4802 посетителя онлайн

Трамп убежден, что добьется завершения войны в Украине за пару месяцев

Президент США Дональд Трамп объявляет о следующем этапе борьбы с наркокартелями

Президент Соединенных Штатов Дональд Трамп убежден, что способен добиться завершения войны в Украине, поскольку РФ хочет "делать бизнес" с США.

Об этом он сказал в интервью CBS News, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Что говорит Трамп?

Я думаю, что мы добьемся этого (завершения войны. - Ред.), да", - сказал Трамп, отвечая на вопрос о том, возможно ли завершить войну "за пару месяцев".

"Я думаю, что он (Путин. - ред.) очень хочет вести бизнес с США, но это сработало с Индией, и это сработало с Пакистаном, и это сработало с 60% этих стран", - добавил он.

Что предшествовало?

Читайте также: Трамп заявил, что его встреча с Си Цзиньпином "приведет к вечному миру"

Топ комментарии
+15
******* маятник.....
Йому скільки раз треба повторити щоб він зрозумів, ***** ***** на бізнес і гроші. Він веде війну, заради самого факту війни...
показать весь комментарий
03.11.2025 08:41 Ответить
+14
Укотре?
показать весь комментарий
03.11.2025 08:30 Ответить
+14
Агент Краснов станет легендарной личнностью.
показать весь комментарий
03.11.2025 08:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Укотре?
показать весь комментарий
03.11.2025 08:30 Ответить
Знову "іронія"?!!
показать весь комментарий
03.11.2025 08:30 Ответить
Правда. Тобто він реально це може зробити. Справа за малим - почати це робити, змінивши власні мізки і ставлення до пуцина. .
показать весь комментарий
03.11.2025 08:57 Ответить
Вони втрьох просто розігрують реаліті-шоу. По черзі в піддавки.
Накрутять пружину - відпустять.
Гойдають.
Віри немає жодній із заяв цих 3 дегенератів.

