8699 посетителей онлайн

Смерть мобилизованного в Киеве: ТЦК и 71-я ОЕБр заявили, что мужчина "потерял сознание, упал и ударился головой"

ТЦК и 71 бригада прокомментировали смерть мобилизованного в Киеве

43-летний военнообязанный Роман Сопин, умерший после пребывания в распределительном пункте Подольского района в Киеве, перед смертью "упал и ударился головой о твердый пол".

Об этом говорится в совместном заявлении Подольского ТЦК и СП в городе Киеве и 71-й отдельной егерской бригады ДШВ ВС Украины, передает Цензор.НЕТ.

Мобилизация Романа Сопина

В заявлении подтвердили, что Сопина мобилизовали в Подольском ТЦК и СП 18 октября. На следующий день его доставили в распределительный пункт и включили в состав 71-й отдельной егерской бригады.

Как отмечается, когда представители части информировали призывников о предстоящей службе, мужчина внезапно "потерял сознание, упал и ударился головой о твердый пол". Инцидент произошел на глазах военнослужащих и военнообязанных.

Мужчину доставили в больницу

Военный бригады ДШВ оказал Сопину домедицинскую помощь и вызвал машину скорой. После этого пострадавшего госпитализировали в Киевскую городскую клиническую больницу скорой медицинской помощи.

В заявлении отмечается, что опросить самого пострадавшего не удалось, поскольку на момент проведения проверки он находился в коме.

Всего было допрошено более десятка свидетелей - как военнослужащих, так и гражданских.

Избиения не было, а мужчину признали "годным"

"Фактов, свидетельствующих о совершении каких-либо неправомерных действий в отношении указанного военнообязанного установлено во время опроса не было. Зато военнослужащий бригады ДШВ оказал ему домедицинскую помощь и вызвал машину скорой", - отметили терцентр и 71 бригада.

"По информации представителей военно-врачебной комиссии, все медицинские специалисты при осмотре признали военнообязанного годным к военной службе. Согласно данным Киевской городской клинической больницы скорой медицинской помощи, все врачи, которые проводили обследование, также отметили "годен" без диагнозов. Поскольку жалоб на состояние здоровья от гражданина не поступало, его не направляли на дообследование", - добавили в заявлении.

Руководство Подольского ТЦК и СП в городе Киеве вместе с представителями бригады ДШВ, к которой должен был присоединиться гражданин, выразили готовность в полной мере способствовать проведению расследования и установлению всех обстоятельств происшествия.

ТЦК и 71 бригада прокомментировали смерть мобилизованного в Киеве

Что предшествовало?

Напомним, в распределительном пункте Киеве умер мужчина. Правоохранители начали расследование.

В Киевском ТЦК назвали информацию об избиении представителями одного из районных в городе Киеве территориального центра комплектования и социальной поддержки гражданина, из-за чего он попал в больницу и находится в коме, манипулятивной.

В столичной полиции сообщили, что по заключению эксперта, смерть мужчины наступила в результате закрытой черепно-мозговой травмы. Других телесных повреждений не обнаружено.

Государственное бюро расследований проверит Киевский ТЦК и Центральное управление Военной службы правопорядка, чтобы выяснить обстоятельства смерти мужчины.

Топ комментарии
+27
Ну якщо це правда, то тоді питання до ВЛК, як вони його визнали придатним...
показать весь комментарий
24.10.2025 18:23 Ответить
+27
Шкода чоловіка!!! А тцк ну це вже немає слів, потім експертиза напише що вдарився кілька разів, так???!!!
показать весь комментарий
24.10.2025 18:25 Ответить
+21
Якщо відправили в розподільчий пункт, то ВЛК пройшов і визнаний придатним.
Впасти на землю і розбитися - це практично нереально. ТЦК вже і не намагаються навіть вигадати правдоподібні версії.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
я в цю хнрню не вірю, тому що як би не призвали то точно помер би не так...
показать весь комментарий
24.10.2025 18:38 Ответить
Просто мерзота. Навіть виправдання полінувалася якесь нормальне зробити вбивству людини. Геноцидний зелений прежим з НКВДшниками у вигляді ТЦК.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:38 Ответить
А перед ким виправдовуватись? Перед тими, що перелякано позапихали язики в сраки? Це проти сцикливого овоча були борзі. А ці в рота заглядати не будуть. Закатають всіх незадоволених в асфальт під схвальне мовчання "демократичного Заходу" і своєї власної "опозиції".
показать весь комментарий
24.10.2025 18:45 Ответить
Тільки якось вони дуже пересрали, коли студенти з картонками на протест вийшли.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:50 Ответить
Хто пересрав? Не сміши. То був спектакль.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:53 Ответить
А-а…
показать весь комментарий
24.10.2025 18:54 Ответить
рашистські боти вже водять хороводи
показать весь комментарий
24.10.2025 18:38 Ответить
може рашистські буряти?
показать весь комментарий
24.10.2025 19:03 Ответить
можно представить, что на периферии творится...
показать весь комментарий
24.10.2025 18:40 Ответить
Старий анекдот. Судять підозрюваного.
- Так ви його не вбивали?
- Ні. Я сидів на кухні, чистив рибу. Він зайшов, послизнувся, і впав серцем на ніж. І так шість раз підряд.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:41 Ответить
Скільки разів впав?
показать весь комментарий
24.10.2025 18:42 Ответить
з ШІ треба боротись! а то начитається орвела та й видасть новий діпфейковський бестселлер- "тцк 2025" ))
показать весь комментарий
24.10.2025 18:42 Ответить
До Павлограда - 70 км.

