарий
24.10.2025 15:04 Ответить
не можна бути вдячним війні ніколи
війна це підла, кінчена ****, це смерть, кров, біль, каліцтва, страждання, сльози
без війни не складає проблем побачити та зрозуміти, хто поруч
показать весь комментарий
24.10.2025 15:11 Ответить
Ти не розумієш. Магирус - один з тих, кого росіяни йдуть звільняти.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:16 Ответить
А ти разом з росіянами підеш звільняти Варшаву.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:19 Ответить
Це зрозуміло, я образно. Звісно у війни немає і не може бути нічого гарного. Але маємо, що маємо
показать весь комментарий
24.10.2025 15:18 Ответить
Ага, радіє війні, так і запишем!

Це як прийшов чоловік до психіатра, той питає за сон. Ну дядько каже - довго не можу заснути, дивлюся на стелю, а там тріщина на змію схожа. Психіатр і пише - "пацієнт бачить на стелі змій".
показать весь комментарий
24.10.2025 15:18 Ответить
Черговий кацапський діпфейк? Так недодепутат слуг урода, потараєв?
показать весь комментарий
24.10.2025 15:05 Ответить
Мало підарів на нулі, ще й в тилу.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:07 Ответить
Нагадаємо, у "розподільчому пункті" Києві помер чоловік. Его привезли после операции в "розподільчий пункт" чтобы он там умер или ему там на месте операцию делали? Как он там смог умереть?
показать весь комментарий
24.10.2025 15:08 Ответить
Ну, судячи з посту операцію йому робили в лікарні, а потім, у комі, привезли до розподільчого пункту. Тут ще питання до лікарів великі.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:15 Ответить
Так слуга *алупи Потураєв каже шо це все діпфейк.
ШІ в тцк вбиває Українців, чи самі вони вбиваюця, хз, як то говорив один пітух - какая разніца.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:10 Ответить
Щось бойові діди, які завзято підтримують тецека, стидливо оминають цю новину.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:10 Ответить
Ми вирішили дати попрацювати кацапським тролям та кацапським сраколизам з ТОТ.
Так що сьогодні твій день.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:12 Ответить
Неперживай за свої слова кожен відповість Шальная пуля - вона така шальная........
показать весь комментарий
24.10.2025 16:31 Ответить
Не , уклонiстам звичайним. длбiобам не зрозумiти , що зебiл, за якого вони проголосували, переклав на вiйськових-тцкашникiв бов`язки военкоматiв, своi обов`язки тобто, зтровив вiйcькових з пересiчними громадянами, а як похiдна, зтровив вiйськових-тцкашникiв з вiйськовими з передовоi, мовляв, мало рекрутiв постачают. В такий кшталт, зебiли прагнуть ще й навести дiстрой в серединi краiни.
показать весь комментарий
24.10.2025 17:41 Ответить
розділяй і властвуй - так завжди діяли вороги українців.а бидло яке буде забирати хліб у дітвари завжди знайдеться.
показать весь комментарий
24.10.2025 17:54 Ответить
Бидло - це той, хто не розумiе, що проголосував за ворога-4-жди уклонiста.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:01 Ответить
ну да - цього достатньо щоб бути в рядах їбонашок.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:44 Ответить
Безкарність завжди народжує злочин.
А ще й стимульована безкарність народжує чудовиськ.
показать весь комментарий
24.10.2025 15:12 Ответить
тю. та как всида. или с лавки во сне упал па неастарожнасти и галавой стукнулся, или сам об стену головой убился. а разве па другому как-нибуть бываит?
показать весь комментарий
24.10.2025 15:17 Ответить
Подскользнулся, упал, очнулся, морг, то бишь не очнулся...а отважные работники ТЦК тут не при чём, ну не могли такие благородные герои человека по голове...
показать весь комментарий
24.10.2025 15:33 Ответить
Уклонистам - здесь раздолье. Нефиг делать лыньку - по бестолковке не схлопочешь, .идр.
показать весь комментарий
24.10.2025 17:55 Ответить
Як тільки появляється слово ТЦК,то всі сцикуни,"какая разніца" кацапи ,малороси збігаються Фу гидота.
показать весь комментарий
24.10.2025 16:04 Ответить
треба піймати мусора і лінчувати а потім скажемо що діпфейк
показать весь комментарий
24.10.2025 16:13 Ответить
Епілепсія?
показать весь комментарий
24.10.2025 17:19 Ответить
саме інтересно те,що на місці цього бідолахи може бути кожен житель України.просто воля випадку.така Україна зеленого уйобіща.
показать весь комментарий
24.10.2025 17:53 Ответить
Я не знаю аналогiчних випадкiв з добровольцями... Чи ви вiд уклонiстiв - о наболевшем?
показать весь комментарий
24.10.2025 17:57 Ответить
По-друге, пане не мiксуйте грiшне з праведним. Не Украiна, а держава зеленого невiгласа , а УКРАiНА - ЦЕ КРАiНА ПРИ ЗЕБiЛЯЧiЙ ДЕРЖАВНОСТi. УКРАiНА - ЦЕ Я, ТИ, МИ... - хто отримуе на "пряники" вiд зебiлячоi держави.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:11 Ответить
та від твоїх дурнуватих слів нічого не зміниться.абсолютно.ти знаєш стільки добровольців в сзч ? атошників ?
показать весь комментарий
24.10.2025 18:43 Ответить
Пicля тупих м`ясних штурмiв вiд пiдзебiльника? До речi, добровольцям в ТЦК по безтолковцi не дають. Залужний - наш президент! Уклонiсти - чмошнники.
показать весь комментарий
25.10.2025 05:51 Ответить