9618 посетителей онлайн

Путин готов принять концепцию США по Украине, - Лавров

Путин готов двигаться по американской концепции в отношении Украины

Президент России Владимир Путин готов принять концепцию США по урегулированию войны в Украине и "практически двигаться вперед на предложенной основе".

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на российское пропагандистское издание ТАСС об этом заявил российский министр иностранных дел Сергей Лавров.

Но Лавров подчеркнул, что США непосредственно не отреагировали на это предложение.

Министр иностранных дел России добавил, что стороны договорились сделать перерыв для рассмотрения предложений.

Предложения США по Украине

Аналитики CSIS Futures Lab отмечают, что мирный план Трампа может предусматривать "управляемое замораживание" конфликта: деэскалацию боевых действий без политического признания территориальных захватов России.

По данным источников польского издания Onet ключевые пункты предложения США России включают:

  • прекращение огня в Украине, а не мирное соглашение;
  • фактическое признание оккупированных Россией украинских территорий (путем отсрочки обсуждений вопроса на 49 или 99 лет);
  • отмену большинства санкций, введенных против России, а в долгосрочной перспективе и восстановление энергетического сотрудничества, то есть импорта российского газа и нефти.
  • Москва также не получила обещания остановить военную поддержку Украины.

Отмена встречи Трампа и Путина

21 октября СМИ со ссылкой на источники в Белом доме сообщили, что планирование встречи президента США Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина в Будапеште пока "приостановлено".

22 октября президент США Дональд Трамп отменил запланированную встречу с президентом России Владимиром Путиным, которая должна была состояться в Будапеште.