До Запоріжжя - 25.

Суми, Харків - 20.

До Краматорська - 18.

Херсон - під прямим вогнем.

Ти ***** ще мені попость ***** про «тицика убілі».

Якщо ви не дебілі - вас тцк б ніколі не убілі.

У мене щомісяця прибувають військовослужбовці, яких так чи сяк мобілізувало ТЦК.

_ЖОДЕН_, чуєте піздуни інтернетні?

Чуєте піздуни?

ЖОДЕН хто не відбивався, не хамив, не верещав у тік-ток - жодного пальцем нк чіпало ТЦК.

Н О Л Ь.

Проблеми Д І Б І Л І В непристойно обговорювати, коли обидві сторони виснажені, а зараз кожен потрібен армії, аби тримати вже не «какой-то там Донбас», а вже підходи до серця України.

До Павлограда - 70 км.

До Запоріжжя - 25.

Суми, Харків - 20.

До Краматорська - 18.

Херсон - під прямим вогнем.

Всоси цю інформацію, борець з тицика.

Завтра ж твоє корито відіжмуть, твоя хата буде під вогнем.

Не будь далбайобом, не будь дібілом, це неестетично.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:45 Ответить
Щезни, дебіляка. Дістав уже.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:51 Ответить
Гомік, завали. Зйобкам слова не давали.
Людина все по ділу написала.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:45 Ответить
Ще один такий самий. Де вас таких плодять?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:03 Ответить
В Україні, звісно. Не в твоєму ж днр чи де ти там під проксі зашкєрився, свинособака дурна
показать весь комментарий
25.10.2025 01:14 Ответить
Від кого ти ховаєшся в "києві" під проксі, клоун?)
показать весь комментарий
25.10.2025 20:22 Ответить
Усі естети підарасти...так казав Швейк!
показать весь комментарий
24.10.2025 18:51 Ответить
Шиза,вона така,да.Лікуйся
показать весь комментарий
24.10.2025 18:53 Ответить
а хто цю новину написав?
показать весь комментарий
24.10.2025 19:04 Ответить
Особисто не вважаю усі негативні новини з ТЦК рашистськими дипфейками. СИтуації бувають різні.
Мені, наприклад, теж не сподобалося коли заходив до свого ТЦК шльопнути відмітки в відпускному.
Трохи поричав навіть.
Та ще публіка. Причому, бойових, що дослужують - тих видно, і ті мовчать.
А штафірки - це пісня просто.
Послав ***** пару таких паркетних, змусив підняти дупи та швидко все зробити... і пішли з ветеранами пити каву ))
Але от навіть приблизно не уявляю, щоб колишні цивільні люди, що стали військовими і доля занесла служити в ТЦК, прикладали неадекватну силу навіть до відвертих та явних ушльопків.
Ну не може такого бути.
Я з лютого 22 в ЗСУ. Саме на фронті.
Абсолютно неможливо, щоб хтось когось вдарив. Усі поважні дорослі дядьки з немалим бойовим досвідом. Максимально дружні стосунки з усіма. Навіть з тими, з ким ти на гражданці точно б не опинився поруч.
А персонажі бувають дуууууже різні.
Так і живемо. І воюємо.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:20 Ответить
не буває такого, щоб людина просто впала і вбилася, там де вже десятки тисяч пройшли. знаєш якої сили повинен бути удар, щоб людина померла? падіння з висоти власного росту в 99% не призводить до такого.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:24 Ответить
Розберуться, сподіваюсь. Але ще раз хочу донести думку.
ЗСУ на 80-90% складається з тих, хто мобілізувався після 2022.
Тобто, це не колишні менти, не шарікови з синдромом вахтера, абсолютно нормальні люди.
Щодо ТЦК є мінус.
І я б в ТЦК не пішов дослужувати, і ніхто з знайомих теж не пішов би дослужувати.
Тут не можуть примусово кудись перевести. Якщо обмежений і хочеш перевестися подалі від фронту - сам собі шукаєш місце служби.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:30 Ответить
я з вами згоден. тому й не вірю їм.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:33 Ответить
Що заважає мобілізуватися напряму через той же рекрутинг? Повно вакансій.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:37 Ответить
Багато причин. Наприклад міндіч і сирський заважають
показать весь комментарий
24.10.2025 20:32 Ответить
Як всі ці твої історії відміняють той факт що цього чоловіка вбили тецекашники , проломавши йому череп ?
показать весь комментарий