21 ст. Техніка управління масами
показать весь комментарий
03.11.2025 11:51 Ответить
!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
03.11.2025 12:13 Ответить
пару тижнів... пару місяців... пару років... пару...
показать весь комментарий
03.11.2025 08:34 Ответить
Агент Краснов станет легендарной личнностью.
показать весь комментарий
03.11.2025 08:35 Ответить
Він що, збирається надати кацапам новітню зброю для швидкого закінчення війни?
показать весь комментарий
03.11.2025 08:35 Ответить
Де це ти пані Ірина, бачу у вас розмтне чувство розтянутосиі, без образ, це не перший пост Боневтіка
показать весь комментарий
03.11.2025 08:36 Ответить
з Газою теж спрацювало ? хамас теж хоче вести бізнес з американським баригою !
показать весь комментарий
03.11.2025 08:37 Ответить
Їбанько, читай класика "Умом росію нє понять, росію треба тупло *******".
показать весь комментарий
03.11.2025 08:38 Ответить
Поки українська влада не почне домовлятися з рашкою, війна не закінчиться.
показать весь комментарий
03.11.2025 08:39 Ответить
домовлятися з упирями та вбивцями?
показать весь комментарий
03.11.2025 08:48 Ответить
Порох домовлявся. Зебанда воює.
конкретно ти не хочеш домовлятися, але й воювати не йдеш. чого ти хочеш?
показать весь комментарий
03.11.2025 09:04 Ответить
Та ладно,"надомовлявся".
показать весь комментарий
03.11.2025 09:20 Ответить
Порох дійсно домовлявся і звільняв окуповане,а зєбанда ЗДАЛА за 3-5 діб 40% території України і зє майже добу відмовлвся вводити навіть не "стан війни",коли вже 20 годин летіли ракети і через кордони йшли колони військ і поліції,а навіть "військовий стан"!
Бо зєбанда,на чолі с зєлею,чекала ***** з шашликами і концертом на 9мая.
показать весь комментарий
03.11.2025 11:10 Ответить
У влади все добре, самі до 7го коліна на дутих бронях, дипломатією має займатись трамп, гроші і зброю давати європа. Правда люд все більше опирається і біжить, тут проблема)
показать весь комментарий
03.11.2025 08:59 Ответить
На лікарі що тобі кажуть?
показать весь комментарий
03.11.2025 09:12 Ответить
Зє вже надомовлявся,здавши за 3-5 діб 40% території України!
Сам зє так казав!
показать весь комментарий
03.11.2025 10:47 Ответить
Нам своє робити
показать весь комментарий
03.11.2025 08:39 Ответить
І в Україні, і в США президентами стали шоумени (Трамп також переміг на виборах здебільшого завдяки шоуменському минулому, а не девелоперському чи політичному). Якщо перший, ставши президентом, перетворився на об'єкт лютої ненависті для ворогів його країни, то другий став для цих самих ворогів об'єктом зневаги та насміхання.
показать весь комментарий
03.11.2025 08:39 Ответить
Трумп переміг тому що демократи обісралися по всім фронтам.... І навіть не зрозуміли цього..
показать весь комментарий
03.11.2025 08:51 Ответить
******* маятник.....
Йому скільки раз треба повторити щоб він зрозумів, ***** ***** на бізнес і гроші. Він веде війну, заради самого факту війни...
показать весь комментарий
03.11.2025 08:41 Ответить
Та стільки ж скільки і вам, що Трамп із путлером завжди був в нормальних відносинах, а ви чекаєте від нього , що він байденом номер 2 буде. Трамп завжди переслідував свої цілі і те, що він нам ще хоч якось допомагає , це вже чудо
показать весь комментарий
03.11.2025 08:53 Ответить
Нема в нього ніяких "нормальних відносин" з ******
показать весь комментарий
03.11.2025 08:55 Ответить
пуйло як і весь його плебс ненавидить Захід в т.ч. США, бо не хотять корумпуватися до такого дна як в рашці. Який може бути нормальний бізнес з цими кацапмськими злодіями?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:30 Ответить
Таке "чудо" міг зробити Порох,і не здатен зєля!
показать весь комментарий
03.11.2025 11:00 Ответить
Як той так зразу - глазік виколю /путлєру/
показать весь комментарий
03.11.2025 08:41 Ответить
Доб'ється?((Чи почекає поки ***** захопить скільки зможе.
показать весь комментарий
03.11.2025 08:53 Ответить
В ЯКОМУ РОЦІ?!
показать весь комментарий
03.11.2025 08:54 Ответить
Чорне Бінго для України - Зеленський і Трамп в одному часі!
показать весь комментарий
03.11.2025 09:04 Ответить
А може тільки зєленський,бо за Пороха Трамп був іншим.
показать весь комментарий
03.11.2025 10:59 Ответить
І Зеля, і Трамп, і Пуйло вони завжди були самими собою, якою їх мама народила! Вони тільки не зажди були прізідентами. Але посада, особливо якщо це був вибір баранів, не зробить дебіла розумнішим!
показать весь комментарий
03.11.2025 11:16 Ответить
Можна виключити уйло - його призначили!
показать весь комментарий
03.11.2025 13:09 Ответить
за 24 години.....
показать весь комментарий
03.11.2025 09:05 Ответить
Навіщо пропагувати думки старої та хворої людини ?
показать весь комментарий
03.11.2025 09:05 Ответить
Щоби дурь була видна.
показать весь комментарий
03.11.2025 09:09 Ответить
трампу було тринадцять рочків, коли одна розумна людина написала це:

"У Московщині може прийти протибольшевицький революційний зрив після того, як підіймуться революційні повстання поневолених народів, як вони будуть успішно поширюватись, а большевизм вже не зможе їх здавити. Від цього революція може перекинутись і на московський народ. Там вона матиме характер суспільний і протирежимний - ліквідування большевицької системи, большевицького режиму.