Топ комментарии
+15
Х...й вам кацапи і трамп, а не визнання окупованих кацапами українських територій!!
показать весь комментарий
27.10.2025 10:19 Ответить
+15
Если с расеи снимут санкции это узаконит захваченные территории навсегда.
Такой же надежный договор как и сдача ЯО
показать весь комментарий
27.10.2025 10:37 Ответить
+7
ху%ло дуже боїться Трампа, тому зараз після введення санкцій, кацапстан буде якомога швидше просувати політику "нужно договариваться" та вести переговори та інше бла-бла -бла, щоб відтермінувати введеня ще більших санкцій.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
путин ***** дал в заднюю прямую кишку Трампону Трампаксу!!!😂🤣🥳🤡🤡🤪🤪😆
показать весь комментарий
27.10.2025 10:17 Ответить
******, вчергове розпочав водити Трампу по губам, перед усим Світом!!
Гойдалки від ******…
показать весь комментарий
27.10.2025 10:30 Ответить
два гурмана
показать весь комментарий
27.10.2025 12:07 Ответить
А в нього ще й передня є?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:33 Ответить
Деяким кацапським пропагандонам в ротову порожнину дійсно імплантовано такі органи 😂
показать весь комментарий
27.10.2025 11:21 Ответить
Та мені здається, що вони з ними і народились.
показать весь комментарий
27.10.2025 11:28 Ответить
Х...й вам кацапи і трамп, а не визнання окупованих кацапами українських територій!!
показать весь комментарий
27.10.2025 10:19 Ответить
Та ви хоч читайте, що пищуть. Фактичне визнання - це визнання, що вони окуповані. А перемовини щодо офіційного статусу відкладаються на 50 років.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:27 Ответить
Если с расеи снимут санкции это узаконит захваченные территории навсегда.
Такой же надежный договор как и сдача ЯО
показать весь комментарий
27.10.2025 10:37 Ответить
Нет. Во вторых, снимет только США, Европа вряд-ли
показать весь комментарий
27.10.2025 10:41 Ответить
Як тільки знімуть США поступово імхо і інші почнуть =(
показать весь комментарий
27.10.2025 10:55 Ответить
Ага відкладення перемовин нв 50 років ,це фактичне закріплення цих територій ща московією.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:54 Ответить
Невже ви не розумієте, що ці 50 років, це перекладається "коли пупа здохне"?
Це було б закріпленням, якби хоч хтось їх визнав, а так - це величезний тягар для економіки раїсі. Бо всїх цих людей треба забезпечувати, а територія 100% дотаційна, бо там все зруйновано. Раїсяни вже за 10 років морди битимуть любому, хто покаже паспорт з того регіону.
показать весь комментарий
27.10.2025 11:21 Ответить
А ви з тих хтл вважає що винен одиг пуйло? А інші москалі ні ?
показать весь комментарий
27.10.2025 13:31 Ответить
Я з тих, хто вважає, що за 25 років пупа повністю зачистив всіх конкурентів, а при владі залишив тільки тих, хто просто виконує накази і їм байдуже що воно коштує. Коли воно здохне, почнеться величезний поділ влади, кожен буде шукати підтримку, і за кордоном у першу чергу, а там скажуть - віддавайте окуповані території. І буде черга з тих, хто готовий буде віддати все, що захопили, ще й доплачуватимуть.
показать весь комментарий
27.10.2025 13:45 Ответить
это сугубо ваши фантазии основанные ниначем! Самые всратый ************************* либераст расеи через 10-20-30 -50 лет ответит тебе: Крым Донбас и так далее не бутерброд что бы его туда сюда возвращать !
показать весь комментарий
27.10.2025 14:54 Ответить
Йому потрібно буде своїм громадянам пояснити чому раїся має витратити трильйони рублів на відновлення цих регіонів. А без відновлення там люди просто жити не зможуть.
Це пупа не рахує гроші, бо йому не потрібно щось пояснювати раїсянам. А його наступникам доведеться переконувати громадян у тому, що їм треба голосувати саме за нього. Там нема наступника, тому буде боротьба за владу, а вона буде конкурентною. Ви дивитесь занадто далеко, ніби вже все сталось, але взагалі не аналізуєте а як саме це все має статись. Подумайте що буде відбуватись одразу після того, як пупа здохне.
показать весь комментарий
27.10.2025 15:14 Ответить
Значить очікуємо термінову активізацію коаліції охочих, зустрічі й заяви.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:21 Ответить
ху%ло дуже боїться Трампа, тому зараз після введення санкцій, кацапстан буде якомога швидше просувати політику "нужно договариваться" та вести переговори та інше бла-бла -бла, щоб відтермінувати введеня ще більших санкцій.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:23 Ответить
Це сарказм?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:27 Ответить
що саме ?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:46 Ответить
ху%ло дуже боїться Трампа
показать весь комментарий
27.10.2025 13:19 Ответить
а що не так ? ху%ло швидко послав кирила дмитрієва до США (бо з ху№лом зустріч відмінили) щоб цей посланець хоч якось вмовив США не вводити санкції, а затягувати час.