25.10.2025 06:18 Ответить
Покорных не бьют.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:54 Ответить
Ну звісно, 43 роки падав-не падав і був живий. А тут тільки потрапив у тцк, зразу впав без допомоги і помер сам. Вірю, я повірив. Відео з камер у них, звичайно, не збереглося.
показать весь комментарий
24.10.2025 18:46 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2025 22:09 Ответить
Цікаво, а оці всі свідки яких опитали, вони правду сказали, чи якщо б сказали щось інше то також можуть впасти і головою вдаритись?
показать весь комментарий
24.10.2025 18:48 Ответить
Вони "дали завідомо правдиві покази".
показать весь комментарий
24.10.2025 18:52 Ответить
… ачнувся - гіпс. Більш дибільного і тупого сцяння в очі ніде крім нас немає
показать весь комментарий
24.10.2025 18:49 Ответить
Почитай коментарі. Багато індивідуумів не лише вірять, а ще й підтримують беззаконня.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:57 Ответить
Це нквсівці. Такі у "ворогів народу" під час Голодоморів останню крихту забирали.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:10 Ответить
Дуже схоже на одну й ту саму дуже тупу відмазку...
показать весь комментарий
24.10.2025 18:53 Ответить
Це все хфейки! На самому ділі він доїхав і успішно проходить службу діловодом! Це все ваші діпхфейки!
показать весь комментарий
24.10.2025 18:57 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2025 19:00 Ответить
Падлюки тцк-ашні! Вбивати ні в чому не винних людей ,вони навчилися не гірше ніж зе-
ечари путінської орди.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:01 Ответить
Вірю! так все й було!
показать весь комментарий
24.10.2025 19:05 Ответить
Цей пiдлога був Маккартнi 😁
показать весь комментарий
24.10.2025 19:12 Ответить
Так що ж це таке в тих ТЦК??? Якщо хтось знепритомніє, то обов'язково вдаряється головою і в більшості випадків насмерть.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:13 Ответить
Читайте мои коменты раннее 100% совпадение...
показать весь комментарий
24.10.2025 19:14 Ответить
Отже в ТЦК вже почали вбивати людей? Бусифікації замало, пане Зеленський?
показать весь комментарий
24.10.2025 19:15 Ответить
Давно почали. Чи ти до сьогодні справді вірив, що всі загиблі бусифіковані там померли від епілепсії?
показать весь комментарий
24.10.2025 19:36 Ответить
не скавчи,захищати Батьківщину принципово не будеш? будеш і надалі всиратися при вигляді людини у військовому однострої ТЦК?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:29 Ответить
Я кожен день серу. Та й вночі буває.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:11 Ответить
даже если его не трогали, то врачи из ВЛК которые признали типа, который падает в обморок пригодным для службы в ДШВ должны понести наказание... Хотя о чем это я, максимум что им светит это административка или внутренний выговор, уголовка у нас только для плебса который себе бьет голову
показать весь комментарий
24.10.2025 19:16 Ответить
Розголос треба піднімати !
Аби , нарешті , створити прецедент покарання за хибні діагнози і висновки . Певен - таких і подібних випадків дуже багато
показать весь комментарий
24.10.2025 19:20 Ответить
Ніякий розголос з такою "правоохоронною" системою не допоможе. Тільки суди Лінча.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:37 Ответить
Угу - це саме те , чого кацапи весь час і добиваються !
показать весь комментарий
24.10.2025 20:24 Ответить
Цього найбільше добиваються самі тцкуни і зелена наволоч. Чи вони щось знають і впевнені, що ніякої гідності в українців нема і близько і нічого їм не загрожує?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:27 Ответить
Замкнене коло - такі речі повинна виправляти сама Система влади , але вона в цьому взагалі не зацікавлена
А розпочинати зараз заворушення - 100% грати на користь ворога .
Що до гідності - більшість її все одно не мали і не мають ... всі хто має гідність - або в армії , або волонтерять !
показать весь комментарий
24.10.2025 20:36 Ответить
всі хто має гідність - або в армії , або волонтерять

