11396 посетителей онлайн

Путин заявил об испытаниях ядерного подводного аппарата "Посейдон"

Путин заявил об испытаниях подводного беспилотного аппарата "Посейдон".

Российский диктатор Владимир Путин рассказал об "успешном" испытании подводного беспилотного аппарата с ядерной энергетической установкой "Посейдон", которому "в мире нет ничего подобного".

Его цитируют российские пропагандистские СМИ, передает Цензор.НЕТ.

Диктатор похвастался ядерным вооружением РФ

Глава Кремля утверждает, что Россия испытала "Посейдон" накануне, 28 октября.

По его словам, "Посейдон" минимального размера, но мощнее "самой перспективной" российской межконтинентальной ракеты "Сармат".

"Нам впервые удалось не только стартовым двигателем запустить его с подводной лодки-носителя, но и запустить атомную энергетическую установку, на которой этот аппарат прошел непредвиденное количество времени. И, кроме того, по скоростям и глубинам движения этого беспилотного аппарата в мире ничего подобного нет, в ближайшее время вряд ли появится, и способов перехвата не существует", - добавил Путин.

О "Буревестнике"

Также Путин похвастался ракетой "Буревестник", испытания которой РФ провела 26 октября.

По словам кремлевского диктатора, "преимущество" "Буревестника" в том, что ядерная силовая установка в 1000 раз меньше мощности реактора атомной подводной лодки.

Поэтому ядерный реактор "Буревестника" якобы запускается "в течение минут и секунд". Путин назвал ракету "прорывом" для России.

Больше о "Посейдоне"

Беспилотный аппарат "Посейдон" (ранее известный как Статус-6), по данным из открытых источников:

  • имеет практически неограниченный запас хода и является носителем атомной бомбы мощностью не менее 100 мегатонн.
  • Максимальная глубина погружения составляет не менее 1 км, а диаметр аппарата — около 1,8 м. По разным данным, максимальная скорость может достигать 200 км/час.

Путин заявил об испытаниях подводного беспилотного аппарата "Посейдон".

Топ комментарии
+19
Та заберіть вже у діда фломастери!
показать весь комментарий
29.10.2025 15:05 Ответить
+15
Реально, істота таке меле-ну чиста шизофренія.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:20 Ответить
+12
Чергові казки старчесько-маразматичного недофюрера.
Вже ніхто в світі не звертає уваги на чергову маразматичну брехню пуйла.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та заберіть вже у діда фломастери!
показать весь комментарий
29.10.2025 15:05 Ответить
Реально, істота таке меле-ну чиста шизофренія.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:20 Ответить
У ****** діарея, від переляку перед Фламінго зелен+ького!!!
Міндіч з чернишовим, мабуть доробляють їх у Козині?!?
показать весь комментарий
29.10.2025 15:31 Ответить
Стаття в Віки про один з проектів 60-тидесятих років атомного ракетного двигуна
https://ru.wikipedia.org/wiki/NERVA
показать весь комментарий
29.10.2025 19:10 Ответить
Чергові казки старчесько-маразматичного недофюрера.
Вже ніхто в світі не звертає уваги на чергову маразматичну брехню пуйла.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:06 Ответить
Кім Чин Пу власною персоною
показать весь комментарий
29.10.2025 15:07 Ответить
посейдон-Дон-Дон...
показать весь комментарий
29.10.2025 15:08 Ответить
И що?! Шо это меняет?! Ты как был *****, так им и останешься!!
показать весь комментарий
29.10.2025 15:10 Ответить
Це як "невловиме Джо" щось всім намагається сказати про аналоговнетность но нормальним країнам це і нафік не всралося що воно там триндить
показать весь комментарий
29.10.2025 15:10 Ответить
Інакше воно не вміє. Тільки примітивно блефувати. Але це все вже осточортіло навіть західним куколдам.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:16 Ответить
показать весь комментарий
29.10.2025 15:13 Ответить
Істерить й@бнутий дідуган. Але всім все одно покуй.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:14 Ответить
Мля... вони унітазами себе не можуть забезпечити - імпортують з Китаю, то що казати про нові вундервафлі! Марево старого мудака...
показать весь комментарий
29.10.2025 15:14 Ответить
Щось останнім часом Остапа понесло.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:17 Ответить
Трамп вже його протролив з Буревесником , шо ти вихваляєшся ракетой з дальністю 14000км коли наш підводний човен у тебе під носом
показать весь комментарий
29.10.2025 15:17 Ответить
безпілотний, одні черепахи тягнуть
показать весь комментарий
29.10.2025 15:18 Ответить
Пам'ятається Адік, перед своїм кінцем, теж марив вундерваффами.
Саупадєніє?
показать весь комментарий
29.10.2025 15:20 Ответить
200 кілометрів на годину у воді?????