Бо ху*ло розуміє що Трамп набагато непередбачуваний.
показать весь комментарий
27.10.2025 14:09 Ответить
Ну-ну!
показать весь комментарий
27.10.2025 16:38 Ответить
А що таке, чого це вялічіє здулося і вже на щось від рудого лайна згодні? Хоча насправді, ніяких "пропозицій Трампа" не існує в природі. Оте польське видання транслює або свої власні вигадки, або виключно засрашинські.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:24 Ответить
Он имеет ввиду то что они якобы обсудили на Аляске а именно отдать весь донбасс им и они не трогают дальше Запорожье и Херсон
показать весь комментарий
27.10.2025 10:24 Ответить
Видно Дмітрієву в США дали пинка під зад,з пуйловськими забаганками.
тепер можна дальше розповідати про половцєв і пічінєгов і тягнути час.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:25 Ответить
Дмірієв, це як в Україні, оті абдристович з шуфричем та лукаш, разом взяті!!! Портнов з пригожиним, уже чекають!
показать весь комментарий
27.10.2025 10:33 Ответить
Дмітрієву не те щоб дали копняка під зад . По суті його взагалі - проігнорували .
Трамп з усією свитою поїхав в південноазійське турне , і в Білому домі , з керівництва , не залишилось нікого хто міг би кацапа вислухати . Та й з тих хто залишився , майже ніхто не захотів з ним зустрічатись , а міністр фінансів Бессент ще й назвав його - пропагандоном .
Тому кацапурі нічого іншого не залишилось як лише розважатись в компанії тієї тупорилої неадекватки , конгресвумен - Луни .
показать весь комментарий
27.10.2025 11:03 Ответить
🇻🇪Росія відправляє найманців та зброю в Венесуелу, яка за крок до війни з США - вчора в Каракас прилетів російський транспортний Іл-76.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:29 Ответить
Зараз Трамп пограє перед електоратом біцухою, Путін підіграє ніби ой злякався, і так туди сюди до американських виборів, а далі раптом виявиться, що Трамп знову Путіна любить.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:34 Ответить
Если не признаем фактически, это как то повлияет на реальность?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:38 Ответить
Так.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:46 Ответить
Как?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:55 Ответить
Хоч якось втішить...
показать весь комментарий
27.10.2025 10:46 Ответить
Конхвети не допомогли, я правильно розумію. А взагалі-то давити треба на Китай, обкладати санкціями, щоб боялися, що їх знесуть свої ж
показать весь комментарий
27.10.2025 10:46 Ответить
перед зустріччу трампа з сі ,у ху* ла є вагон маніпуляцій ...час спливає ...і кожна маніпуляція дає сі аргумент ,але здається шо США 100% знають ,хто розпочав війну в Україні ,тому і їдуть до сі ...
показать весь комментарий
27.10.2025 10:49 Ответить
лаврова пора на скотобойню.Що до його "висерів"треба відноситись як до висерів.Те саме що й до висерів окурка,півтора метри в стрибку дімона мєдвєда.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:56 Ответить
>Аналітики CSIS Futures Lab >зазначають, що мирний план Трампа >може передбачати "кероване >замороження" конфлікту:

Або керовану капітуляцію України.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:58 Ответить
"...Однак Лавров наголосив, що США безпосередньо не відреагували на цю пропозицію..." - Чого ж не відреагували? Відрагували - хтось сказав: "Якась коняка безхозна вештається - приберіть її".
показать весь комментарий
27.10.2025 11:00 Ответить
У Мосійчук, досить цікавим виявився гість Вадим Івченко - народний депутат, «Батьківщина», комітет ВР з питань нац. безпеки.

Немало мікро-інсайдів, https://www.youtube.com/live/Q-ErgBnhjTU?t=3591 особливо натяк на на якогось бувшого значного керівника, через якого росіяни блокували замовлення зброї.
https://www.youtube.com/live/Q-ErgBnhjTU?t=321 Перший відрізок
https://www.youtube.com/live/Q-ErgBnhjTU?t=3061 Другий
показать весь комментарий
27.10.2025 11:16 Ответить
Тут лише частина заяв лаврушки .
Ще він заявив що Зєля став 👉 ястребом , який тисне на Трампа .!! Отакої ! А ще недавно говорив про нього як про звичайного клоуна .!

..
показать весь комментарий
27.10.2025 11:21 Ответить
Визнання територій?? а це що за куйня обговорення через 40-90 років....???Це коли калмики і буряти, тунгуси і інші путінські шкряги дадуть своє потомство на окупованих територіях??? Звілки така ідея у Трампоне???? Що нам про це наше ЗМІ не повідомляло..Різдвяний подаруночок.. такий..
показать весь комментарий
27.10.2025 11:31 Ответить
А де у нас НАШЕ змі? Воно все прокремлівське, кротяче.
показать весь комментарий
27.10.2025 11:41 Ответить
***** знову помахав морквиною готовності до переговорів перед носом трамповіслюка
показать весь комментарий
27.10.2025 11:39 Ответить
В загальному норм, тільки 49 років забагато, 10 ок було б. Все одно поки що немає можливості відбити ті території. Головне щоб кацапи не проштовхнули припинення постачання зброї.
показать весь комментарий
27.10.2025 13:14 Ответить
Та ні Падаль кремлівська: ми не збираємся "залишати війну нашим дітям і внукам" тепер, або віддаєш Україні всі захоплені землі, або здохнеш у своєму бункері