Гм....
показать весь комментарий
24.10.2025 20:41 Ответить
Дебілам по вухам катаються,то не на часі,то ще щось.Ішак зрадник і веде країну до поразки!Якби нарка в 2022р підвісили за зраду,війна б закінчилась,оскільки всі успіхи рахи не без допомоги ЗЕ!!!
показать весь комментарий
24.10.2025 21:23 Ответить
Це так. "Сидіть тихо, а то путін нападе". Сиділи тихо і мовчки спостерігали, як зелені мародери грабують країну. Не допомогло. путін все одно напав...
показать весь комментарий
24.10.2025 21:49 Ответить
Тилові ухилянти кацапами прикриваються .Шукають,хто за них буде воювати серед бидла і грошики заробляють чималі на хатинки за кордоном.А ти тут лапшу вішаєш зебілам
показать весь комментарий
24.10.2025 20:34 Ответить
...авторитетно заявив глист-біженець в Британії,який терпляче жде дармові фунти і всирається від думки,що його відпиз......ть і заберуть фунти місцеві пакистанці з ямайцями....
показать весь комментарий
24.10.2025 21:31 Ответить
Британець,проснись. Ти не не в Україні а в Альбіоні...
показать весь комментарий
24.10.2025 22:01 Ответить
Якби ти трохи розуму мав,то знав би,що таке проксі
показать весь комментарий
24.10.2025 22:06 Ответить
Для йому подібних це недосяжні матерії...
показать весь комментарий
24.10.2025 22:11 Ответить
Я прямо відчуваю запах совка 🫠
показать весь комментарий
24.10.2025 19:18 Ответить
я так бачу що ти якась підкацапська прокладка з ТОТ? мокра прокладка,не смерди,просто йди на...до Кабаєвой...
показать весь комментарий
24.10.2025 22:53 Ответить
Я бачу що ти - кацапобурят. А кацапобуряти - не мають право на життя.
показать весь комментарий
24.10.2025 23:09 Ответить
...гнівно викрикнув сцикливий біженець і пішов чистити панський свинарник,в той час коли його жінка пішла до польського пана в його опочивальню....
показать весь комментарий
24.10.2025 21:26 Ответить
Як би там не було, вже довіри до цієї структури немає і не буде. Звісно, коли ловлять людину і забирають телефон і плюють на стан людина (може бути діабетик, астматик), то логічно, що все може і так закінчитися. Свавіллям країну не побудуєш
показать весь комментарий
24.10.2025 19:28 Ответить
Почитай коментарі. Тут багато таких, що мріють побудувати.
показать весь комментарий
24.10.2025 19:42 Ответить
Скажуть «штучний інтелект» і не будуть відповідати за вбивство..
показать весь комментарий
24.10.2025 19:45 Ответить
Кришує усе це лідор яке хоче сидіти у корита і мародерити с міндічами чернишов мамоянами завгоспами
показать весь комментарий
24.10.2025 20:10 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2025 20:12 Ответить
І так десять разів
показать весь комментарий
24.10.2025 20:19 Ответить
Угу, угу. "Ніяких непрвомірних дій", тобто сам прийшов, щоб впасти. Доброволець чи повістку по почті отримав? Якщо не ці два варіанти, то як він потрапив до ТЦК і хто там в ВЛК огляд проводить, ветеринари?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:52 Ответить
Кого обрали, той Вас всіх й має, при чому - багато разів!
показать весь комментарий
24.10.2025 20:53 Ответить
які свідки можуть бути у цій справі,- неупередженність відсутня,- камери відіоспостередження в кожному кабінеті в коридорах в вбиральнях, цілодобовій запис і вся мерзота зразу згине
показать весь комментарий
24.10.2025 20:59 Ответить
Якщо тебе три бика гамселять руками і ногами, то рано чи пізно впадеш на землю непритомним.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:11 Ответить
"упал" в бригаде, а "виновато" ТЦК!
показать весь комментарий
24.10.2025 21:17 Ответить
"За інформацією представників військово-лікарської комісії, усі медичні фахівці під час огляду визнали військовозобов'язаного придатним до військової служби."
Навіть якщо виявиться що він був хворий а медкомісія була для галочки, все одно ті хто ставив діагноз здоровий відповідальності не понесуть! Якщо є такий прецедент розкажіть бо я не чув.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:30 Ответить
Як завжди. ТЦК нівчому невинуватий.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:09 Ответить
Мобілізований знепритомнів та впав на підлогу. І так 33 раза.
показать весь комментарий
24.10.2025 23:10 Ответить
Страница 2 из 2