10938 посетителей онлайн

Членство Украины в НАТО - лучшая гарантия безопасности, - экс-посол США Тейлор

Уильям Тейлор призывает принять Украину в НАТО

Украина должна стать полноправным членом НАТО, на которого будет распространяться действие Статьи 5 Североатлантического договора.

Такую позицию высказал в в кулуарах Украинского форума действия в Вашингтоне экс-посол США в нашей стране Уильям Тейлор, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Гарантия безопасности

"Членство Украины в НАТО - это лучшая гарантия безопасности. Это самый дешевый, самый эффективный и самый надежный вариант, который будет гарантировать, что Россия больше не вторгнется в Украину", - сказал бывший дипломат.

По его словам, если Украина станет полноценным членом Альянса, нападение на нее будет считаться нападением на все другие страны НАТО - и они должны будут принять соответствующие меры.

"Однако будем честными: эта администрация США не поддерживает вступление Украины в НАТО. Но я думаю, что ситуация все же может дойти до этого",- отметил Тейлор.

Усиление санкций против РФ

Он также положительно отметил последний шаг администрации Трампа относительно санкций против крупнейших российских нефтяных компаний. Это, по мнению экс-посла, приведет к сокращению продаж энергоносителей и уменьшит доходы Кремля для продолжения войны в Украине.

В этом контексте Тейлор подчеркнул необходимость осознания странами Запада, и Соединенными Штатами в частности, что Россия не побеждает, а Украина не проигрывает эту войну.

Украина может выиграть эту войну. Я думаю, что президент Трамп это осознал", - отметил бывший высокопоставленный дипломат, вспомнив о его недавних высказываниях и действиях.

В то же время Тейлор назвал важным, чтобы это осознали и другие.

"Важно разговаривать со всеми. Важно говорить с администрацией, с Конгрессом, с американским народом, потому что все они усиливают друг друга", - резюмировал бывший посол США в Украине.

Что предшествовало?

Ранее Тейлор отмечал, что Россия остается угрозой для безопасности США и Европы. Внимание от войны в Украине не отведут. Кроме того, он отмечал, что российские активы должны пойти на оружие для Украины.