Який дебіл це писав?
показать весь комментарий
29.10.2025 15:20 Ответить
Дані з відкритих джерел. Ну тобто кацапський пи₴діж .
показать весь комментарий
29.10.2025 15:22 Ответить
💯%
показать весь комментарий
29.10.2025 18:00 Ответить
пуйло
показать весь комментарий
29.10.2025 15:22 Ответить
Таки да, ****** і зелупні з Оманщини !!!
показать весь комментарий
29.10.2025 15:32 Ответить
Воно дуже хоче, але не може . Союзмультфільм в поміч!
показать весь комментарий
29.10.2025 15:21 Ответить
По ходу, справи у цієї мразоти не ахті!
Так завжди у кацапів: коли вимальовується дупа, вони починають махати ракетами...
показать весь комментарий
29.10.2025 15:21 Ответить
Не могло нормально захопити Україну, 4 роки вбиває, мучить людей, непойми за шо, ніяк крові не нап'ється маньяк кончений, тобі ж скоро здихати, раптом десь там на межі далеких всесвітів і сингулярності той Ад таки існує, від чортів в бункер не втечеш потворо.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:25 Ответить
- А у нас Magura V5/Sea Baby
- А у нас Пасєйдон. Ядєрний
- А у нас Фламінго
- А у нас Бурєвєснік. Ядєрний
-А у нас ...
- А у нас ...
Десь так відбувалася третя світова війна на рівні верховного військово-політичного керівництва.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:25 Ответить
***** надувається, а ніхто не лякається. От халепа...
показать весь комментарий
29.10.2025 15:26 Ответить
Що там ще на черзі нев'їбенно-аналоговнетне?. АГЛАСИТЕ ВЕСЬ СПИСОК...
показать весь комментарий
29.10.2025 15:29 Ответить
Трампу не кажи
показать весь комментарий
29.10.2025 15:29 Ответить
що наступне ? ядерний танк та ядерний літак офігенного поколяння ?
показать весь комментарий
29.10.2025 15:31 Ответить
Ядерний штурмовик (солдат, а не літак) з реактором в дупі
показать весь комментарий
29.10.2025 16:33 Ответить
Над старым ******* импотентом ******, уже ВСЕ просто смеются а это уже последняя ступенька к полному краху.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:33 Ответить
Сміються та не всі, багато хто сциться від його погроз, бо розуміють, що він обовʼязково це зробить. Невідомо де, невідомо коли, але зробить.
Це ж ***** кагебешне, воно не дозволить світу існувати без нього, тому перед смертю буде влаштовувати нам армагедець.
показать весь комментарий
29.10.2025 17:37 Ответить
Оно, то бишь *****, зробить конечно но только зробить под себя.
показать весь комментарий
29.10.2025 17:41 Ответить
в "поц цей дон" була закладена карта міляків, по якій цей дон пройшов по морю акі по суху! )))
показать весь комментарий
29.10.2025 15:36 Ответить
Пуйло все старається залякати Захід, в цьому випадку США. Немає такої бомби у кацапів і не скоро з'явиться. Вона може з'явитися тільки тоді, коли її вкрадуть у США, як колись атомну бомбу.
показать весь комментарий
29.10.2025 15:47 Ответить
анало гавнет
показать весь комментарий
29.10.2025 15:54 Ответить
Эта не йон у Севасе погрузился в пучіны?
показать весь комментарий
29.10.2025 16:36 Ответить
Мало їм було одного аналоговнєтного Лошаріка... Той за раз сім каперангів зажмурив... Тепер ще й Посейдон їм знадобився...
показать весь комментарий
29.10.2025 16:38 Ответить
Я никак не могу понять логику рф. Они полностью повторяют пропаганду геббельса, и даже если не учитывать, что рф экономически, научно, идеологически и популяционно не может сравниться даже с совком в период ВМВ, не говоря уже про нацистскую Германию, и почему-то ожидают другого, а главное, лучшего для них результата.
показать весь комментарий
29.10.2025 16:56 Ответить
Лучшеб ти **** пральну машину придумав
показать весь комментарий
29.10.2025 17:23 Ответить
Це має назву, в ху... лостану, після бояришника....а попи...деть... Або сказки для москалів
показать весь комментарий
29.10.2025 17:26 Ответить
До речі, а який з ху...лів це сказав
показать весь комментарий
29.10.2025 17:29 Ответить
.... сусіду 80 років, і він каже, що може 6 разів уночі!!
-- Ну так і ви кажіть! 😂
показать весь комментарий
29.10.2025 18:02 Ответить
Невже не знайдеться в усьому світі сміливець, який відрубає плєшиву голову цьому божевільному ?
показать весь комментарий
29.10.2025 17:33 Ответить
їблан, все вимахується ядерною єлдою - та всім *****
показать весь комментарий
29.10.2025 18:18 Ответить
Він так скоро дійде до випробувань "Зірки смерті"...Так хочеться діду, щоб всі боялись та не насміхались.
показать весь комментарий
29.10.2025 18:20 Ответить
Звичайно, людині з гуманітарною, чи просто з середньою освітою, лапші на вуха цими буревісниками з поейдонами навішати можна, але "мульки" про крилаті ракети з ядерними двигунами втюхати можна хіба що таким. Технічно грамотний інженер чи фізик тільки посміється з такої дурні.
В США темою ядерних двигунів почали займатись ще в 50- роках минулого століття і закрили роботи по цій тематиці в кінці 60-х. Дійшли до висновку, що такі двигуни можна застосувати тільки в космічному просторі, позаяк виготовити такий двигун без того, що запобігти великому виділенні радіоактивних речовин в атмосферу, чи в океан, неможливо.
показать весь комментарий
29.10.2025 18:55 Ответить
Стаття в Віки про один з проектів атомного ракетного двигуна
https://ru.wikipedia.org/wiki/NERVA
показать весь комментарий
29.10.2025 19:00 Ответить
Чергові понти " поїхавшого дахом" уйопка .
99% що -ніякого посєйдона не існує взагалі . Кацапи про нього торохтять вже десятки років , але жодного факту існування вундервафлі , так і не надали .
показать весь комментарий
29.10.2025 19:10 Ответить
Ти вже мультики про « незбиваємий» «Кинджал» показував, який потім ракета з 70-х років збила, а конструктор цієї вундервафлі самознищився. Сказочнік-пугалочнік
показать весь комментарий
29.10.2025 23:06 Ответить
А ми їх Фламінгами!!!
А ще ЗЄ почав Зірку смерті будувати.
показать весь комментарий
29.10.2025 23:36 Ответить