Але рівночасно наново підійме голову московський імперія-лізм, може, в кількох різних формах, напевно і в протибольше-вицькій революції, та цілою силою звернеться проти визвольних революцій інших народів, насамперед проти України. Нема познак того, щоб у російському народі наростали протиімперіялістичні тенденції, які змогли б надати протибольшевицькій революції в себе інший, неімперіялістичний напрям. Тож треба рахуватися з тим, що всі російські сили, однаково большевики, як і антибольшевики будуть поборювати визвольну революцію України й інших народів.

Війна між СССР і західніми альянтами може мати такий перебіг, що напочатку совєтські армії підуть вперед, займуть ще нові країни і фронти зможуть на деякий час стабілізуватись далеко від сьогоднішніх кордонів СССР, а літаками за той час західні альянти будуть виснажувати й торощити противника з гори, на морі, й різними наскоками.

Такий варіянт війни дуже можливий, зокрема, як би вона прийшла раніше, заки в Західній Европі будуть змобілізовані великі армії. Незалежно від того, як далеко від кордонів України йтимуть фронти, українська революційна боротьба буде розгортатися за своїм власним пляном, використовуючи відповідні моменти кожної ситуації. Вона не буде обмежуватись на українських землях, тільки буде поширюватись на інші країни, в чому ОУН й УПА мають відограти визначну ролю."

"

показать весь комментарий
03.11.2025 09:07 Ответить
не думаю що уйло окупує Дон обл за пару місяців. Саме на це Трамп видав картбланш серуну в чемодан.
показать весь комментарий
03.11.2025 09:11 Ответить
Торгаш і лише торгаш, жодних моральних принципів, немає таких понять як диктатура, демократія, загарбник і захисник. Але і як торгаш - сумнівний, скільки там разів був банкрутом?
показать весь комментарий
03.11.2025 09:15 Ответить
Зато який добрий агент ху...ла. Всі завідують
показать весь комментарий
03.11.2025 10:11 Ответить
Черговий напад величі!!!!
показать весь комментарий
03.11.2025 09:17 Ответить
Dva dnia , dva mesiaca , dva goda ......kakaia raznica . 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
03.11.2025 09:17 Ответить
дасть томагавки рашці і заборонить будь-яку допомогу Україні - от і завершиться війна. Я цього мадбуть не побачу (((
показать весь комментарий
03.11.2025 09:17 Ответить
Яка нерозумна людина. Щось з цим світом трапилося, ідіоти завдяки демократичним процедурам стають президентами своїх країн, а потім вони нічим не відрізняються за мисленням і поведінкою від тих ідіотів, що різними шляхами захопили владу у країнах, де лютують автократичні режими.
показать весь комментарий
03.11.2025 09:25 Ответить
І чому 87 років тому ніхто не додумався, що Гітлер хоче з усіма бізнес робити?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:01 Ответить
Це йому ху...до пообіцяв. Або як раніше.... ну ні, так ні...
показать весь комментарий
03.11.2025 10:09 Ответить
Він вже обіцяв закінчити цю війну за "24 години" які зараз перетворилися на "2 місяці", а триває майже рік на другий каденції Трампа.
А колись,при Пороху,і Трамп був інший,і війна була "десь далеко" для більшості населеня,яке вільно їздила по світу.
То може винен не Трамп,а Зєленський і 73% "уставших от войни" населеня?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:56 Ответить
Феєричний добʼєдовбодятел.
показать весь комментарий
03.11.2025 11:14 Ответить
непопулярна , але очевидна думка: а що, як трамп повністю підтримує вимоги пуйла?
Що трамп дає пуйлові:
- 10 місяців у вигляді статус-кво від сша, зняття міжнародної ізоляції
- 0 допомоги Україні (і тричі блокування старої), PURL з кінським цінником і мінімумом номенклатури
- вимагає на закритих зустрічах від України піти на 100% вимог пуйла
Чим трамп допоміг Україні:
- діряві санкції проти параші, які вже з тижня на тиждень обійдуть
- кілька теплих слів

Здається, трамп чекає, коли пуйло встигне силою добитись своїх вимог. Щоб потім урочисто сказати: "я завершив 10-ту війну, де моя нобелівка". Байден вам був поганий...
показать весь комментарий
03.11.2025 12:11 Ответить