Топ комментарии
+10
показать весь комментарий
26.10.2025 08:12 Ответить
+7
Чомусь всі чиновники з НАТО тільки у відставці говорять про це?
показать весь комментарий
26.10.2025 08:12 Ответить
+4
Поки ната захистить, на горі рак свисне
показать весь комментарий
26.10.2025 08:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
26.10.2025 08:12 Ответить
Обама, клінтом, могі Олбрайт навіть не затурбовані убивством Українців, через свої дії !?!?!
показать весь комментарий
26.10.2025 09:47 Ответить
💯
показать весь комментарий
26.10.2025 08:12 Ответить
Чомусь всі чиновники з НАТО тільки у відставці говорять про це?
показать весь комментарий
26.10.2025 08:12 Ответить
ні,Членство НАТО в Україні
показать весь комментарий
26.10.2025 08:14 Ответить
Ната така ж магучая як друга армія світу, факт
показать весь комментарий
26.10.2025 09:17 Ответить
Ми воюємо їхньою зброєю і живемо на їхні гроші але ми сильні а вони-ні.Так виходить?
показать весь комментарий
26.10.2025 09:47 Ответить
Так ми сильні, а вони обісцяні, бо в них немає війни, не гинуть їхні громадяни, не гинуть їх солдати, про що тут говорити, це як 2×2=4
показать весь комментарий
26.10.2025 10:53 Ответить
Сильна,ти пробувала ціну "сили"?Сильна,ти побудували демократію?Сильна,ти крім заяв пафосних щось маєш в черепній коробці та свого власного?Сильна,чого гроші та зброю клянчиш?
показать весь комментарий
26.10.2025 11:41 Ответить
До є такі придурки, як ти і тому Україна просить зброю в тих країн, які бавляться в демократію і де сидять на подачках такі круті, як ти
показать весь комментарий
26.10.2025 12:24 Ответить
Вау,то "такі як я" винні а ти в білому?Біле пальто,йди до біса
показать весь комментарий
26.10.2025 13:43 Ответить
До речі-так чим ми сильні то?Твоїм гонором?
показать весь комментарий
26.10.2025 13:47 Ответить
кацапи вимагають нейтралітет у разі підписання МИРУ,ще варіанти будуть??
показать весь комментарий
26.10.2025 08:15 Ответить
Нейтралітет України не підходить Європі. Ми потрібні Європі як боєздатна армія.
показать весь комментарий
26.10.2025 08:20 Ответить
а ссиклива европа готова проте заявити громадянам країни з двоголовою куркою???щось мені здається ні...
показать весь комментарий
26.10.2025 08:46 Ответить
Поки ната захистить, на горі рак свисне
показать весь комментарий
26.10.2025 08:23 Ответить
То ввертайсі з польщі додоми!
показать весь комментарий
26.10.2025 09:48 Ответить
Вже ні. Просто почитайте разбори, чи зможе НАТО захистити Балтію. Сама постановка цього питання багато про що каже....
показать весь комментарий
26.10.2025 08:24 Ответить
Це нереально. Тому на як мінімум найближчу преспективу, а то і на завжди треба припинити ці пустопорожні балачки і не витрачати на них бодай яких сил. Не відмовлятися але і не ставити на це.Чекати як фіни та шведи свого часу і робити все щоб інші країни реально були зацікавлені в членстві України.
показать весь комментарий
26.10.2025 08:25 Ответить
Ось це і є наратив рашки.Як про донбвс з кримом говорили дурні-не потрібно його повертати,потрібно створити в Україні такий рівень життя щоб вони самі назад попросилися Ну як,вдалося?Створили?
показать весь комментарий
26.10.2025 09:50 Ответить
Мудрий сміливий рішучий - хто це? - екс
показать весь комментарий
26.10.2025 08:29 Ответить
Ніжки цієй проблеми ростуть з 1990-х, коли кучму обрали. Відкотити все назад тепер вже дуже важко. Або рашки не стане, або нам чекати НАТО років 50.
показать весь комментарий
26.10.2025 08:58 Ответить
Не кучму, в кравчука.
показать весь комментарий
26.10.2025 09:37 Ответить
кучма завершував процес,у нього були можливості відмовитися,але ж він здав все що міг,а залишки армії розпродували всі міністри МО при всіх президентах.....
показать весь комментарий
26.10.2025 10:39 Ответить
Членство України в НАТО - найліпша гарантія безпеки,- експосол США Тейлор Якими мудрими стають чиновники після відставки... Парадокс...
показать весь комментарий
26.10.2025 09:02 Ответить
НАТО - всрато. Події останніх тижнів це красномовно показали. Вибачте за мою французьку)
показать весь комментарий
26.10.2025 09:26 Ответить
Які події?
показать весь комментарий
26.10.2025 09:51 Ответить
події коли потужний найпродвинутий військовий союз не може не те що якісно знищити малі цілі так ще не зумів навіть їх відстежити,бпла більш як 3 дні збирали по країні,більшість яких тупо впала.....
показать весь комментарий
26.10.2025 10:43 Ответить
І?З цього висновок про їх безпорадність?То нафіга ми в них зброю та бк просимо?
показать весь комментарий
26.10.2025 11:42 Ответить
а що вони з того що просимо дають з останнього та технологічного???ф16 в базовій комплектації де вони,давно бачив чи чув про них і головне що вони роблять-каби дрони збивають,ні??чим бпла збивають в загальній масі???з кулеметів!!!кожного дня тільки і чутно браунінги,калаші,давно не чув гепардів!!вони якщо і дають щось це 70-80роки,а берем бо свого навіть такого немає.....
показать весь комментарий
26.10.2025 12:09 Ответить
Не подобається-зроби або купи краще.Але ми гонорові ніхрена свого не маємо і плюємо союзникам в обличчя.І "технологічним" потрібно вміти ще користуватися.
показать весь комментарий
26.10.2025 13:45 Ответить
Розумні коли від них уже нічого не залежить.
показать весь комментарий
26.10.2025 09:35 Ответить
На гастролях вони заробляють більше ніж на колишній роботі. Їм платять щоб вони говорили приємні речі.
показать весь комментарий
26.10.2025 11:24 Ответить
а яка адміністрація США підтримувала вступ України в НАТО ? я такої не пам'ятаю .
показать весь комментарий
26.10.2025 09:56 Ответить
чим довше нам розповідають одну і ту ж казку,тим більше забуваються підробиці,бо головне основний сюжет....
показать весь комментарий
26.10.2025 10:45 Ответить
Справа іде до загальноєвропейської системи оборони. А штати самі по собі.
показать весь комментарий
26.10.2025 10:11 Ответить
Пішов в дупу зі своїм нато